Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Κανονικά έπρεπε να σε ακούσω,είσαι ο γκουρού των τεστ. Απλά ρε γμτ έχω τραβήγματα στη μήτρα από χθες και επειδή έχω ξαναμεινει έγκυος,ξέρω ότι δεν είναι έντερο και λέω ΒΡΕ ΛΕΣ? Αν είχε πιάσει η εμβρυομεταφορά,δεν θα έπρεπε να είναι λίγο αχνή η γραμμουλα?

      να πω ότι  δεν το είχες ξαναδοκιμασει να πω ψάχνεις συμπτώματα!  ακομα δεν θα έχει αγγίξει τη χοριακη αν έχει γίνει εμφύτευση ! σ ειπα εγώ τα εκανα 5η μέρα αλλά μέχρι και 7-8 έδινα ελπίδες! την δεύτερη  φορά με βλαστοκυστες βγήκε στις 5 ημέρες και την πρωτη με 3ων βγήκε την 8η ! 

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καταλαβςινω τι θες να πεις...ομως δοκιμάσετο αυτο που σ λεω...καλο ειναι να μην την ζοριζεις ομως...το ιδιο εκανα κ εγω κ μ φώναξε ο παιδιατρος μας....θα πιει μ λεει οσο θέλει αυτη....εσυ λεει τρωςς το ιδιο καθε φορα??? ετσι κ τα μωρα ξερουν....βεβαια εμεις δεν εχουμε ποια αυτο το θεμα αλλα ξερω πως νιωθεις ...αν θες ακουσε την συμβουλη με ολη μ την αγαπη στο λεω...αφου παίρνει βαρος ειναι οκ το λουλουδι α

Ναι κορίτσι μου καταλαβαινω τι λες .τωρα ας πουμε της έδωσα μετα απο 4-5 ωρες κ έφαγε με το ζόρι 50 .πηρα τν παιδίατρο κ κ είπες ότι μπορει ν ειναι απ τ ούλα κ να της δώσουμε λιγο χρονο .κ τ λεω μα κανει π μένει σχεδόν νηστικό ;προς τ παρών δν θα έχεις προβλημα δώσε λιγο χρονο μ ειπε .εγω αυριο ωστοσο θα της κανω κ μια ουρολοίμωξη γ ν ειμαι σιγουρη γιατί είχε κανει κ τν πυρετό τν προηγούμενη βδομάδα .εσενα αγάπη σ ειπε ο γιατρός απ ότι μπορει ν ηταν τελικα ο πυρετός ;αυτα τα δέκατα ;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Pagotoula said:

Εμενα ερχονται οι γονεις μου, φερνουν φαγητο, κανουν κανα σιδερο. με το μωρο ασχολουνται μονο να το απασχολησουν οταν ειναι ξυπνιο κ χορτασμενο οπως λεει κ η @KNecky. Η μανα μου εχει κ προβλημα ορασης σοβαρο κι οπως ειπε, παει να την αλλαξει κ τα βρισκω ολα χαλια, οποτε δεν την αφηνω (με ευγενικο τροπο, χωρις να της το πω ευθεως). κατα τα αλλα την εχει δει κι ο αδερφος μου κι οι κουμπαροι μας και δυο θειοι μας, αααα κ μια επισκεψη που πηγαμε σε ενα ζευγαρι με νεογεννητο κι αυτοι, αλλα ολοι οι παραπανω χωρις αγκαλια η χαδια. απο αποσταση το μωρο μου. Ο αντρας μου ευτυχως δουλευει ακομα απο το σπιτι.

