Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Angot said:

      χαχαχαχ παρούσα !

      Τι μέντιουμ είσαι εσυ …. Δώσε μες είχες μέλλουσα μαμά να μας πάνε κ ας όλα καλα !!! Δ περνάνε οι μέρες κορίτσι Παρασκευή έχω επίσημη πρεμιέρα χαχαχαχ εμάς εδώ στο εξωτερικό μας δίνουν περισσότερες μέρες περίπου 14 μετά την εμβρυομεταφορα ! 

Αχ αυτά τα τεστ..


Renez

Recommended Posts

Just now, kristalenia είπε:

Εμένα στο τηλ μου είπε ότι είμαι 4-5 εβδομάδων. Μου είπε τη Δευτέρα να τον πάρω τηλέφωνο για να κανονίσουμε το ραντεβού Πέμπτη- Παρασκευή!! Εγώ αύριο θα ξανακάνω χοριακή για να δω αν πηγαίνουν όλα καλά!! Αγχώνομαι για το σποράκι μου! 

Καλέ μην αγχώνεσαι όλα καλά πάνε...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 109
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

9 ώρες πρίν, kristalenia είπε:

Εμένα στο τηλ μου είπε ότι είμαι 4-5 εβδομάδων. Μου είπε τη Δευτέρα να τον πάρω τηλέφωνο για να κανονίσουμε το ραντεβού Πέμπτη- Παρασκευή!! Εγώ αύριο θα ξανακάνω χοριακή για να δω αν πηγαίνουν όλα καλά!! Αγχώνομαι για το σποράκι μου! 

Κ εγώ αύριο έχω χοριακη ξανά..όλα καλά θα μας πάνε!! Θα έχουν φτάσει το μέγεθος γυρινου τα μικρά βατραχακια μας χεχε :-) περιμςνω τα αποτελέσματα σου αύριο!!

2 ώρες πρίν, oneira_glyka είπε:

Εγώ σήμερα περιμένω περίοδο.. Κ νιώθω ότι έρχεται..όλο πάω τουαλέτα αλλά μόνο άσπρα υγρά βλέπω. Μέχρι το βράδυ υπολογίζω άντε αύριο βαριά!

Έχεις θερμομετρηθει? Πόση θερμοκρασία έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Κ εγώ αύριο έχω χοριακη ξανά..όλα καλά θα μας πάνε!! Θα έχουν φτάσει το μέγεθος γυρινου τα μικρά βατραχακια μας χεχε :-) περιμςνω τα αποτελέσματα σου αύριο!!

Έχεις θερμομετρηθει? Πόση θερμοκρασία έχεις?

Ευχαριστώ Renez μου για το ενδιαφέρον!! Αύριο πρωί πρωί θα πάω!! Κι Εσυ να στείλεις όταν έχεις τα αποτελέσματα!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Κ εγώ αύριο έχω χοριακη ξανά..όλα καλά θα μας πάνε!! Θα έχουν φτάσει το μέγεθος γυρινου τα μικρά βατραχακια μας χεχε :-) περιμςνω τα αποτελέσματα σου αύριο!!

Έχεις θερμομετρηθει? Πόση θερμοκρασία έχεις?

Μπα..Δεν το έχω κάνει ποτέ γτ δε ξέρω πότε κ πως..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, oneira_glyka είπε:

Μπα..Δεν το έχω κάνει ποτέ γτ δε ξέρω πότε κ πως..

Με ένα θερμόμετρο καλέ,αν έχεις δέκατα δεν είναι να σου έρθει η περίοδος.. όταν είσαι έγκυος έχεις δέκατα σχεδόν όλο το πρώτο τρίμηνο από τη μέρα της ωορρηξίας μέχρι τέλος τριμήνου περίπου. Αλλιώς αν δεν είσαι έγκυος τη μέρα της περιόδου έχεις κανονική θερμοκρασία ίσως κ λίγο πιο πεσμένη..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Με ένα θερμόμετρο καλέ,αν έχεις δέκατα δεν είναι να σου έρθει η περίοδος.. όταν είσαι έγκυος έχεις δέκατα σχεδόν όλο το πρώτο τρίμηνο από τη μέρα της ωορρηξίας μέχρι τέλος τριμήνου περίπου. Αλλιώς αν δεν είσαι έγκυος τη μέρα της περιόδου έχεις κανονική θερμοκρασία ίσως κ λίγο πιο πεσμένη..

