Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Κι εμένα οι θηλές μου έτσι είναι και η γραμμή ξεκινάει από τον αφαλό και πάνω.. εγώ μόνη μου θα γεννήσω δυστυχώς γιατί ο αντρας μου είναι ναυτικός και έχουν απαγορευτεί τα ξέμπαρκα...δυστυχώς γενναμε σε λάθος εποχή και πολλές θα είμαστε μονες μας..


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Κι εμένα οι θηλές μου έτσι είναι και η γραμμή ξεκινάει από τον αφαλό και πάνω.. εγώ μόνη μου θα γεννήσω δυστυχώς γιατί ο αντρας μου είναι ναυτικός και έχουν απαγορευτεί τα ξέμπαρκα...δυστυχώς γενναμε σε λάθος εποχή και πολλές θα είμαστε μονες μας..

Αχ αλήθεια ρε συ????? Ειλικρινά λυπάμαι για αυτό που περνάς μακριά από τον άνδρα σου... Αλλά τουλάχιστον ας γεννήσουν κ ας είναι τα μωρακια μας γερά κ δυνατά κ θα τα δουν μετά... Τι να πω! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Αχ αλήθεια ρε συ????? Ειλικρινά λυπάμαι για αυτό που περνάς μακριά από τον άνδρα σου... Αλλά τουλάχιστον ας γεννήσουν κ ας είναι τα μωρακια μας γερά κ δυνατά κ θα τα δουν μετά... Τι να πω! 

Ναι δυστυχώς είναι εγκλωβισμενοι αυτοί.. και φαντάσου δε με έχει δει με κοιλια και ούτε πρόκειται.. έφυγε όταν ήμουν 2 μηνών και θα ρθει μέσα Ιουνίου που το παιδι θα ναι 30 ημερών..ακριβώς ας είμαστε καλά εμείς και τα μωρά και θα τα δουν κατόπιν.. κι αυτοί περνάνε δύσκολα με αυτή τη σκέψη.. 

  • Λυπημένη/-ος 1

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Ναι δυστυχώς είναι εγκλωβισμενοι αυτοί.. και φαντάσου δε με έχει δει με κοιλια και ούτε πρόκειται.. έφυγε όταν ήμουν 2 μηνών και θα ρθει μέσα Ιουνίου που το παιδι θα ναι 30 ημερών..ακριβώς ας είμαστε καλά εμείς και τα μωρά και θα τα δουν κατόπιν.. κι αυτοί περνάνε δύσκολα με αυτή τη σκέψη.. 

Εγω σε καταλαβαίνω γτ ο πατέρας μου είναι ναυτικός κ έφυγε όταν ήμουν 2 μηνών και θα γυρίσει Σεπτεμβρίο. Όπως επίσης και όταν κ γω γεννήθηκα τον γνώρισα πολύ μετά. Μη στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά. :)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Lalom είπε:

Εγω σε καταλαβαίνω γτ ο πατέρας μου είναι ναυτικός κ έφυγε όταν ήμουν 2 μηνών και θα γυρίσει Σεπτεμβρίο. Όπως επίσης και όταν κ γω γεννήθηκα τον γνώρισα πολύ μετά. Μη στεναχωριέσαι όλα θα πάνε καλά. :)

Σ ευχαριστώ γλυκιά μου! Όλα να πάνε καλά για όλες μας και να ρέουν τα μπεμπάκια μας να ηρεμήσουμε


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

11 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Ναι 35 και 6 φίλη!!!! Όσο για το ότι δε περνάει η μέρα ναι η αλήθεια είναι εγώ μέχρι κ σήμερα μια χαρά όλα.... Πάλευα άνετα την κλεισούρα γτ έχουμε μεγάλη αυλή με δέντρα στο σπίτι οπότε δεν ένιωσα αυτό το ψυχοπλακωμα όμως ρε πουστη μ αύριο είπαν τον άνδρα μου φεύγει Έβρο για 12 μέρες (αξιωματικος στον Στράτο) το πως έχω στεναχωρεθει δε περιγράφεται... Φοβάμαι μη γεννήσω κ λείπει κ γενικά θα φύγει η παρεουλα μου.... Ευτυχώς στο δίπλα σπίτι μένουν οι γονείς μ κ τα αδέρφια μου όποτε παρέα θα έχω μεν αλλά νομίζω τώρα στο τέλος όλες θέλουμε τα αγόρια μας! Να ρωτήσω κάτι το στήθος σας πως είναι κορίτσια?? Εμένα καφέ σκούρες οι Θήλες μ και τεράστιες το λες κ ψηλό αηδία.... Κ γραμμή της εγκυμοσύνης ξεκινάει από το πιπι όχι από την κοιλιά... Κ εσάς τα ίδια? 