Παλι καλα δεν ειμαι μονο εγω ετσι! :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pennymav είπε:

Ναι κορίτσι μου καταλαβαινω τι λες .τωρα ας πουμε της έδωσα μετα απο 4-5 ωρες κ έφαγε με το ζόρι 50 .πηρα τν παιδίατρο κ κ είπες ότι μπορει ν ειναι απ τ ούλα κ να της δώσουμε λιγο χρονο .κ τ λεω μα κανει π μένει σχεδόν νηστικό ;προς τ παρών δν θα έχεις προβλημα δώσε λιγο χρονο μ ειπε .εγω αυριο ωστοσο θα της κανω κ μια ουρολοίμωξη γ ν ειμαι σιγουρη γιατί είχε κανει κ τν πυρετό τν προηγούμενη βδομάδα .εσενα αγάπη σ ειπε ο γιατρός απ ότι μπορει ν ηταν τελικα ο πυρετός ;αυτα τα δέκατα ;

να πας να τις κανεις καλα θα κανεις....δωσε χρονο οπως σ ειπε κ βλεπεις πως θα τα παει κ αυριο με το φαι.....μπορει να περασε μια ελαφρια ιωση μ λεει ...αλλα κ μας δεν κρατησε ο πυρετός...την επομένη το βραδυ ηταν οκ κ την μεθεπόμενη επισης..τωρα δεν εχω ξαναβάλει κ ουτε προκειτε ...καλα έιναι δοξα το θεο...αυριο θα πας γαι τημ μικρη ουρα??? να μας πεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Troufaki είπε:

Ελπιζω βρε κοριτσια να περασει ολο αυτο με τον κοροναιο και να μην εχουμε δευτερο κυμα για να ερθουν οι γονεις μου να με βοηθησουν. Τωρα δεν ερχονται γιατι ειναι στις ευπαθεις ομαδες και φοβαμαι μην τους κολησουμε μιας και ο αντρας μου παει στη δουλεια. Θα ηταν τελειως διαφορετικα αν τους ειχα! Ουτε σε ξαδερφες / φιλες κλπ εχω πει να ερθουν σπιτι ακομα. Εσεις τους βλεπετε κανονικα ολους; 

Εμενα οι γονείς μου την είδαν σχεδόν 2μηνων γτ μένουν σε άλλο νομό οπότε δε μπορουσαν να ρθουν.. Τα πεθερικα μου που μένουν σχετικά κοντά μας την είδαν μετά την άρση της καραντίνας κ αρχίσαμε τότε να πηγαινουμε κ μεις όλο κ συχνότερα ..ήταν η έξοδος μας.. Οι παππουδες της μικρής μας ανήκουν σε ευπαθή ομάδα οπότε όσο προσεχτικοι είναι αυτοί λόγω ασθένειας αλλά τόσο προσεχτικοι κ αποστειρωμένοι είμαστε κ μεις λόγω μωρου.. Σπίτι κανεις άλλος δεν μας επισκέφτηκε αλλά έξω για καφε με κουμπάρους έχουμε παει 2φορες σε ανοιχτό χώρο.. 

Έχεις δίκιο που λες αν έρχονταν οι γονείς σου, νομίζω πιο πολυ στο ψυχολογικό κομμάτι, να τους δεις, να ανταλλάξεις μια κουβέντα, να χαρουν κ να παιξουν με το εγγονακι. Κατά τ αλλα δε θα έχει φοβερή διαφορά, εννοώ μόνη με το πσιδι λειτουργείς καλυτερα γτ έχεις την δική σου σειρά.. Για μένα τουλ ισχυει αυτο.. Όταν ήταν κ η μητέρα μου σπίτι είχα περισσοτερες αμφιβολίες αν αυτά που κάνω με το παιδι είναι τα σωστά ενώ μόνη μου όταν ήμουν ένιωθα μεγαλύτερη εμπιστοσύνη στον εαυτό μου

  • Μου αρέσει 2

j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Troufaki είπε:

Κοριτσια εσας που το μωρακι σας κοιμαται οκταωρο θηλαζετε; Δηλαδη γινεται και τα μωρακια που θηλαζουν να κοιμουνται τοσο πολυ; Αν ναι πειτε μου το μυστικο!

