Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σημερα λεει του παππου της παππου εισαι μουλος?(μουρλος)γιατι κοκονι μου με λες ετσι της λεει ο παππους μουρλος?τοτε εισαι χοτζας?χαχαχαχαχα(το παρατσουκλι του ειναι χοτζας)

της λεει η πεθερα μου μαρια μου γιατι βαραγες τον σωτηρακη τι σου εκανε?μα σε ποιον εμοιασε αυτο το παιδι λεει σε μενα η πεθερα μου πεταγεται το τσουρδελι κ λεει ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ!!!!

κ ολη μερα πανω απο το κεφαλακι της μπεμπας γκαριζει μουληηηηηηηηη(μωρη)τι κανεις???

χαχαχα!!!!!!!!!!ανδριανη δεν παιζεται η μικρη χαχα!!!!


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολες,χθες το απογευμα αργα με πηρε τηλ ο γιατρος μου και μου ειπε οτι

η πρωτη απαντηση που ειναι και πιο γρηγορη δειχνει οτι ολα ειναι καθαρα

δοξα το θεο!!!σας ευχαριστω ολες να ειστε καλα να χαιρεστε τα μικρα σας με το καλο οσες περιμενουμε.φιλακια!!!


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο Φαίη τέλεια νέα....Άντε καλή συνέχεια τώρα ελπίζω να ηρέμησες!!!

καλημερα ξανθη μου ευχαριστω ηρεμησα δεν σου λεω τιποτα ειχα μεγαλη αγωνια να φανταστεις ηταν η πρωτη νυχτα χτες που κοιμηθηκα ησυχα

με τοκαλο και οι δυο μας να εχουμε καλα νεα και απο την β επιπεδου

φιλακια!!!!!


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μπραβο φαιη μου ολα καλα λοιπον απο δω κ περα ηρεμια ο μπουμπουκος σου ειναι μια χαρα β επιπεδου ε?θα δειτε κ σε ποιον μοιαζει εμεις ειχαμε δει στην μαρια οτι ηταν ιδια ο πατερας της ενω η μπεμπα μας μπερδευε κ τελικα μοιαζει κ στους δυο μας


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας ,

Είμαι νέο μέλος ,φρέσκο φρέσκο και σημερινό !

Με λένε Αντώνη και τη γυναίκα μου Ιωάννα.

Είμαι 46 ετών , οικονομολόγος.

Έχουμε τρία παιδιά ,το ένα τριών και μισό και τα άλλα δύο διανύουν τον τρίτο μήνα της ζωής τους.Είναι διδυμάκια αγοράκι και κοριτσάκι.Γεννήσαμε 23 Νοεμβρίου 2012.Έχουμε και ένα σκύλο και μέχρι το 2011 είχαμε δύο αλλά η μεγάλη "έφυγε" από πνευμονία παρόλο που την είχαμε εμβολιάσει !

Κατοικούμε στου Παπάγου-Χολαργό

και είμαστε παντρεμένοι 7 χρόνια,9 μήνες ,9 ώρες και 55 λεπτά !!!!!

Ελπίζω - όπως άλλωστε μου είπε η φίλη μας που μας το είπε - να είναι ένα πολύ καλό και αξιόλογο forum για γονείς (μαμάδες και μπαμπάδες) σε σχέση με άλλα "κουτσομπολίστικα "που κυκλοφορούν στον διαδικτυακό "αέρα".

Αυτό που μου αρέσει είναι που υπάρχουν κανόνες και σωστή απ' ότι φαίνεται διαχείριση.

θα τα λέμε αραιά - πυκνά .

Καλή μέρα σε όλους και όλες.

Link to comment
Share on other sites

μπραβο φαιη μου ολα καλα λοιπον απο δω κ περα ηρεμια ο μπουμπουκος σου ειναι μια χαρα β επιπεδου ε?θα δειτε κ σε ποιον μοιαζει εμεις ειχαμε δει στην μαρια οτι ηταν ιδια ο πατερας της ενω η μπεμπα μας μπερδευε κ τελικα μοιαζει κ στους δυο μας

ευχαριστω ανδριανη μου να χαιρεσαι τα παιδια σου

βλεπω τοσο πολυ καθαρα τα χαρακτηριστικα δεν το ηξερα:P


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

Φαιη μου μπραβο για τα αποτελεσματα πολυ χαρηκα Ανδριανη η μικρη σου ΜΟΡΦΗ μεγαλη δεν σου λεω τιποτα

ευχαριστω πολυ μινακι να χαιρεασαι τα παιδια με το καλο το μωρακι σου

εσυ ειχες νεα?


