Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts

Καλά Τζένη ακόμα γελάω με το ύφος του σχολίου σου όμως....Χαχαχα σιγά 11 κιλά μια χαρά είναι αν ανήκεις στην κατηγορία φτερό απλά σε ρώτησα γιατί τότε σου έλεγαν η Ανδριανή και η Ρούλα κάτσε να δούμε εσύ πόσα θα πάρεις...

Άννια τότε ήταν σκέψη που είχε γίνει ήδη πράξη αλλά δεν το γνώριζα ακόμα...

k exei akoma 6 bdomades xaxaxaxa

h ora h kalh k se sena ksanthi


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα σας...Ευχαριστώ Ανδριανή να είσαι καλά και να χαίρεσαι τις μικρές σου...

Για πες πως πάτε με τα 2;;;;

Τζένη μην ακούς τίποτα άντε να πάρεις κανά 2 κιλά ακόμα σούπερ είσαι...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

καθε πρωι περναμε στην ζωνη του λυκοφωτος!κ βγαινω αργα το βραδι οταν κοιμονται η μαρια ειναι ενα αγριμι κ μισο ζηλευει αφορητα την εχει ταραξει στο ξυλο την κακομοιρα το μικρουλι παλι ειναι ενας αγγελος γελαει ολη την ωρα κ κοιταει δεξια αριστερα απο που θα της ερθει η κατακεφαλια κατα τα αλλα ολα καλα.η μαρια μιλαει κ το στομα της ολη μερα παει ροδανι μας εχει ζαλισει τα αυτια τρωει για 10 παιδακια κ ειναι μια κουκλα (οχι οτι ειναι παιδι μου χαχαχαχαχ αλλα ειναι αστερι)χθες ελεγε της μπεμπας μπιμπουλααααα ελα φαε κατανο(καστανο)κ της το εχωνε στο στομα ματια μου το μωρο δεν τρωει καστανο της λεω....τωει λεμε ελα μπιμπουλα οοοοοολο αμμμμμμ!αν κατσω να γραψω ολα οσα λεει κ κανει δεν μας φτανουν 10 σελιδες.θυμωνω που δεν ακουει κανεναν αλλα απο την αλλη οτι εχει τοσο πολυ εξελιξη με χαροποιει


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Εσύ που καθόσουν και έσκαγες Ανδριανή και ότι κάτι έχει το παιδί..Αυτά να βλέπεις τώρα για να είσαι πιο ήρεμη αυτή την φορά...Που να δεις αργότερα που θα κάθεται κιόλας η μικρή πόσο καλύτερα θα είναι.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

αστα ξανθη μου ζουμε στιγμες απειρου καλλους τι εννοεις οταν καθεται η μικρη στον πωπο της η να τις τρωει απο την μαρια ?χαχαχαχαχα

τελικα ο θεος με αγαπαει κ η μαρια μου ειναι μια χαρα αλλα εχει αγριεψει πολυ σημερα παλι την τσιμπησε την μικρουλα κ εκλεγε τρομαρα μου,εν το μεταξυ παρατηρησα οτι οταν την μαλωνω κανει οτι κανω αν βαρεσω το χερι μου στο τραπεζι με δυναμη απο τα νευρα μου αντι να κλαψει οπως εκανε παλια μου το βαραει κ αυτη ειναι απαιτητικια κ δεν δεχεται το οχι μαλλον την καλομαθαμε οχι τοσο εγω οσο η γιαγια της βλεπετε μενουμε μαζι ,ειναι τοσο μικρουλα κ αυτη κ δεν ξερω πως να την μεταχειριστω κατα τα αλλα ολα καλα αν εξερεσουμε οτι η μπεμπα παλι μου εκανε αιμα στα κακα η γιατρος ειπε για αλλεργια στο αγελαδινο κ δωσαμε φριζολακ ac αλλα βρωμουσε πολυ κοριτσια αλλα αυτη το επινε με μεγαλυτερη ευχαριστηση αποτι πινει το δικο μου το πλακωνεις μετα η δεν το πλακωνεις μια φορα δεν της το ξανα δωσα κ συνεχιζω το δικο μου σε λιγες μερες το κοβω ομως κουραστηκα πολυ τραβα τραβα με το θηλαστρο θα της δωσω οτι εχω κ στην καταψυξη που ειναι για κανα μηνα κ μετα θα την βαλω σε σκονη


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ανδριαννή αν έχει αλλεργία στα γαλακτοκομικά πρέπει να κόψεις εσύ από την διατροφή σου τα γαλακτοκομικά για να είναι οκ το μωρό.

Εννοώ όταν κάθεται στον πωπό της χαχα.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

γιουχουυυυυυ...τι μου κανετε;

εμεις μια χαρα.καναμε και τη ντοπλερ σημερα.ειμαστε 2 κιλα και πανεμορφη σαν τη μαμα μας...

ξανθη με βλεπω ενα τρικιλακι ακομα να το χτυπαω..δεν με νοιαζει ομως..ας βγει με το καλο η μπεμπα και τα χανω στο αψε σβησε..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

γιουχουυυυυυ...τι μου κανετε;

εμεις μια χαρα.καναμε και τη ντοπλερ σημερα.ειμαστε 2 κιλα και πανεμορφη σαν τη μαμα μας...

ξανθη με βλεπω ενα τρικιλακι ακομα να το χτυπαω..δεν με νοιαζει ομως..ας βγει με το καλο η μπεμπα και τα χανω στο αψε σβησε..

