Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Μανουλες Σεπτεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Thaliamp είπε:

Νομίζω ότι Εξαρτάται και ποιος θα στην κάνει....εμένα όλες οι γνωστές μου έκαναν....κ η ξαδέρφη μου είναι νοσηλεύτρια κ φοβόταν πολύ φαντάσου....κ γέννησε με καισαρική τώρα τον Δεκέμβριο κ της έκαναν επισκληριδιο....όλα καλά όμως.Εγω φοβάμαι πολύ τις ενέσεις αλλά θα κάνω πρώτα ο Θεός...

εννοείται. πρέπει να πέσεις σε καλό γιατρο. εγώ προσεύχομαι να τα καταφέρω  χωρίς... οοοοταν θυμηθεί ο μπέμπης μου να βγει χαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, mpempaki1 είπε:

εννοείται. πρέπει να πέσεις σε καλό γιατρο. εγώ προσεύχομαι να τα καταφέρω  χωρίς... οοοοταν θυμηθεί ο μπέμπης μου να βγει χαχα

 Με το καλό κορίτσι μου κοντεύεις εσυ:)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Thaliamp είπε:

Πως είσαι σήμερα????

Καλημέρα θαλια μου...πως να είμαι..συνεχίζω έχω πετρώματα.. ευτυχώς δεν είχα αίμα σήμερα.. Ανυπομονώ για την άλλη εβδομάδα που εχω ραντεβού με τον γιατρό...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Καλημέρα θαλια μου...πως να είμαι..συνεχίζω έχω πετρώματα.. ευτυχώς δεν είχα αίμα σήμερα.. Ανυπομονώ για την άλλη εβδομάδα που εχω ραντεβού με τον γιατρό...

Καλό ότι δεν ειδες....Υπομονή...από διαθεση????σε ρωτάω γιατι φαντάσου έχω αγχωθει εγώ για σένα!!!

Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Thaliamp είπε:

Καλαααα....λίγο βαρετά ....ταινίες κ σειρες κ καμιά δουλειά....εμένα ναι φαίνεται πλέον. ..και με τραβάει πολύ νιώθω σαν να είναι τεντωμένη συνέχεια.....εσύ?????

Κι εγώ τα ίδια... Αν δεν βάλω κρέμα κάθε μέρα με πιάνει φαγούρα.... 

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , Thaliamp είπε:

Καλό ότι δεν ειδες....Υπομονή...από διαθεση????σε ρωτάω γιατι φαντάσου έχω αγχωθει εγώ για σένα!!!

Θαλια μου να σου πω την αλήθεια δεν το σκέφτομαι.. λέω ότι αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει.. σίγουρα πιστεύω ότι αν γινόταν κάτι κακό μετά θα με επηρέαζε πάρα πολύ αλλά προσπαθώ να μην ειμαι αρνητική και να έχω εικόνα όλα τα ενδεχόμενα.ελπιζω να πάνε όλα καλά.αυτο που λέω τουλάχιστον μέχρι στιγμής είναι ότι μετά από όλα αυτά τα συμπτώματα και τις δυσκολίες δεν θα πάω για δεύτερο..


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fofi29 είπε:

Θαλια μου να σου πω την αλήθεια δεν το σκέφτομαι.. λέω ότι αν είναι να γίνει κάτι θα γίνει.. σίγουρα πιστεύω ότι αν γινόταν κάτι κακό μετά θα με επηρέαζε πάρα πολύ αλλά προσπαθώ να μην ειμαι αρνητική και να έχω εικόνα όλα τα ενδεχόμενα.ελπιζω να πάνε όλα καλά.αυτο που λέω τουλάχιστον μέχρι στιγμής είναι ότι μετά από όλα αυτά τα συμπτώματα και τις δυσκολίες δεν θα πάω για δεύτερο..

Θα πάνε όλα καλά! Ξεκουράσου όσο περισσότερο μπορείς...

  • Μου αρέσει 1

GcVIp2.png
 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλησπέρα κορίτσια.... Τι κάνετε;;; εμείς πήγαμε σήμερα γιατρό όλα καλά σιγουρεψαμε ότι είναι αγοράκι... Θέλω ν κάνω μια ερώτηση... Έχει τύχει σε κάποια ν κάνει συσπαση η μήτρα από κούραση κ ν φαίνεται αυτό στον υπερυχο σαν ν έχει μαζέψει σε ένα σημείο η μήτρα προς τα μέσα; 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Efakiefaki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια.... Τι κάνετε;;; εμείς πήγαμε σήμερα γιατρό όλα καλά σιγουρεψαμε ότι είναι αγοράκι... Θέλω ν κάνω μια ερώτηση... Έχει τύχει σε κάποια ν κάνει συσπαση η μήτρα από κούραση κ ν φαίνεται αυτό στον υπερυχο σαν ν έχει μαζέψει σε ένα σημείο η μήτρα προς τα μέσα; 

Καλημέρα έφη...με το καλό....εγώ κάνω συσπάσεις τις είδε ο γιατρός στον υπέρηχο αλλά δεν μου είπε κάτι για την μήτρα...


NB4dp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Fofi29 είπε:

Καλημέρα έφη...με το καλό....εγώ κάνω συσπάσεις τις είδε ο γιατρός στον υπέρηχο αλλά δεν μου είπε κάτι για την μήτρα...

Καλημερα κορίτσι μου... Εσύ πονάς όταν έχεις συσπαση; 

Link to comment
Share on other sites

@Fofi29 γιατί εγώ δεν πονάω ούτε πετρωνει η κοιλιά μου... Απλά χθες μ είπε αυτό για τη συσπαση κ σκεφτομενος μετά λέει.. Λες ν είναι ινομύωμα; κ λέει όχι όχι θα το είχαμε ξαναδεί κ άλλη φορά αν ήταν κάτι τέτοιο... Κ ψιλό φρίκαρα... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...