Μαράκι το στήθος άσε μαύρη μαυρίλα πλάκωσε....Και όσο θα Θηλαζεις έτσι θα είναι οι θηλές..Όσο για την γραμμή λένε ότι αν έχεις κοριτσακι η γραμμή ξεκινάει από το πιπι μέχρι τον αφαλό,  ενώ στα αγοράκια είναι από τον αφαλό μέχρι το στήθος επάνω...το παρατήρησα και όντως έτσι είχα εγώ, μου είχαν διαφορετικό φύλο τα μωρά. 

Μετά από κάποιους μήνες αρχίζει και φεύγει όμως...αντηλιακό φουλ το καλοκαίρι και δεν θα μείνει..

  • Μου αρέσει 1

CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Μαράκι το στήθος άσε μαύρη μαυρίλα πλάκωσε....Και όσο θα Θηλαζεις έτσι θα είναι οι θηλές..Όσο για την γραμμή λένε ότι αν έχεις κοριτσακι η γραμμή ξεκινάει από το πιπι μέχρι τον αφαλό,  ενώ στα αγοράκια είναι από τον αφαλό μέχρι το στήθος επάνω...το παρατήρησα και όντως έτσι είχα εγώ, μου είχαν διαφορετικό φύλο τα μωρά. 

Μετά από κάποιους μήνες αρχίζει και φεύγει όμως...αντηλιακό φουλ το καλοκαίρι και δεν θα μείνει..

Εγώ που έχω γραμμή σε όλη την έκταση;;;; από το πιπί μέχρι το στηθος;;;. Μμμμμμμ.. Ενδιαφέρον! Δεν είμαι σίγουρη ότι έχει να κάνει με το φύλλο. Πως είναι το κοριτσάκι σου; μεγαλώνει; ❤️

  • Μου αρέσει 3

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Εγώ που έχω γραμμή σε όλη την έκταση;;;; από το πιπί μέχρι το στηθος;;;. Μμμμμμμ.. Ενδιαφέρον! Δεν είμαι σίγουρη ότι έχει να κάνει με το φύλλο. Πως είναι το κοριτσάκι σου; μεγαλώνει; ❤️

Παραμύθια...Έτσι έλεγαν οι γιαγιάδες μας...μια χαρά είναι η μπεμπουλα...Αύριο η μεθαύριο θα την πάρουμε,  μάλλον αύριο, δεν θέλω να την αφήσω άλλο εκεί μέσα...Δεν τα φροντίζουν όπως θα τα φροντίζαμε στο σπίτι,  χθες άκουσα που ειχα πάει για τάισμα άκουσα μια μαμα να λέει ότι έχει συγκαει το μωρό της και τα περισσότερα γιατί τα αλλάζουν όποτε έχουν πρόγραμμα και όχι όποτε λερωθουν..κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα από χθες...Μας είπε η παιδίατρος ότι είναι μια χαρά η μπέμπα μας, πίνει 60γρ. Γάλα τώρα και έχει φτάσει 2410γρ. Πιστεύω πως είναι τέλεια πλέον  και χρειάζεται την ζεστασιά την δικιά μου...Κάθε φορά που πάω και την βλέπω στεναχωριέμαι μετά...

Κορίτσια πρέπει να έκανα βλακεία και δεν ξέρω πώς διορθώνεται...πάτησα χ στο να σβηστεί η υπογραφή μου, αφού γέννησα τι να δείχνει πόσο μηνών θα ήμουν και διαγράφηκαν όλες...Τώρα ελπίζω εσείς  να βλέπετε η μια της άλλης...Δεν ξέρω μήπως επειδή άνοιξα εγώ την ομάδα σας έσβησα και εσάς την υπογραφή σας..