αχ μωρ μαυρη νομιζεις οτι τα κιλα της εγκυμοσυνης φευγουν ευκολα?κ να φυγουν δηλ η κοιλια μενει για καιρο,το σωστο ομως ειναι αυτο που ειπες να βγει με το καλο η μπεμπουλα να σε κ συ καλα κ ολα τα αλλα ερχονται σε δευτερη μοιρα

κοριτσια τι να σας πω η μαρια εχει 3 μερες που δινει ρεστα το τι λεει δεν λεγεται το γελιο που ριχνουμε μονο τραγουδαει κ την ωραια παιταλουδα

(ω!!!! ελουδα χαχαχαχαχαχ)τσακωνεται με τον παππου της γιατι θελει ολη μερα η τηλεοραση να απιζει ζουζουνια κ δεν το αφηνει να δει ειδησεις παππουυυυυυυυυ του λεει εσυ πιτι σου


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα καλη χρονια να εχουμε ολες με το καλο οσες περιμενουμε τα μωρακια μας και να χαιρεσται τα μωρακια σας και τα παιδακια σας οι υπολοιπες

εχω να μπω πολυ καιρο να σας πω οτι διανυω και εγω τον τεταρτο μηνα κυησης

σας αγαπω και σας θυμαμαι παντα


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

φαιη μου συγχαρητηρια!!!!ετσι μπραβο ο καφε της παλιοπαρεας ειναι γεματο απο μωρακια πλεον

τωρα γραφουμε απλα την καθημερινοτητα

φιλια πολλα κ απολαυσε την εγκυμοσυνη σου


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Φαίη τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;;με το καλό κοπέλα μου όλα καλά να πάνε και με το καλό να πάρεις ένα γερό μωράκι αγκαλιά...

Ανδριανή κορίτσια αγάπη τι περίμενες;;;Είναι άτιμες και τόσο γλυκές και ναζιάρες...


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααααααααααα..............τι κάνετε ?

καλα ,μην βαρατε .....τι να κανω η κακοιμοιρα ? δεν δουλευω πια ,κ με απασχολει όοοολη μερα το μικρο θηρίο. μολις ξυπναει με τραβολογαει για βολτα ,γυριζουμε σε κουνιες ,παιδοτοπους κλπ.λεει πολλες λεξεις , ειναι γλυκος κ τρυφερος , μας αγκαλιαζει , δινει φιλακια και αλλα πολλά.

Τζενη,Ξανθη,Φαίη με το καλο τα μωρακια αας !!!!!!

καλα ,εσυ ΞΑνθη , ,μας εβαλες τα γυαλιά.....χαχαχχαχαχα............τριτο ,. βρε θηρίο ?

πολυ μου λειπετε....................!!!!!!!!!!!!

φιλια σε όλες !!!!!!!


Γι ΄αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου , για να σε συναντήσω !!!!!!

7-4-2011

5s7mp3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα καλη χρονια να εχουμε ολες με το καλο οσες περιμενουμε τα μωρακια μας και να χαιρεσται τα μωρακια σας και τα παιδακια σας οι υπολοιπες

εχω να μπω πολυ καιρο να σας πω οτι διανυω και εγω τον τεταρτο μηνα κυησης

σας αγαπω και σας θυμαμαι παντα

ρε κοριτσαρα αυτο το νεο το περιμενα πολυ καιρο.χαρηκα παρα πολυ.σου ευχομαι μια ομορφη και τελειομηνη εγκυμοσυνη.

μπες μεσα να μας πεις λεπτομερειες.τι παιδακι περιμενεις;το εχεις ακουσει;


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσιααααααααααααα..............τι κάνετε ?

καλα ,μην βαρατε .....τι να κανω η κακοιμοιρα ? δεν δουλευω πια ,κ με απασχολει όοοολη μερα το μικρο θηρίο. μολις ξυπναει με τραβολογαει για βολτα ,γυριζουμε σε κουνιες ,παιδοτοπους κλπ.λεει πολλες λεξεις , ειναι γλυκος κ τρυφερος , μας αγκαλιαζει , δινει φιλακια και αλλα πολλά.

Τζενη,Ξανθη,Φαίη με το καλο τα μωρακια αας !!!!!!

καλα ,εσυ ΞΑνθη , ,μας εβαλες τα γυαλιά.....χαχαχχαχαχα............τριτο ,. βρε θηρίο ?

πολυ μου λειπετε....................!!!!!!!!!!!!

φιλια σε όλες !!!!!!!

δεν σε βριζω μωρη ετσι για να σκασεις....:rolleyes:

και συ ανεργη;κ εγω επισης.το μαγαζι το ανελαβε ο αδελφος μου με τη νυφη μου.εγω θα κατσω λιγο καιρο με τη μπεμπουλα μου και μετα εχει ο θεος.καπου θα βρω.

την ξανθη αστην......εχει σχεδιο αυτη.....;)


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σας τι κανετε με το καλο Φαιη μου το μωρακι σου Ανδριανη να σου ζησει ακι η 2η μπεμπουλα Τζενακι μου με το καλο να ερθει η μπεμπουλα σου Ξανθουλα εμεις τα εχουμε πει οι υπολοιπες τι κανετε ξερω χαθηκα μην με μαλωνετε ομως ενταξει?


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...