Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 12 λεπτά , Titti είπε:

      Την 10η μέρα είχα 268,2 και είχα βάλει βλαστοκύστες 5 ημερών. Εσύ τι έχεις βάλει; Πότε είναι να κάνεις την χοριακή; (Συγγνώμη αν τα έχεις ήδη αναφέρει, μπαίνω λίγο στο φόρουμ και βγαίνω, δεν παρακολουθώ ενεργά)

      Καλημέρα! 9η ημέρα είχες αχνη και 10η 268?? Άρα και τα τεστ εγκυμοσυνης είναι λίγο ότι να ναι...😁. Εβαλα 2 βλαστοκυστες 5ης ημερας. Σημερα ειναι η 11η μέρα, έδωσα το πρωί αίμα, έτρεμε πρώτη φορά το χέρι μου και δε μπορούσαν να πάρουν. Κατά τις 11 θα ξέρω!

      Σε ποια εβδομαδα είσαι??? Όλα με το καλό 🥰

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Just now, Mariaia είπε:

Αχ βρε γλυκούλα μου... Εμένα όχι δε μυρίζει ο ιδρώτας ευτυχώς... Αλλά το έχω ξανά άκουσει ότι στην εγκυμοσύνη από τις ορμονες μπορεί να γίνει... Ελα λίγο έμεινε θα ηρεμήσουμε πια..  

Κι εγω δεν το είχα γενικότερα....Τώρα τον τελευταίο καιρό το έπαθα... Δεν πειράζει! 

Καλή Μεγάλο Εβδομάδα να έχουμε κορίτσια μου . Μπηκατε τυπικα στον μηνα σας ; εγω την Πεμπτη μπαινω 36 εβδομαδα πια. 

  • Μου αρέσει 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

1 ώρα πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Κι εγω δεν το είχα γενικότερα....Τώρα τον τελευταίο καιρό το έπαθα... Δεν πειράζει! 

Καλή Μεγάλο Εβδομάδα να έχουμε κορίτσια μου . Μπηκατε τυπικα στον μηνα σας ; εγω την Πεμπτη μπαινω 36 εβδομαδα πια. 

Κ εγώ το έχω ακούσει!! Άτιμες ορμόνες!! Εγώ μπήκα την Παρασκευή στο μήνα μου, Θέλω να γεννήσω τωωωραααααα.. Κουράστηκα ρε σεις και επίσης έχω γίνει σαν φαλαινακι. 

Καλή Μεγάλη Εβδομάδα τσουπρες! 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

 

Γνωρίζει κάποια από το φόρουμ τι γίνεται στα μαιευτήρια; Μπορεί ο πατερας να μπει μέσα στον τοκετό και ύστερα στο δωμάτιο. Ακούω εντελώς διαφορετικές απόψεις για τα δια΄φορα μαιευτήρια . Για το μητέρα που λέω ν γεννήσω η μαία μου λέει ότι δεν επιτρέπεται ο πατερας να μπει στον τοκετό , μόνο στο δωμάτιο μετά . Γεννάω με το καλό μέχρι 10 Μαίου. Είναι το πρωτο παιδάκι και ανησυχω για το αν θα χρειαστεί να είμαι μόνη μου

Link to comment
Share on other sites

Just now, billou είπε:

Καλησπέρα,

 

Γνωρίζει κάποια από το φόρουμ τι γίνεται στα μαιευτήρια; Μπορεί ο πατερας να μπει μέσα στον τοκετό και ύστερα στο δωμάτιο. Ακούω εντελώς διαφορετικές απόψεις για τα δια΄φορα μαιευτήρια . Για το μητέρα που λέω ν γεννήσω η μαία μου λέει ότι δεν επιτρέπεται ο πατερας να μπει στον τοκετό , μόνο στο δωμάτιο μετά . Γεννάω με το καλό μέχρι 10 Μαίου. Είναι το πρωτο παιδάκι και ανησυχω για το αν θα χρειαστεί να είμαι μόνη μου

Και εγω μεχρι 10 Μαη γενναω...βεβαια θα γεννησω Αγρινιο ..πριν γεννησω μονο ο αντρας μου επιτρεπεται κ αυτος θα με δει περιορισμενη ωρα κ μετα αφου φυγει θα ερθει η μαμα μου...απ οτι ξερω και στην Αθηνα ετσι αυστηρα ειναι...με το καλο :)

  • Μου αρέσει 1

mmy0p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, billou είπε:

Καλησπέρα,

 

Γνωρίζει κάποια από το φόρουμ τι γίνεται στα μαιευτήρια; Μπορεί ο πατερας να μπει μέσα στον τοκετό και ύστερα στο δωμάτιο. Ακούω εντελώς διαφορετικές απόψεις για τα δια΄φορα μαιευτήρια . Για το μητέρα που λέω ν γεννήσω η μαία μου λέει ότι δεν επιτρέπεται ο πατερας να μπει στον τοκετό , μόνο στο δωμάτιο μετά . Γεννάω με το καλό μέχρι 10 Μαίου. Είναι το πρωτο παιδάκι και ανησυχω για το αν θα χρειαστεί να είμαι μόνη μου

κ γω γέννησα μητερα....με καισαρική βέβαια αλλα δεν επιτρέπεται ο μπαμπάς ούτε σρην φυσιολογική γεννα...Στο δωμάτιο ναι επιτρέπεται θα ειναι  μαζί σ αλλα μονο αυτός κ κανένας άλλος...λ αν θέλει να πηγαινοέρχεται θα τ δώσουν χαρτί από μέσα....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα 2100 η μπεμπα μ περνει βαρος δοξα τ θεο 33 κ 3 εβδομαδες επαναληψη δευτερα δυστηχως γυρισε μ τ κεφαλι πανω μ πε μαλλον καισαρικη αν δν γυρισει κ τονπολυ μεχρι 10 μαιου να μινει..γτ πιο πολυ δν τραβαει λογω οτι ειναιβλιγο πισω σ υπερηχο 

