Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Αζωοσπερμια!!!!!!!!!!


Recommended Posts

καλησπέρα κορίτσια μου ,ήθελα εμπειρίες από μη αποφρακτική αζωοσπερμια ! Διεγνωσθει πριν ένα χρόνο ο σύζυγός μου ,έκανε micro tese με το Σοφικιτη ,μας είπε ότι βρέθηκαν σπερματοζωάρια μεσαίας κατηγορίας τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν για μικρογονιμοποιηση ,υπάρχει κάποια κοπέλα που ο σύζυγός της είχε το ίδιο ,και αν ναι ,επιτευχθει τελικά εγκυμοσύνη ;;;;;; Σας ευχαριστώ 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!!εμείς είχαμε κάτι τέτοιο με το σπέρμα...ολιγοαζωοσπερμια...κάναμε μικρογονιμοποιηση...και με την πρώτη έκανα το γιο μου!!!!στο Ιασώ...απέκτησα 9γονιμοποιημενα ωαρια απ' τα 11..ότι θες στείλε μου πμ...

Link to comment
Share on other sites

On 24/12/2019 at 5:59 ΠΜ, πανδωρακι96 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου ,ήθελα εμπειρίες από μη αποφρακτική αζωοσπερμια ! Διεγνωσθει πριν ένα χρόνο ο σύζυγός μου ,έκανε micro tese με το Σοφικιτη ,μας είπε ότι βρέθηκαν σπερματοζωάρια μεσαίας κατηγορίας τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν για μικρογονιμοποιηση ,υπάρχει κάποια κοπέλα που ο σύζυγός της είχε το ίδιο ,και αν ναι ,επιτευχθει τελικά εγκυμοσύνη ;;;;;; Σας ευχαριστώ 

 Καλησπέρα και χρόνια πολλά!!!εμείς είχαμε κάτι τέτοιο με το σπέρμα...ολιγοαζωοσπερμια...κάναμε μικρογονιμοποιηση...και με την πρώτη έκανα το γιο μου!!!!στο Ιασώ...απέκτησα 9γονιμοποιημενα ωαρια απ' τα 11..ότι θες στείλε μου πμ...

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
On 24/12/2019 at 5:59 ΠΜ, πανδωρακι96 είπε:

καλησπέρα κορίτσια μου ,ήθελα εμπειρίες από μη αποφρακτική αζωοσπερμια ! Διεγνωσθει πριν ένα χρόνο ο σύζυγός μου ,έκανε micro tese με το Σοφικιτη ,μας είπε ότι βρέθηκαν σπερματοζωάρια μεσαίας κατηγορίας τα οποία μπορούν να χρησιμοποιηθούν για μικρογονιμοποιηση ,υπάρχει κάποια κοπέλα που ο σύζυγός της είχε το ίδιο ,και αν ναι ,επιτευχθει τελικά εγκυμοσύνη ;;;;;; Σας ευχαριστώ 

Αν και έχει περάσει πάνω από μισός χρόνος από την ανάρτηση του post σου και ελπίζω πλέον να σας έχουν πάει όλα καλά και να περιμένεις το παιδάκι σας! Θα ήθελα, αν δεν είναι πρόβλημα, να σε ρωτήσω σχετικά με την εμπειρία σας στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων και τη micro tese μιας και είμαστε σε αυτή τη κατηγορία της αζωοσπερμίας.. Αν θα μπορούσες να μου στείλεις ένα π.μ θα σου ήμουν ευγνώμων! 


OiAXp2.pngbfhkp3.png

Link to comment
Share on other sites

On 31/7/2020 at 7:55 ΜΜ, Kiddo είπε:

Αν και έχει περάσει πάνω από μισός χρόνος από την ανάρτηση του post σου και ελπίζω πλέον να σας έχουν πάει όλα καλά και να περιμένεις το παιδάκι σας! Θα ήθελα, αν δεν είναι πρόβλημα, να σε ρωτήσω σχετικά με την εμπειρία σας στο πανεπιστημιακό Νοσοκομείο Ιωαννίνων και τη micro tese μιας και είμαστε σε αυτή τη κατηγορία της αζωοσπερμίας.. Αν θα μπορούσες να μου στείλεις ένα π.μ θα σου ήμουν ευγνώμων! 

καλησπέρα σου έχω στείλει πμ να μιλήσουμε !!! ευτυχώς μετά από πολύ αγώνα καταφέραμε να δώσει δείγμα ο άντρας μου με εκσπερμάτωση !!! μετά από το μηδέν το θαύμα ... όχι αρκετό για φυσική σύλληψη ,αλλά καλό και με κίνηση !!! ότι θες με ρωτάς με πμ όπου μπορώ να βοηθήσω !!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...