Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα πολύ....κ μεις γκρίνια  ςτσι γοατι γουσταρει σχεδόν  καθε μερα απο τις 6 το πρωί  εως τις 10 το βραδυ...μετα πεφτει ξερη

τι είναι τα άλματα??? λες να περναει κ η δικια μ??? καλημερααααα

είναι 13 βδομαδες παρα 3 μερες ...η μέτρησα λαθος??? χαχαχχαχαχχς 24 Μαρτίου  γεννήθηκε 

Ειναι αναπτυξιακα σταδια που οταν τα περνανε ειναι ανησυχα και συνηθως αυξανουν την ποσοτητα που τρωνε! Μονο που δεν ξερω αν το υπολογιζεις απο την γεννηση η απο την ΠΗΤ. Αυτο που δεν ξερω επισης ειναι πως το καταλαβαινουμε. Γιατι αν εχει γκρινια δεν θα πρεπει να δουμε πρωτα αν εχει κατι παθολογικο? Και εμενα ο μικρος οταν αρχισε η αλλεργια ειχε γκρινια κ κλαματα και μου ελεγαν για αλμα ενω το καημενο υπεφερε απο την αλλεργια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mpoukitsa είπε:

Ειναι αναπτυξιακα σταδια που οταν τα περνανε ειναι ανησυχα και συνηθως αυξανουν την ποσοτητα που τρωνε! Μονο που δεν ξερω αν το υπολογιζεις απο την γεννηση η απο την ΠΗΤ. Αυτο που δεν ξερω επισης ειναι πως το καταλαβαινουμε. Γιατι αν εχει γκρινια δεν θα πρεπει να δουμε πρωτα αν εχει κατι παθολογικο? Και εμενα ο μικρος οταν αρχισε η αλλεργια ειχε γκρινια κ κλαματα και μου ελεγαν για αλμα ενω το καημενο υπεφερε απο την αλλεργια!

παθολογικο πλεον δεν εχει κατι η μικρη μ...δοξα το θεο...αντιμετώπισαμε την αλλεργια  εφυγε κ η παλινδρόμηση επιτέλους. λες να ζω το κουσούρι απο το πρώτο εμβόλιο ακομα??? χαχαχχαχαχχα πάντως  δεν πονάει καπου την εχω μάθει πλεον....ασε που η γκρινια πολλες φορες ειναι ψεύτικη....μιλάμε για πολύ γελιο.....αουυυυυυυυυυ κάνει  κ χαμογελάει πονηρα

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Υπομονη κοριτσια μ με την αλλεργια κ τη γοπ...οντως τουλ σιγουρα θα εχετε γινει στυλακι... εγω 7 κιλα τα θελω ακομα  να τα χασω για να φτασω τα προ εγκυμοσυνης κιλα :-(

κ μενα προχτες νυχτα θηλασε 12, 2.30,   5.30, 7, 9, ενω συνηθως θηλαζει 2 φορες η νυχτα... τη μερα πολλες φορες κ ανα μια ωρα η ανα μιαμιση για λιγα λεπτα κ αφηνε το στηθος κ εκλαιγε! Ανησυχουσα οτι δεν εχω γαλα αλλα αν πιεζα εβλεπα οτι ετρεχε. Το βραδυ για να τον θηλασω εβαλα σεσουαρ διπλα μου κ ηρεμησε κ καθισε κανονικα χωρις να κλαειι...πανες εβρεξε κανονικα, απορω πως....ολη μερα χτες κοιμηθηκε μιση ωρα κ τη νυχτα 7μιση ωρες σερι! Δε βγαζω ακρη :-) με το "προγραμμα" του

αν τα αλματα τα υπολογιζουμε βασει πητ, πητ βασει τερ η βασει υπερηχου; Στον τελευταιο υπερηχο π μ ειχε κανει η πητ ειχε αλλαξει πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες πητ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, souzanna7 είπε:

Υπομονη κοριτσια μ με την αλλεργια κ τη γοπ...οντως τουλ σιγουρα θα εχετε γινει στυλακι... εγω 7 κιλα τα θελω ακομα  να τα χασω για να φτασω τα προ εγκυμοσυνης κιλα :-(

