Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , linaa είπε:

      Οι εξετάσεις για την θρομβοφιλια δεν αλλάζουν αν είχες κάνει πριν δύο χρόνια δεν έχει θρομβολια . Είναι γονιδιακές εξετάσεις Κ είναι στάνταρ από τότε που γεννήθηκες 

      Συμφωνώ! @η ζωή είναι όμορφη οι εξετάσεις θρομβοφιλιας δεν αλλάζουν. Ρώτησε γιατρό αλλά είμαι σίγουρη. @Angot εύχομαι ότι καλύτερο!!!! 🙏

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

Just now, Elina444 είπε:

Επειδη πιθανον η συλληψη να εγινε στο διαστημα 24/12 και επειτα θεωρω πως το τεστ δεν θα μου δειξει ακομα δεδομενου οτι δεν εχουν περασει αρκετες μερες. Φανταζομαι

Αν η σύλληψη έγινε 24/12 έχουν περάσει 11 ημέρες , κάνε υπομονή μια βδομαδουλα κ πιστεύω μετά θα μπορείς να κάνεις το τεστ, η δεν ξέρω εάν αυτά που είπε η Emylia τα early ,μπορούν να γίνουν τόσο νωρίς!! Πάντως πιθανότητες  έχεις!! Οπότε σκεφτόμαστε θετικαααααα!

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, EugenJen είπε:

Αν η σύλληψη έγινε 24/12 έχουν περάσει 11 ημέρες , κάνε υπομονή μια βδομαδουλα κ πιστεύω μετά θα μπορείς να κάνεις το τεστ, η δεν ξέρω εάν αυτά που είπε η Emylia τα early ,μπορούν να γίνουν τόσο νωρίς!! Πάντως πιθανότητες  έχεις!! Οπότε σκεφτόμαστε θετικαααααα!

Σ´ευχαριστω παρα πολυ.. Μακαρι γιατι μετα την αποβολη μου εχει γινει εμμονη ιδεα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Elina444 είπε:

Σ´ευχαριστω παρα πολυ.. Μακαρι γιατι μετα την αποβολη μου εχει γινει εμμονη ιδεα.

Καλέ τι ευχαριστείς γι'αυτό ειμαστε εδώ να μοιραζόμαστε τις αγωνίες μας!!! Στείλε μας τα νέα σου να μάθουμε, εύχομαι μόνο θετικά!!

 

  • Ευχαριστώ 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Elina444 είπε:

Καλησπερα Δεν ξερω αν επρεπε να γραψω εδω!. Ειμαι καινουργια και θα ηθελα να σας πω και την δικη μου ιστορια τον νοεμβριο ειχα μια βιοχημικη αποβολη. Στις 23/12 που με ειδε ο γιατρος μου, μου ειπε οτι ειναι ολα καλα και ετοιμαζομαι για ωορρηξια  τις επομενες μερες ειχα ελευθερη επαφη με τον αντρα μου, τωρα λογω της αποβολης δεν γνωριζω ποτε θα μου ερθει η επομενη περιοδος  αλλα 3 μερες τωρα νιωθω οπως ακριβως τον νοεμβριο που ειχα μαθει για την εγκυμοσυνη ζαλαδες και δεκατα πιστευετε οτι υπαρχει πιθανοτητα να τα εχω καταφερει τοσο γρηγορα; Συγνωμη για το κατεβατο σας ευχΑριστω 

Κορίτσι μου αφού στις 23/12 που σε είδε ο γιατρός σου είπε ότι ετοιμάζεσαι για ωορρηξια ( δηλ φανταζομαι εννοούσε τις επόμενες μέρες ) και είχες επαφές εννοείται έχεις πιθανότητες! 14 μέρες μετά την ωορρηξία περίπου έρχεται η περιοδος άρα αυτές τις μέρες λογικά θα περίμενεις. Λυπάμαι για τη βιοχημική που είχες  αλλά το θετικό είναι ότι ξέρεις ότι μπορείς να συλλάβεις! Είναι πολύ αισιόδοξη με τα δεδομένα αυτά! Σου εύχομαι το καλύτερο! 

5 ώρες πρίν, Elina444 είπε:

Καλησπερα Δεν ξερω αν επρεπε να γραψω εδω!. Ειμαι καινουργια και θα ηθελα να σας πω και την δικη μου ιστορια τον νοεμβριο ειχα μια βιοχημικη αποβολη. Στις 23/12 που με ειδε ο γιατρος μου, μου ειπε οτι ειναι ολα καλα και ετοιμαζομαι για ωορρηξια  τις επομενες μερες ειχα ελευθερη επαφη με τον αντρα μου, τωρα λογω της αποβολης δεν γνωριζω ποτε θα μου ερθει η επομενη περιοδος  αλλα 3 μερες τωρα νιωθω οπως ακριβως τον νοεμβριο που ειχα μαθει για την εγκυμοσυνη ζαλαδες και δεκατα πιστευετε οτι υπαρχει πιθανοτητα να τα εχω καταφερει τοσο γρηγορα; Συγνωμη για το κατεβατο σας ευχΑριστω 