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη είπε:

Παραμύθια...Έτσι έλεγαν οι γιαγιάδες μας...μια χαρά είναι η μπεμπουλα...Αύριο η μεθαύριο θα την πάρουμε,  μάλλον αύριο, δεν θέλω να την αφήσω άλλο εκεί μέσα...Δεν τα φροντίζουν όπως θα τα φροντίζαμε στο σπίτι,  χθες άκουσα που ειχα πάει για τάισμα άκουσα μια μαμα να λέει ότι έχει συγκαει το μωρό της και τα περισσότερα γιατί τα αλλάζουν όποτε έχουν πρόγραμμα και όχι όποτε λερωθουν..κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα από χθες...Μας είπε η παιδίατρος ότι είναι μια χαρά η μπέμπα μας, πίνει 60γρ. Γάλα τώρα και έχει φτάσει 2410γρ. Πιστεύω πως είναι τέλεια πλέον  και χρειάζεται την ζεστασιά την δικιά μου...Κάθε φορά που πάω και την βλέπω στεναχωριέμαι μετά...

Κορίτσια πρέπει να έκανα βλακεία και δεν ξέρω πώς διορθώνεται...πάτησα χ στο να σβηστεί η υπογραφή μου, αφού γέννησα τι να δείχνει πόσο μηνών θα ήμουν και διαγράφηκαν όλες...Τώρα ελπίζω εσείς  να βλέπετε η μια της άλλης...Δεν ξέρω μήπως επειδή άνοιξα εγώ την ομάδα σας έσβησα και εσάς την υπογραφή σας..

Όχι μια χαρά βλέπω και τη δική σου υπογραφή ακόμη! 

Τι καλά που είναι έτοιμη για σπίτι ή μικρή σου. Να την πάρεις κορίτσι μου γιατί κανείς δεν είναι σαν τη μαμά. Ακόμη και για μας που είμαστε ολόκληρες γαιδαρες πόσο μάλλον για ένα μωράκι. Αλλωστε είναι τέλεια στα κιλά της. ❤️

@Rafaelatarzanπως είναι το μικράκι σου;; ελπίζω αν δεν την πήρατε, να την πάρετε σύντομα. 

  • Μου αρέσει 1

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Άννα.Κρήτη είπε:

Ναι δυστυχώς είναι εγκλωβισμενοι αυτοί.. και φαντάσου δε με έχει δει με κοιλια και ούτε πρόκειται.. έφυγε όταν ήμουν 2 μηνών και θα ρθει μέσα Ιουνίου που το παιδι θα ναι 30 ημερών..ακριβώς ας είμαστε καλά εμείς και τα μωρά και θα τα δουν κατόπιν.. κι αυτοί περνάνε δύσκολα με αυτή τη σκέψη.. 

Ελα ρε κορίτσι, περασες σχεδόν όλη την εγκυμοσυνη σου μόνη;μπράβο για το κουράγιο σου. Πρέπει να είναι δυσκολο να λείπει ο άνδρας σου τόσο καιρό. Τουλάχιστον όταν γυρίσει θα του έχεις κάνει το καλυτερο δωρο. 

2 ώρες πρίν, Ξένη είπε:

Παραμύθια...Έτσι έλεγαν οι γιαγιάδες μας...μια χαρά είναι η μπεμπουλα...Αύριο η μεθαύριο θα την πάρουμε,  μάλλον αύριο, δεν θέλω να την αφήσω άλλο εκεί μέσα...Δεν τα φροντίζουν όπως θα τα φροντίζαμε στο σπίτι,  χθες άκουσα που ειχα πάει για τάισμα άκουσα μια μαμα να λέει ότι έχει συγκαει το μωρό της και τα περισσότερα γιατί τα αλλάζουν όποτε έχουν πρόγραμμα και όχι όποτε λερωθουν..κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα από χθες...Μας είπε η παιδίατρος ότι είναι μια χαρά η μπέμπα μας, πίνει 60γρ. Γάλα τώρα και έχει φτάσει 2410γρ. Πιστεύω πως είναι τέλεια πλέον  και χρειάζεται την ζεστασιά την δικιά μου...Κάθε φορά που πάω και την βλέπω στεναχωριέμαι μετά...

Κορίτσια πρέπει να έκανα βλακεία και δεν ξέρω πώς διορθώνεται...πάτησα χ στο να σβηστεί η υπογραφή μου, αφού γέννησα τι να δείχνει πόσο μηνών θα ήμουν και διαγράφηκαν όλες...Τώρα ελπίζω εσείς  να βλέπετε η μια της άλλης...Δεν ξέρω μήπως επειδή άνοιξα εγώ την ομάδα σας έσβησα και εσάς την υπογραφή σας..