κ μενα προχτες νυχτα θηλασε 12, 2.30,   5.30, 7, 9,  τη μερα πολλες φορες κ ανα μια ωρα η ανα μιαμιση για λιγα λεπτα κ αφηνε το στηθος κ εκλαιγε! Ανησυχουσα οτι δεν εχω γαλα αλλα αν πιεζα εβλεπα οτι ετρεχε. Το βραδυ για να τον θηλασω εβαλα σεσουαρ διπλα μου κ ηρεμησε κ καθισε κανονικα χωρις να κλαειι...πανες εβρεξε κανονικα, απορω πως....ολη μερα χτες κοιμηθηκε μιση ωρα κ τη νυχτα 7μιση ωρες σερι! Δε βγαζω ακρη :-) με το "προγραμμα" του

ΓΑΙΤΙ πιος βγαζει ακρη με τα ταλιμπανακια μας???? κ μενα την μερα οτι να ναι ειναι αλλα απο 10 βραδυ εως 6 πρωι( κ αλλο κουσούρι αυτο ) κοιμάται φούσκα...μιλαμε ουτε μπόμπα δεν ρην ξυπνάει..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ΓΑΙΤΙ πιος βγαζει ακρη με τα ταλιμπανακια μας???? κ μενα την μερα οτι να ναι ειναι αλλα απο 10 βραδυ εως 6 πρωι( κ αλλο κουσούρι αυτο ) κοιμάται φούσκα...μιλαμε ουτε μπόμπα δεν ρην ξυπνάει..

Σε ταλαιπωρει η ταλιμπανιτσα σ τη μερα για να σε αποζημιωσει τη νυχτα:-) Οπως εμενα χτες....π τωρα περπαταω κ σταζω γαλα αφου ειχε τοσες ωρες να θηλασει

On 14 Ιουνίου 2020 at 11:02 ΠΜ, mpoukitsa είπε:

Να φανταστείς πόσο αγχος έχω που και αυτό δεν με ευχαριστεί... χαχα! Για τις πάνες πόσες πρέπει να βρέχει? Δεν ξέρω αν είναι καλές οι πάνες γιατί κάνει πολλές φορές κακά και τον αλλάζω πολύ συχνά. Δεν μπορώ να υπολογίσω μόνο τσισα αν είναι καλά! Τα πρωινα ας πούμε που τον αλλάζω έχει πολύ βαριά πάνα με τσισα μόνο. Την υπόλοιπη μέρα δεν προλαβαίνει να βαρύνει γιατί τον αλλάζω αμέσως όταν κάνει κακά του. Όμως βάρος παίρνει καλό! Την προηγούμενη εβδομάδα που έκανε εμβόλιο και είδαμε καμπύλες τις ακολουθεί κανονικά. Ειναι στις χαμηλές αλλά φυσιολογικές(γεννήθηκε και μικρούλης όμως) και τις ακολουθεί ακριβώς μου είπε η παιδίατρος. 

Όσο για την αγκαλιά Σουζάνα θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου! Δεν υπάρχει περίπτωση να θέλει αγκαλιά και να τον αφήσω να κλαίει!!! Νευριάζω και εγώ όταν μου το λένε! 

Εμενα ο παιδιατρος μ εχει πει 8-10 βρεγμενες πανες κ οτι αν η γραμμη ειναι μπλε απο τηην αρχη μεχρι τη μεση θεωρειται μια πανα ενω αν ειναι μεχρι το τελος πισω θεωρειται διπλη πανα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 hours ago, Polly1 said:

Γεια σας κορίτσια!!! Τι κάνετε; Διαβάζω για αλλεργίες!! Υπομονή!! Η γκρίνια της δικιάς μου σημερα δεν αντεχοταν! Ξυπνια απο τις 9 το πρωί και κοιμήθηκε πριν μισή ωρα!! Μου φαίνεται το αλμα είναι ήδη στην κορύφωση του

Κουραγιο κ μας πολυ η γκρινια κ ελαχιστος ο υπνος..αλλα αυτα τ ειχε κ προ αλλεργιας λογω αλματος..

