Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 10 ώρες πρίν, Lila ki είπε:

      Εγώ πάντως κορίτσια έκανα ένα τεστ πριν καμία ώρα αλλά είχα πιει νερό βέβαια και δεν ήταν πολύ σκουρα τα  ουρα και βγήκε πιο αχνη από χθες η γραμμή … και τσάμπα τώρα μπηκα σε αυτή τη διαδικασία . Θα κάνω ένα τη Παρασκευή κ ας γίνει ότι θέλει π θεός γιατί βαρέθηκα κ κουράζω κ εσάς τσάμπα που έχει η κάθε μια τις σκέψεις και τις έννοιες της … 

      Εχθες που πήρα χοριακη 142 ρώτησα στο κέντρο πως γίνεται να είχα αχνες γραμμές Σάββατο και Κυριακή? Μου είπαν ότι αχνες γραμμές 2 μέρες πριν τη χοριακη είναι πάντα σιγουρα θετικό και ας είναι αχνες. Εσύ για να έχεις αχνες τόσες μέρες πριν σίγουρα θα έχεις μια καλή χοριακη. Αν σε τρώει πολύ κανε μια τελευταία αύριο πρωί,  2 μέρες πριν, μόλις ξυπνήσεις χωρίς να πιεις νερό. Αν σε χαλάει όμως ψυχολογικά άστο και πήγαινε κατευθείαν για χοριακη την Παρασκευή. 

       

      @Angot σήμερα έχεις το ντοπλερ σωστά? Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να φάτε κσι το φαγάκι με τον άντρα σου!!!!

Το καφε της παλιοπαρεας!!!!!


minaki

Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 12,5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • geni

    2544

  • Αννα25

    1805

  • ΚΙΤΤΥ

    1310

  • παπακι4501

    1064

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φαιη μου συγχαρητηρια!!!!ετσι μπραβο ο καφε της παλιοπαρεας ειναι γεματο απο μωρακια πλεον

τωρα γραφουμε απλα την καθημερινοτητα

φιλια πολλα κ απολαυσε την εγκυμοσυνη σου

ευχαριστω adnihor να χαιρεσαι την οικογενεια σου φιλακια


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

Φαίη τι ευχάριστα νέα είναι αυτά;;;με το καλό κοπέλα μου όλα καλά να πάνε και με το καλό να πάρεις ένα γερό μωράκι αγκαλιά...

Ανδριανή κορίτσια αγάπη τι περίμενες;;;Είναι άτιμες και τόσο γλυκές και ναζιάρες...

ξανθη μου σε ευχαριστω πολυ να χαιρεσαι την οικογενεια σου με το καλο

να παρεις και το τριτο μωρακι σου στην αγκαλια σου:P


RPVCp3.png?gonw6PAb
Link to comment
Share on other sites

πες το ψεμματα ρε Ξανθουλα μου ουτε για ΖΗΤΩ δεν μενει χρονος κατσε να δεις με το 3ο τωρα μεγαλεια που θα εχουμε και διαβασματα ξερεις τι παρατηρησα ρε φιλεναδα ολα μας τα παιδια εχουν περιπου 4-6 μηνες διαφορα συνενοημενες ειμαστε????:rolleyes::rolleyes::tongue::tongue:

μια ερωτηση βρε μινακι σε αφησε ο γιατρος τοσο νωρις για 3 καισαρικη?εμενα μου ειπε σε 2 χρονια να το ξανα προσπαθησω νωριτερα ουτε λογος


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πες το ψεμματα ρε Ξανθουλα μου ουτε για ΖΗΤΩ δεν μενει χρονος κατσε να δεις με το 3ο τωρα μεγαλεια που θα εχουμε και διαβασματα ξερεις τι παρατηρησα ρε φιλεναδα ολα μας τα παιδια εχουν περιπου 4-6 μηνες διαφορα συνενοημενες ειμαστε????:rolleyes::rolleyes::tongue::tongue:

Λες να το κανονίζουμε μεταξύ μας πρώτα πριν μείνουμε έγκυες;;;χαχαχα

Ανδριανή γιατί τόσο πολύ σου είπε;Εμένα η ξαδέρφη του άντρα μου έκανε τρία με διαφορά 11 μήνες το ένα από το άλλο και τα 3 με καισαρική και κανένα πρόβλημα.Τώρα της είπε μόνο ότι είναι επικίνδυνο να ξαναγίνει καισαρική.


