Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, BabyGirl_A είπε:

Ποπο τέλεια η γέννα σου , ονειρική θα έλεγα!!!!!! Σε Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου, μακάρι! Κάναμε εξετάσεις ξανά για να δούμε μήπως την ενοχλεί κάτι και δεν παίρνει αλλά όλα μας είπαν είναι φυσιολογικά. 

Α ναι ? Ακριβώς η ίδια περίπτωση ο μικρός σου ! Με ηρέμησες λίγο τώρα. Γιατί όλο ακούω στο τέλος πρέπει να περνούν 200-300 γραμμάρια και λέω κάτι Δν πάει καλά. 

Α τόσο τελευταία στιγμή? Αρα όλα αυτά φυσιολογικά είναι. Αχ μπράβο κορίτσι μου !!!! 

εσένα σφράγισε στόμα κ σ λέει..ασε μας ρε μαμα μπόμπα ειμαι σ λεω θα σκάω δεν θέλω άλλο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εσένα σφράγισε στόμα κ σ λέει..ασε μας ρε μαμα μπόμπα ειμαι σ λεω θα σκάω δεν θέλω άλλο.

Χαχαχαχαχα κάπως έτσι την κόβω τελικά! Σου λέει δεν έχω άλλο χώρο εδώ καλά είμαι στα 2800. Μπιμπελο :tongue: κι εγώ από μωρό δεν έτρωγα ποτέ μου λέει η μάνα μου όλα εδώ πληρώνονται :-D χαχαχα 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Χαχαχαχαχα κάπως έτσι την κόβω τελικά! Σου λέει δεν έχω άλλο χώρο εδώ καλά είμαι στα 2800. Μπιμπελο :tongue: κι εγώ από μωρό δεν έτρωγα ποτέ μου λέει η μάνα μου όλα εδώ πληρώνονται :-D χαχαχα 

Μια χαρά εινια τα κιλά της απο την στιγμή που Δεν έχει κατι. ( κατά μάνα κατά κυρη πάνε όλα αυτά, ) χααχαχαχ

εμείς πάλι πως γράφουμε ετσι ολες σήμερα??? χαχαχαχα πέρα δοθε σε θέματα είμαστε. πολύ πλάκα έχει. μ αρέσει. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Μια χαρά εινια τα κιλά της απο την στιγμή που Δεν έχει κατι. ( κατά μάνα κατά κυρη πάνε όλα αυτά, ) χααχαχαχ

εμείς πάλι πως γράφουμε ετσι ολες σήμερα??? χαχαχαχα πέρα δοθε σε θέματα είμαστε. πολύ πλάκα έχει. μ αρέσει. 

Κι εμένα μ'αρέσει πολύ! Χαχαχα.. 

Κι εγώ τα κιλά μια χαρά τα βρίσκω οπότε ελπίζω να μου πει για πρόκληση αν πάλι δεν έχει πάρει. Χαχαχαχαχα έτσι πάνε ε ? Αυτό φοβάμαι. Θα μου βγάλει το λάδι για να τρώει μια γουλιά. 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Ποπο τέλεια η γέννα σου , ονειρική θα έλεγα!!!!!! Σε Ευχαριστώ πολύ κοριτσι μου, μακάρι! Κάναμε εξετάσεις ξανά για να δούμε μήπως την ενοχλεί κάτι και δεν παίρνει αλλά όλα μας είπαν είναι φυσιολογικά. 

Α ναι ? Ακριβώς η ίδια περίπτωση ο μικρός σου ! Με ηρέμησες λίγο τώρα. Γιατί όλο ακούω στο τέλος πρέπει να περνούν 200-300 γραμμάρια και λέω κάτι Δν πάει καλά. 

Α τόσο τελευταία στιγμή? Αρα όλα αυτά φυσιολογικά είναι. Αχ μπράβο κορίτσι μου !!!! 

Ειχε γερασει πολυ ο πλακουντας αλλα το παρακολουθουσαμε.2830 γεννηθηκε.Μια χαρα

  • Μου αρέσει 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, BabyGirl_A είπε:

Κι εμένα μ'αρέσει πολύ! Χαχαχα.. 

Κι εγώ τα κιλά μια χαρά τα βρίσκω οπότε ελπίζω να μου πει για πρόκληση αν πάλι δεν έχει πάρει. Χαχαχαχαχα έτσι πάνε ε ? Αυτό φοβάμαι. Θα μου βγάλει το λάδι για να τρώει μια γουλιά. 

θα σ κάνω παρέα εγω μην σκας...ευσι ήμουν κ γω μικρή την πέθανα την μάνα μ μ λέει..ζιλοτειπ είχα στο στόμα...

τράβα Δευτέρα γιατρο κ πες τ.τι θα γίνει ρε φίλε θα το καταπιώ αυτό το καραμελακι στο τελος??? (μεταξύ μας σουρλουλου είναι να ξες ...σαν την δικιά μ) χαχαχααχαχ

Link to comment
Share on other sites

Just now, Comet είπε:

Ειχε γερασει πολυ ο πλακουντας αλλα το παρακολουθουσαμε.2830 γεννηθηκε.Μια χαρα

Μια χαρά όμως τελικά και το βάρος και όλα!!!!! Υγιεστατο μπεμπακι!!!! Μπραβοοοο

Just now, Rafaelatarzan είπε:

θα σ κάνω παρέα εγω μην σκας...ευσι ήμουν κ γω μικρή την πέθανα την μάνα μ μ λέει..ζιλοτειπ είχα στο στόμα...

