Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Μάιου 2020!!!


Ξένη

Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι +15 με τον γιατρό κάθε φορά έχουμε γέλια γιατί τον πρήζω λιγάκι αλλά με ανέχεται ο γλύκας. Την προηγούμενη φορά μου είπε να είμαι μείον 1 κιλό χαχα καλά του λέω περίμενε ειδικά τώρα με την κλεισούρα. Δε με νοιάζει όμως αυτό τα χάνω εύκολα τα κιλάκια οποτε είναι το τελευταίο που με νοιάζει. Από την άλλη έχω χάσει τον ύπνο μου από τον 6ο γιατί έχω τεράστια κοιλιά με αποτέλεσμα να μη μπορώ να βολευτώ, κουράζομαι εύκολα συν ότι το σπίτι μου είναι διώροφο και αυτό μ εχει πεθάνει.

  • Μου αρέσει 4

dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Εγώ είμαι +15 με τον γιατρό κάθε φορά έχουμε γέλια γιατί τον πρήζω λιγάκι αλλά με ανέχεται ο γλύκας. Την προηγούμενη φορά μου είπε να είμαι μείον 1 κιλό χαχα καλά του λέω περίμενε ειδικά τώρα με την κλεισούρα. Δε με νοιάζει όμως αυτό τα χάνω εύκολα τα κιλάκια οποτε είναι το τελευταίο που με νοιάζει. Από την άλλη έχω χάσει τον ύπνο μου από τον 6ο γιατί έχω τεράστια κοιλιά με αποτέλεσμα να μη μπορώ να βολευτώ, κουράζομαι εύκολα συν ότι το σπίτι μου είναι διώροφο και αυτό μ εχει πεθάνει.

Είμαστε πάντως και κάποιες που βάλαμε τα κιλάκια μας! Είχα αρχίσει να απελπίζομαι ότι μόνο εγώ εβαλα. :-D. Αχ κ αυτό με την κοιλιά δύσκολο, σε νιώθω. Έχεις πάρει μαξιλάρι εγκυμοσύνης;; εγώ πήρα από σχετικά νωρίς ένα μαξιλάρι σε σχήμα Π και πλέον είμαι σίγουρη ότι χωρίς αυτό δεν θα έκλεινα μάτι. 

  • Μου αρέσει 4

UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Είμαστε πάντως και κάποιες που βάλαμε τα κιλάκια μας! Είχα αρχίσει να απελπίζομαι ότι μόνο εγώ εβαλα. :-D. Αχ κ αυτό με την κοιλιά δύσκολο, σε νιώθω. Έχεις πάρει μαξιλάρι εγκυμοσύνης;; εγώ πήρα από σχετικά νωρίς ένα μαξιλάρι σε σχήμα Π και πλέον είμαι σίγουρη ότι χωρίς αυτό δεν θα έκλεινα μάτι. 

Α κ εσύ πήρες κιλά?μπράβο σου κ πολύ καλά έκανες!!!! Οσον αφορά το μαξιλάρι εγκυμοσύνης ένα θα σου πω θεωρώ ήταν η καλύτερη αγορα μ τον τελευταίο ενα χρόνο κ ας το πήρα 60 ευρώ(έχει κ πολύ πιο ακριβά) ... Με κοροϊδεύε η κολλητή μ θύμα κ θύμα... Μπροστά σε τόσες μαλακιτσες που αγοράζω κατά διαστήματα ήταν μακράν η καλύτερη αγορά... Το λατρεύω... Κοιμάμαι σαν άνθρωπος 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Α κ εσύ πήρες κιλά?μπράβο σου κ πολύ καλά έκανες!!!! Οσον αφορά το μαξιλάρι εγκυμοσύνης ένα θα σου πω θεωρώ ήταν η καλύτερη αγορα μ τον τελευταίο ενα χρόνο κ ας το πήρα 60 ευρώ... Με κοροϊδεύε η κολλητή μ θύμα κ θύμα... Μπροστά σε τόσες μαλακιτσες που αγοράζω κατά διαστήματα ήταν μακράν η καλύτερη αγορά... Το λατρεύω... Κοιμάμαι σαν άνθρωπος 