Just now, mpoukitsa said:

Ειναι αναπτυξιακα σταδια που οταν τα περνανε ειναι ανησυχα και συνηθως αυξανουν την ποσοτητα που τρωνε! Μονο που δεν ξερω αν το υπολογιζεις απο την γεννηση η απο την ΠΗΤ. Αυτο που δεν ξερω επισης ειναι πως το καταλαβαινουμε. Γιατι αν εχει γκρινια δεν θα πρεπει να δουμε πρωτα αν εχει κατι παθολογικο? Και εμενα ο μικρος οταν αρχισε η αλλεργια ειχε γκρινια κ κλαματα και μου ελεγαν για αλμα ενω το καημενο υπεφερε απο την αλλεργια!

 

Just now, souzanna7 said:

Υπομονη κοριτσια μ με την αλλεργια κ τη γοπ...οντως τουλ σιγουρα θα εχετε γινει στυλακι... εγω 7 κιλα τα θελω ακομα  να τα χασω για να φτασω τα προ εγκυμοσυνης κιλα :-(

κ μενα προχτες νυχτα θηλασε 12, 2.30,   5.30, 7, 9, ενω συνηθως θηλαζει 2 φορες η νυχτα... τη μερα πολλες φορες κ ανα μια ωρα η ανα μιαμιση για λιγα λεπτα κ αφηνε το στηθος κ εκλαιγε! Ανησυχουσα οτι δεν εχω γαλα αλλα αν πιεζα εβλεπα οτι ετρεχε. Το βραδυ για να τον θηλασω εβαλα σεσουαρ διπλα μου κ ηρεμησε κ καθισε κανονικα χωρις να κλαειι...πανες εβρεξε κανονικα, απορω πως....ολη μερα χτες κοιμηθηκε μιση ωρα κ τη νυχτα 7μιση ωρες σερι! Δε βγαζω ακρη :-) με το "προγραμμα" του

αν τα αλματα τα υπολογιζουμε βασει πητ, πητ βασει τερ η βασει υπερηχου; Στον τελευταιο υπερηχο π μ ειχε κανει η πητ ειχε αλλαξει πολυ σε σχεση με τις προηγουμενες πητ

Μετραμε γ τ αλματα αποτι καταλαβα βάσει ΠΗΤ για τ μωρα π γεννηθηκαν προωρα αλλιως βασει ημερομηνιας γεννησης. Επίσης εμεις π γεννηθηκε στις 37 ειναι περιπου μια βδομαδα πισω στα αλματα..

Προχθες ανακαλυψα πως αλματα εχουν κ τα νηπια...κ περναει ενα ζορικο βαρβατο ο μεγαλος μου. Θελει να τα κανει ολα μονος του κ τον αφηνω, δν τα καταφερνει κ μετα κλαμααα..σοου ειμαστεμε τα αλματα ταυτοχρονα! :O

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, souzanna7 είπε:

Σε ταλαιπωρει η ταλιμπανιτσα σ τη μερα για να σε αποζημιωσει τη νυχτα:-) Οπως εμενα χτες....π τωρα περπαταω κ σταζω γαλα αφου ειχε τοσες ωρες να θηλασει

Εμενα ο παιδιατρος μ εχει πει 8-10 βρεγμενες πανες κ οτι αν η γραμμη ειναι μπλε απο τηην αρχη μεχρι τη μεση θεωρειται μια πανα ενω αν ειναι μεχρι το τελος πισω θεωρειται διπλη πανα

συμφωνω με τις πανες ετσι ειναι...κ η δικια μ αλλαχει σιγουρα 9 φορες την μερα ....