Εμενα κανει αρχικα ενα τετραωρο υπνο 10-2. Την θηλαζω μεχρι τις 3 παρα και μετα ξυπναει στις 4. Θηλαζω μεχρι 5 παρα και μετα στις εξι εχουμε χαρες και πανηγυρια. Τη βαζω στο καροτσι και παμε βολτα πρωι πρωι με τη δροσουλα. Αλλα δεν το αντεχω αλλο! Μεσα στην ημερα κοιμαται βεβαια αλλα εγω δεν μπορω. Γιαυτο ρωταω να μου πειτε το μυστικο σας!!!

 

Εγώ θηλάζω αποκλειστικά και μου έκανε από νωρίς 6ωρα τη νύχτα. Τώρα ειναι 3ων μηνών και εχει τυχει να κάνει και 8ωρα κάνα 2 φορές. 1 δε εκανε και 9ωρο. Όμως πριν από αυτά κάνει κάτι 2ωρα πάνω στο στήθος συνεχόμενα! Και μέσα στη μερα θέλει συχνά και πολύ. Μυστικό δεν υπάρχει είναι στο παιδι!! Επισης ρισπεκτ για τις βόλτες πρωί πρωί!! Χαρά στο κουράγιο σου!! 

Just now, Troufaki είπε:

Ελπιζω βρε κοριτσια να περασει ολο αυτο με τον κοροναιο και να μην εχουμε δευτερο κυμα για να ερθουν οι γονεις μου να με βοηθησουν. Τωρα δεν ερχονται γιατι ειναι στις ευπαθεις ομαδες και φοβαμαι μην τους κολησουμε μιας και ο αντρας μου παει στη δουλεια. Θα ηταν τελειως διαφορετικα αν τους ειχα! Ουτε σε ξαδερφες / φιλες κλπ εχω πει να ερθουν σπιτι ακομα. Εσεις τους βλεπετε κανονικα ολους; 

Εμείς τους βλέπουμε κανονικά όλους καθώς ο άντρας μου δεν σταμάτησε ποτέ να δουλεύει οπότε πιο "επικίνδυνος" ήταν αυτός παρά οι άλλοι. Οι γονείς μου δεν ανήκουν στις ευπαθείς ομάδες αλλά μετά την καραντίνα άρχισαν πάλι δουλειά οπότε δεν υπάρχει χρόνος. Αποφεύγω μόνο φίλες που στέλνουν τα παιδάκια τους σχολείο. Οι μεγάλοι γενικά προσέχουν. Βοήθεια δεν έχω από κανέναν. Και αυτή τη βδομάδα ο άντρας μου δουλεύει μέχρι αργά. Τώρα ας πούμε δεν έχει γυρίσει ακόμα και εγώ μόλις τελείωσα το μαγείρεμα για αύριο.. ποτέ δεν είχα κάποιον να με βοηθάει στις δουλειές οπότε δεν με ενοχλεί. Αλλά αυτό που λες να μην βλέπω άνθρωπο μπορεί να με τρελάνει..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να πας να τις κανεις καλα θα κανεις....δωσε χρονο οπως σ ειπε κ βλεπεις πως θα τα παει κ αυριο με το φαι.....μπορει να περασε μια ελαφρια ιωση μ λεει ...αλλα κ μας δεν κρατησε ο πυρετός...την επομένη το βραδυ ηταν οκ κ την μεθεπόμενη επισης..τωρα δεν εχω ξαναβάλει κ ουτε προκειτε ...καλα έιναι δοξα το θεο...αυριο θα πας γαι τημ μικρη ουρα??? να μας πεις 

Ναι θα παω .ειχα ξανακάνει πριν απο κανα μήνα γιατί παλι μ έκανε αφαγια αλλα ηταν ολα οκ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

 @Pennymav  πως ειναι σημερα το μωρακι; Ευχομαι ολα καλυτερα να ειναι συντομα.

