Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 ώρες πρίν, η ζωή είναι όμορφη είπε:

      Καλησπέρα κορίτσια θέλω την βοήθεια σασ ξέρει κάποια καλή ενδοκρινολόγο ;;; Αρχίζει τ4 γιατί βγήκε η tsh 2.95 και πρέπει να είναι κάτω από 2.50 και θέλω να την παρακολουθεί μια ενδοκρινολόγος γιατί έχει και ΣΠΩ . Όλες οι άλλες εξετάσεις όλες καλές. 

      Καλημέρα! Μπορώ να προτείνω τον δικό μου, Γ. Παπαγ..ιου, πηγαίνω χρονια και τον εμπιστεύομαι! Φτηνός δεν είναι βέβαια κι είναι στην Αθήνα, στο Μέγαρο μουσικής

Πρώτες προσπάθειες εγκυμοσύνη ς


Recommended Posts

EugenJen έστω και μια αρκεί κάποιες φορές για να μείνεις έγκυος...Εγώ του έδωσα και κατάλαβε αυτό τον μήνα κάθε μέρα και κάποιες φορές και αρκετές στην ημέρα...Δεν μπορεί να μην πέτυχα μια γόνιμη....μισή κόντεψα να μείνω . Χαχαχα

  • Χαχα 2

NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κ τα καφέ που έχεις καλό σημάδι είναι!!

εγω περιμενω την άλλη Παρασκευή έχω ακόμη!!

κ γω όχι τρελες επαφές 3-4 φορές γύρω στις γόνιμες αλλά βρε κορίτσια πρώτη φορά δεν ένιωσα ωορηξια 

Link to comment
Share on other sites

Χαχαχα τουλάχιστον fofi το χάρηκες δεν μπορείς να πεις!!! Καλέ μήπως το εξαντλησες το δόλιο το σπέρμα;;που όρεξη για κόλυμπι μετά???

Emylia 4 φορές στις γόνιμες κ με 12ωρη δουλειά;;;τι γίνεται ρε κορίτσια;;έχω γεράσει;;:Pγονιμες εννοούμε 3 πριν την ωορρηξία και την ημέρα τις ωορρηξίας έτσι;;δεν κάνω εγώ κάτι λάθος!!

Emylia ,μήπως να σκεφτείς κ εσύ τα τεστ ωορρηξίας όχι τίποτα άλλο απλά για να σιγουρευεις την ωορρηξία σου !

 

 

 

  • Μου αρέσει 1

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ τα έχω τα τεστακια μου από τον προηγούμενο μήνα .. έτσι για την σιγουριά!, και για να σας πω την αλήθεια σήμερα παρήγγειλα κ την pre seed..όσο μπορώ να το ελέγχω βρε παιδί μου!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Emylia είπε:

Τι είναι το pre seed ??

Είναι μια κρεμουλα, λιπαντικό το οποίο βοηθά στην σύλληψη, διάβασα από πολλές κοπέλες ότι είχε επιτυχία όταν το χρησιμοποίησαν!στην ουσία κάνει το περιβάλλον κατάλληλο για το σπέρμα κ βοηθά τους κολυμβητές !! Θα το δοκιμάσω κ βλέπουμε...


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, EugenJen είπε:

Είναι μια κρεμουλα, λιπαντικό το οποίο βοηθά στην σύλληψη, διάβασα από πολλές κοπέλες ότι είχε επιτυχία όταν το χρησιμοποίησαν!στην ουσία κάνει το περιβάλλον κατάλληλο για το σπέρμα κ βοηθά τους κολυμβητές !! Θα το δοκιμάσω κ βλέπουμε...

Α πολύ ωραία να μας ενημερώσεις 

ωστόσο σου συνεχίζουν τα καφέ;

 

Επεξεργάστηκαν by Emylia
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, EugenJen είπε:

Αυτό που οι άντρες απογοητεύονται πιο πολύ από εμάς με τρελαίνει!! 

Έτσι κ εμένα κάθε μέρα με ρωτάει αν μου ήρθε..

Μίλα με τον γιατρό σου αλλά αφού ήδη στο είχε πει να περιμένεις 1 χρόνο, γιατί να μπεις σε τέτοια διαδικασία;;ότι σε κάνει να νιώσεις βέβαια εσύ καλύτερα! 

Μόνο εμένα βρε κορίτσια ο άντρας δεν αγχώνεται ούτε απογοητεθεται.; Είναι πολύ χαλαρός! Κ εγώ έχω τα τεστακια ωορρηξίας....να δούμε θα δείξει κανένα θετικό...

Just now, Emylia είπε:

Α πολύ ωραία να μας ενημερώσεις 

ωστόσο σου συνεχίζουν τα καφέ;

 

Αυτά τα καφέ τα είχες και άλλες φορές πριν τη περίοδο; Ποτέ περιμένεις ; Στις 5 κ εσύ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!

σήμεραπεριμένω κ έχω κανονικά όλα τα συμπτώματα,πόνο ,ημικρανίες κ καφέ σταγονουλες τις οποίες τις έχω πάντα 2-3 μέρες πριν αδιαθετησω.

Elenh καλύτερα που ο άντρας σου είναι πιο χαλαρός , γιατί θα σε αγχωνε παραπάνω εσένα που είσαι κ αγχωδης.

  • Μου αρέσει 2

C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Fofi29 άσχετο με το θέμα μας αλλά σε πέτυχα σε άλλο θέμα που ρωτούσες για lazer αποτρίχωση και νομίζω είχες πει είσαι από Αθήνα, αν σε ενδιαφέρει ακόμα , κάνω αρκετό καιρό, μπορώ να βοηθήσω, ξέρετε εαν μπορούμε να ανταλλάζουμε προσωπικά μνμτα ώστε να μην φαίνονται τα στοιχεία που θέλουμε να ανταλλάξουμε?????


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Νομίζω μπορείς γιατί να μην μπορείς να αλλάξεις...Ναι είχα ανοίξει ένα θέμα γιατί είχα απορίες σχετικά με λέιζερ και εγκυμοσύνη...

κάνω πολύ καιρό σε διάφορες(μασχάλη, μπικίνι) περιοχές τώρα ξεκίνησα και πόδια γιατί εγκυμοσύνη και ξύρισμα δεν πάνε πακέτο!!Δεν έχω ρωτήσει την γιατρό η αλήθεια είναι αλλά θεωρώ οτι ειδικά σε πόδια δεν θα υπάρχει θέμα..έτσι και αλλιώς τα πόδια δεν θέλουν και πολλές συνεδρίες γιατι έχουν αμέσως αποτέλεσμα!!


C1JTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το λειζερ που κάνω είναι το spa shr. Κάνω πόδια μπικίνι μασχάλη κοιλιά.. Ο γυναικολόγος μου είπε μέχρι να μάθω ότι είμαι έγκυος κάνω κανονικά λειζερ και όταν μάθω για εγκυμοσυνη σταματώ το μπικίνι κοιλιά.. ήδη είμαι στην τρίτη φορά και στις οκτώ φορές τελειώνω και έχω δει μεγάλη μείωση...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...