Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Θηλασμός


Recommended Posts

Just now, BabyGirl_A είπε:

Σωστά!!!!! Θα ξεκινήσουμε να δούμε πως δουλεύει το όλο θέμα της άντλησης όταν θα γυρίσω στη δουλειά! Έχουμε πολύ καιρό ως τότε :)

Σωστή! 

Αναλόγως κ την ηλικια του μωρου, τις ώρες δουλειάς, ισως απλα θελήσεις να κανεις τραπεζα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, vikib είπε:

Σωστή! 

Αναλόγως κ την ηλικια του μωρου, τις ώρες δουλειάς, ισως απλα θελήσεις να κανεις τραπεζα

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πως λειτουργεί αυτό. Δουλεύω κυρίως πρωινή βάρδια. Τύπου 10-18. Άρα μάλλον θα την θηλάζω πριν πάω για δουλειά και θα αφήνω μερικά γεύματα από τη άντληση για όσες ώρες λείπω. Ανάλογα και με το πρόγραμμα που θα έχουμε έως τότε. 

Όταν θα πάω δουλειά θα είναι 6 μηνών. 

Η τράπεζα είναι η κατάψυξη? Δλδ βγάζεις αρκετά γεύματα σε σακουλάκια ανά μερίδες και όταν είναι να χρησιμοποιηθούν το βγάζεις το γεύμα στο ψυγείο για να γίνει ομαλή αποψηξη και μετά θερμαντηρα ? 


lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, BabyGirl_A είπε:

Η αλήθεια είναι ότι δεν ξέρω πως λειτουργεί αυτό. Δουλεύω κυρίως πρωινή βάρδια. Τύπου 10-18. Άρα μάλλον θα την θηλάζω πριν πάω για δουλειά και θα αφήνω μερικά γεύματα από τη άντληση για όσες ώρες λείπω. Ανάλογα και με το πρόγραμμα που θα έχουμε έως τότε. 

Όταν θα πάω δουλειά θα είναι 6 μηνών. 

Η τράπεζα είναι η κατάψυξη? Δλδ βγάζεις αρκετά γεύματα σε σακουλάκια ανά μερίδες και όταν είναι να χρησιμοποιηθούν το βγάζεις το γεύμα στο ψυγείο για να γίνει ομαλή αποψηξη και μετά θερμαντηρα ? 

Πολύ θεωρητικά ότι έχω διαβάσει, γτ δ εχω κανει ποτέ αντληση

Ναι τράπεζα αυτό εννοώ, να έχεις κάποια γευματα κατάψυξη. Νομιζω σε Μπεν Μαρί ζεσταίνεται καλά το μητρικο

Αφου θα είναι 6μ μπορούν όταν θα λείπεις να της δίνουν στερεες. Αλλα 3μικρα μπουκαλακια θα πρέπει να υπολογίσεις την ημέρα να αφηνεις

Θα μπορείς να βγαζεις  γαλα στη δουλειά; τουλ μια άντληση την ημέρα όταν θα δουλεύεις πρέπει, να βγαζεις τουλ ένα γεύμα, τα υπόλοιπα θα πρέπει να ειναι απο την τράπεζα αν δ βγαζεις παραπανω

Στο 4μηνο επικοινώνησε με έναν σύμβουλο να δεις πως πρέπει, η αν θες γράψε στο parents. org έχει αρκετά θέματα με επιστροφή στη δουλειά κ αντλησεις

Link to comment
Share on other sites

Just now, vikib είπε:

Πολύ θεωρητικά ότι έχω διαβάσει, γτ δ εχω κανει ποτέ αντληση

Ναι τράπεζα αυτό εννοώ, να έχεις κάποια γευματα κατάψυξη. Νομιζω σε Μπεν Μαρί ζεσταίνεται καλά το μητρικο

Αφου θα είναι 6μ μπορούν όταν θα λείπεις να της δίνουν στερεες. Αλλα 3μικρα μπουκαλακια θα πρέπει να υπολογίσεις την ημέρα να αφηνεις

Θα μπορείς να βγαζεις  γαλα στη δουλειά; τουλ μια άντληση την ημέρα όταν θα δουλεύεις πρέπει, να βγαζεις τουλ ένα γεύμα, τα υπόλοιπα θα πρέπει να ειναι απο την τράπεζα αν δ βγαζεις παραπανω

Στο 4μηνο επικοινώνησε με έναν σύμβουλο να δεις πως πρέπει, η αν θες γράψε στο parents. org έχει αρκετά θέματα με επιστροφή στη δουλειά κ αντλησεις

Σε ευχαριστώ πάρα πολύ Βίκυ μου. Ναι θεωρητικά μπορώ να κάνω κ στη δουλειά μια άντληση. Κάνω δουλειά γραφειου. 

Όταν θα έρθει η στιγμή θα το ψάξω λοιπόν περισσότερο... να σαι καλά!!!!

  • Μου αρέσει 1

lpatp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...