χαχα κοριτσια μια απο τα ιδια κ γω με τον αντρα μου...ζεν την περναει τη νυχτα. Εμενα ενω ξεκινησε ενα διαστημα ο μικρος κατι 6ωρα κ 7ωρα τωρα εχει αρκετες μερες π ξυπναει ανα 2.30 με 3 ωρες τη νυχτα. Αυτο ηταν μια πικρα πρωτα να γευτω το βαζο με το μελι κ μετα να μ το παρουν ξεφνικα!:-)

Ο αντρας μ θα κανει αρκετες δουλειες σπιτιου κ γω οτι προλαβαινω αναμεσα στους θηλασμους, τα ρεψιματα κ τις αλλαγες πανας. Μια φορα θα τον αλλαξει κ κεινος κ θα τον παιξει μεσα στη μερα για να κανω εγω πραγματα. Τη μια φορα μες τη μερα π μπορει να κοιμηθει ο μικρος θα κοιμηθω κ γω απο ωρα εως 2ωρο το πολυ. Αλλα περα απο αυτο τον υπνακο,  ολη η μερα περναει με το να κανω συνεχως κατι ενω εκεινος θα εχει χρονο να δει κ κανα 2 ταινιες! Ανυπομονω να περπατησει να παρω το αιμα μ πισω!!!

Μονο η πεθερα μ εχει ερθει σπιτι κ τον παιρνει αγκαλια κ φερνει φαγητο κ κανει κανα σιδερο, ενω εγω κανω αλλες δουλειες, μακαρι να ζουσαν κ οι δικοι μ να τον χαιροντουσαν. Μεχρι τωρα απο φιλες μονο μια εχω δει π πηγαμε στην αυλη της κ καθισαμε αλλα δεν τον πηραν αγκαλια. Ο αντρας μ παει δουλεια αλλα φοραει μασκα ασχετα π δεν ειναι υποχρεωμενος. Τι να πω, εχω σκασει κ γω π δεν βλεπω φιλους κ συγγενεις...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πάνω κάτω τα ίδια όλες κορίτσια μου! Εμείς κοιμόμαστε δεν έχω παράπονο! Ο μικρός κοιμάται από 11 μέχρι 6 συνήθως, τρώει και μετά ξανά στις 8. Οπότε και οι δύο κοιμόμαστε καλά. Στις αρχές ξυπνούσε και ο άντρας μου αλλά μετά όπως λέτε...δεν άκουγε καν το μωρό όταν έκλαιγε. Βέβαια βοηθάει πολύ στο σπίτι με δουλειές αλλά και πάλι τι να πρώτοκάνει που λείπει ολη μέρα στη δουλειά! Τα Σαββατοκύριακα κανουμε δουλειές εναλλαξ μιας και ο μπέμπης δεν κάθετε άλλου από αγκαλιά. Από κόσμο εμείς πάμε κανονικά στα πεθερικά μου που μένουν κοντά μας και ένα Σ/κ πήγαμε στους γονείς μου ταξιδακι μιας που είμαι από άλλη πόλη. Από φίλους μόνο τους κουμπάρους είδαμε για καφέ έξω! Αλλά λόγω καραντίνας τους είδαμε όλους μετά οπότε ο μικρούλης έμαθε μόνο εμάς και οπότε τον πήραν αγκαλιά άλλοι έκλαιγε σπαρακτικά!! Θέλω να πιστεύω θα αλλάξει αυτό κάποια στιγμή. Να μπορέσω κάποτε να τον αφήσω και να πάω κάπου..και να τον χαρουνε και οι παππούδες του οι καημένοι που τον λαχταρουνε αλλά ο κύριος ούτε να τους φτύσει!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