βοηθανε κ αντιπικτηκες

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

On 6/4/2020 at 9:59 ΜΜ, Alex83 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου! Ήρθε η ώρα να μοιραστώ κ εγώ μαζί σας το άγχος μου! Κάναμε το ντοπλερ μας σήμερα και διαπιστώσαμε από τις μετρήσεις ότι έχουμε μείνει πίσω στο βάρος, είμαστε 1845 γρ κ η κοιλιτσα φαίνεται μικρή. Θα την ξαναδούμε σε δυο εβδομάδες κ σε τρεις ξανά ντοπλερ. Θυμάμαι ότι κ αλλα κορίτσια είχαν αντίστοιχα θεματάκια αν θέλετε να μου γράψετε πως συνεχίστηκε η ανάπτυξη θα με βοηθήσετε να ξεαγχωθω λιγακι! Ευχαριστώ!

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Καλη Μεγάλη Βδομαδα!!Πριν λίγο γυρίσαμε από το επαναληπτικό Ντοπλερ το μωράκι μου ευτυχώς πήγε 2350 είμαι 35 βδομάδα πήγε στη 21 ε.θ. τα άκρα είναι πίσω ένα τσακ από τα  κατώτερα φυσιολογικά αλλά τουλάχιστον αναπτύχθηκαν κ δεν έμειναν πίσω ή στάσιμα αυτο είναι θετικό θα μιλήσουμε κ με την γενετιστρια κ θα μας πει κ αυτή βέβαια!! Αλλά είναι πολύ αισιόδοξο όλο αυτό!!

  • Μου αρέσει 10

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μου!!! Καλη Μεγάλη Βδομαδα!!Πριν λίγο γυρίσαμε από το επαναληπτικό Ντοπλερ το μωράκι μου ευτυχώς πήγε 2350 είμαι 35 βδομάδα πήγε στη 21 ε.θ. τα άκρα είναι πίσω ένα τσακ από τα  κατώτερα φυσιολογικά αλλά τουλάχιστον αναπτύχθηκαν κ δεν έμειναν πίσω ή στάσιμα αυτο είναι θετικό θα μιλήσουμε κ με την γενετιστρια κ θα μας πει κ αυτή βέβαια!! Αλλά είναι πολύ αισιόδοξο όλο αυτό!!

Τι όμορφα νέα είναι αυτά;!!!!!! Χάρηκα παρά πολύ με το μωράκι σας!!!! Μπράβο!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια  μ....πως εισται??? εμείς όλα καλά ήρθε κ ο παιδίατρος μας είδε κ μας  βρήκε συπερ....παχυναμε....πήγαμε 2300 κ τρώμε πλεον  80 ml...όλα καλά....σε ένα μήνα πάλι θα μας έρθει...

Αθήνα μ.ποσο ευχάριστα νέα είναι αυτά...μπράβο κούκλα μ...μόνο υγεία στο παιδάκι σ...

χοντρούλες μ σας περιμένω εδώ....Φιλάκια σε όλες...

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Να χαρείς το παιδάκι σου και δώστου πολλά φιλάκια κ από μας!!

Just now, Alex83 είπε:

Τι όμορφα νέα είναι αυτά;!!!!!! Χάρηκα παρά πολύ με το μωράκι σας!!!! Μπράβο!!!!

Ευχαριστώ κοριτσάκι μου!! Εσείς πως πας ξανά έκανες ντοπλερ?

  • Μου αρέσει 1

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Athina3 είπε:

Μπράβο κοριτσάκι μου!! Να χαρείς το παιδάκι σου και δώστου πολλά φιλάκια κ από μας!!

εννοείτε κ συ στο δικό σ που είναι καλα....μοκις γεννήσεις φατον που μας κοψοχολιασε....κάνει κόλπα ....

Link to comment
Share on other sites

Αχ μετά από καιρό νιώθω ήρεμη την ψυχή μου!! Ευελπιστώ να μας τα πει καλά κ η γενετιστρια!! Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια πολύ που προσευχήθηκατε για το μπομπιρακι μου!! Σας είμαι ευγνώμων!!

  • Μου αρέσει 5

KF9Mp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Αχ μετά από καιρό νιώθω ήρεμη την ψυχή μου!! Ευελπιστώ να μας τα πει καλά κ η γενετιστρια!! Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια πολύ που προσευχήθηκατε για τον μπομπιρακι μου!! Σας είμαι ευγνώμων!!

Είδες όλα καλά. Πολύ ευχάριστα νέα. Φτου φτου κ θα πάρει κ άλλο τόσο σκέψου :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Αχ μετά από καιρό νιώθω ήρεμη την ψυχή μου!! Ευελπιστώ να μας τα πει καλά κ η γενετιστρια!! Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια πολύ που προσευχήθηκατε για το μπομπιρακι μου!! Σας είμαι ευγνώμων!!

Μπραβο, ειδες που μεγαλωσε.Πολυ χαρικα

  • Ευχαριστώ 1

ROnbp3.pngPFbVp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Athina3 είπε:

Αχ μετά από καιρό νιώθω ήρεμη την ψυχή μου!! Ευελπιστώ να μας τα πει καλά κ η γενετιστρια!! Σας ευχαριστώ όλες κορίτσια πολύ που προσευχήθηκατε για το μπομπιρακι μου!! Σας είμαι ευγνώμων!!

Είδες που όλα καλά ήταν;; Μπράβο να τον χαρείς τώρα τον μπουμπούκο σου. 

  • Ευχαριστώ 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...