Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Θηλασμός


Recommended Posts

Λοιπόν κοριτσια απλό μαι ται οκ για τα λεφτά του έχει στα λητω μαρκα αμαζόνας.αλλα το μαι ται δ προσαρμόζει καμια φορα άψογα σε νεογεννητο, θελει λιγο "πατέντες" επίσης όσο μεγαλώνει το μωρο λιγο κουραζει

Θα πρότεινα ραπ ται που ρυθμίζεται σε ύψος κ πλάτος με φαρδιές τιραντες. Μαρκες diva Di milano, LIMAS, didymos(έχω ρινγκ κ εχει υπέροχα υφάσματα) 

Για εύκολια μπορείτε να πάρετε με κλιπς στη μέση, κ φαρδιές ραντες πάνω. Παλι προσαρμοζονται σε ύψος κ πλάτος κ συνηθως είναι για μωρα από 3κιλα έως 15.εχει κ LIMAS, didymos, fidella

Μόνο κλιπς έχει τα αμαζόνας στα λητω, τα οποία για τα λεφτά τους είναι οκ. Love radious (παλιά je port mon bebe) το physiocarrier που έχει. Κ μες υφασμα στην πλατη για να ειναι πιο δροσερά το καλοκαίρι αλλά θέλει μαξιλαράκια για κάτω τους 4μ περιπου

Μόνο με κλιπς έχει πάρα πολλές μαρκες κ διάφορες τιμες

Έχει ένα μαγαζί στη θεσ/νικη το θηλασμος που έχει κάποια. Στην Αθήνα είναι το αστερακι στην Γλυφάδα που έχει κ κάποιες μαρκες κ το ecoslings στην Ν. Ιωνία. Δείτε τι έχει κ ηλεκτρονικά στις σελίδες τους 

Επισης πάρα πολλά μπορείτε να διαβάσετε για το babywearing στην ομάδα στο φβ babywearing love and appreciassion 

Για να ειναι εργονομικός ένας μαρσιπος πρέπει να σχηματίζουν Μ τα ποδαρακια του μωρου, να είναι τα γόνατα πιο ψηλά από τον πωπο, σαν βατραχάκι. Μαλακο υφασμα, για να έχει την φυσική καμπυλη η πλάτη του

Στο αστερακι έχει τα luna κ τα kinderhop(το έχω δοκιμάσει λιγο ογκώδες κ ζεστο, αλλα πολυ καλος). Τα απλά αστερακι για μενα ειναι καλα, αλλα οχι τοσο το υφασμα

@BabyGirl_A θηλάζετε ξαπλωτα; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, BabyGirl_A είπε:

Φαντάζομαι κι εγώ πως θα μπορώ να δοκιμάσω! Ναι είδα βιντεάκια κ μπορώ να πω πως μου άρεσε!! 

Ηλεκτρονικά ε? Έχεις ξαναδοκιμάσει εσύ? 

Γενικά έχω πάρει αρκετά πράγματα ηλεκτρονικά (νυχτικά, τσάντα μωρού). Μπες στο asteraki slings, εκεί μπορείς να παραγγείλεις, έχει και πολλά σχέδια και νομίζω κάνεις τη δική σου custom παραγγελία. Άλλα μέι τάι πιο οικονομικά είναι τα amazonas.

Τώρα είδα το μήνυμα της @vikib που τα λέει πολύ αναλυτικά!


kUuJp3.pnghOAep3.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, vikib είπε:

Λοιπόν κοριτσια απλό μαι ται οκ για τα λεφτά του έχει στα λητω μαρκα αμαζόνας.αλλα το μαι ται δ προσαρμόζει καμια φορα άψογα σε νεογεννητο, θελει λιγο "πατέντες" επίσης όσο μεγαλώνει το μωρο λιγο κουραζει

Θα πρότεινα ραπ ται που ρυθμίζεται σε ύψος κ πλάτος με φαρδιές τιραντες. Μαρκες diva Di milano, LIMAS, didymos(έχω ρινγκ κ εχει υπέροχα υφάσματα) 

Για εύκολια μπορείτε να πάρετε με κλιπς στη μέση, κ φαρδιές ραντες πάνω. Παλι προσαρμοζονται σε ύψος κ πλάτος κ συνηθως είναι για μωρα από 3κιλα έως 15.εχει κ LIMAS, didymos, fidella

Μόνο κλιπς έχει τα αμαζόνας στα λητω, τα οποία για τα λεφτά τους είναι οκ. Love radious (παλιά je port mon bebe) το physiocarrier που έχει. Κ μες υφασμα στην πλατη για να ειναι πιο δροσερά το καλοκαίρι αλλά θέλει μαξιλαράκια για κάτω τους 4μ περιπου

