Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Μαρτίου 2020 !!!!!!!


Recommended Posts

Just now, Pagotoula είπε:

μπορει να φταιει κι οτι παραφαγε...εσυ εφαγες κατι διαφορετικο; αν ναι, αποκλεισε το...αν οχι μην αγχωνεσαι, απλα ετυχε.

έφαγε μετά από 6 ωρες και μου φάνηκε ότι έφαγε και λίγο..  οχι πολύ γ αυτο αγχωθηκα. Ίσως να ήπια λίγο παραπάνω γαλα από άλλες φορές. τίποτα αλλο..  σήμερα θα φαω φακες..  φοβάμαι  να μην τον κάνω χειρότερα.. υπάρχει περίπτωσή να πεινάει και να κοιμάται; επειδή έφαγέ λίγο και έβγαλε γαλα αρκετό λέω μήπως είναι νηστικός .. Αλλά κοιμάται  του καλού καιρού..  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 7,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

έφαγε μετά από 6 ωρες και μου φάνηκε ότι έφαγε και λίγο..  οχι πολύ γ αυτο αγχωθηκα. Ίσως να ήπια λίγο παραπάνω γαλα από άλλες φορές. τίποτα αλλο..  σήμερα θα φαω φακες..  φοβάμαι  να μην τον κάνω χειρότερα.. υπάρχει περίπτωσή να πεινάει και να κοιμάται; επειδή έφαγέ λίγο και έβγαλε γαλα αρκετό λέω μήπως είναι νηστικός .. Αλλά κοιμάται  του καλού καιρού..  

οχι αγαπη μου, εμπιστευσου το μωρακι σου κι αν πεινασει, να εισαι σιγουρη οτι θα ξυπνησει! αστο να ξεκουραστει κ εκμεταλλευσου αυτη την ωρα.. μην αγχωνεσαι με το φαγητο, εφοσον δεν κανεις γενικα διατροφη αποκλεισμου λογω αλλεργιας, μαλλον ετυχε. ισως εφαγε γρηγορα επειδη ειχε πολλη ωρα να φαει, γι αυτο και εκανε γουλιες.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

οχι αγαπη μου, εμπιστευσου το μωρακι σου κι αν πεινασει, να εισαι σιγουρη οτι θα ξυπνησει! αστο να ξεκουραστει κ εκμεταλλευσου αυτη την ωρα.. μην αγχωνεσαι με το φαγητο, εφοσον δεν κανεις γενικα διατροφη αποκλεισμου λογω αλλεργιας, μαλλον ετυχε. ισως εφαγε γρηγορα επειδη ειχε πολλη ωρα να φαει, γι αυτο και εκανε γουλιες.

σε ευχαριστώ πάρα πολύ. ♡♡ ΓΙΑ ΌΛΑ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

Από τις 10 μέχρι τώρα 12 η ώρα έχει κάνει τόσα τσισα που έχει σχεδόν διαγραφεί όλη η γραμμή.  Μήπως απλά μου τα κάνει μαζεμένα...;!

Καλημέρα!!! Ναι ακριβώς! Τα κάνει μαζεμένα!Κι εμένα ετσι 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Polly1 είπε:

Καλημέρα!!! Ναι ακριβώς! Τα κάνει μαζεμένα!Κι εμένα ετσι 

πάλι καλά..  μου έφυγε το άγχος..  τώρα μένει να κόψει την συνήθεια με  τ δάχτυλο..  περιμένω να περάσουν οί μέρες να πάμε παιδίατρο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

πάλι καλά..  μου έφυγε το άγχος..  τώρα μένει να κόψει την συνήθεια με  τ δάχτυλο..  περιμένω να περάσουν οί μέρες να πάμε παιδίατρο 

Και να μην την κόψει δεν πειραζει Για τώρα. Είναι φυσιολογικό. Μου το χει πει σύμβουλος,Εχω ρωτήσει. Αύριο τελικα θα έρθει η παιδίατρος.Θα ρωτήσω κι εκεινη 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Polly1 είπε:

Και να μην την κόψει δεν πειραζει Για τώρα. Είναι φυσιολογικό. Μου το χει πει σύμβουλος,Εχω ρωτήσει. Αύριο τελικα θα έρθει η παιδίατρος.Θα ρωτήσω κι εκεινη 

Εγώ δεν μπόρεσα να βρω συμβουλο.  έστειλα μαιλ αλλά τίποτα. σε ευχαριστώ  πολύ 

κορίτσια σε όσες θηλάζετε  έχει έρθει σε καμια σας περίοδος;

έχω λίγό αιμα σήμερα που κ που...

