Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Ιουλίου 2020!!


Vila

Recommended Posts

καλησπερα ομορφοκοριτσα.!! αχ ποσο μου λειπει η κοιλιτσα μου να ξερετε.. μου το ελεγαν και δεν το πιστευα και ομως μερικες φορες πιανω τον εαυτο μου ν αχαιδευει την κιοιλια μου χαχαχαχα, χαρται οσο μπορειτε τις κοιλιτσες σας χιχιχιχι.!

εγω εχθες ηρθα λιγο σπιτακι μου να παρω κατι πραγματακια και κατι εξετασεις που ηθελαν απο το ιπποκρατειο και ξανα πισω αυριο, το αρμεγμα καλα κρατει και μερα με την μερα βγαζω και περισσοτερο γαλα .. εχθες εμαθα οτι την μπεμπα θα την παρουμε σε 15 μερες οταν δηλαδη θα εκλεινα την 36η βδομαδα.. υπομονη λοιπον και θα περασουν οι μερες..

Just now, Gianna! είπε:

Το ίδιο κάνω κ εγώ κάθομαι κ τα χαζεύω κ μου λέει ο άντρας μου δε πας καλά αφού του λέω να ανοίξουμε το καρότσι να βάλουμε ένα αρκουδάκι να του κάνουμε βόλτα :P:P

ααα καλα εμεις εχθες που πηραμε το καροτσι καναμε βολτες μεσα στο σπιτι χαχαχαχα.. ασε με το λικνο αν ειχε στομα θα μιλουσε και θα ελεγε εεεε φτσνει πια με ζαλισατε περα δωθε :-D:-D:-D

  • Μου αρέσει 4
  • Χαχα 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 5,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

καλησπερα ομορφοκοριτσα.!! αχ ποσο μου λειπει η κοιλιτσα μου να ξερετε.. μου το ελεγαν και δεν το πιστευα και ομως μερικες φορες πιανω τον εαυτο μου ν αχαιδευει την κιοιλια μου χαχαχαχα, χαρται οσο μπορειτε τις κοιλιτσες σας χιχιχιχι.!

εγω εχθες ηρθα λιγο σπιτακι μου να παρω κατι πραγματακια και κατι εξετασεις που ηθελαν απο το ιπποκρατειο και ξανα πισω αυριο, το αρμεγμα καλα κρατει και μερα με την μερα βγαζω και περισσοτερο γαλα .. εχθες εμαθα οτι την μπεμπα θα την παρουμε σε 15 μερες οταν δηλαδη θα εκλεινα την 36η βδομαδα.. υπομονη λοιπον και θα περασουν οι μερες..

ααα καλα εμεις εχθες που πηραμε το καροτσι καναμε βολτες μεσα στο σπιτι χαχαχαχα.. ασε με το λικνο αν ειχε στομα θα μιλουσε και θα ελεγε εεεε φτσνει πια με ζαλισατε περα δωθε :-D:-D:-D

Με το καλό να πάρετε το μωράκι σας σπίτι κ μετά θα είναι όλα μια χαρά κ θα κάνετε κ τις βόλτες σας!! :):)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

καλησπερα ομορφοκοριτσα.!! αχ ποσο μου λειπει η κοιλιτσα μου να ξερετε.. μου το ελεγαν και δεν το πιστευα και ομως μερικες φορες πιανω τον εαυτο μου ν αχαιδευει την κιοιλια μου χαχαχαχα, χαρται οσο μπορειτε τις κοιλιτσες σας χιχιχιχι.!

εγω εχθες ηρθα λιγο σπιτακι μου να παρω κατι πραγματακια και κατι εξετασεις που ηθελαν απο το ιπποκρατειο και ξανα πισω αυριο, το αρμεγμα καλα κρατει και μερα με την μερα βγαζω και περισσοτερο γαλα .. εχθες εμαθα οτι την μπεμπα θα την παρουμε σε 15 μερες οταν δηλαδη θα εκλεινα την 36η βδομαδα.. υπομονη λοιπον και θα περασουν οι μερες..