Μόνο με κλιπς έχει πάρα πολλές μαρκες κ διάφορες τιμες

Έχει ένα μαγαζί στη θεσ/νικη το θηλασμος που έχει κάποια. Στην Αθήνα είναι το αστερακι στην Γλυφάδα που έχει κ κάποιες μαρκες κ το ecoslings στην Ν. Ιωνία. Δείτε τι έχει κ ηλεκτρονικά στις σελίδες τους 

Επισης πάρα πολλά μπορείτε να διαβάσετε για το babywearing στην ομάδα στο φβ babywearing love and appreciassion 

Για να ειναι εργονομικός ένας μαρσιπος πρέπει να σχηματίζουν Μ τα ποδαρακια του μωρου, να είναι τα γόνατα πιο ψηλά από τον πωπο, σαν βατραχάκι. Μαλακο υφασμα, για να έχει την φυσική καμπυλη η πλάτη του

Στο αστερακι έχει τα luna κ τα kinderhop(το έχω δοκιμάσει λιγο ογκώδες κ ζεστο, αλλα πολυ καλος). Τα απλά αστερακι για μενα ειναι καλα, αλλα οχι τοσο το υφασμα

@BabyGirl_A θηλάζετε ξαπλωτα; 

Στο αστεράκι Βίκυ μου θα πάω σίγουρα. Μπήκα και στο σάιτ και μου άρεσαν wrap tai + mei tai ! Θα πάω κι από εκεί μόλις μπορέσω να δω κι μπορώ να τα δοκιμάσουμε. 

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ για την αναλυτικοτατη και κατατοπιστικοτατη απάντηση σου !!!!!!! :wub:

14 ώρες πρίν, Sweet_child είπε:

Γενικά έχω πάρει αρκετά πράγματα ηλεκτρονικά (νυχτικά, τσάντα μωρού). Μπες στο asteraki slings, εκεί μπορείς να παραγγείλεις, έχει και πολλά σχέδια και νομίζω κάνεις τη δική σου custom παραγγελία. Άλλα μέι τάι πιο οικονομικά είναι τα amazonas.

Τώρα είδα το μήνυμα της @vikib που τα λέει πολύ αναλυτικά!

Πραγματικά Βίκυ πολύ αναλυτική και κατατοπιστικοτατη η απάντηση σου ! 

@Sweet_child μου σε ευχαριστώ πολύ! Μπήκα στο αστεράκι και πράγματι βρήκα κάποιους που μου άρεσαν! Θα της δώσω λίγο χρόνο να συνηθίσει και θα κάνω κάποια αγορά μετά σίγουρα! Σε ευχαριστώ πολύ ♡

  • Μου αρέσει 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Κορίτσια ερώτηση βασική καθώς πλησιάζει η καθαρά Δευτέρα ! 

Ταραμάς και θηλασμός πάνε μαζί? Επιτρέπεται να φάω 1 κιλο ταραμα κ λαγάνα ενώ θηλαζουμε αποκλειστικά? :):cool:

Να πω την αλήθεια δ τον τρωω, αλλα δ νομιζω οτι πειραζει. Με μετρο λιγο ο ταραμας είναι κτ καινούριο, από αυτήν την άποψη. Λαγάνα άφοβα, ψωμάκι ειναι

(να προσθέσω, το μαι ται το βρίσκω λίγο ζεστο) 

Να σου ζήσει βρε κορίτσι η μικρούλα σου! Όλο ξεχνουσα να στο πω:oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 10 λεπτά , vikib είπε:

Να πω την αλήθεια δ τον τρωω, αλλα δ νομιζω οτι πειραζει. Με μετρο λιγο ο ταραμας είναι κτ καινούριο, από αυτήν την άποψη. Λαγάνα άφοβα, ψωμάκι ειναι

(να προσθέσω, το μαι ται το βρίσκω λίγο ζεστο) 

Να σου ζήσει βρε κορίτσι η μικρούλα σου! Όλο ξεχνουσα να στο πω:oops:

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Βίκυ μου !! Και για τις ευχές και για τον χρόνο σου και για τις συμβουλές σου!!!!! 

Wrap tai το βρίσκεις καλύτερη ιδέα? 

Δεδομένου ότι μπήκε η άνοιξη .. 