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, souzanna7 είπε:

Σε ταλαιπωρει η ταλιμπανιτσα σ τη μερα για να σε αποζημιωσει τη νυχτα:-) Οπως εμενα χτες....π τωρα περπαταω κ σταζω γαλα αφου ειχε τοσες ωρες να θηλασει

Εμενα ο παιδιατρος μ εχει πει 8-10 βρεγμενες πανες κ οτι αν η γραμμη ειναι μπλε απο τηην αρχη μεχρι τη μεση θεωρειται μια πανα ενω αν ειναι μεχρι το τελος πισω θεωρειται διπλη πανα

Εμενα μου χε πει 5 καλα βρεγμενες, βαριες. η αλλιως 10 πιο ελαφριες. Απο τη στιγμη που η γραμμουλα ειναι μπλε, μετραει σαν βρεγμενη.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Εμενα μου χε πει 5 καλα βρεγμενες, βαριες. η αλλιως 10 πιο ελαφριες. Απο τη στιγμη που η γραμμουλα ειναι μπλε, μετραει σαν βρεγμενη.

οποτε αν ησουν πχ στις 8 η 9 θεωρουνται λιγοτερες απο οσο πρεπει; Τις ξεπερνατε τις 10; Εμενα λιγες φορες

Just now, KNecky είπε:

Κουραγιο κ μας πολυ η γκρινια κ ελαχιστος ο υπνος..αλλα αυτα τ ειχε κ προ αλλεργιας λογω αλματος..

 

Μετραμε γ τ αλματα αποτι καταλαβα βάσει ΠΗΤ για τ μωρα π γεννηθηκαν προωρα αλλιως βασει ημερομηνιας γεννησης. Επίσης εμεις π γεννηθηκε στις 37 ειναι περιπου μια βδομαδα πισω στα αλματα..

Προχθες ανακαλυψα πως αλματα εχουν κ τα νηπια...κ περναει ενα ζορικο βαρβατο ο μεγαλος μου. Θελει να τα κανει ολα μονος του κ τον αφηνω, δν τα καταφερνει κ μετα κλαμααα..σοου ειμαστεμε τα αλματα ταυτοχρονα! :O

υπομονηηηη :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mpoukitsa είπε:

Ωωωχχχχ!! Υπομονη και σε σενα κοριτσι μου!! Οταν λες γκρινια τι κανει? Γιατι και εμενα ειναι γκρινιαρης και λεω μηπως ειναι ετσι απο χαρακτηρα η απο την αλλεργια! Ποιο αλμα περνατε? 15-19?

 

2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλημερα πολύ....κ μεις γκρίνια  ςτσι γοατι γουσταρει σχεδόν  καθε μερα απο τις 6 το πρωί  εως τις 10 το βραδυ...μετα πεφτει ξερη

τι είναι τα άλματα??? λες να περναει κ η δικια μ??? καλημερααααα

είναι 13 βδομαδες παρα 3 μερες ...η μέτρησα λαθος??? χαχαχχαχαχχς 24 Μαρτίου  γεννήθηκε 

 

Just now, KNecky είπε:

Κουραγιο κ μας πολυ η γκρινια κ ελαχιστος ο υπνος..αλλα αυτα τ ειχε κ προ αλλεργιας λογω αλματος..

 

Μετραμε γ τ αλματα αποτι καταλαβα βάσει ΠΗΤ για τ μωρα π γεννηθηκαν προωρα αλλιως βασει ημερομηνιας γεννησης. Επίσης εμεις π γεννηθηκε στις 37 ειναι περιπου μια βδομαδα πισω στα αλματα..

Προχθες ανακαλυψα πως αλματα εχουν κ τα νηπια...κ περναει ενα ζορικο βαρβατο ο μεγαλος μου. Θελει να τα κανει ολα μονος του κ τον αφηνω, δν τα καταφερνει κ μετα κλαμααα..σοου ειμαστεμε τα αλματα ταυτοχρονα! :O

 

Just now, souzanna7 είπε:

Σε ταλαιπωρει η ταλιμπανιτσα σ τη μερα για να σε αποζημιωσει τη νυχτα:-) Οπως εμενα χτες....π τωρα περπαταω κ σταζω γαλα αφου ειχε τοσες ωρες να θηλασει

Εμενα ο παιδιατρος μ εχει πει 8-10 βρεγμενες πανες κ οτι αν η γραμμη ειναι μπλε απο τηην αρχη μεχρι τη μεση θεωρειται μια πανα ενω αν ειναι μεχρι το τελος πισω θεωρειται διπλη πανα