ααα καλα εμεις εχθες που πηραμε το καροτσι καναμε βολτες μεσα στο σπιτι χαχαχαχα.. ασε με το λικνο αν ειχε στομα θα μιλουσε και θα ελεγε εεεε φτσνει πια με ζαλισατε περα δωθε :-D:-D:-D

Με το καλό να πάρετε το μπεμπακι σας σπίτι κοπέλα μου!! Κι εγώ αυτό έλεγα πριν στον άντρα μου, τον έχω συνηθίσει τον μπέμπη και θα μου φανεί κάπως στην αρχή που δε θα είναι στη κοιλίτσα! Με βλέπω να κι εμένα να χαϊδεύω ταυτόχρονα μωρό και κοιλιά χαχαχαχαχ 

Κοριτσια όπως σας είπα και τη Παρασκευή, απογοητεύτηκα με το γιατρό και αυτό που μου είπε. Μου δίνει την εντύπωση ότι με προετοιμάζει σιγά σιγά για καισαρική χωρίς να υπάρχει λόγος. Μίλησα με φίλη μου  γυναικολόγο(η οποία δυστυχώς είναι στο εξωτερικό), και όταν της είπα πως μετά τον υπέρηχο ψηλαφισε τη κοιλιά μου για να δει το βάρος του μωρου έμεινε η κοπέλα... 

Από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού σε κάποιον άλλον που μου σύστησαν ότι είναι αποδεδειγμένα υπέρ του φτ, και αν κερδίσει την ασφάλεια και την εμπιστοσύνη μου σκέφτομαι πολύ πολύ σοβαρά να αλλάξω γιατρό. Κι ας κοντεύω να μπω στο μήνα μου. Θέλω να είμαι ήρεμη! 

  • Μου αρέσει 3

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, FofiK είπε:

Με το καλό να πάρετε το μπεμπακι σας σπίτι κοπέλα μου!! Κι εγώ αυτό έλεγα πριν στον άντρα μου, τον έχω συνηθίσει τον μπέμπη και θα μου φανεί κάπως στην αρχή που δε θα είναι στη κοιλίτσα! Με βλέπω να κι εμένα να χαϊδεύω ταυτόχρονα μωρό και κοιλιά χαχαχαχαχ 

Κοριτσια όπως σας είπα και τη Παρασκευή, απογοητεύτηκα με το γιατρό και αυτό που μου είπε. Μου δίνει την εντύπωση ότι με προετοιμάζει σιγά σιγά για καισαρική χωρίς να υπάρχει λόγος. Μίλησα με φίλη μου  γυναικολόγο(η οποία δυστυχώς είναι στο εξωτερικό), και όταν της είπα πως μετά τον υπέρηχο ψηλαφισε τη κοιλιά μου για να δει το βάρος του μωρου έμεινε η κοπέλα... 

Από βδομάδα θα κλείσω ραντεβού σε κάποιον άλλον που μου σύστησαν ότι είναι αποδεδειγμένα υπέρ του φτ, και αν κερδίσει την ασφάλεια και την εμπιστοσύνη μου σκέφτομαι πολύ πολύ σοβαρά να αλλάξω γιατρό. Κι ας κοντεύω να μπω στο μήνα μου. Θέλω να είμαι ήρεμη! 

Κορίτσι μου να κάνεις αυτό που σου δίνει περισσότερο ασφάλεια. Ωστόσο, ρώτα τον ευθέως για το ποια είναι η άποψη του. Μπορεί να σου πει όλα καλά απλά να έκανε μια παρατήρηση για το βάρος ότι μπορεί να δυσκολευτεις στη γεννα. Ρώτα και αυτόν και γιατί όχι να πάρεις και μια δεύτερη γνώμη και αποφάσισε αυτό που σε κάνει να αισθάνεσαι πιο καλά! Μπορεί αυτό να χτύπησε καμπανακι, μπορεί και να μην σημαίνει και τιποτα. Βέβαια νομίζω ότι το ένστικτο μας μας βοηθάει πολλές φορές, οπότε εμπιστευσου το!!!

Just now, Τζινα38 είπε:

καλησπερα ομορφοκοριτσα.!! αχ ποσο μου λειπει η κοιλιτσα μου να ξερετε.. μου το ελεγαν και δεν το πιστευα και ομως μερικες φορες πιανω τον εαυτο μου ν αχαιδευει την κιοιλια μου χαχαχαχα, χαρται οσο μπορειτε τις κοιλιτσες σας χιχιχιχι.!

εγω εχθες ηρθα λιγο σπιτακι μου να παρω κατι πραγματακια και κατι εξετασεις που ηθελαν απο το ιπποκρατειο και ξανα πισω αυριο, το αρμεγμα καλα κρατει και μερα με την μερα βγαζω και περισσοτερο γαλα .. εχθες εμαθα οτι την μπεμπα θα την παρουμε σε 15 μερες οταν δηλαδη θα εκλεινα την 36η βδομαδα.. υπομονη λοιπον και θα περασουν οι μερες..