Εμένα που το πήρε ο άντρας μου. Να σου πω κάτι; κ εγώ το κορόιδευα πριν το αγοράσω και αρχίσει να μεγαλώνει η κοιλιά μου. Οταν άρχισα να μη βολεύομαι με τίποτα κατάλαβα ότι χωρίς αυτό, δεν υπήρχε περίπτωση να κοιμάμαι. Όσο για τα κιλά ναι βέβαια πήρα! 16 μέχρι στιγμής. Ελπίζω να γεννήσω σύντομα γιατί με βλέπω για κάποια παραπάνω ακόμη! 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Εμένα που το πήρε ο άντρας μου. Να σου πω κάτι; κ εγώ το κορόιδευα πριν το αγοράσω και αρχίσει να μεγαλώνει η κοιλιά μου. Οταν άρχισα να μη βολεύομαι με τίποτα κατάλαβα ότι χωρίς αυτό, δεν υπήρχε περίπτωση να κοιμάμαι. Όσο για τα κιλά ναι βέβαια πήρα! 16 μέχρι στιγμής. Ελπίζω να γεννήσω σύντομα γιατί με βλέπω για κάποια παραπάνω ακόμη! 

Ποσο χρόνων είσαι? Γτ λένε όσο πιο μικρή τόσο πιο γρήγορα τα χάνεις! Εγώ 29 στα 30... εντάξει δεν θα τα χάσουμε το ίδιο γρήγορα με το αν ήμασταν 24 αλλά πιστεύω ότι σε 5 μήνες θα είμαστε πάλι κομπλέ. Η μαμά μου έπαιρνε 30 κιλά σε κάθε εγκυμοσύνη και έκανε τρία παιδιά και κάθε φορά ήταν και πιο αδύνατη μετά από ότι πριν μείνει έγκυος... Κ οι περισσότερες γίνονται μετά πιο αδύνατες ακόμα! Μόνο στη Βάφτιση με νοιάζει εμείς θα κάνουμε Οκτωβρίο λέμε πρώτα ο Θεός να είμαι νορμάλ κιλά για τις φωτογραφίες τουλάχιστον χαχχαχχαχαα πόσο βλαμμένη πια 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kastel είπε:

Είμαστε πάντως και κάποιες που βάλαμε τα κιλάκια μας! Είχα αρχίσει να απελπίζομαι ότι μόνο εγώ εβαλα. :-D. Αχ κ αυτό με την κοιλιά δύσκολο, σε νιώθω. Έχεις πάρει μαξιλάρι εγκυμοσύνης;; εγώ πήρα από σχετικά νωρίς ένα μαξιλάρι σε σχήμα Π και πλέον είμαι σίγουρη ότι χωρίς αυτό δεν θα έκλεινα μάτι. 

Χαχαχα τα πήρα τα κιλακια μου αλλά δε με νοιάζει θα τα χάσω εύκολα με διατροφή και διάδρομο! Εγώ δεν πήρα μαξιλάρι γιατί γενικά κοιμάμαι μόνο μπρούμυτα οποτε δε με βολεψε καθόλου...όσες φορές επιχειρώ να βάλω μαξιλάρι πάντα γυρίζω ανάσκελα οποτε το μαξιλάρι το βρίσκω στο πάτωμα το πρωί! Εγώ κορίτσια είμαι 25


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου Γεια σας...

Κι εγώ αν μπορούσα να γεννήσω τώρα., έφευγα αμέσως για το μαιευτήριο. Δεν την παλεύω άλλο.  Εμένα μου έφεραν μαξιλάρι αλλά είναι αυτό που έχει  μπιλιτσες μέσα κι έτσι όταν το πατάς από την μια ξεφουσκώνει και φουσκώνει από την αλλη. Δεν βολεύει καθόλου....Εγώ ακουμπάω ή πάνω στο πόδι του άντρα μου ή βάζω μαξιλάρι. Κάθε μερα κοιμάμαι 4 5 το πρωί...Δεν παλεύεται η κλεισουρα πια. Ένα τσιγάρο θέλω να κάνω αλλά ακόμα και αυτό το φοβάμαι, μην κάνω κακό στο μωρό. Που ξέρω ότι δεν θα κάνω κακό αλλά και πάλι το φοβάμαι....