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


γεια σας κοριτσια.ελπιζω να ειστε ολες καλα.δεν σας διαβασα γιατι ειμαι πολυ χαλια.υποφερω απο αυπνιες και την ημερα ειμαι ρακος.εχω και το φοβο της γεννας ..αφηστε τα.και σαν να μην μου εφταναν αυτα κολαω και ενα ωραιοτατο συναχι απο τον ανηψιο μου και ηρθε και εδεσε.σχεδον ολο το 24ωρο κλαιω.εχουν σπασει τα νευρα μου.ο μικρος εβηχε μες τα μουτρα μου αλλα δεν μπορουσα να κανω κατι γιατι ημασταν μεσα στο αυτοκινητο .κ οταν ρωτησα τη νυφη μου γιατι βηχει μου ειπε οτι την προηγουμενη ειχαν παει στην αλλη την αδελφη μου και καπνιζε ο γαμπρος μου μεσα στο σπτι και οτι μετα βηχαν ολοι.δεν την πιστεψα αλλα δεν μπορουσα να κανω και κατι .αλλα την εχω πολλα μα πολλα νευρα.δεν καταλαβαινουν ρε π......μου.μπηκα στο μηνα μου.αν συμβει οτιδηποτε και μπω για να γεννησω,θα με αφησουν αρρωστη να κρατησω τη μπεμπα;οχι..αφηστε που αν με δει ογιατρος μπουκωμενη θα μου την πει.ελπιζω μεχρι την επομενη παρασκευη που εχω ραντευου να εχω γινει καλα.τεσπα .εν τω μεταξυ η μπεμπα μεγαλωσε.η κοιλια μου ειναι τεραστια.αποκτησα και προικα δυο ραγαδες[προς το παρον]και με τσουζουνε πολυ.η αληθεια ειναιοτι με εχει στεναχωρησει και αυτο.δεν φευγουνε οι αναθεματισμενες..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια.ελπιζω να ειστε ολες καλα.δεν σας διαβασα γιατι ειμαι πολυ χαλια.υποφερω απο αυπνιες και την ημερα ειμαι ρακος.εχω και το φοβο της γεννας ..αφηστε τα.και σαν να μην μου εφταναν αυτα κολαω και ενα ωραιοτατο συναχι απο τον ανηψιο μου και ηρθε και εδεσε.σχεδον ολο το 24ωρο κλαιω.εχουν σπασει τα νευρα μου.ο μικρος εβηχε μες τα μουτρα μου αλλα δεν μπορουσα να κανω κατι γιατι ημασταν μεσα στο αυτοκινητο .κ οταν ρωτησα τη νυφη μου γιατι βηχει μου ειπε οτι την προηγουμενη ειχαν παει στην αλλη την αδελφη μου και καπνιζε ο γαμπρος μου μεσα στο σπτι και οτι μετα βηχαν ολοι.δεν την πιστεψα αλλα δεν μπορουσα να κανω και κατι .αλλα την εχω πολλα μα πολλα νευρα.δεν καταλαβαινουν ρε π......μου.μπηκα στο μηνα μου.αν συμβει οτιδηποτε και μπω για να γεννησω,θα με αφησουν αρρωστη να κρατησω τη μπεμπα;οχι..αφηστε που αν με δει ογιατρος μπουκωμενη θα μου την πει.ελπιζω μεχρι την επομενη παρασκευη που εχω ραντευου να εχω γινει καλα.τεσπα .εν τω μεταξυ η μπεμπα μεγαλωσε.η κοιλια μου ειναι τεραστια.αποκτησα και προικα δυο ραγαδες[προς το παρον]και με τσουζουνε πολυ.η αληθεια ειναιοτι με εχει στεναχωρησει και αυτο.δεν φευγουνε οι αναθεματισμενες..

τζενη καλημερα πως εισαι?πιστευω οτι πρεπει να ηρεμησεις ολα θα πανε καλα μετα που θα κρατησεις την μπουμπου στην αγκαλια σου δεν θα σκεφτεσαι τιποτα μονο την μπουμπου οι ραγαδες θα φυγουν

εσενα σε θυμαμαι πιο θαραλεα πιο αισιοδοξη και τωρα που περιμενεις απο μερα σε μερα το αγγελουδι σου αγχονεσαι?ηρεμησε γιατι αγχωνεις και το παιδι

σε φιλω πολυ πολυ:P


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

τζενη καλημερα πως εισαι?πιστευω οτι πρεπει να ηρεμησεις ολα θα πανε καλα μετα που θα κρατησεις την μπουμπου στην αγκαλια σου δεν θα σκεφτεσαι τιποτα μονο την μπουμπου οι ραγαδες θα φυγουν

εσενα σε θυμαμαι πιο θαραλεα πιο αισιοδοξη και τωρα που περιμενεις απο μερα σε μερα το αγγελουδι σου αγχονεσαι?ηρεμησε γιατι αγχωνεις και το παιδι

σε φιλω πολυ πολυ:P

βρε κοριτσαρα μου,πως να ηρεμησω..ειναι η 5η φορα που αρρωσταινω μεσα στο χειμωνα.εσυ θα το αντεχες;καθε μηνα ειμαι αρρωστηκ αλλο που δεν μου ειπε ο γιατρος..δεν αντεχεται.εδω και 3 μηνες δεν μπορω να ανασανω γιατι η μπεμπα μου κλεινει το διαφραγμα.τωρα μου βουλωσε κ η μυτη και δεν μπορω να παρω ανασα.πνιγομαι στον υπνο μου.ασε το αλλο.εκτος απο 3 ντεπον το 24ωρο δεν μπορω να παρω τπτ αλλο.και αυτο με το ζορι.γιατι να χαπακωνομαι στα καλα καθουμενα,τι μου φταιει το παιδι.νιωθω φοβερες τυψεις γιατι εχω παρει και 2 φορς αντιβιωση για ενα δοντι .αυτα..

οσο για τις ραγαδες δεν προκειται να φυγουν ποτε μα ποτε..ισως με κανενα λειζερ..


dtjGp3.png

Η[]Ηρθες και μπορω να ονειρευτω..ηρθες και εχω μαθει να αγαπω!!![/color]

uaI7p3.png

το μικρο μου θαυμα!!

Link to comment
Share on other sites

Τζένη όταν είσαι έγκυος το ανοσοποιητικό σου πέφτει για να έχει αποθέματα ο οργανισμός να προστατέψει το έμβρυο.Πίστεψέ με όλες οι έγκυες έτσι είναι εγώ έχω βουλωμένη μύτη από το Δεκέμβριο και ακόμα δεν λέει να ξεβουλώσει και ξέρω και από τις άλλες φορές ότι θα ξεβουλώσει μόλις γεννήσω.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...