τράβα Δευτέρα γιατρο κ πες τ.τι θα γίνει ρε φίλε θα το καταπιώ αυτό το καραμελακι στο τελος??? (μεταξύ μας σουρλουλου είναι να ξες ...σαν την δικιά μ) χαχαχααχαχ

Κι εσύ ε? Χαχαχαχαχα από μικρές βασάνιζαμε κόσμο. Χαχαχαχαχα. Ε μα ναι αυτό θα πω.  Πάμε ρε αφού την βλέπω δεν παίρνει άλλο. Σουρλουλουδες και οι δύο κορίτσι μου σιγουρααααα. Χαχα Χα 

  • Χαχα 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Μια χαρά όμως τελικά και το βάρος και όλα!!!!! Υγιεστατο μπεμπακι!!!! Μπραβοοοο

Κι εσύ ε? Χαχαχαχαχα από μικρές βασάνιζαμε κόσμο. Χαχαχαχαχα. Ε μα ναι αυτό θα πω.  Πάμε ρε αφού την βλέπω δεν παίρνει άλλο. Σουρλουλουδες και οι δύο κορίτσι μου σιγουρααααα. Χαχα Χα 

μες την μπανιέρα με τάιζε λεει με νερό κιολας για να φάω 10 κ.κρεμα ...αλλιως σκατουλες σ λεω.. το βλέπω το σπίτι μας πισίνα κ για τις 2.αχαχαχαχα αχχαχαχαχα αχαχαχαχαχαχα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

μες την μπανιέρα με τάιζε λεει με νερό κιολας για να φάω 10 κ.κρεμα ...αλλιως σκατουλες σ λεω.. το βλέπω το σπίτι μας πισίνα κ για τις 2.αχαχαχαχα αχχαχαχαχα αχαχαχαχαχαχα 

Εσένα Σε βλέπω με σπιτι πισίνα κι εμένα ξενιτεμενη (εμένα με ταιζε στα μαγαζιά της γειτονιάς να βλέπω τους πελάτες που έμπεναν και γενικά κόσμο πήγαινε έλα, κοινωνικό από μωρό). Χαχαχαχα να μου στέλνεις να μου λες κόλπα που βρίσκεις με την σουρλουλου σου!!! 

  • Χαχα 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Εσένα Σε βλέπω με σπιτι πισίνα κι εμένα ξενιτεμενη (εμένα με ταιζε στα μαγαζιά της γειτονιάς να βλέπω τους πελάτες που έμπεναν και γενικά κόσμο πήγαινε έλα, κοινωνικό από μωρό). Χαχαχαχα να μου στέλνεις να μου λες κόλπα που βρίσκεις με την σουρλουλου σου!!! 

αχαχχαχαχχα γυριστρο εσύ..αχαχαχαχα πολυ πλάκα θα είχες σε φαντάζομαι..εγω όλα μούσκεμα τα έκανα μονίμως βρεγμένη ήμουν.αχαχχαχαχ 

μα ενίοτε θα σ λεω....θα βρούμε πολλά κόλπα 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

αχαχχαχαχχα γυριστρο εσύ..αχαχαχαχα πολυ πλάκα θα είχες σε φαντάζομαι..εγω όλα μούσκεμα τα έκανα μονίμως βρεγμένη ήμουν.αχαχχαχαχ 

μα ενίοτε θα σ λεω....θα βρούμε πολλά κόλπα 

 

Χαχαχαχαα παιδι του νερου ε? Ποσο ομορφο θα ησουν μωρε μια σταλια ολο μεσα στα νερα. Χαχαχαχα ωραιααααα :mrgreen: 

Είμαι σίγουρη ότι θα βρούμε!!!  


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

 

Χαχαχαχαα παιδι του νερου ε? Ποσο ομορφο θα ησουν μωρε μια σταλια ολο μεσα στα νερα. Χαχαχαχα ωραιααααα :mrgreen: 

Είμαι σίγουρη ότι θα βρούμε!!!  

Ναι τρομαρα μ ..Από 9 μηνών κολυμπάω.παντως.χαχαχαχαχα δελφίνι. εσένα φιλη μ σε βλέπω να πηγαίνεις από μπαρ σε μπαρ...έχεις να γνωρίσεις κόσμο ουυυυυυ καλά καλα. όλο βολτες τυχερή θα είσαι..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Ναι τρομαρα μ ..Από 9 μηνών κολυμπάω.παντως.χαχαχαχαχα δελφίνι. εσένα φιλη μ σε βλέπω να πηγαίνεις από μπαρ σε μπαρ...έχεις να γνωρίσεις κόσμο ουυυυυυ καλά καλα. όλο βολτες τυχερή θα είσαι..

Δελφίνι δεν λες τίποτα !!!!! Χαχαχαχα 

Χαχαχχαα λες να βγει κ η μικρή γυριστρο? Ωραία θα περάσουμε. 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Δελφίνι δεν λες τίποτα !!!!! Χαχαχαχα 

Χαχαχχαα λες να βγει κ η μικρή γυριστρο? Ωραία θα περάσουμε. 

Ο άντρας  σ θα τα περάσει όλα...με την καραμπίνα τον βλέπω 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...