Ταραμα λοιπόν λιγάκι θα δοκιμάσουμε! Λαγανά θα του δώσουμε να καταλάβει! Ωωωω ρε Χαμούλης θα γίνει ;)


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ναι να εστιάστε λιγο στο υφασμα για το καλοκαίρι, να είναι δροσερο

Βέβαια κ το ραπ ται έχει αρκετό υφασμα αλλα με μαζεμένες τις τιραντες θα είναι οκ

Εγω αν έπαιρνα θα κοιτουσα κλιπ στη μέση κ ραντες πάνω, δ ενθουσιαζομαι με πολύ όγκο σε ραντες στους ώμους, οππτε δ προτιμω όλο κλιπ, μ αρεσει το δεσιμο

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , vikib είπε:

Ναι να εστιάστε λιγο στο υφασμα για το καλοκαίρι, να είναι δροσερο

Βέβαια κ το ραπ ται έχει αρκετό υφασμα αλλα με μαζεμένες τις τιραντες θα είναι οκ

Εγω αν έπαιρνα θα κοιτουσα κλιπ στη μέση κ ραντες πάνω, δ ενθουσιαζομαι με πολύ όγκο σε ραντες στους ώμους, οππτε δ προτιμω όλο κλιπ, μ αρεσει το δεσιμο

Αυτό βασικά θέλω να είναι δροσερό .. για αυτό θέλω να πάω και να τα δω από εκεί.. Γιατί δεν έχω ξαναδεί ποτέ μάρσιπο τέτοιου τύπου οπότε δν έχω ιδέα στην πραγματικότητα πόσο ζεστά είναι. 

Σε ευχαριστώ πολύ Βίκυ μου! 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια! Πάλι εγώ γράφω και πάλι για τον θηλασμό. 

Ζητώ συγγνώμη αν σας κουράζω. Με τις ερωτήσεις μου αλλά ακόμα είμαστε 15ημερων και προσπαθούμε να βρούμε τα πατήματα μας με την μικρή μου!! 

Κάθε μέρα ζητάει να φάει ανα μια ώρα (Δηλαδή είμαι όλη μέρα με το στηθος έξω) και κάθε βράδυ ανα 3 ώρες. Προς το παρόν δεν έχω χρησιμοποιήσει θήλαστρο (ούτε πιπίλα εννοείται!!!!!). Ό λόγος είναι ότι φοβάμαι την σύγχυση θηλων. 

Ερώτηση 1: αυτό με το κάθε μία ώρα στήθος σταματάει κάποια στιγμή? Είναι λογικό? Μήπως δεν της αρκεί το γάλα μου Σε ποσότητα η σε θρεπτικά συστατικά και για αυτό ξυπνάει τόσο σύντομα? 

Ερώτηση 2: πιστεύετε ότι πρέπει να δωσω μπιμπερό δικό μου γάλα με άντληση από θήλαστρο? Κι αν ναι από ποτε? Τώρα τόσο σύντομα? 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Καλησπέρα κορίτσια! Πάλι εγώ γράφω και πάλι για τον θηλασμό. 

Ζητώ συγγνώμη αν σας κουράζω. Με τις ερωτήσεις μου αλλά ακόμα είμαστε 15ημερων και προσπαθούμε να βρούμε τα πατήματα μας με την μικρή μου!! 

Κάθε μέρα ζητάει να φάει ανα μια ώρα (Δηλαδή είμαι όλη μέρα με το στηθος έξω) και κάθε βράδυ ανα 3 ώρες. Προς το παρόν δεν έχω χρησιμοποιήσει θήλαστρο (ούτε πιπίλα εννοείται!!!!!). Ό λόγος είναι ότι φοβάμαι την σύγχυση θηλων. 

Ερώτηση 1: αυτό με το κάθε μία ώρα στήθος σταματάει κάποια στιγμή? Είναι λογικό? Μήπως δεν της αρκεί το γάλα μου Σε ποσότητα η σε θρεπτικά συστατικά και για αυτό ξυπνάει τόσο σύντομα? 

Ερώτηση 2: πιστεύετε ότι πρέπει να δωσω μπιμπερό δικό μου γάλα με άντληση από θήλαστρο? Κι αν ναι από ποτε? Τώρα τόσο σύντομα? 