Θέλω να πάω μια βόλτα στην θάλασσα μωρεεεεε

 

  • Μου αρέσει 3

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Ποσο χρόνων είσαι? Γτ λένε όσο πιο μικρή τόσο πιο γρήγορα τα χάνεις! Εγώ 29 στα 30... εντάξει δεν θα τα χάσουμε το ίδιο γρήγορα με το αν ήμασταν 24 αλλά πιστεύω ότι σε 5 μήνες θα είμαστε πάλι κομπλέ. Η μαμά μου έπαιρνε 30 κιλά σε κάθε εγκυμοσύνη και έκανε τρία παιδιά και κάθε φορά ήταν και πιο αδύνατη μετά από ότι πριν μείνει έγκυος... Κ οι περισσότερες γίνονται μετά πιο αδύνατες ακόμα! Μόνο στη Βάφτιση με νοιάζει εμείς θα κάνουμε Οκτωβρίο λέμε πρώτα ο Θεός να είμαι νορμάλ κιλά για τις φωτογραφίες τουλάχιστον χαχχαχχαχαα πόσο βλαμμένη πια 

Μόλις τον προηγούμενο μήνα έκλεισα τα 31!αρα 31 και σχεδόν ενός μήνα. Όσο για τα κιλά ελπίζω να τα χάσουμε θα το προσπαθήσω με διατροφολόγο και ο Θεός βοηθός! Οκτώβριο τέλεια για βάφτιση με το καλό. Εγώ μένω εξωτερικό οπότε αποκλείεται πριν το νέο έτος. Ήσουν πολύ αδύνατη πριν οπότε είμαι σίγουρη ότι θα χάσεις!! 

Just now, Άννα.Κρήτη είπε:

Χαχαχα τα πήρα τα κιλακια μου αλλά δε με νοιάζει θα τα χάσω εύκολα με διατροφή και διάδρομο! Εγώ δεν πήρα μαξιλάρι γιατί γενικά κοιμάμαι μόνο μπρούμυτα οποτε δε με βολεψε καθόλου...όσες φορές επιχειρώ να βάλω μαξιλάρι πάντα γυρίζω ανάσκελα οποτε το μαξιλάρι το βρίσκω στο πάτωμα το πρωί! Εγώ κορίτσια είμαι 25

Μικρούλα είσαι! Μια χαρά θα τα χάσεις τα κιλά, μη σε νοιάζει καθόλου! Για σένα που κοιμάσαι μπρούμυτα ακόμη πιο δύσκολο!!! Τουλάχιστον εγώ έτσι κ αλλιώς κοιμόμουν στο πλάι οπότε μόνο να γυρίσω ζορίζει που θέλω κλαρκ! 

Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια μου Γεια σας...

Κι εγώ αν μπορούσα να γεννήσω τώρα., έφευγα αμέσως για το μαιευτήριο. Δεν την παλεύω άλλο.  Εμένα μου έφεραν μαξιλάρι αλλά είναι αυτό που έχει  μπιλιτσες μέσα κι έτσι όταν το πατάς από την μια ξεφουσκώνει και φουσκώνει από την αλλη. Δεν βολεύει καθόλου....Εγώ ακουμπάω ή πάνω στο πόδι του άντρα μου ή βάζω μαξιλάρι. Κάθε μερα κοιμάμαι 4 5 το πρωί...Δεν παλεύεται η κλεισουρα πια. Ένα τσιγάρο θέλω να κάνω αλλά ακόμα και αυτό το φοβάμαι, μην κάνω κακό στο μωρό. Που ξέρω ότι δεν θα κάνω κακό αλλά και πάλι το φοβάμαι....

Θέλω να πάω μια βόλτα στην θάλασσα μωρεεεεε

 

Μία από τα ίδια... Και στον ένατο και κλεισούρα είναι ζόρι. Αν δεν σε έχει αφήσει ο γιατρός σου για τσιγάρο και δε νιώθεις καλά, μην κάνεις. Εγώ κάνω κάποιες τζούρες από επιλογή αλλά πολύ λίγο. Ίσα ίσα το πρωί και μετά το φαγητό. Αχ θάλασσα ναι καλά λες.. Καφεδαρα δίπλα στο νερό! 