καλημερα  κοριτσια μ....εγω απο βιηθεια εχει ρην μικρη μ ξαδέρφη εδω για την μικρη...την ρευει κ παιζουν κ την αλλάζει...ταισμα κανω μονο εγω....ο αντρας δουλευει πολλες ωρες απο 8 πρωι εως 7 απόγευμα...αλλς οταν γυρνάει αναλαμβάνει το παιδι εχτος απο τάισμα...την νυχτα αν σηκωθεί η μικρη που δε σηκωνεται αυτος κ μονο....οδο για τις δουλειές τ σπιτιου εχω γυναίκα μια φορα την βδομαδα κ δεν λανω τιποτα....απο φαι εχω την μαμα μ απο πανω αλλη βοηθεια απο κει κ γω μαγειρευω οποτε μπορω η δεν μπορεί η μαμα μ λογο δουλειά τους....παμε κανονικά παντού  λ αγκαλιες το μωρο το χουν παρει....γενικά δεν εχουμε ιωσεις κρούσματα κτλ εδω που μενω...μικρο χωριο κ ασφαλες σε ολα...απο υπνο τς ξερετε σεκος η μικρη 8 9 βραδυ εως πρωι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Πόσο ζηλεύω αυτά τα 11-6 που διαβάζω! Εμένα κάποια στιγμή που είχαμε πάει στο χωριό μου έκανε ένα 6ωρο αλλά εδώ στην Αθήνα κάνει το πολύ 4-4,5 ...περιμένω πως.και πως να ξαναπάμε μπας.και φτιάξει.το πρόγραμμα της! Κατά τ άλλα, έχει πολύ γκρίνια και το χέρι συνεχώς στο στόμα. Λέτε να έχει σημασία που βάζει πάντα μόνο το αριστερό; Είμαι  αριστερόχειρας  για αυτό ρωτάω!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


10 ώρες πρίν, Sweet_child είπε:

Γεια σας κορίτσια! Τι καιρός κι αυτός σήμερα, ενώ χθες κάναμε το πρώτο μας μπάνιο! Ήταν πάρα πολύ ωραία και ο μπέμπης άρχοντας, πασάς, ύπνο και χάζεμα! 

@Troufaki 8ωρο σερί ποτέ δεν έχει κοιμηθεί. Το στάνταρ είναι να φάει τελευταία φορά μεταξύ 11-12 & μετά ξυπνάει 5.30. Κορίτσια, το τι γέλιο κάνω εκείνη την ώρα, λες και έχουν όλοι ρολόι! Ξυπνάει ο μπέμπης, ξυπνάει ο άντρας μου και κοιτάζει την ώρα, φεύγει ο γείτονας για τη δουλειά και γαβγίζει ο σκύλος μου, εντάξει, κλαίω κάθε πρωί! Χαχα! Μετά λοιπόν μπορεί να ξαναξυπνήσει στις 7.30 και μετά να ξανακοιμηθούμε ως τις 10, αλλιώς θα ξυπνήσει κατευθείαν 9-9.30. Και μετά ρίχνει έναν υπνάκο ως τις 12 και γενικά μέσα στη μέρα τρώει, αλλάζουμε πάνα, χαζεύει λίγο ή γκρινιάζει και μετά ξανακοιμάται.

Σήμερα του έβγαλα το γυμναστήριο της κόρης μου και το χαζεύει και προσπαθεί να κλωτσήσει τα παιχνίδια. 

Έβλεπα παλιότερα βίντεο της κόρης μου, γύρω στον 4ο μήνα αρχίζουν και κλωτσάνε συνειδητά τα παιχνίδια στο γυμναστήριο @mpempaki1, καθώς επίσης γυρίζουν από μπρούμυτα ανάσκελα. 5ο μήνα το ανάποδο, από ανάσκελα μπρούμυτα, 6ο μήνα αρχίζουν και κάθονται χωρίς στήριξη και 7ο μήνα αρχίζουν να μπουσουλάνε και να σηκώνονται όρθια. Γύρω στον 12ο μήνα αρχίζουν περπάτημα χωρίς στήριξη και λένε μαμ, μπαμπά κλπ. Αυτά ενδεικτικά, εννοείται κάθε παιδάκι έχει τους δικούς του ρυθμούς. Στο δικό μου περιβάλλον τα κοριτσάκια (όπως η κόρη μου) τα έκαναν όλα πιο γρήγορα σε σχέση με τα αγοράκια. 

Όσον αφορά το θηλασμό, στην κόρη σκόπευα να θηλάσω αποκλειστικά ως τον 6ο και μόλις άρχιζε φαγητό να το έκοβα, αλλά σταματήσαμε στον 4ο (αποκλειστικό) θηλασμό. Το ίδιο σκέφτομαι και για τον γιο. Δεν θέλω παραπάνω να σας πω την αλήθεια μου, δεν θα μου άρεσε εμένα προσωπικά.