Δ μας κουράζεις καθόλου, κ ειναι απόλυτα λογικό να έχεις άγχος. Είναι πολύ αρχή ακομη

Φυσικα θα σταματήσει αυτό το ανά μια ωρα. Το στομαχακι της ακομη είναι πολύ μικρό, κ το μητρικο πολύ εύπεπτο. Μια χαρά είναι το γαλα σου, οι πανες δείχνουν έναν μπούσουλα κατά πόσο τρωει. Παλι καλα να λες δ ξυπναει κ τι βράδυ ανά μια ωρα:mrgreen:

Γτ πρέπει να δώσεις γαλα αντλημενο; καλύτερα από την παραγωγή στην κατανάλωση, γλιτώνεις αποστειρωσεις, αντλησεις κλπ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, vikib είπε:

Δ μας κουράζεις καθόλου, κ ειναι απόλυτα λογικό να έχεις άγχος. Είναι πολύ αρχή ακομη

Φυσικα θα σταματήσει αυτό το ανά μια ωρα. Το στομαχακι της ακομη είναι πολύ μικρό, κ το μητρικο πολύ εύπεπτο. Μια χαρά είναι το γαλα σου, οι πανες δείχνουν έναν μπούσουλα κατά πόσο τρωει. Παλι καλα να λες δ ξυπναει κ τι βράδυ ανά μια ωρα:mrgreen:

Γτ πρέπει να δώσεις γαλα αντλημενο; καλύτερα από την παραγωγή στην κατανάλωση, γλιτώνεις αποστειρωσεις, αντλησεις κλπ

Αχ βρε Βίκυ μου πόσο σε ευχαριστώ!!!!!! 

Έχεις απόλυτο δίκιο η αλήθεια είναι πως με ηρέμησες λιγο τώρα! Λερωνει 6-8 πάνες η μικρή μου κυρία οπότε νομίζω είναι καλός αριθμός. 

Πάλι καλά που δεν ξυπνάει έτσι και το βράδυ δεν λες τπτ ! Κοιμάμαι έστω με διαλείμματα τα βράδια ένα 4-5 ωρακι δεν έχω παράπονο. 

Λες κι εσύ όχι στο θηλαστρο δλδ ε? Ωραιααα!!!!!! Γιατιβπι εγώ δεν θέλω καθόλου να δώσω. Την θέλω πάνω μου να την ηρεμώ με τον πιο φυσικό κι όμορφο τρόπο και να την ταΐζω κι ας κοιμάμαι όρθια. Φοβάμαι και την σύγχυση και την μείωση της παραγωγής μου. Είναι και μπέρδεμα το πακετάκι της αποστείρωσης .. καλά τα λες πολύ καλά!!!! 

Ευχαριστώ είπα? Σε ευχαριστώωωω πολυ Βίκυ μου ! 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 20/11/2019 at 1:36 ΜΜ, Tzeni tzeni είπε:

20 λεπτά κανει περιπου από το κάθε στήθος μπορεί και περισσότερο ανάλογα.... Σήμερα τον βλέπω έχει από τς 5 η ωρα το πρωί εννοώ π πίνει από το στήθος και κοιμάται... οπότε δεν του έδωσα συμπλήρωμα Αλλά ξυπνά κάθε μιση ωρα... δλδ κάνουμε περιπου 1μιση ωρα να φάει και να ρευτει και μετά από μισή ώρα ξυπνά.... Είναι φυσιολογικο?? Δεν μπορώ να ακολουθήσω αυτι τον ρυθμό γιατ κουραζομαι πραγματικά... το είχα κάνει 2 μερες όταν είχαμε βγει από το νοσοκομείο και είχα ανεβάσει πυρετό από την κούραση... Δεν ξέρω αν είναι φυσιολογικα όλα αυτά... Επίσης με το θήλαστρο βγάζω μόνο 30ml Και ο μικρός κάθε φορά θέλει 60 για συμπλήρωμα από εκεί κατάλαβα ότι δεν τον φτάνει..   

 Δοκίμασε κ χάπια μαγιάς μπύρας.  Απλά θα κάνεις λίγο υπομονή μέχρι 40 μερών . Μετά θα αλλάξει.  Θα κοιμάται περισσότερο.  Εγώ έδινα το απόγευμα συμπλήρωμα γτ τότε ένιωθα ότι δεν είχα γάλα κ όντως το έπινε όλο. 

Just now, BabyGirl_A είπε:

Αχ βρε Βίκυ μου πόσο σε ευχαριστώ!!!!!! 

Έχεις απόλυτο δίκιο η αλήθεια είναι πως με ηρέμησες λιγο τώρα! Λερωνει 6-8 πάνες η μικρή μου κυρία οπότε νομίζω είναι καλός αριθμός. 

Πάλι καλά που δεν ξυπνάει έτσι και το βράδυ δεν λες τπτ ! Κοιμάμαι έστω με διαλείμματα τα βράδια ένα 4-5 ωρακι δεν έχω παράπονο. 

