Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Τελικά αρρώστησα


Recommended Posts

Καλησπέρα σε ολες βρίσκομαι στην 22 Έυδομαδα της εγγυμοσινης μου και έχω πόνο στο λαιμό μπούκωμα και λίγο πήρετο μίλησα με το γιατρό μου μόνο Ντεπόν μου είπε για τον πυρετό κανένα fisiomer και καμία καραμέλα για το λαιμό ανισιχω λίγο γιατί δεν αρρωστενο εύκολα υπάρχει καμία που να πέρασε η να περνάει;;;;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Τατι98 είπε:

Καλησπέρα σε ολες βρίσκομαι στην 22 Έυδομαδα της εγγυμοσινης μου και έχω πόνο στο λαιμό μπούκωμα και λίγο πήρετο μίλησα με το γιατρό μου μόνο Ντεπόν μου είπε για τον πυρετό κανένα fisiomer και καμία καραμέλα για το λαιμό ανισιχω λίγο γιατί δεν αρρωστενο εύκολα υπάρχει καμία που να πέρασε η να περνάει;;;;;;;

Κι εγώ αρρώστησα την προηγούμενη βδομάδα με ως 37.5 πυρετό και βήχα! Υπομονή, θα περάσει!! Προσπάθησε με τα ντεπον να μην ανέβει ο πυρετός πανω απο 38.5

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2020 at 8:30 ΜΜ, Polly1 είπε:

Κι εγώ αρρώστησα την προηγούμενη βδομάδα με ως 37.5 πυρετό και βήχα! Υπομονή, θα περάσει!! Προσπάθησε με τα ντεπον να μην ανέβει ο πυρετός πανω απο 38.5

Σε ευχαριστώ πολύ !!!

Link to comment
Share on other sites

On 1/2/2020 at 5:18 ΜΜ, Τατι98 είπε:

Καλησπέρα σε ολες βρίσκομαι στην 22 Έυδομαδα της εγγυμοσινης μου και έχω πόνο στο λαιμό μπούκωμα και λίγο πήρετο μίλησα με το γιατρό μου μόνο Ντεπόν μου είπε για τον πυρετό κανένα fisiomer και καμία καραμέλα για το λαιμό ανισιχω λίγο γιατί δεν αρρωστενο εύκολα υπάρχει καμία που να πέρασε η να περνάει;;;;;;;

Στην εγκυμοσύνη μου στον 8ο μήνα αρρώστησα.μια βδομάδα χάλια.ντεπον και βιταμίνες c μου είχε πει ο γιατρός.υπομονη κορίτσι μου και όλα θα πάνε καλά.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...