Link to comment
Share on other sites

Just now, mpempaki1 είπε:

Εγώ δεν μπόρεσα να βρω συμβουλο.  έστειλα μαιλ αλλά τίποτα. σε ευχαριστώ  πολύ 

κορίτσια σε όσες θηλάζετε  έχει έρθει σε καμια σας περίοδος;

έχω λίγό αιμα σήμερα που κ που...

Μπορείς να μαζέψεις απορίες και να  πάρεις και τηλ παντως! Περίοδος Όχι ακόμη και δε θέλω σύντομα!! Χαχα!! Νιώθω ενοχλήσεις περιόδου ομως πού και πού.Ίσως να ναικοντά 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλησπέρα !καναμε τις εξετάσεις η την ουρολοίμωξη κ δόξα το θεό ηταν μια χαρα .κανενα μικρόβιο .βεβαια ακομα κανει νάζια με το γάλα αλλα δν μπορω ν πω ότι δν τρώει κιολας .εστω 100 μλ θα τα φάει .λατα τα αλλα τρέχω σαν την παλαβή γιατί το αλλο Σάββατο παντρεύομαι και επειδή μεχρι πριν ενα μήνα λόγω κορονοϊού δν ξέραμε τ θα κανουμε πέσαν ολα μαζεμένα .οποτε αναγκάζομαι να την αφήνω συνεχεια στην πεθερά η κ στη μάνα μου .καπου διάβασα για τα άλματα ότι η κορύφωση ειναι στην 17 βδομάδα κ εμεις ειμαστε ακριβώς σ αυτην τν βδομάδα οποτε θέλω ν ελπιζω ότι γ αυτο δν πολυ ήθελε να φάει .αντε να δούμε ..

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Pennymav είπε:

Κοριτσια καλησπέρα !καναμε τις εξετάσεις η την ουρολοίμωξη κ δόξα το θεό ηταν μια χαρα .κανενα μικρόβιο .βεβαια ακομα κανει νάζια με το γάλα αλλα δν μπορω ν πω ότι δν τρώει κιολας .εστω 100 μλ θα τα φάει .λατα τα αλλα τρέχω σαν την παλαβή γιατί το αλλο Σάββατο παντρεύομαι και επειδή μεχρι πριν ενα μήνα λόγω κορονοϊού δν ξέραμε τ θα κανουμε πέσαν ολα μαζεμένα .οποτε αναγκάζομαι να την αφήνω συνεχεια στην πεθερά η κ στη μάνα μου .καπου διάβασα για τα άλματα ότι η κορύφωση ειναι στην 17 βδομάδα κ εμεις ειμαστε ακριβώς σ αυτην τν βδομάδα οποτε θέλω ν ελπιζω ότι γ αυτο δν πολυ ήθελε να φάει .αντε να δούμε ..

Η ώρα η καλή!! Όμορφα τρεξίματα είναι αυτά αλλά φαντάζομαι κ με το μωρό θα'ναι κ κουραστικα επιπλέον!! Θα βαφτίσετε μαζί κ τη μικρή? 


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Pennymav είπε:

Κοριτσια καλησπέρα !καναμε τις εξετάσεις η την ουρολοίμωξη κ δόξα το θεό ηταν μια χαρα .κανενα μικρόβιο .βεβαια ακομα κανει νάζια με το γάλα αλλα δν μπορω ν πω ότι δν τρώει κιολας .εστω 100 μλ θα τα φάει .λατα τα αλλα τρέχω σαν την παλαβή γιατί το αλλο Σάββατο παντρεύομαι και επειδή μεχρι πριν ενα μήνα λόγω κορονοϊού δν ξέραμε τ θα κανουμε πέσαν ολα μαζεμένα .οποτε αναγκάζομαι να την αφήνω συνεχεια στην πεθερά η κ στη μάνα μου .καπου διάβασα για τα άλματα ότι η κορύφωση ειναι στην 17 βδομάδα κ εμεις ειμαστε ακριβώς σ αυτην τν βδομάδα οποτε θέλω ν ελπιζω ότι γ αυτο δν πολυ ήθελε να φάει .αντε να δούμε ..

Η ωρα η καλη!! αααχ πες μας καμια λεπτομερεια...το νυφικο πως ειναι;;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Η ώρα η καλή!! Όμορφα τρεξίματα είναι αυτά αλλά φαντάζομαι κ με το μωρό θα'ναι κ κουραστικα επιπλέον!! Θα βαφτίσετε μαζί κ τη μικρή? 

Οχι δεν θα κανουμε βάπτιση τωρα γιατί θεώρησα ότι ειναι μικρούλα 4 μηνών τωρα γ αυτο κ ειναι κ λιγο ταλαιπωρία το μυστήριο για τον κόσμο .οποτε μας βλεπουμε γ βάπτιση τ χρόνου τ καλοκαίρι .γιατι νωρίτερα φοβόμαστε μν εχουμε παλι θεμα μ τν κορωνοιο.αλλιως θα την βάλουμε νωρίτερα .