Κορίτσι μου αφού στις 23/12 που σε είδε ο γιατρός σου είπε ότι ετοιμάζεσαι για ωορρηξια ( δηλ φανταζομαι εννοούσε τις επόμενες μέρες ) και είχες επαφές εννοείται έχεις πιθανότητες! 14 μέρες μετά την ωορρηξία περίπου έρχεται η περιοδος άρα αυτές τις μέρες λογικά θα περίμενεις. Λυπάμαι για τη βιοχημική που είχες  αλλά το θετικό είναι ότι ξέρεις ότι μπορείς να συλλάβεις! Είναι πολύ αισιόδοξη με τα δεδομένα αυτά! Σου εύχομαι το καλύτερο! 

5 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Οι οδηγίες τι λένε από θέμα ώρας;;πρωινά ούρα η απόγευμα;;

Σταθερό κύκλο 28 ημερών αλλά εντάξει τώρα λόγω κρύου δικαιολογείται η καθυστέρηση....δεν με κόβω εμένα ,νιώθω ένα μαγκωμα χαμηλά σαν να θέλει να κατέβει κ κάτι την ενοχλεί.

Η ελπίδα πεθαίνει τελευταία!!!!ποτέ δεν ξέρεις! 

5 ώρες πρίν, Fofi29 είπε:

Κορίτσια λέει και έξι μέρες νωρίτερα ανιχνεύει...τι να κάνω...να το κάνω αύριο πρωί πρωί η να περιμένω...?????<_<

Εύχομαι το πρωί να μας πεις ευχάριστα!!!

Να χαρούμε όλες μαζί......!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια Καλημέρα...Δεν το έκανα ακόμη.. μου είπε να περιμένω μια μέρα Ακόμη ο σύζυγός.. Δεν έχω κανένα σύμπτωμα η πόνο....αν δεν αντεξω μέχρι αύριο θα το κάνω το απόγευμα και οτι βγει.. τι να πω...

  • Μου αρέσει 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μεταξύ μας έχει δίκιο ο άνθρωπος να είναι έστω μία ημέρα καθυστέρηση, αλλά είμαστε ανυπόμονες :grin:

Εγώ ακόμα σταγόνες καφέ.θα πάω να κάνω ένα καυτό αφρολουτρο να λιώσει το πετσί μου μπας κ κατέβει! 

Emylia έχεις κάνενα σύμπτωμα;;

  • Χαχα 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Φώφη μου όσο μπορείς να το καθυστερήσεις τόσο καλύτερο!

Εύχομαι ένα θετικότατο τεστακι να κάνουμε πάρτι!!!!

Just now, EugenJen είπε:

Τώρα μεταξύ μας έχει δίκιο ο άνθρωπος να είναι έστω μία ημέρα καθυστέρηση, αλλά είμαστε ανυπόμονες :grin:

Εγώ ακόμα σταγόνες καφέ.θα πάω να κάνω ένα καυτό αφρολουτρο να λιώσει το πετσί μου μπας κ κατέβει! 

Emylia έχεις κάνενα σύμπτωμα;;

Εχθές δεν ήταν να σου έρθει;; 

Just now, Emylia είπε:

Καλημέρα καλημέρα!!

εγω περιμενω την Παρασκευή !!

αντε να δούμε το κάνε η φωφη; 
Εσυ Ευγενία τι γίνεται ;;

Εγώ είμαι η τελευταία! Χαχα! Κανονικά μαζί θα περιμέναμε!Άντε να μη σου έρθει!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Σήμερα περιμένω.. Αλλά δεν έχω πόνο τίποτα...μακάρι να μην έρθει και θα κάνουμε πάρτυ....

Μου λέει ο σύζυγός περίμενε καμμία εβδομάδα.. λέω πας καλά δεν παίζει κάτι τέτοιο...

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Fofi29 δεν καταλαβαίνει ότι έχεις κ εμας παρέα στην αγωνία γι'αυτό σου λέει περίμενε χαχαχαχα

@Elenhkon Παρασκευή ήταν να έρθει αλλά με παιδεύει, τα ίδια που τράβηξες εσύ τραβάω κ εγώ!

@Emylia υπομονή και θετική σκέψη!5 μερουλες είναι!

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

@Fofi29 δεν καταλαβαίνει ότι έχεις κ εμας παρέα στην αγωνία γι'αυτό σου λέει περίμενε χαχαχαχα

@Elenhkon Παρασκευή ήταν να έρθει αλλά με παιδεύει, τα ίδια που τράβηξες εσύ τραβάω κ εγώ!

@Emylia υπομονή και θετική σκέψη!5 μερουλες είναι!

Εγώ ήξερα επιβεβαιωμένα ότι δεν ειμαι όμως...εσύ έχεις πιθανότητες; Είχες καθυστερηση άλλη φορά;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...