Με το πώς εννοούσα αν πρέπει ν είμαι μόλις ξύπνησα κλπ.:PΣορυ δεν επεξηγησα. 

Μόλις μετρήθηκα 36.9 έχω..  

Link to comment
Share on other sites

Just now, oneira_glyka είπε:

Με το πώς εννοούσα αν πρέπει ν είμαι μόλις ξύπνησα κλπ.:PΣορυ δεν επεξηγησα. 

Μόλις μετρήθηκα 36.9 έχω..  

Λένε καλύτερα μόλις ξυπνήσεις.. εγώ εχω 36.8 μόλις ξυπνήσω ένα η κανονική μου είναι 36.5 και το απόγευμα φτάνω από 37 -37.1..

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez είπε:

Λένε καλύτερα μόλις ξυπνήσεις.. εγώ εχω 36.8 μόλις ξυπνήσω ένα η κανονική μου είναι 36.5 και το απόγευμα φτάνω από 37 -37.1..

Από το στόμα μετρας?

Link to comment
Share on other sites

Just now, oneira_glyka είπε:

Από το στόμα μετρας?

Όχι από μασχάλη κανονικά αλλά έχω το παλιό θερμόμετρο θδραυ(λατε με πιο αξιόπιστο!!) Αν κ έχω διαβάσει καλύτερα από στόμα αλλά το δω ψυχολογικό από μικρή χαχαχα

Just now, Renez είπε:

Όχι από μασχάλη κανονικά αλλά έχω το παλιό θερμόμετρο υδραργύρου(λατε με πιο αξιόπιστο!!) Αν κ έχω διαβάσει καλύτερα από στόμα αλλά το δω ψυχολογικό από μικρή χαχαχα

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Renez είπε:

Όχι από μασχάλη κανονικά αλλά έχω το παλιό θερμόμετρο θδραυ(λατε με πιο αξιόπιστο!!) Αν κ έχω διαβάσει καλύτερα από στόμα αλλά το δω ψυχολογικό από μικρή χαχαχα

 

Ούτε σήμερα μ ηρθε.. δε θέλω ν τρέφω ελπίδες μωρέ. Γτ σίγουρα δεν πρόκειται να το πιάσαμε αμέσως με τη πρώτη.. Αλλά τις άλλες τρεις φορές με τη μυρωδιά τα πιασα..  Αλλά κ αυτή η χοριακη βγήκε κ 2.. Δεν είναι για ν πεις ίσως κάτι πάει ν γίνει.... 

Link to comment
Share on other sites

Just now, kristalenia είπε:

Μόλις πήρα την χοριακή μου κορίτσια! από 397,5 ανέβηκε  874,3!!! 

Υπέροχη χοριακη, μπράβο!!!! Με το καλό!!!!! Άντε τώρα για τον πρώτο υπέρηχο!!!!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sofoulis said:

Υπέροχη χοριακη, μπράβο!!!! Με το καλό!!!!! Άντε τώρα για τον πρώτο υπέρηχο!!!!

 

Just now, oneira_glyka said:

Τέλεια!!!δόξα τω Θεώ!!! Με το καλοοο!:x

Ευχαριστώ πολύ κορίτσια!!!  μίλησα με το γιατρό και μου είπε να πάω Παρασκευή για τον υπέρυχο. Τού έπα ότι έχω πονάκια και υγρά και μου είπε να πάρω utrogestan των 200, ένα κάθε βράδυ!! Αυτό είναι ορμόνη?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...