Να κρατάτε σημειώσεις σε ημερολόγιο με τα "επιτεύγματά" τους και να τα τραβάτε όσο πιο πολλές φωτό και βίντεο μπορείτε! Θα έχετε ανεκτίμητα ενθύμια από τα παιδάκια σας!!!

αα οπότε βιάζομαι. Είμαστε ακόμα 2.5 χαχα. πόσο με αγχώνει αυτό το μπρουμυτα.  νομίζω δεν θα κοιμάμαι τα βράδια...για τον θηλασμό συμφωνώ.  

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Kathrin17 είπε:

 

Έχεις δίκιο που λες αν έρχονταν οι γονείς σου, νομίζω πιο πολυ στο ψυχολογικό κομμάτι, να τους δεις, να ανταλλάξεις μια κουβέντα, να χαρουν κ να παιξουν με το εγγονακι. Κατά τ αλλα δε θα έχει φοβερή διαφορά, εννοώ μόνη με το πσιδι λειτουργείς καλυτερα γτ έχεις την δική σου σειρά.. Για μένα τουλ ισχυει αυτο.. Όταν ήταν κ η μητέρα μου σπίτι είχα περισσοτερες αμφιβολίες αν αυτά που κάνω με το παιδι είναι τα σωστά ενώ μόνη μου όταν ήμουν ένιωθα μεγαλύτερη εμπιστοσύνη στον εαυτό μου

κι εγω ετσι στο μαιευτηριο π ημασταν μονοι με τον αντρα μ λογω καραντινας ενιωσα με οσα μ μαθαιναν οι μαιες αρκετη εμπιστοσυνη στον εαυτο μ...μετα στο σπιτι με βαζαν σε αμφιβολια με οσα μ λεγανε ειδικα για το θηλασμο (δεν εχεις γαλα γι αυτο το μωρο ζηταει ολο στηθος, δωσε σκονη πειναει) κ την αγκαλια π ηταν  αντιθετα με καποια π εμαθα στο μαιευτηριο κ οσα ειχα διαβασει. Οποτε καλα κανουμε κ τους αφηνουμε να λενε.

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, mpempaki1 είπε:

αα οπότε βιάζομαι. Είμαστε ακόμα 2.5 χαχα. πόσο με αγχώνει αυτό το μπρουμυτα.  νομίζω δεν θα κοιμάμαι τα βράδια...για τον θηλασμό συμφωνώ.  

Έλα Παναγία μου, γιατί να μην κοιμάσαι, χαχαχα! Το μωράκι σου ξέρει πότε θα κάνει κάθε επίτευγμα, εσύ απλώς θα του δίνεις τα ερεθίσματα για να εξασκείται.

  • Μου αρέσει 1

kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; τα μικρά σας; εμείς καλύτερα με τα τσισα. μέσα στη μέρα κανονικα.  σήμερα το πρωί ξύπνησε με πολύ βαριά πανα αλλά από τις 6μισβ μέχρι τις 9 τίποτα από τσισα. αλλά ρε κορίτσι έχει σήμερα και χθες βγάζει πάλι γαλατα..  Μήπως φταίει κάτι που έφαγα; είχε πολύ καιρό να βγάλει..

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

Καλημέρα κορίτσια τι κανετε; τα μικρά σας; εμείς καλύτερα με τα τσισα. μέσα στη μέρα κανονικα.  σήμερα το πρωί ξύπνησε με πολύ βαριά πανα αλλά από τις 6μισβ μέχρι τις 9 τίποτα από τσισα. αλλά ρε κορίτσι έχει σήμερα και χθες βγάζει πάλι γαλατα..  Μήπως φταίει κάτι που έφαγα; είχε πολύ καιρό να βγάλει..

μπορει να φταιει κι οτι παραφαγε...εσυ εφαγες κατι διαφορετικο; αν ναι, αποκλεισε το...αν οχι μην αγχωνεσαι, απλα ετυχε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...