ααα καλα εμεις εχθες που πηραμε το καροτσι καναμε βολτες μεσα στο σπιτι χαχαχαχα.. ασε με το λικνο αν ειχε στομα θα μιλουσε και θα ελεγε εεεε φτσνει πια με ζαλισατε περα δωθε :-D:-D:-D

Εύχομαι να πάρετε με το καλό το μωράκι σας στο σπίτι και να το γεμίσετε φιλάκια και αγκαλίτσες πολλές πολλές!!!! Είναι σε καλά χέρια, πίνει και το γαλατάκι της και σε λίγο καιρό θα είναι έτοιμη να έρθει στο σπιτάκι σας!!!

πρίν από 1 λεπτό , Gianna! είπε:

Το ίδιο κάνω κ εγώ κάθομαι κ τα χαζεύω κ μου λέει ο άντρας μου δε πας καλά αφού του λέω να ανοίξουμε το καρότσι να βάλουμε ένα αρκουδάκι να του κάνουμε βόλτα :P:P

Έλιωσα!!! Χαχαχαχα... Εμείς στις 10 το περιμένουμε και κάπως έτσι μας φαντάζομαι!!! Εμένα μου έφερε την κούνια ο αδερφός μου και θέλουμε να την συναρμολογήσουμε και έχω καταενθουσιαστει!!!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε κορίτσια κι εγώ έχω έτοιμη τη ντουλάπα και τη συρταριερα του και πηγαίνω όλη μέρα κοιτάζω τα ρουχαλακια και τα πραγματακια του!! Άρχισα να έχω αγωνία πως θα είναι η ζωή μας με το μωρό αλλά συγχρόνως ανυπομονώ κιόλας!! Αύριο μπαίνω 37η εβδομάδα! Απίστευτο?????? ♥️

  • Μου αρέσει 8

XDXPp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπέρα κορίτσια μου!

Σήμερα όλη μέρα ήμουν σε φίλη μου που μένει σε παραθαλάσσιο εξοχικό μερος, τα παιδιά ευχαριστήθηκαν παιχνίδι, εγώ βέβαια μπορώ να πω κουραστηκα λιγάκι μιας και έχω συνηθίσει να ξαπλώνω λίγο το μεσημέρι και ας μη κοιμάμαι.  Γυρισαμε έκανα μπάνιο εφαγα και κάτι ελαφρύ (μισό καφάσι κεράσια) και θα πέσω ξερή απόψε. 

@FofiK αν δε μείνεις ικανοποιημένη με το γιατρό να σου πω και για το δικό μου που είναι υπέρ του ΦΥΣΙΚΟΥ τοκετού!! Αθήνα δεν εισαι;;

@Vila μου φτάνει ο καιρός!!!!

  • Μου αρέσει 2

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κοριτσακια! Καλό μήνα!!

@_marjio μου ευχαριστω πολύ κοπέλα μου θα σου πω αν είναι!!

Τι κάνετε;; Τι ωραίος καιρός είναι αυτός!

Εγω έκανα σήμερα την αίτηση στο eefka για το επίδομα, αλλά δεν είχε κάπου να επισυναψω δικαιολογητικά... Τους παίρνω τηλ να ρωτήσω αλλά κλασικά δεν απαντά κανένας... Ελπίζω με την αίτηση που έκανα να επικοινωνήσουν μαζί μου.

  • Μου αρέσει 1

BA68p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, FofiK είπε:

Καλημέρα κοριτσακια! Καλό μήνα!!

@_marjio μου ευχαριστω πολύ κοπέλα μου θα σου πω αν είναι!!

Τι κάνετε;; Τι ωραίος καιρός είναι αυτός!

Εγω έκανα σήμερα την αίτηση στο eefka για το επίδομα, αλλά δεν είχε κάπου να επισυναψω δικαιολογητικά... Τους παίρνω τηλ να ρωτήσω αλλά κλασικά δεν απαντά κανένας... Ελπίζω με την αίτηση που έκανα να επικοινωνήσουν μαζί μου.

Καλημέρα κορίτσια!!! 

FofiK μου εμένα μου έκλεισαν ραντεβού κ τα πήγα εκεί τα χαρτιά μου. Όμως σε άλλη πόλη μια συνάδελφος μου δεν χρειάστηκε ραντεβού. Επικοινώνησαν μαζί της μετά την αίτηση της κ τους τα έστειλε ηλεκτρονικα. Οπότε περίμενε κ θα σε πάρουν. 

