Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

εξωσωματικη


Recommended Posts

γεια σας κορίτσια!!!!! εχω κανει τέσσερίς εξωσωματικές δυο με φυσικο κυκλο και δυο με φάρμακα ...τωρα είμαι στην τεταρτη φορα με φάρμακά στις 24 εκανα την εμβριομεταφορα...

θα ηθελα να μου πειτε τις εμπειριες σας και αν ειχατε καποια συπτωματα μετα την εμβριομεταφορα ??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, χρυσα87 είπε:

γεια σας κορίτσια!!!!! εχω κανει τέσσερίς εξωσωματικές δυο με φυσικο κυκλο και δυο με φάρμακα ...τωρα είμαι στην τεταρτη φορα με φάρμακά στις 24 εκανα την εμβριομεταφορα...

θα ηθελα να μου πειτε τις εμπειριες σας και αν ειχατε καποια συπτωματα μετα την εμβριομεταφορα ??

Καλημέρα.. Καλη επιτυχία σου ευχομαι.. Αυτή να ναι η τυχερή σου φορά που θα σε κάνει μανουλα.. Είναι πολυ νωρίς για συμπτώματα.. Ασε που δν είναι δεδομένο ότι θα χεις συμπτώματα.. Ή απ'την άλλη λόγω αγωνίας το ψάχνουμε πολυ κ τι παραμικρο το ερμηνευουμε ως συμπτώμα..

Εγώ είχα καφέ υγρά απο την 5η μέρα από την ετ κ κράτησαν 5μερες..την μέρα που τα πρωτοειδα χάρηκα γτ λέω καλό σημάδι.. Όταν όμως έβλεπα ότι συνέχιζαν θεωρουσα ότι ο οργανισμός θέλει να αδιαθετησει κ τα φάρμακα δεν τον άφηναν.. Αβυσσος η ψυχολογία της γυναίκας που ναι στην αναμονή.. Δεν έχεις συμπτώματα, λες γτ δν εχω... Έχεις συμπτώματα, λες μήπως δν ειναι κ τα ερμηνευεις αλλιώς.. 

Υπομονή μέχρι τη χοριακη.. Ευχομαι να περασει σα νερό ο καιρός κ να έχεις ένα όμορφο νουμερο χοριακης


j7W7p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kathrin17 είπε:

Καλημέρα.. Καλη επιτυχία σου ευχομαι.. Αυτή να ναι η τυχερή σου φορά που θα σε κάνει μανουλα.. Είναι πολυ νωρίς για συμπτώματα.. Ασε που δν είναι δεδομένο ότι θα χεις συμπτώματα.. Ή απ'την άλλη λόγω αγωνίας το ψάχνουμε πολυ κ τι παραμικρο το ερμηνευουμε ως συμπτώμα..

Εγώ είχα καφέ υγρά απο την 5η μέρα από την ετ κ κράτησαν 5μερες..την μέρα που τα πρωτοειδα χάρηκα γτ λέω καλό σημάδι.. Όταν όμως έβλεπα ότι συνέχιζαν θεωρουσα ότι ο οργανισμός θέλει να αδιαθετησει κ τα φάρμακα δεν τον άφηναν.. Αβυσσος η ψυχολογία της γυναίκας που ναι στην αναμονή.. Δεν έχεις συμπτώματα, λες γτ δν εχω... Έχεις συμπτώματα, λες μήπως δν ειναι κ τα ερμηνευεις αλλιώς.. 

Υπομονή μέχρι τη χοριακη.. Ευχομαι να περασει σα νερό ο καιρός κ να έχεις ένα όμορφο νουμερο χοριακης

σε ευχαριστώ πολύ!!! μακάρι από το στομα σου και στου θεου το αφτί...  απλα η κάθε φορα είναι διαφορετικη ετσι αισθάνομαι... εγώ είδα καφέ ελάχιστα μεν την τρίτη ημέρα για αυτό τις προηγούμενες φορες δεν ειχα δει τοσο νωρίς...απλα λιγο αγχώθηκα ….

Link to comment
Share on other sites

Εγώ δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα, ίσα ίσα ένιωθα πως θα αδιεθετήσω (από ότι θυμάμαι γιατί έχουν περάσει χρόνια).

Να είσαι ήρεμη, μην ψάχνεις δεν υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς, άσε που είναι και τα φάρμακα πολλά που στο τέλος δεν ξέρεις αν είναι από τα φάρμακα αυτά που νιώθεις ή αν είναι σύμπτωμα.

Εύχομαι να έχεις μία τριψήφια χοριακή!!!


 
Link to comment
Share on other sites

Just now, kotsifikos είπε:

Εγώ δεν είχα κανένα απολύτως σύμπτωμα, ίσα ίσα ένιωθα πως θα αδιεθετήσω (από ότι θυμάμαι γιατί έχουν περάσει χρόνια).

Να είσαι ήρεμη, μην ψάχνεις δεν υπάρχουν συμπτώματα από τόσο νωρίς, άσε που είναι και τα φάρμακα πολλά που στο τέλος δεν ξέρεις αν είναι από τα φάρμακα αυτά που νιώθεις ή αν είναι σύμπτωμα.

Εύχομαι να έχεις μία τριψήφια χοριακή!!!

ευχαριστώ πολύ μακάρι να τα εχω καταφέρει  απλα αγχώθηκα λίγο με τα υγρά στην  τρίτη ημερά αυτό δεν συνέχισαν να εχω αλλά μου έκανε εντύπωση 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

γεια σας κορίτσια! ήθελα και γω να σας πω τι μου έχει συμβεί από την Παρασκευή 21/2 έκανα εμβρυομεταφορα 3 έμβρυα 3 μέρας το το τρίτο μου είπε ο γιατρός πηγαινε λιγο πιο πίσω από τα άλλα...μην σας πολυλογώ...το Σάββατο το βράδυ γύρω στης 8 άρχισαν κατι έντονοι πόνοι χαμηλά να έχω τρομάξει τόσο πολύ που λεω περιοδος θα ρθει δε ξερω πάντως με φόβισε....συνεχίζω με το ίδιο βράδυ του Σαββάτου ξυπνησα στις 12:30 με δυνατό πονο δεξιά στο έντερο με αποτέλεσμα να πάρω ντεπον υποχρεωτικά....δεν παλευοταν....τη Δευτέρα το μεσημέρι ειδα λιγο ροζ αχνό ετσι μου φάνηκε στο σκούπισμα....και λεω ωχ ...αποτυχία παλι ;;; ειναι η 3 προσπάθεια....το στήθος πλέον δε με πονάει ...τι να πω πια !! Καλή επιτυχία να έχουμε όσες είμαστε σε προσπάθεια...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...