Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Άδεια για εξωσωματικη.


Recommended Posts

Καλημέρα σε όλες!! Εχω ξεκινήσει την προετοιμασία με τις ενέσεις για εξωσωματικη και την επόμενη εβδομάδα καλώς εχόντων των πραγμάτων θα ανέβω Αθήνα για την ωοληψια. Χτες λοιπόν ζήτησα στην εργασία μου κανονική άδεια. Η απάντηση του Προϊσταμένου μου ήταν πως «Δεν ξέρω εάν μπορώ να σου δώσω...διότι κάποιοι έχουν κανονίσει να μαζέψουν ελιές....» Το διανοείστε; Το αναφέρω γιατι ακόμα δεν πιστεύω τι ακουσα....Να ειστε καλα όλες 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Antigoni1981 είπε:

Καλημέρα σε όλες!! Εχω ξεκινήσει την προετοιμασία με τις ενέσεις για εξωσωματικη και την επόμενη εβδομάδα καλώς εχόντων των πραγμάτων θα ανέβω Αθήνα για την ωοληψια. Χτες λοιπόν ζήτησα στην εργασία μου κανονική άδεια. Η απάντηση του Προϊσταμένου μου ήταν πως «Δεν ξέρω εάν μπορώ να σου δώσω...διότι κάποιοι έχουν κανονίσει να μαζέψουν ελιές....» Το διανοείστε; Το αναφέρω γιατι ακόμα δεν πιστεύω τι ακουσα....Να ειστε καλα όλες 

Ενημέρωσες για ποιο λόγο θες την άδεια?

Αν ναι τότε ίσως για αυτό πήρες αυτή την απάντηση.


 
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotsifikos είπε:

Ενημέρωσες για ποιο λόγο θες την άδεια?

Αν ναι τότε ίσως για αυτό πήρες αυτή την απάντηση.

Φυσικα και είπα για ποιο λόγο χρειάζομαι την άδεια. Ειχα ενημερώσει απο το Νοέμβριο ότι θα το κανω αυτο.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Antigoni1981 είπε:

Φυσικα και είπα για ποιο λόγο χρειάζομαι την άδεια. Ειχα ενημερώσει απο το Νοέμβριο ότι θα το κανω αυτο.

Απάνθρωπο, δεν ξέρω τι άλλο να πω, επίσης πες του πως τις ελιες ο κόσμος τις μαζεύει τον Νοέμβριο.

 


 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν έπρεπε να του το αναφέρω καν. Έπρεπε απλα να φύγω με αναρρωτική και να τελειώσει το θέμα. θεώρησα πως έπρεπε να ενημερώσω αλλα η αντίδραση του μου δείχνει πως δεν αξίζει τιποτα αλλο παρα να τον ξετιναξω στις αναρρωτικές. Δεν σέβονται απολύτως τιποτα.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Antigoni1981 είπε:

Δεν έπρεπε να του το αναφέρω καν. Έπρεπε απλα να φύγω με αναρρωτική και να τελειώσει το θέμα. θεώρησα πως έπρεπε να ενημερώσω αλλα η αντίδραση του μου δείχνει πως δεν αξίζει τιποτα αλλο παρα να τον ξετιναξω στις αναρρωτικές. Δεν σέβονται απολύτως τιποτα.

Μην χαλάς την διάθεση και την ψυχολογία σου τώρα για τον εργοδότη σου. Πάρε την άδεια σου και εστίασε στην προσπάθεια σου, η εξωσωματική ''απαιτεί'' να είσαι εκεί στο 100% και κυρίως να είσαι ήρεμη. Είναι μία δύσκολη και ιδιαίτερα αγχωτική διαδικασία οπότε μην αφήνεις οτιδήποτε και οποιονδήποτε να σου δημιουργούν εκνευρισμό. Κάνε υπομονή, να πάνε όλα καλά, να έχεις θετικό αποτέλεσμα και όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα.

  • Μου αρέσει 1

 
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotsifikos είπε:

Μην χαλάς την διάθεση και την ψυχολογία σου τώρα για τον εργοδότη σου. Πάρε την άδεια σου και εστίασε στην προσπάθεια σου, η εξωσωματική ''απαιτεί'' να είσαι εκεί στο 100% και κυρίως να είσαι ήρεμη. Είναι μία δύσκολη και ιδιαίτερα αγχωτική διαδικασία οπότε μην αφήνεις οτιδήποτε και οποιονδήποτε να σου δημιουργούν εκνευρισμό. Κάνε υπομονή, να πάνε όλα καλά, να έχεις θετικό αποτέλεσμα και όλα τα άλλα έρχονται δεύτερα.

Εχεις δίκιο και αυτο θα κανω. Σε ευχαριστώ παρα πολυ. να εισαι καλα.

Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...