Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Νέα στην ομάδα


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι η ελεναλντα νέο μέλος στην ομάδα σας. Αν και δεν έχω καταλάβει ακόμα καλά πως λειτουργεί... Είδα ότι μιλάμε για όλα τα θέματα εδώ. Κ είμαι σίγουρη ότι θα πάρω κ εγώ της απάντησης πάνω στο θέμα μου από της εμπειρίες σας. 

Παράθεση

:):grin:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Ελεναλντα είπε:

Καλησπέρα κορίτσια. Είμαι η ελεναλντα νέο μέλος στην ομάδα σας. Αν και δεν έχω καταλάβει ακόμα καλά πως λειτουργεί... Είδα ότι μιλάμε για όλα τα θέματα εδώ. Κ είμαι σίγουρη ότι θα πάρω κ εγώ της απάντησης πάνω στο θέμα μου από της εμπειρίες σας. 

 

Καλως την!! Σιγά σιγά θα το βρεις!!! Πιο είναι το θέμα σου?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Owl-1 είπε:

Καλως την!! Σιγά σιγά θα το βρεις!!! Πιο είναι το θέμα σου?

Εμείς προσπαθούμε κοντά 3χρονια για μωράκι, χωρίς αποτέλεσμα.. Έχω θέμα εγώ με τον θυρεοειδή 4 χρόνια που το παρακολουθω δεν είναι ποτέ σταθερό. Έχει κ ο άντρας μου ολιγοσπερμικο χθες ήμουν στο γυναικολόγο κ μας σύστησε να πάμε στον κύριο Μπιλάλη για να μας πει τη να ακολουθήσουμε σπερματεχισει η εξωσωματική!  Έχει καμία εμπειρία από τον συγκεκριμένο γιατρό?  Κ επίσης μου σύστησε να αλλάξω ενδοκρινολο το οποίο έκανα κ ο ενδοκρινολος ο καινούργιος μου σταμάτησε το τ4 για ένα μήνα οστε να ξανα κάνω από την αρχή της εξέτασης κ να πάρω σωστή αγωγή αυτήν την φορά κ μου είπε ότι σε δύο μήνες από εκείνον θα είμαι έτοιμη να προχωρήσουμε για εγκυμοσύνη. Η ψυχολογία μου είναι χάλια. Λαχτάραω ένα μωράκι κ ελπίζω το όνειρο μου να γίνει κάποια στιγμή πραγματικότητα. 

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ιδέα από τον γιατρό που λες ας ελπίσουμε να ξέρει κάποια κοπέλα!! Ευτυχώς άλλαξες ενδοκρινολόγο και σε θα σε βάλει σε μια σειρά!! Μην το βάζεις κάτω κάνε το ραντεβού σου με τον γιατρό να δεις αν σου "ταιριάζει" να κουβεντιασεις μαζί του και σου πει τα υπέρ και τα κατά και να έχετε στο μυαλό σας τι να κάνετε ακριβώς ώστε όταν πάρετε το οκ από τον ενδοκρινολόγο να ξεκινήσετε αμέσως!! Το μωράκι θα έρθει με τον έναν η τον άλλο τρόπο θα έρθει!!! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...