UuEIp2.png

Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Mariaia είπε:

Παιδιά από κιλά πως τα πάτε? Εγώ χθες ζυγηστηκα 20 έχω πάρει το ζώον... Δε το πιστεύω.... Μου φαίνεται ψεμμα... Αν έβλεπα τα μπούτια μου σε φωτογραφία δε θα πιστεύα πριν 8 μήνες ότι μπορεί να είναι τα δικά μου... Μέχρι κ προγουλι έκανα... Γενικά είμαι χάλια ρε δε με αναγνώριζω κ έχω εναν άνδρα (όχι να το παινευτώ) αλλά αντικείμενικα κούκλο αλλά κούκλο προσπαθώ να τον παχύνω τον ρουφιάνο αλλά τπτ όλο για τρέξιμο πάει κ προσέχει την διατροφή του κλασικά... Του λέω κακομοίρη μου αν δε γίνω ξανά όπως ήμουν παραλία δε βγαίνεις ούτε εσύ.. Φοβάμαι μη μου μείνει το συνήθειο κ συνεχίσω το φαγητό κ μετά.... Αραγε τα κιλά χάνονται όντως γρήγορα? Δηλ όσες έχουμε πάρει τοσα πολλά μέχρι Σεπτεμβρίο θα τα έχουμε χάσει αν προσέχουμε? 

Ασε βόδι έχω γίνει και εγώ, πήρα και εγώ τόσα. Έχω φουσκώσει πολυ στο προσωπο . Με το ζόρι περπαταω. Ελπίζω και εγώ ότι μόλις γεννήσω θα επανέλθω στα φυσιολογικά μου. Είναι τρομακτικό να κοιτάζομαι στον καθρέφτη, δεν με αναγνωρίζω. 

Just now, kastel είπε:

Μόλις τον προηγούμενο μήνα έκλεισα τα 31!αρα 31 και σχεδόν ενός μήνα. Όσο για τα κιλά ελπίζω να τα χάσουμε θα το προσπαθήσω με διατροφολόγο και ο Θεός βοηθός! Οκτώβριο τέλεια για βάφτιση με το καλό. Εγώ μένω εξωτερικό οπότε αποκλείεται πριν το νέο έτος. Ήσουν πολύ αδύνατη πριν οπότε είμαι σίγουρη ότι θα χάσεις!! 

Μικρούλα είσαι! Μια χαρά θα τα χάσεις τα κιλά, μη σε νοιάζει καθόλου! Για σένα που κοιμάσαι μπρούμυτα ακόμη πιο δύσκολο!!! Τουλάχιστον εγώ έτσι κ αλλιώς κοιμόμουν στο πλάι οπότε μόνο να γυρίσω ζορίζει που θέλω κλαρκ! 

Μία από τα ίδια... Και στον ένατο και κλεισούρα είναι ζόρι. Αν δεν σε έχει αφήσει ο γιατρός σου για τσιγάρο και δε νιώθεις καλά, μην κάνεις. Εγώ κάνω κάποιες τζούρες από επιλογή αλλά πολύ λίγο. Ίσα ίσα το πρωί και μετά το φαγητό. Αχ θάλασσα ναι καλά λες.. Καφεδαρα δίπλα στο νερό! 

Αχ τσιγάρο, ονειρευομαι τη στιγμή που θα γεννήσω και θα κάνω τσιγάρο. Σε όλη μου μου την εγκυμοσυνη δεν εκανα ουτε τζουρα, υποκατάστατο είχα το φαι. Τώρα με την κλεισούρα κρατιέμαι με το ζόρι να μην ανάψω. Έμεινε λίγος καιρός μέχρι να γεννήσω ,οπότε λέω να κρατηθώ. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια αν εγώ έπαιρνα 20 θα ήμουν 100 και φευγα κιλά ...