Κορίτσια περιμένουμε τον επιπλοποιό για το δωμάτιο των αγοριών κ έχω γίνει πτώμα. Δεν έκανα κ τπτ εντωμεταξύ :D τακτοποιησα κ ξεκαθάρισα κάτι κουτιά με παιχνίδια, κάτι επιτραπεζια κλπ κ έβαλα μια σκούπα.εσκυβα πολύ μάλλον γι αυτό. λαχανιασα κανονικότατα για να ξαπλώσω είμαι. Ο άντρας μου νομίζει τον δουλεύω. 

  • Μου αρέσει 1

b3Egp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, FofiK είπε:

Καλημέρα κοριτσακια! Καλό μήνα!!

@_marjio μου ευχαριστω πολύ κοπέλα μου θα σου πω αν είναι!!

Τι κάνετε;; Τι ωραίος καιρός είναι αυτός!

Εγω έκανα σήμερα την αίτηση στο eefka για το επίδομα, αλλά δεν είχε κάπου να επισυναψω δικαιολογητικά... Τους παίρνω τηλ να ρωτήσω αλλά κλασικά δεν απαντά κανένας... Ελπίζω με την αίτηση που έκανα να επικοινωνήσουν μαζί μου.

Θα σε παρουν τηλ κ θα κλεισετε ραντεβου!! Καλε εγω τα εκανα πριν 2 βδομάδες κ μετα απο 1μιση βδομαδα μπηκαν τα λεφτα..αστο καλο λεωωω!!

Καλημερααα!! Καλη εβδομάδα κ καλο μηνα με γεννητουρια!!!ολο κ πιο κοντα φτανουνε πια!!!:razz:

Just now, "Gigi" είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!! 

FofiK μου εμένα μου έκλεισαν ραντεβού κ τα πήγα εκεί τα χαρτιά μου. Όμως σε άλλη πόλη μια συνάδελφος μου δεν χρειάστηκε ραντεβού. Επικοινώνησαν μαζί της μετά την αίτηση της κ τους τα έστειλε ηλεκτρονικα. Οπότε περίμενε κ θα σε πάρουν. 

Κορίτσια περιμένουμε τον επιπλοποιό για το δωμάτιο των αγοριών κ έχω γίνει πτώμα. Δεν έκανα κ τπτ εντωμεταξύ :D τακτοποιησα κ ξεκαθάρισα κάτι κουτιά με παιχνίδια, κάτι επιτραπεζια κλπ κ έβαλα μια σκούπα.εσκυβα πολύ μάλλον γι αυτό. λαχανιασα κανονικότατα για να ξαπλώσω είμαι. Ο άντρας μου νομίζει τον δουλεύω. 

Καλε ναι πλεον δυσκολευει το πραγμα!!!να ξαπλωσεις για λιγο ισα ισα να ερθεις στα ισα σου!! 

  • Μου αρέσει 3

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, FofiK είπε:

Καλημέρα κοριτσακια! Καλό μήνα!!

@_marjio μου ευχαριστω πολύ κοπέλα μου θα σου πω αν είναι!!

Τι κάνετε;; Τι ωραίος καιρός είναι αυτός!

Εγω έκανα σήμερα την αίτηση στο eefka για το επίδομα, αλλά δεν είχε κάπου να επισυναψω δικαιολογητικά... Τους παίρνω τηλ να ρωτήσω αλλά κλασικά δεν απαντά κανένας... Ελπίζω με την αίτηση που έκανα να επικοινωνήσουν μαζί μου.

την ώρα που το έγραψες ήταν όντως εξαιρετικός ο καιρός... πριν καμιά ώρα σκοτείνιασαν όλα, άρχισε να μπουμπουνίζει και έριξε καρεκλοπόδαρα... η θερμοκρασία τώρα είναι στα τάρταρα και ψιχαλίζει... ας το απολαύσουμε γιατί όπως τα λένε το σ/κ πάλι με τα a/c θα είμαστε... αχαχαχαχαχαχαα

  • Χαχα 2

cZfsp3.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα κοιλιτσες!!! 

Το βράδυ μου δεν ήταν και πολύ καλο. Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου. Ευτυχώς δεν με έπιαναν μεγάλες κρίσεις, αλλά το μάτι γαρίδα!!! Τι διάβασα, τι ηρέμησα τόσες φορές, ε εκεί που με έπαιρνε ο ύπνος πάλι ξαγρυπνουσα. Τελικά σκέφτηκα πως ίσως φταίει που κοιμάμαι με τον άντρα μου. :-P Όταν κοιμάμαι μόνη μου κοιμάμαι μια χαρά. Ε χθες λίγο να γυρναγε ξυπνούσα αμέσως!!! Και τώρα σκέφτομαι: να πάω να ξαπλώσω η' θα το μετανιώσω και θα νευριάζω περισσότερο;;; Τι θέμα και αυτό με τον ύπνο;;;!!! 