Καλημερα κορίτσια!! Περνάμε το αλμα 15-19 Και μάλλον είναι στην κορύφωση του! Θελω να πιστεύω Δηλαδή!! Σε άλλα μωρά μετράει από τη γέννηση και σε άλλα από την ΠΗΤ. Στο δικό μου σιγουρα από τη γέννηση.Σρο συγκεκριμένο πολλα παιδια κάνουν και αφαγια!Γιατί και το δικό μου;; Ούτε κοιμάται, ούτε τρώει, μόνο γκρινιάζει! Χθες που είχαμε κόσμο έκατσε ήσυχη 1 ώρα.Δε βλέπω να πονάει καπου.Αν της απόσπασω  την προσοχή σταματάει, γελάει κλπ.Προς το βραδυ θα θηλάσει κάθε ώρα.Τωρα το πρωί είναι μαρτύριο.Απο τις 8:30 είναι με 5 λεπτα από το 1 στηθος. Μπορεί να κάνουμε και 6 και 7 θηλασμούς, οκ οχι 5λεπτούς αλλα δεν ειναι 8 παντα αυτες τις μέρες. Πάνες οριακά, δηλαδη 4-5 καλά βρεγμενες.Αυτο που λες ότι όλη η γραμμή μετράει για διπλή πολυ με συμφέρει! Δε μου το χει πει η παιδίατρος, αλλά αν το καλοσκεφτουμε είναι πάνω κατω το ίδιο. Άντε να έρθει και το αυριο να τη ζυγισω!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Polly1 said:

 

 

 

Καλημερα κορίτσια!! Περνάμε το αλμα 15-19 Και μάλλον είναι στην κορύφωση του! Θελω να πιστεύω Δηλαδή!! Σε άλλα μωρά μετράει από τη γέννηση και σε άλλα από την ΠΗΤ. Στο δικό μου σιγουρα από τη γέννηση.Σρο συγκεκριμένο πολλα παιδια κάνουν και αφαγια!Γιατί και το δικό μου;; Ούτε κοιμάται, ούτε τρώει, μόνο γκρινιάζει! Χθες που είχαμε κόσμο έκατσε ήσυχη 1 ώρα.Δε βλέπω να πονάει καπου.Αν της απόσπασω  την προσοχή σταματάει, γελάει κλπ.Προς το βραδυ θα θηλάσει κάθε ώρα.Τωρα το πρωί είναι μαρτύριο.Απο τις 8:30 είναι με 5 λεπτα από το 1 στηθος. Μπορεί να κάνουμε και 6 και 7 θηλασμούς, οκ οχι 5λεπτούς αλλα δεν ειναι 8 παντα αυτες τις μέρες. Πάνες οριακά, δηλαδη 4-5 καλά βρεγμενες.Αυτο που λες ότι όλη η γραμμή μετράει για διπλή πολυ με συμφέρει! Δε μου το χει πει η παιδίατρος, αλλά αν το καλοσκεφτουμε είναι πάνω κατω το ίδιο. Άντε να έρθει και το αυριο να τη ζυγισω!!!

Κουραγιοο κ θα περασει που θ παει! Ειναι το πρώτο μεγαλο αλμα σκεψου... Κ μενα πανες κανει λιγες αλλα ειναι κ θεμα ζεστης αυτο,καθε  πρωι εχει κ πινει γαλα ανα 1-2 ωρες κ κανει μισαωρα ή 5λεπτα θηλασμού..κ υπνος μηδεν!!! Μονο το βραδυ κοιμαται αλλα κ παλι ξυπανει στο 3ωρο βια 4ωρο για φαγητο κ μετα ανα ωρα...

