Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 ώρες πρίν, Bluee19 είπε:

      Για μια στιγμή αγχώθηκα γιατί έλειπα και δεν είχα δει το χαρτί αλλά τ τσέκαρα τώρα και λέει 1η μέρα εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά και την προηγούμενη φορά 1ημερα ξεκίνησα και έφτιαξε καλό ενδομήτριο τ να πω δεν ξέρω πρωτόκολλο με πρωτόκολλο αλλάζει λογικά 

      Ναι εννοείται ο καθε γιατρός ξέρει το καλύτερο ανα περιπτωση. Εγώ και δεύτερη μέρα που ξεκίνησα και 3η γιατί την πρώτη δεν είχα ροή το ενδιομητριο μια χαρά έφτιαξε.  Εσένα αυτό που σου έγραψαν. Καλή αρχή!!!! 🙏

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα! τελικα οι πονοι μου ηταν λογω κυστης στην ωοθηκη. εκανα υπερηχο σημερα και μ ειπε πως τον προηγουμενο μηνα δεν εκανα ωορρηξια και δημιουργηθηκε κυστη. μου εδωσε cyclacur για 10 μερες τα καφε και αφου μου ερθει τα ασπρα για να φυγει η κυστη. οι απορριες μου ειναι οι εξης

μπορω να συλλαβω παιρνοντας τα? και αν ναι κανει λογω της κυστης?

τα τεστ ωορρηξιας μου βγαινουν αρνητικα. εξαιτιας μιας κυστης μπορει να μην κανω ωορρηξια ουτε αυτον τον μηνα?

παχος ενδομητριου 19η μερα εχω 12 mm σημαινει κατι γνωριζετε?

ευχαριστω προκαταβολικα!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ποια ημέρα του κύκλου σου είσαι? Είσαι στην 19η? αυτό το μήνα δεν μπορείς να μείνεις έγκυος επειδή έκανες την κύστη η οποία δημιουργήθηκε από το ωοθυλακιο που δεν έσπασε, αν τα λέω σωστά.το είχα πάθει κι εγώ παλιότερα.θα σου έρθει περίοδος σε λίγες μέρες κ από τον επόμενο μήνα μπορείς να μείνεις έγκυος. η κύστη αυτή λογικά θα απορροφηθεί μόνη της.με το καλό να συλλάβεις!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ασία είπε:

σε ποια ημέρα του κύκλου σου είσαι? Είσαι στην 19η? αυτό το μήνα δεν μπορείς να μείνεις έγκυος επειδή έκανες την κύστη η οποία δημιουργήθηκε από το ωοθυλακιο που δεν έσπασε, αν τα λέω σωστά.το είχα πάθει κι εγώ παλιότερα.θα σου έρθει περίοδος σε λίγες μέρες κ από τον επόμενο μήνα μπορείς να μείνεις έγκυος. η κύστη αυτή λογικά θα απορροφηθεί μόνη της.με το καλό να συλλάβεις!

19η ειμαι ναι αλλα εχω μεγαλο κυκλο 30-35 ημερες. χρησιμοποιω τεστ ωορρηξιας και ακομα ειναι αρνητικο. μου ειπε πως στον προηγουμενο κυκλο δεν εκανα ωορρηξια οχι σε αυτον αλλα ποτε δε ξες! τι να πω!! αν παιρνω τα cyclacur μπορω να συλλαβω  ? γιατι μου ειπε να τα παρω απο σημερα. σε ευχαριστω πολυ!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites

Τα ερωτήματα αυτά καλύτερα να τα θέσεις στον γυναικολόγο σου, εκείνος σίγουρα θα μπορεί να σε κατατοπίσει καλύτερα.

Στα σικλακουρ να ξέρεις πως δεν είναι αντισυλληπτικά.


 
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , kotsifikos είπε:

Τα ερωτήματα αυτά καλύτερα να τα θέσεις στον γυναικολόγο σου, εκείνος σίγουρα θα μπορεί να σε κατατοπίσει καλύτερα.

Στα σικλακουρ να ξέρεις πως δεν είναι αντισυλληπτικά.

σε ευχαριστω!


NJkvp2.png?V4t8cBJq

bcsxp2.png?8xhSC8EH

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...