Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 23 λεπτά , Fay_ είπε:

      Νομίζω πως κρίνει βάσει ιστορικού για το τι θα κάνει. Ο πλήρης έλεγχος έχω καταλάβει ότι είναι γονιδιακός και δείχνει ετεροζυγωτια ομοζυγωτια. Οι βασικές γονιδιακές νομίζω είναι fv, το γονίδιο προθρομβινης και μια άλλη που δεν την θυμάμαι. Αν τα έχεις κάνει αυτά είσαι οκ νομίζω.. τι να πω έχω μπερδευτεί κ εγω..

      Αυτές που είπες στο πάνω σχόλια μου τις έκανε η οικονομ αυτές που κες τώρα δεν μ θυμίζουν κάτι θα το ψάξω γιατί εκείνη μ έδωσε το οκ πως δεν έχω κάτι 

Ρινορραγία


Recommended Posts

Παιδιά,ήθελα να ρωτήσω κάτι αν κάποια γνωρίζει..σήμερα άνοιξε η μύτη Μ κ έτρεχε αίμα  πρώτη φορά στη ζωή μου..δε σταματούσε  κ έγινε έτσι στα καλά καθούμενα εκεί π καθόμουν...πήγα νοσοκομείο βέβαια γιατί δεν ήξερα αν ήταν κάτι σημαντικό η όχι αλλά μόλις έφτασα κιόλας σταμάτησε.δεν είχα πίεση κτλ ,όλα οκ, αύριο θα δω ωρυλα γιατί δεν είχαν στα επείγοντα..παρόλαυτα σκέφτηκα να τους αναφέρω ότι υπάρχει μια πιθανότητα εγκυμοσύνης.περιμενω σε 3-4 μέρες περίοδο.μου είπαν ότι δεν προκαλείται τέτοιο πράγμα από εγκυμοσύνη κ πιθανότητα έγινε  αν πιέστηκα η αγχώθηκα από κάτι.ομως θυμήθηκα μια γνωστή μ που το πάθαινε κ τελικά η απορία Μ είναι συμβαίνει γενικά στην εγκυμοσύνη αυτό κ αν ναι από τόσο νωρίς?

Το πιθανότερο είναι να ναι απο άγχος (το εύχομαι δλδ κ ελπίζω να μην είναι κάτι σοβαρό) κ ότι δεν είμαι εγκυος αλλά το χω απορία.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ ξέρω ότι μπορεί να συμβεί αν και δεν ξέρω σε πόσο μεγάλο βαθμό. Γιατί η κυκλοφορία του αίματος αυξάνεται και τα μικρά αγγειακια πιέζονται. Δεν ξέρω όμως αν σε τέτοιο βαθμό δικαιολογειται


DBTcp3.png7Kksp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Τονι@ @kotsifikos γεια σας κορίτσια συγνώμη για την καθυστερημένη απάντηση κ ευχαριστώ που μπήκατε στον κόπο να γράψετε..η αλήθεια είναι ότι πήγα στον ωρυλα κ μου είπε ότι θα μπορούσε για τους λόγους που ανέφερε η @Τονι@ .μου είπε βέβαια ότι συνηθίζεται λίγο αργότερα αλλά δεν αποκλείεται..έχω καθυστέρηση η αλήθεια είναι οπότε αν το τεστ της επόμενες μέρες βγει θετικό θα σας ενημερώσω αν πρόκειται για σύμπτωμα:lol: ενδέχεται πάντως να ναι κ ολα από άγχος..θα δούμε στην πορεία!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...