Με το καλό να την παρεις στο σπίτι. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


καλησπέρα κοριτσάκια μ γλυκά...πως εισται??? κοντεύει η ώρα σας παναγια μ με το καλο όλα τα μωρά να έρθουν. μόνο υγεία..

εμείς είμαστε ειδη σπίτι μας απο την Παρασκευή....πίνουμε 60ml κ τρώμε καλά...πήγαμε 2200 κ μεις.ειναι πολύ καλή κ υσηχο μωρό λ είναι μια κούκλα παναγια μ...

προς το παρόν δεν μας κουράζει...ελπίζω να μείνει έτσι....χαχαχα

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσάκια μ γλυκά...πως εισται??? κοντεύει η ώρα σας παναγια μ με το καλο όλα τα μωρά να έρθουν. μόνο υγεία..

εμείς είμαστε ειδη σπίτι μας απο την Παρασκευή....πίνουμε 60ml κ τρώμε καλά...πήγαμε 2200 κ μεις.ειναι πολύ καλή κ υσηχο μωρό λ είναι μια κούκλα παναγια μ...

προς το παρόν δεν μας κουράζει...ελπίζω να μείνει έτσι....χαχαχα

Θα τρελαθώ.. Τι ωραία νέα ρε συ.. Να την χαίρεστε κορίτσι μου την κορακλα σας! Να την απολαύσεις, το αξίζεις! Ε κ ο αντρουλης σου βέβαια ❤️


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

καλησπέρα κοριτσάκια μ γλυκά...πως εισται??? κοντεύει η ώρα σας παναγια μ με το καλο όλα τα μωρά να έρθουν. μόνο υγεία..

εμείς είμαστε ειδη σπίτι μας απο την Παρασκευή....πίνουμε 60ml κ τρώμε καλά...πήγαμε 2200 κ μεις.ειναι πολύ καλή κ υσηχο μωρό λ είναι μια κούκλα παναγια μ...

προς το παρόν δεν μας κουράζει...ελπίζω να μείνει έτσι....χαχαχα

Αχχχχχχ τι καλά!!!! Να την χαίρεστε Ραφαέλα μου πάντα γερή δυνατή και τυχερή η μικρή σας.... Ελπίζω να συνεχίσει να είναι ήσυχη στον ύπνο τουλάχιστον.... Είσαι τυχερή σε αυτο... Αντέ να δούμε τα δικά μας πως θα είναι! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

@Rafaelatarzan τι ευχάριστα νεαααα! Να.μας φιλήσεις τα μπουτακια της!!!

@Ξένη άντε κορίτσι  μου με το καλό να την πάρετε κι εσείς σπίτι σας ! Να αρχίσετε την ζωή σας!!

Κορίτσια νιώθετε κι εσεις ότι έχει 40 βαθμούς εξω; μιλάμε ότι έχω σκάσει πια! Δεν την παλεύω σήμερα! Πολύ ιδρώτας....Άσε δε αυτές οι ορμόνες.εμενα που δεν μυρίζουν οι μασχάλες Ποτε, τώρα πια μια ώρα μετα το μπάνιο μυρίζουν. Μίλησα βέβαια με το γιατρό, είναι απο τις ορμονες και ειναι συνηθεςαλλα νιώθω άβολα... 

  • Μου αρέσει 2

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

@Rafaelatarzan τι ευχάριστα νεαααα! Να.μας φιλήσεις τα μπουτακια της!!!

@Ξένη άντε κορίτσι  μου με το καλό να την πάρετε κι εσείς σπίτι σας ! Να αρχίσετε την ζωή σας!!

Κορίτσια νιώθετε κι εσεις ότι έχει 40 βαθμούς εξω; μιλάμε ότι έχω σκάσει πια! Δεν την παλεύω σήμερα! Πολύ ιδρώτας....Άσε δε αυτές οι ορμόνες.εμενα που δεν μυρίζουν οι μασχάλες Ποτε, τώρα πια μια ώρα μετα το μπάνιο μυρίζουν. Μίλησα βέβαια με το γιατρό, είναι απο τις ορμονες και ειναι συνηθεςαλλα νιώθω άβολα... 

Αχ βρε γλυκούλα μου... Εμένα όχι δε μυρίζει ο ιδρώτας ευτυχώς... Αλλά το έχω ξανά άκουσει ότι στην εγκυμοσύνη από τις ορμονες μπορεί να γίνει... Ελα λίγο έμεινε θα ηρεμήσουμε πια..  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...