Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Αχ αυτά τα τεστ!Τζάμπα στεναχώρια πήρες τώρα ρε συ..μπορεί να είναι όλα καλά και απλά λόγω του ότι είναι βράδυ,να έδειξε πιο αχνό.. Πότε εχεις χοριακη?Εγώ το πήρα απόφαση πάντως,δεν θα ξανακάνω τεστ πριν τη χοριακη,είχα σαλταρει τελείως! 

      Και φυσικά δεν κουράζεις καμία από εμάς,πάλι καλά που υπάρχει το φορουμ και συζητάμε ο,τι μας προβληματίζει 

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ναι τα μεγάλα 3 μήνες τα μικρά 5,5 τώρα αυτά 3 περίπου....Πάντως εμένα αυτό είναι το τελευταίο μου...

Πότε με το καλό θα πας για αυχενική ή δεν ξέρεις ακόμα;

δεν ξερω ακομα Ξανθη μου ειναι νωρις ακομα περιμενουμε να εξεληχθει λιγακι η εγκυμοσυνη λογω της προηγουμενης αποβολης και μετα θα συζητησουμε για αυχενικη αλλα λογικα καποια στιγμη μεσα στον Μαρτη θα την κανω


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλως την...Καλέ μαζί γεννάμε;;;νόμιζα ότι ήσουν πιο μικρή λίγο....Άντε μπράβο...Πότε πας για β επιπέδου; και ξέρεις τι είναι;

καλημερα ξανθη αληθεια τι ωραια για β επιπεδου θα παω κατα τις 20/02

ειναι αγορακι εσενα?:P


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω ακομα Ξανθη μου ειναι νωρις ακομα περιμενουμε να εξεληχθει λιγακι η εγκυμοσυνη λογω της προηγουμενης αποβολης και μετα θα συζητησουμε για αυχενικη αλλα λογικα καποια στιγμη μεσα στον Μαρτη θα την κανω

μινακι καλημερα τι κανεις?:P


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Α σχεδόν μαζί και εγώ 18/02 θα πάω και έχω και εγώ αγόρι...

Εντάξει έτυχε η αποβολή βρε Μίνα μου όλα καλά θα πάνε.Πότε ξαναπάς γιατρό;

αυριο για να δουμε πως παει η αποκολληση κι εγω εχω το προαισθημα οτι ολα καλα θα πανε


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


αυριο για να δουμε πως παει η αποκολληση κι εγω εχω το προαισθημα οτι ολα καλα θα πανε

μινακι μου ολα καλα θα πανε να προσεχεις πολυ

τα αποτελεσματα τα περιμενω απο στιγμη σε στιγμη


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

μινακι μου ολα καλα θα πανε να προσεχεις πολυ

τα αποτελεσματα τα περιμενω απο στιγμη σε στιγμη

αντε να σου κανουμε παρεα να μην εισαι μονη σου τοτε;)


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

αντριανη εγω αυτο το παιδακι σου θα το φαω.

σημερα λεει του παππου της παππου εισαι μουλος?(μουρλος)γιατι κοκονι μου με λες ετσι της λεει ο παππους μουρλος?τοτε εισαι χοτζας?χαχαχαχαχα(το παρατσουκλι του ειναι χοτζας)

της λεει η πεθερα μου μαρια μου γιατι βαραγες τον σωτηρακη τι σου εκανε?μα σε ποιον εμοιασε αυτο το παιδι λεει σε μενα η πεθερα μου πεταγεται το τσουρδελι κ λεει ΣΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΜΟΥ!!!!

κ ολη μερα πανω απο το κεφαλακι της μπεμπας γκαριζει μουληηηηηηηηη(μωρη)τι κανεις???


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...