Just now, Pagotoula είπε:

Η ωρα η καλη!! αααχ πες μας καμια λεπτομερεια...το νυφικο πως ειναι;;;

Το νυφικό ειναι φουσκωτουλι.ρομαντικο .κανει διχρωμία κ ροζιζει σ κάποια σημεία όλο τούλι κατω μ γκλίτερ κ πανω ειναι σαν τιράντες πέφτουν στο πλάι .σαν Μανικάκι αλλα απο πανω ειναι κενό σαν στραπλες .ασε χτες ήμουν 5 ωρες εκει κ προσπαθούσαν ν μ κάνουν τ στριφωμα.μετα δν βρίσκαν πως ν μ μαζέψουν την ουρά για τ τραπεζι κ Δράμα η υπόθεση .ειχα λιώσει πανω στ τακούνια δν άντεχα αλλο .το καλό ειναι ότι τ νυφικό τ ειχα κλεισει απο τον Οκτώβρη .λιγες μερες πριν κανω την περιδεση .

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pennymav είπε:

Οχι δεν θα κανουμε βάπτιση τωρα γιατί θεώρησα ότι ειναι μικρούλα 4 μηνών τωρα γ αυτο κ ειναι κ λιγο ταλαιπωρία το μυστήριο για τον κόσμο .οποτε μας βλεπουμε γ βάπτιση τ χρόνου τ καλοκαίρι .γιατι νωρίτερα φοβόμαστε μν εχουμε παλι θεμα μ τν κορωνοιο.αλλιως θα την βάλουμε νωρίτερα .

Το νυφικό ειναι φουσκωτουλι.ρομαντικο .κανει διχρωμία κ ροζιζει σ κάποια σημεία όλο τούλι κατω μ γκλίτερ κ πανω ειναι σαν τιράντες πέφτουν στο πλάι .σαν Μανικάκι αλλα απο πανω ειναι κενό σαν στραπλες .ασε χτες ήμουν 5 ωρες εκει κ προσπαθούσαν ν μ κάνουν τ στριφωμα.μετα δν βρίσκαν πως ν μ μαζέψουν την ουρά για τ τραπεζι κ Δράμα η υπόθεση .ειχα λιώσει πανω στ τακούνια δν άντεχα αλλο .το καλό ειναι ότι τ νυφικό τ ειχα κλεισει απο τον Οκτώβρη .λιγες μερες πριν κανω την περιδεση .

ααααχ τι ωραια... τελειο θα βγει να μην αγχωνεσαι κ κοιτα να απολαυσεις το γαμο σου με τον αντρα σου...ειναι η μερα σας!! αθηνα θα γινει;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , Pennymav είπε:

Κοριτσια καλησπέρα !καναμε τις εξετάσεις η την ουρολοίμωξη κ δόξα το θεό ηταν μια χαρα .κανενα μικρόβιο .βεβαια ακομα κανει νάζια με το γάλα αλλα δν μπορω ν πω ότι δν τρώει κιολας .εστω 100 μλ θα τα φάει .λατα τα αλλα τρέχω σαν την παλαβή γιατί το αλλο Σάββατο παντρεύομαι και επειδή μεχρι πριν ενα μήνα λόγω κορονοϊού δν ξέραμε τ θα κανουμε πέσαν ολα μαζεμένα .οποτε αναγκάζομαι να την αφήνω συνεχεια στην πεθερά η κ στη μάνα μου .καπου διάβασα για τα άλματα ότι η κορύφωση ειναι στην 17 βδομάδα κ εμεις ειμαστε ακριβώς σ αυτην τν βδομάδα οποτε θέλω ν ελπιζω ότι γ αυτο δν πολυ ήθελε να φάει .αντε να δούμε ..

με το καλο ο γαμος σας αγαπη μ...να εισται πα τα ευτυχισμένη κ αγαπημένη μαζι με την κορη σας...υγεια να εχετε...

χαρηκα με την μικρη μας που δεν εχει κατι ευτυχως...θα επανελθει το κοριτσι μας ...κ μενα σημετα 100 τρωει ανα 3 ωρες ...αλλα σκαει ιδρωνει κ που πινει γαλα οποτε δεν με ανχωνει καθόλου....3 φορές μπανιο την εχω κάνει...κ πηγαμε κ θαλασσα επισης ..τρελάθηκε σ λεω χτυπούσε ποδια χερια εφαγε κ νερο κ δεν τις αρεσε κ ξινισε η μουρη της λ έκλαιγε μετα...αχαχαχχαχαχα τι γελιο ...

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...