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μια ερωτηση βρε μινακι σε αφησε ο γιατρος τοσο νωρις για 3 καισαρικη?εμενα μου ειπε σε 2 χρονια να το ξανα προσπαθησω νωριτερα ουτε λογος

Ανδριανη μου μου εκανε πλαστικη οποτε δεν πειραζει θα μπορουσα ανετα να μεινω και στο διμηνο μετα την καισαρικη δεν υπαρχει προβλημα εσενα γιατι σου ειπε τοσο πολυ:confused::confused:

Ξανθη μου το κοιτουσα προχθες και γελουσα μονη μου λεω μα ουτε συννενοημενες να ημασταν χαχαχαχαχαχα

Λοιπον τα νεα μας ειναι τα εξης πηγαμε γιατρο την Δευτερα ακουσαμε την καρδουλα μας ολα μια χαρα το φασολακια δεν ειναι ουτε 1 εκατοστο εκτος απο μια πολυ μικρη αποκολληση (τι ειχες Γιαννη τι ειχα παντα)αλλα τι να κανουμε υπομονη περνω τα ουτρο μου και προσπαθω οσο γινεται να κανω οσο πιο λιγοτερα μπορω


0hrOp2.png

zygvp2.pngyPhUp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια ,εχω να μπώ πολυ καιρό και ευτυχώς ακούω μονο ευχάριστα! και πολύ χαίρομαι.Ξανθη σε έπαιρνα τηλ ρε εσυ εχεις διανύσει τι μισή εγκυμοσύνη,και εγω δεν έχω παρει γραμμή τίποτα...μου το ειχε πει η ευγενία ,και ήθελα να πάρω τηλ.αλλα λόγω αλτσχάιμερ .....εγώ περίμενα οτι εισαι στην αρχή... με το καλό και το τρίτο μέλος και πάλι κοριτσάκι..που σημαίνει οτι ο σωτηράκης θα είναι πασας!!!

Φαιη μου,πολύ χάρηκα!!! με το κάλο το μωράκι σου ,να έχεις μια τελειόμηνη εγκυμοσυνη...

Μινακι να να έρθει και σε σένα με το καλό το τρίτο σας παιδάκι..


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites

Αστερίνα ευχαριστώ πολύ και στα δικά σου εύχομαι αν το θέλεις...Και να με πήρες τώρα τηλ το έχω στο αμάξι και βαριέμαι να πάω να το πάρω θα τα πούμε το απόγευμα...Τι κάνει η ζουζούνα;;;


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites

Αστερίνα ευχαριστώ πολύ και στα δικά σου εύχομαι αν το θέλεις...Και να με πήρες τώρα τηλ το έχω στο αμάξι και βαριέμαι να πάω να το πάρω θα τα πούμε το απόγευμα...Τι κάνει η ζουζούνα;;;

την έχω στείλει στη γιαγιά της να ηρεμήσω λίγο...θέλω και άλλο παιδάκι,αλλα μου κάνει ο άντρας τον δύσκολο. τώρα λεμε πρωτα και ο θεος να βάλουμε μπροστα απο άνοιξη ..καλοκαίρι..ποτε γεννας?


HouVp2.png

oVGVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


δεν ξερω βρε ξανθη ετσι μου ειπε ο γιατρος που πηγαινα πιο παλια πηγα κ τωρα για παπ κ μου ειπε προσεχε εγω εκτρωσεις δεν κανω οχι τπτ αλο δεν καθομαι του αντρεα γιατι φοβαμαι εν το μεταξυ δεν μου εχει ερθει περιοδος ακομα απο τοτε που σαραντησα κ δεν ξερω ποτε ειναι γονιμες να τις αποφευγω λογικα τωρα περναει ενας μηνας που σταματησα το θηλασμο οππου να ναι θα μου ερθουν,παντως κ με θηλασμο κανονικα εκανα ωορηξια το ειδε στον υπερυχο .στα αλλα μας τωρα η μικρη εχει 5 μερες που μπηκε σε ξενο κ ακομα δεν το χει συνηθισει πανε κ τα σακουλακια εφαγε εναν καταψυκτη σε 22 μερες κ τωρα το αλμιρον το φτηνει κ κανει κ μπουρμπουληθρες. η μαρια την εχει ταραξει στις φαπες την κακομοιρα

α!κ της ειπα ποιον εχει παντρευτει η ευγενια?κ μου λεει τον θοδωρο μπουμπουνα

χαχαχαχαχαχα


PQcgp2.png

ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ.ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

GU6Yp2.png

ΚΑΘΕ ΚΑΗΜΟΣ ΜΟΥ ΠΕΡΝΑ ΜΕ ΜΙΑ ΣΑΣ ΜΑΤΙΑ!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα...

Χαρά ο Θοδωρής ε Τζένη;;;χαχαχαχαχα

Μπήκες στον μήνα σου Τζενάκι βλέπω ε;;;πως είσαι αντέχεις;;;Λίγο ακόμα υπομονή και θα την έχεις αγκαλιά....

Ανδριανή κάνε υπομονή σιγά σιγά θα το πιει το γάλα.Εμείς τώρα που αποθηλάσαμε το έκανα ανάποδα πρώτα της έμαθα να πίνει φρέσκο και μετά αποθηλάσαμε


PiB4p3.png y5drp3.png Z9IAp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...