Σήμερα δεν περνάει η μέρα καθόλου.... αχ να περάσουν οι μέρες να έρθουν τα μπουμπούκια μας....να ρωτήσω ,στον μήνα μας μπαίνουμε στην 36η εβδομάδα, δηλαδή 35 και 6 και  Όχι 36 και 6 ,σωστα; 

  • Μου αρέσει 2

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια αν εγώ έπαιρνα 20 θα ήμουν 100 και φευγα κιλά ...

Σήμερα δεν περνάει η μέρα καθόλου.... αχ να περάσουν οι μέρες να έρθουν τα μπουμπούκια μας....να ρωτήσω ,στον μήνα μας μπαίνουμε στην 36η εβδομάδα, δηλαδή 35 και 6 και  Όχι 36 και 6 ,σωστα; 

Ναι ο ένατος ξεκινάει από την 36η βδομάδα. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kastel είπε:

Μόλις τον προηγούμενο μήνα έκλεισα τα 31!αρα 31 και σχεδόν ενός μήνα. Όσο για τα κιλά ελπίζω να τα χάσουμε θα το προσπαθήσω με διατροφολόγο και ο Θεός βοηθός! Οκτώβριο τέλεια για βάφτιση με το καλό. Εγώ μένω εξωτερικό οπότε αποκλείεται πριν το νέο έτος. Ήσουν πολύ αδύνατη πριν οπότε είμαι σίγουρη ότι θα χάσεις!! 

Μικρούλα είσαι! Μια χαρά θα τα χάσεις τα κιλά, μη σε νοιάζει καθόλου! Για σένα που κοιμάσαι μπρούμυτα ακόμη πιο δύσκολο!!! Τουλάχιστον εγώ έτσι κ αλλιώς κοιμόμουν στο πλάι οπότε μόνο να γυρίσω ζορίζει που θέλω κλαρκ! 

Μία από τα ίδια... Και στον ένατο και κλεισούρα είναι ζόρι. Αν δεν σε έχει αφήσει ο γιατρός σου για τσιγάρο και δε νιώθεις καλά, μην κάνεις. Εγώ κάνω κάποιες τζούρες από επιλογή αλλά πολύ λίγο. Ίσα ίσα το πρωί και μετά το φαγητό. Αχ θάλασσα ναι καλά λες.. Καφεδαρα δίπλα στο νερό! 

Χαχαχα κι εγώ Κλαρκ θέλω γαμωτο για να γυρίσω.. έχω και τον πόνο στην πύελο και έδεσε το γλυκό!


dUCPp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ZOIRITA20813 είπε:

Κορίτσια αν εγώ έπαιρνα 20 θα ήμουν 100 και φευγα κιλά ...

Σήμερα δεν περνάει η μέρα καθόλου.... αχ να περάσουν οι μέρες να έρθουν τα μπουμπούκια μας....να ρωτήσω ,στον μήνα μας μπαίνουμε στην 36η εβδομάδα, δηλαδή 35 και 6 και  Όχι 36 και 6 ,σωστα; 

Ναι 35 και 6 φίλη!!!! Όσο για το ότι δε περνάει η μέρα ναι η αλήθεια είναι εγώ μέχρι κ σήμερα μια χαρά όλα.... Πάλευα άνετα την κλεισούρα γτ έχουμε μεγάλη αυλή με δέντρα στο σπίτι οπότε δεν ένιωσα αυτό το ψυχοπλακωμα όμως ρε πουστη μ αύριο είπαν τον άνδρα μου φεύγει Έβρο για 12 μέρες (αξιωματικος στον Στράτο) το πως έχω στεναχωρεθει δε περιγράφεται... Φοβάμαι μη γεννήσω κ λείπει κ γενικά θα φύγει η παρεουλα μου.... Ευτυχώς στο δίπλα σπίτι μένουν οι γονείς μ κ τα αδέρφια μου όποτε παρέα θα έχω μεν αλλά νομίζω τώρα στο τέλος όλες θέλουμε τα αγόρια μας! Να ρωτήσω κάτι το στήθος σας πως είναι κορίτσια?? Εμένα καφέ σκούρες οι Θήλες μ και τεράστιες το λες κ ψηλό αηδία.... Κ γραμμή της εγκυμοσύνης ξεκινάει από το πιπι όχι από την κοιλιά... Κ εσάς τα ίδια? 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mariaia είπε:

