Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Βρέθηκε και έλλειψη ψευδαργύρου στο σπερμα. τι γνωρίζετε; πως επηρεάζει; φτιάχνει;;;

      Από όσο έχω διαβάσει επηρεάζει την ποσότητα την κινητικότητα και την μορφολογία του σπέρματος και υπάρχουν βιταμίνες ψευδαργύρου που λογικά θα ανεβάσει τα επίπεδα !!

Recommended Posts

Καλησπερα σας κορίτσια θα ήθελα να σας ρωτήσω να μου δώσετε μια συμβουλή-γνώμη σας γιατί είμαι πολύ μπερδεμένη καταρχήν καλό μήνα να έχουμε τον Ιούλιο πριν κάτι μέρες δλδ περίμενα την περίοδο μ στις 25 αλλά δεν μου ήρθε ποτέ περίμενα κι άλλες μέρες μπας κ μ έρθει κι πριν από 4-4.5 εβδομάδες είχα έρθει σε επαφή με τον σύζυγό μου και είχε τελειώσει μέσα.. και δεν ξέρω τι ν κάνω έχω μ ανησυχία κι έδω στην Γερμανία έχουν κλείσει για Αύγουστο τα φαρμακεία κ τ ιατρεία λογο διακοπών και δεν ξέρω τι να κάνω θα μπορούσατε ν μ βοηθήσετε κάπως να μου πείτε τι να κάνω... σας ευχαριστώ πολύ ..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Elenatrela21 είπε:

Καλησπερα σας κορίτσια θα ήθελα να σας ρωτήσω να μου δώσετε μια συμβουλή-γνώμη σας γιατί είμαι πολύ μπερδεμένη καταρχήν καλό μήνα να έχουμε τον Ιούλιο πριν κάτι μέρες δλδ περίμενα την περίοδο μ στις 25 αλλά δεν μου ήρθε ποτέ περίμενα κι άλλες μέρες μπας κ μ έρθει κι πριν από 4-4.5 εβδομάδες είχα έρθει σε επαφή με τον σύζυγό μου και είχε τελειώσει μέσα.. και δεν ξέρω τι ν κάνω έχω μ ανησυχία κι έδω στην Γερμανία έχουν κλείσει για Αύγουστο τα φαρμακεία κ τ ιατρεία λογο διακοπών και δεν ξέρω τι να κάνω θα μπορούσατε ν μ βοηθήσετε κάπως να μου πείτε τι να κάνω... σας ευχαριστώ πολύ ..

Καλησπερα κοριτσι μου καλο μηνα δυνατοτητα να κανεις εξεταση αιματος βχορικη υπαρχει?δν υπαρχουν ιατρεια φαρμακεια για ωρα αναγκης?η επισκεψη σε νοσοκομειο?

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω εχω διαβασει οτι εκει που μενεις ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα

Εφοσον δ υπαρχει η δυνατοτητα για χοριακη, ουτε σε ενα νοσοκομειο η επομενη λυση ειναι τεστ. Αν δ υπαρχει φαρμακειο, παρηγγειλε απο το ιντερνετ κ υπομονη μεχρι να ερθει

Link to comment
Share on other sites

Just now, happysmile είπε:

Καλησπερα κοριτσι μου καλο μηνα δυνατοτητα να κανεις εξεταση αιματος βχορικη υπαρχει?δν υπαρχουν ιατρεια φαρμακεια για ωρα αναγκης?η επισκεψη σε νοσοκομειο?

Καλησπέρα δυνατότητά για ν κάνω την β χωριακη υπάρχει μόνο στο νοσοκομείο αλλά πρέπει ν τους πάρω τηλ  ν τς ρωτήσω αν κάνουν ..

Just now, vikib είπε:

Νομιζω εχω διαβασει οτι εκει που μενεις ειναι λιγο περιεργα τα πραγματα

Εφοσον δ υπαρχει η δυνατοτητα για χοριακη, ουτε σε ενα νοσοκομειο η επομενη λυση ειναι τεστ. Αν δ υπαρχει φαρμακειο, παρηγγειλε απο το ιντερνετ κ υπομονη μεχρι να ερθει

Ναι είναι πολύ δύσκολα εδώ στην Γερμανία νοσοκομείο υπάρχει αλλά δεν ξέρω αν κάνουν β χωριακη πρέπει ν τους πάρω τηλ γ ν μάθω..αυτό λέω ν κάνω ν παραγγείλω από το ίντερνετ ένα τεστ.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...