Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Καλησπέρα κορίτσια! Γράφω εκ μέρους φίλης που προσπαθησε να κάνει εγγραφή και δεν τα κατάφερε. Ενώ συμπληρώνει κανονικά, δεν λαμβάνει εμαιλ.

      ειναι 47 και έκανε δυο εμβρυομεταφορες με δικά της με αρνητική χοριακη. Τωρα σκέφτονται να προχωρήσουν με δωρεάν ωαρίων.
      Ποια είναι η διαδικασία; 

      Ο γιατρος της είπε ότι εδώ θα πρέπει να βρεθεί κοπέλα που μπορεί να περάσουν και κάποιοι μηνες.. αλλιώς στην Ισπανία υπαρχει τράπεζα . δεν ξερει πως να προχωρήσει, δηλ από εδώ ή από Ισπανία. Γενικά αν μπορεί κάποια κοπέλα να μας δώσει πληροφορίες 

      σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων! 

       

       

       

Αχ αυτά τα τεστ..


Renez

Recommended Posts

Just now, oneira_glyka είπε:

Εννοείται και σε ευχαριστώ!!γι'αυτό γράφουμε εδώ...για συμβουλές απόψεις, κ να συνεφερνουμε η μια την άλλη :-D

Θεωρώ ότι το ν προσέχω το είπε λόγω αποκόλλησης στην τελευταία εγκυμοσύνη.. Μέχρι ν με δει τουλάχιστον..Όπως είπες όμως  καμία μαμά δεν έπαθε κάτι!!! Εσύ έχεις πάει στο γιατρό?

Την ερχόμενη Τετάρτη έχω ραντεβού να έχει περάσει κ η 5η μου εβδομάδα για να φανεί και κάτι :-) αυριο πρωί θα κάνω χοριακη έτσι να ελέγχω ότι όλα πάνε καλά ;-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 109
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

10 ώρες πρίν, Renez είπε:

Την ερχόμενη Τετάρτη έχω ραντεβού να έχει περάσει κ η 5η μου εβδομάδα για να φανεί και κάτι :-) αυριο πρωί θα κάνω χοριακη έτσι να ελέγχω ότι όλα πάνε καλά ;-)

Με το καλό!!περιμένουμε νεα μιας κ είσαι η πρώτη! Αν δεν κάνω λάθος!:-D

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, oneira_glyka είπε:

Με το καλό!!περιμένουμε νεα μιας κ είσαι η πρώτη! Αν δεν κάνω λάθος!:-D

Μόλις βγήκε κ η χοριακη μου!! 322.9 και όπως υπολόγιζα και βάση της τελευταίας έμμηνου ρήσης είμαι 3,5 εβδομάδων :-) καμια άλλη με χοριακουλα??

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Μόλις βγήκε κ η χοριακη μου!! 322.9 και όπως υπολόγιζα και βάση της τελευταίας έμμηνου ρήσης είμαι 3,5 εβδομάδων :-) καμια άλλη με χοριακουλα??

Τέλεια τέλεια!!δόξα τω Θεώ!!Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη λοιπόν!!:x

Εγώ Παρασκευή θ πάω πρώτα ο Θεός.  Θ δούμε!

Link to comment
Share on other sites

Just now, oneira_glyka είπε:

Τέλεια τέλεια!!δόξα τω Θεώ!!Καλή και τελειομηνη εγκυμοσύνη λοιπόν!!:x

Εγώ Παρασκευή θ πάω πρώτα ο Θεός.  Θ δούμε!

Θα τα πας τέλεια κ εσύ!! Θα περιμένω νέα σου!!! Ξανά έκανες τεστ σήμερα το πρωί? Βγήκε πιο σκούρο?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Renez είπε:

Θα τα πας τέλεια κ εσύ!! Θα περιμένω νέα σου!!! Ξανά έκανες τεστ σήμερα το πρωί? Βγήκε πιο σκούρο?

Ξαναεκανα Ναι αλλά δεν είχε διάφορα..στεναχωρεθηκα λίγο.. δε θέλω ν σκέφτομαι τπτ όπως είπαμε.  Αλλά το ένα το προχθεσινό από τα πολλά είχε βγει ελάχιστα πιο σκούρο... Εκεί προβληματίζομαι..Η γραμμή φαίνεται όπως κ ν έχει.. Αλλά..  το μόνο που με αναπαυει σαν σκέψη είναι ότι είμαι 4 μέρες πριν την περίοδο.. Ότι κ ν γίνει πάντως θ επικεντρωθώ στα παιδάκια μ κ έχει ο Θεός!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kristalenia είπε:

Κορίτσια καλησπέρα! Εγώ έχω δύο αχνά τεστ. Αύριο θα πάω για χοριακή!!! 

Θα είσαι σίγουρα εγκυουλα,θα δεις!! Πήγαινε κ πες μας αποτελέσματα :-) δε λέω καλή τύχη γιατί είμαι βέβαιη ότι όλα θα είναι σούπερ :-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, kristalenia είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα τα αποτελέσματα χοριακής. Είμαι έγκυος!!!!

146,84 η τιμή της χοριακής. Τι σημαίνει αυτό??? σε ποια εβδομάδα είμαι;;

ΕΙΔΕΣ!μπραβο σου...καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 said:

ΕΙΔΕΣ!μπραβο σου...καλη και τελειομηνη εγκυμοσυνη!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Έχω μπερδευτεί. δεν ξέρω σε ποια εβδομάδα είμαι!! διαβάζω ξαναδιαβάζω αλλά μπερδεύομαι περισσότερο!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kristalenia είπε:

Κορίτσια μόλις πήρα τα αποτελέσματα χοριακής. Είμαι έγκυος!!!!

146,84 η τιμή της χοριακής. Τι σημαίνει αυτό??? σε ποια εβδομάδα είμαι;;

Συγχαρητήρια...με το καλό!!πότε είχες τελευταία φορά περίοδο? Κάνεις άλλη μια φορά χοριακη σε δύο μέρες στο ίδιο μικροβιολογικο και μετά από καμία βδομάδα θα πας να δεις το σπορακι σου...Πρέπει να έχεις πάνω από 1500 χοριακη για να δείτε σάκο κτλ..


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ξένη said:

Συγχαρητήρια...με το καλό!!πότε είχες τελευταία φορά περίοδο? Κάνεις άλλη μια φορά χοριακη σε δύο μέρες στο ίδιο μικροβιολογικο και μετά από καμία βδομάδα θα πας να δεις το σπορακι σου...Πρέπει να έχεις πάνω από 1500 χοριακη για να δείτε σάκο κτλ..

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Τελευταία περίοδο είχα 15 Δεκεμβρίου αλλά επειδή έχω πολυκυστικές είχα μεγάλο κύκλο. Γύρω στις 40 μέρες. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kristalenia είπε:

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Τελευταία περίοδο είχα 15 Δεκεμβρίου αλλά επειδή έχω πολυκυστικές είχα μεγάλο κύκλο. Γύρω στις 40 μέρες. 

Αυτό θα το πεις στο γιατρό σου γιατί θα σου βγάζει το μωρό μικρότερο σε σχέση με την τελευταία σου περίοδο,  λόγω του μεγάλου κύκλου που έχεις...άντε μπράβο άλλη μια χοριακη και σε μια βδομάδα θα το δεις το μωράκι σου!!!


CRVnp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...