Ναι 35 και 6 φίλη!!!! Όσο για το ότι δε περνάει η μέρα ναι η αλήθεια είναι εγώ μέχρι κ σήμερα μια χαρά όλα.... Πάλευα άνετα την κλεισούρα γτ έχουμε μεγάλη αυλή με δέντρα στο σπίτι οπότε δεν ένιωσα αυτό το ψυχοπλακωμα όμως ρε πουστη μ αύριο είπαν τον άνδρα μου φεύγει Έβρο για 12 μέρες (αξιωματικος στον Στράτο) το πως έχω στεναχωρεθει δε περιγράφεται... Φοβάμαι μη γεννήσω κ λείπει κ γενικά θα φύγει η παρεουλα μου.... Ευτυχώς στο δίπλα σπίτι μένουν οι γονείς μ κ τα αδέρφια μου όποτε παρέα θα έχω μεν αλλά νομίζω τώρα στο τέλος όλες θέλουμε τα αγόρια μας! Να ρωτήσω κάτι το στήθος σας πως είναι κορίτσια?? Εμένα καφέ σκούρες οι Θήλες μ και τεράστιες το λες κ ψηλό αηδία.... Κ γραμμή της εγκυμοσύνης ξεκινάει από το πιπι όχι από την κοιλιά... Κ εσάς 

Εμένα πάντως που ο άντρας μου δουλεύει βράδυ  κάθομαι και τον περιμένω γιατί φοβάμαι μην παθω τπτ τώρα τελευταίες μέρες.... οπότε σε καταλαβαίνω πολύ καλά. Αν τύχει και γεννήσεις (χτυπά ξυλο) τι γίνεται με τον άντρα σου;τον φερνουν πισω;

Εμένα το στήθος και οι θηλες είναι σκούρο καφε. Έχω βγάλει και ελιές εκεί και θέλω να ρωτήσω τον γιατρο αν είναι ανησυχητικό. Γραμμή εγκυμοσυνης έχω από τον αφαλό και πάνω πολύ άχνη ομως, ενώ από τον αφαλό και κάτω δεν μπορώ να ξεχωρίσω γιατί κανω ενέσεις και είναι όλο το σημείο μωβ ....

Κι Εμείς ευτυχώς έχουμε μεγάλο μπαλκόνι και έχω και φυτά οπότε τουλάχιστον βγαίνω έξω και λίγο νιωθω εκτός σπιτιού. Σήμερα βάφτηκα κιόλας, ντύθηκα κυρία και έκατσα έξω να απολαύσω τον καφέ μου...πόση ορμόνη να αντέξει αυτό το σωμα;

  • Χαχα 1

ghbcp2.png

Link to comment
Share on other sites

@ZOIRITA20813 χαχααχαχαχαχχαχ θέα! κ εγώ βαφομαι σχεδόν κάθε μέρα κ κάνω κ πιστολάκι..  Δε πάμε καλά... Αλλά κ τι να κάνουμε? Κάτι είναι κ αυτό να περνάει η μέρα μας... Έχω διαβάσει φουλ βιβλία έχω δει φουλ σειρές νετφλιξ... Ε το μακιγιάζ τώρα έμεινε... Όσο για τον άνδρα μ ναι θα μπορέσει να γυρίσει αλλά όχι αμέσως μετά από μια μέρα για να τον αλλάξουν άσε που Έβρος(σύνορα) Θεσσαλονίκη είναι κ 4 ώρες με αμάξι με το στρατιωτικο όχημα κλαφτα μπορεί κ 7 κ 8... 

Κορίτσια να ρωτήσω έχει κάποια από εσάς να προτείνει καμία καλή σειρά νετφλιξ???? Εγώ προτείνω το χαλιφατο.... Κ το οι φόνοι της Βαλχαλα... Αυτά είδα τελευταία κ μου άρεσαν πολύ αλλά γενικά έχω δει 67 σειρές από το 2012 που ξεκίνησα να βλέπω! Είμαι πολύ καμμένη με το θέμα ξένες σειρές 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...