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (I2vc)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια μου καλή εβδομάδα και καλό μήνα να έχουμε!! 

Εγώ σήμερα πήγα σε καρδιολόγο και έκανα ένα τριπλεξ καρδιάς και ήταν όλα καλά, μόνο μια ταχυκαρδία που οφείλεται στην εγκυμοσύνη τίποτα το ανησυχητικό δλδ!

@FofiK το κάθε παράρτημα του ΙΚΑ εχει δικούς του νόμους μάλλον. Εγώ ενώ είχα κλείσει ραντεβού ηλεκτρονικό καιρό πριν ξεκινήσουν οι 56 μέρες, τελικα πήγα από εκεί παρολο που δε με είχαν καλέσει και με εξυπηρετησαν επειδή ήμουν έγκυος αλλιώς θα με έδιωχναν..

Ο καιρός για την ωρα μια χαρά είναι! Δε με χαλάνε καθόλου οι βροχές! Βέβαια το πρωί που βγήκα και περπάτησα λίγο έσκασα.. άντε και κοντεύουμε!!!

  • Μου αρέσει 1

7w9qp3.png                       25/11/11 14/05/14                         

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια!εχω πητ 21 ιουλιου..γνωριζει καποια τι ισχυει στ μαιευτηρια τωρα λογω του κορωναιου?ο γιατρος μου με ενημερωσε οτι θα ειμαι εγω με τν αντρα μου στ νοσοκομειο και θα μας γινει το τεστ...απλα αυτο που ηθελα να.ξερω ειναι αν θα ειναι μεσα συνεχως η θα μπορει να.βγαινει.θα γεννησω στο αρεταιειο..οποια ξερει κατι παραπανω θα ηταν πολυτιμη η απαντηση 

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, V_baby είπε:

Καλησπέρα και από εμένα κοιλιτσες!!! 

Το βράδυ μου δεν ήταν και πολύ καλο. Δεν κοιμήθηκα σχεδόν καθόλου. Ευτυχώς δεν με έπιαναν μεγάλες κρίσεις, αλλά το μάτι γαρίδα!!! Τι διάβασα, τι ηρέμησα τόσες φορές, ε εκεί που με έπαιρνε ο ύπνος πάλι ξαγρυπνουσα. Τελικά σκέφτηκα πως ίσως φταίει που κοιμάμαι με τον άντρα μου. :-P Όταν κοιμάμαι μόνη μου κοιμάμαι μια χαρά. Ε χθες λίγο να γυρναγε ξυπνούσα αμέσως!!! Και τώρα σκέφτομαι: να πάω να ξαπλώσω η' θα το μετανιώσω και θα νευριάζω περισσότερο;;; Τι θέμα και αυτό με τον ύπνο;;;!!! 

Καλησπερααα!! Κοιτα απ τη μια θα σου λεγα μη κοιμηθεις για να νυσταζεις περισσοτερο το βραδυ κ μηπως κοιμηθεις κανονικα..απ την αλλη το χεις αναγκη!! Ξερω γω ξαπλωσε κ προσπαθησε να κοιμηθεις μια ωριτσα..ωστς κ να ξεκουραστεις αλλα να μη ξαγρυπνησεις κιολας!! Υπομονη βρε κορίτσι μου!!

Just now, Ritsa7 είπε:

Καλησπερα κοριτσια!εχω πητ 21 ιουλιου..γνωριζει καποια τι ισχυει στ μαιευτηρια τωρα λογω του κορωναιου?ο γιατρος μου με ενημερωσε οτι θα ειμαι εγω με τν αντρα μου στ νοσοκομειο και θα μας γινει το τεστ...απλα αυτο που ηθελα να.ξερω ειναι αν θα ειναι μεσα συνεχως η θα μπορει να.βγαινει.θα γεννησω στο αρεταιειο..οποια ξερει κατι παραπανω θα ηταν πολυτιμη η απαντηση 

 

Καλησπερα κ με το καλο να ερθει το μωρακι σου!! Απ οσο ξερω δεν εχει αλλαξει κατι σε σχεση με τα μετρα!! Μεχρι τωρα εχεις μονο εναν συνοδο κ αναλογως το μαιευτηριο, επιτρεπουν ή όχι την εξοδο απ αυτο!θα πρεπει να ρωτησεις το νοσοκομειο!! Εγω σε ενα εχω ακουσει μονο οτι μπαινει ο συζυγος κ ξανα βγαινει με τη μανουλα πια..κ παλι με το καλο!!!

  • Μου αρέσει 2

sw2jp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...