Λες κι εσύ όχι στο θηλαστρο δλδ ε? Ωραιααα!!!!!! Γιατιβπι εγώ δεν θέλω καθόλου να δώσω. Την θέλω πάνω μου να την ηρεμώ με τον πιο φυσικό κι όμορφο τρόπο και να την ταΐζω κι ας κοιμάμαι όρθια. Φοβάμαι και την σύγχυση και την μείωση της παραγωγής μου. Είναι και μπέρδεμα το πακετάκι της αποστείρωσης .. καλά τα λες πολύ καλά!!!! 

Ευχαριστώ είπα? Σε ευχαριστώωωω πολυ Βίκυ μου ! 

Μια συμβουλή! Όσο πρόσεξα ότι όσο περισσότερο τον είχα στο στήθος την μέρα , ήσαν ήρεμος κ δεν είχε κολικούς.  Κ κοιμόταν κ νύχτα 3ωρα. Εγώ βέβαια  έδωσα κ μπιμπερό (ήταν στη μενν) κ δεν έπαθε σύγχυση κ πιπίλα . Αλλά στήθος κ πάλι στήθος


hBuvp3.png    n8xOp2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, ada32 είπε:

 Δοκίμασε κ χάπια μαγιάς μπύρας.  Απλά θα κάνεις λίγο υπομονή μέχρι 40 μερών . Μετά θα αλλάξει.  Θα κοιμάται περισσότερο.  Εγώ έδινα το απόγευμα συμπλήρωμα γτ τότε ένιωθα ότι δεν είχα γάλα κ όντως το έπινε όλο. 

Μια συμβουλή! Όσο πρόσεξα ότι όσο περισσότερο τον είχα στο στήθος την μέρα , ήσαν ήρεμος κ δεν είχε κολικούς.  Κ κοιμόταν κ νύχτα 3ωρα. Εγώ βέβαια  έδωσα κ μπιμπερό (ήταν στη μενν) κ δεν έπαθε σύγχυση κ πιπίλα . Αλλά στήθος κ πάλι στήθος

Καλημέρα κορίτσι μου. Σε ευχαριστώ πολύ γιαγιά συμβουλές σου. 

Πράγματι κι εγώ παρατήρησα πως ενώ την μέρα είναι όλη την ώρα στο στήθος, μετά το βραδινό της μπανακι κοιμάται σερί πιο πολύ και πιο ήρεμα. 

Χαίρομαι που ακούω ότι το μπαμπάκι σου δεν έπαθε σύγχυση! Να σου ζήσει!!!

  • Μου αρέσει 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, BabyGirl_A είπε:

Αχ βρε Βίκυ μου πόσο σε ευχαριστώ!!!!!! 

Έχεις απόλυτο δίκιο η αλήθεια είναι πως με ηρέμησες λιγο τώρα! Λερωνει 6-8 πάνες η μικρή μου κυρία οπότε νομίζω είναι καλός αριθμός. 

Πάλι καλά που δεν ξυπνάει έτσι και το βράδυ δεν λες τπτ ! Κοιμάμαι έστω με διαλείμματα τα βράδια ένα 4-5 ωρακι δεν έχω παράπονο. 

Λες κι εσύ όχι στο θηλαστρο δλδ ε? Ωραιααα!!!!!! Γιατιβπι εγώ δεν θέλω καθόλου να δώσω. Την θέλω πάνω μου να την ηρεμώ με τον πιο φυσικό κι όμορφο τρόπο και να την ταΐζω κι ας κοιμάμαι όρθια. Φοβάμαι και την σύγχυση και την μείωση της παραγωγής μου. Είναι και μπέρδεμα το πακετάκι της αποστείρωσης .. καλά τα λες πολύ καλά!!!! 

Ευχαριστώ είπα? Σε ευχαριστώωωω πολυ Βίκυ μου ! 

Μία χαρά είναι οι πανες της

Μα δ υπαρχει κ λόγος να δινεις αντλημενο. Αν υπήρχε οκ θα το έβλεπες πως να γίνει σωστά. Γτ να μπλέκεις; 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , vikib είπε:

Μία χαρά είναι οι πανες της

Μα δ υπαρχει κ λόγος να δινεις αντλημενο. Αν υπήρχε οκ θα το έβλεπες πως να γίνει σωστά. Γτ να μπλέκεις; 

Σωστά!!!!! Θα ξεκινήσουμε να δούμε πως δουλεύει το όλο θέμα της άντλησης όταν θα γυρίσω στη δουλειά! Έχουμε πολύ καιρό ως τότε :)


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...