Εσενα κοιμαται το βραδυ να αντεχεις εστω??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτο με τις πάνες και την γραμμουλα και εμένα με συμφέρει γιατί σίγουρα δεν έχει 8-10 καλά βρεγμένες! Έχει 5-6 βαριές. Αλλά επειδή κάνει πολύ συχνά κακά του τον αλλάζω συχνά και είναι βρεγμένες αλλά λιγότερο! Το πρωί ας πουμε που έχει απ' όλο το βράδυ είναι πάρα πολύ βαριά!! Τελικά έχει να κανει με το κάθε παιδί το άλμα?? Σε άλλα αφαγια σε άλλα γκρίνια και σε άλλα υπερφαγία?? Να περάσει να ερθουμε πάλι στα φυσιολογικά μας!! Πολύ και εμένα έχει μειώσει θηλασμούς. Κάνει περίπου 6 την μέρα τώρα που δεν ξυπνάει το βράδυ! Λέτε να τον ξυπνάω εγώ?? Κοιμάται από 11 μέχρι 6-7 συνεχόμενα! 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, KNecky είπε:

Κουραγιοο κ θα περασει που θ παει! Ειναι το πρώτο μεγαλο αλμα σκεψου... Κ μενα πανες κανει λιγες αλλα ειναι κ θεμα ζεστης αυτο,καθε  πρωι εχει κ πινει γαλα ανα 1-2 ωρες κ κανει μισαωρα ή 5λεπτα θηλασμού..κ υπνος μηδεν!!! Μονο το βραδυ κοιμαται αλλα κ παλι ξυπανει στο 3ωρο βια 4ωρο για φαγητο κ μετα ανα ωρα...

Εσενα κοιμαται το βραδυ να αντεχεις εστω??

Ναι  το βραδυ σερί σιγουρα 6 ωρες! Εχει ξυπνήσει και στο 4ωρο βεβαια. Λόγωζέστης και με 4 πανες είμαστε οκ.Εμενα με προβληματίζει που δε συμπληρώνω πάντα 8 θηλασμούς και από τα 2 στήθη, μήπως επηρεαστεί η παραγωγη μου .Η σύμβουλος δεν ανησυχεί 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , KNecky είπε:

Κουραγιο κ μας πολυ η γκρινια κ ελαχιστος ο υπνος..αλλα αυτα τ ειχε κ προ αλλεργιας λογω αλματος..

 

Μετραμε γ τ αλματα αποτι καταλαβα βάσει ΠΗΤ για τ μωρα π γεννηθηκαν προωρα αλλιως βασει ημερομηνιας γεννησης. Επίσης εμεις π γεννηθηκε στις 37 ειναι περιπου μια βδομαδα πισω στα αλματα..

Προχθες ανακαλυψα πως αλματα εχουν κ τα νηπια...κ περναει ενα ζορικο βαρβατο ο μεγαλος μου. Θελει να τα κανει ολα μονος του κ τον αφηνω, δν τα καταφερνει κ μετα κλαμααα..σοου ειμαστεμε τα αλματα ταυτοχρονα! :O

Ωχ κουράγιο με τα άλματα και εσύ... Αλλά και τα δυο μαζί??? Ηρωίδα είσαι!!! Υπομονή μόνο!!! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpoukitsa είπε:

Αυτο με τις πάνες και την γραμμουλα και εμένα με συμφέρει γιατί σίγουρα δεν έχει 8-10 καλά βρεγμένες! Έχει 5-6 βαριές. Αλλά επειδή κάνει πολύ συχνά κακά του τον αλλάζω συχνά και είναι βρεγμένες αλλά λιγότερο! Το πρωί ας πουμε που έχει απ' όλο το βράδυ είναι πάρα πολύ βαριά!! Τελικά έχει να κανει με το κάθε παιδί το άλμα?? Σε άλλα αφαγια σε άλλα γκρίνια και σε άλλα υπερφαγία?? Να περάσει να ερθουμε πάλι στα φυσιολογικά μας!! Πολύ και εμένα έχει μειώσει θηλασμούς. Κάνει περίπου 6 την μέρα τώρα που δεν ξυπνάει το βράδυ! Λέτε να τον ξυπνάω εγώ?? Κοιμάται από 11 μέχρι 6-7 συνεχόμενα! 

 

Κι εγώ το λέω να την ξυπνάω να φάει τη νύχτα αλλα κοιμάται τόσο βαριά που δεν τρώει με τιποτα.Ναι υπάρχουν διάφορα συμπτώματα! Αναλογα το παιδι

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...