Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 ώρες πρίν, Angot είπε:

      καλημεραα κορίτσια ! μ κάνανε πάλι ντοπλερ , άψογο ήταν! αύριο μπαίνω 33 εβδομάδων και το μωράκι είναι σχεδόν 2 κιλά! ο τράχηλος σταθερός στα 1.9-2 απλώς είπε ο γιατρός αν βγάλω τον όρο θα γεννήσω ! ο εμβρυολογος είπε αν αντέξω 10 ημέρες θα είναι το ιδανικό ! τι λύσεις εχω δεν ξέρω γιατί για μ@@@ 10 ημέρες παραπάει. 

      Δεν κατάλαβα τι γράφεις στο τέλος..σε κλινική είσαι? φαντάζομαι έχει κι ένα κόστος η διαμονή σου εκεί.. αν σου λένε όμως χωρίς ορο θα γεννήσεις μην το διακινδυνεύσεις.να πάρει όσες περισσότερες ημέρες το μωράκι.

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Αχ κοριτσακι μου εχεις χιλια δικια τωρα. Πολλες ωρες μεσα στη μερα και το μυαλο κανει συνειρμους!!! Δεν ξερω μηπως μπορεις να παρεις κανενα ανατομικο μαξιλαρι να βαζεις στη μεση, μπας και ειναι λιγο καλυτερα...

Καλα εκανες και πηρες τη γιατρο!!!! Απο το να εκανες σεναρια καταστροφης δε το συζητω!!!! Τί καλη μωρε, παλι σε βοηθησε και σου εδωσε θαρρος! Η ατιμη η ξαπλα φταιει αλλα ειπαμε, θα παρεις την εκδικηση σου στο βιντεο που ο μελλοντικος πατερας θα κλαιει με τον υπερηχο χιχιχχιιχι!

Σκέφτηκα να πάρω ένα μαξιλάρι θηλασμού !Αλλα με αυτή τη ζέστη σκάω κιόλας !ολα μου φταίνε όπως καταλαβαίνεις !!εαν Δ την έπαιρνα ,,νομίζω θα τρελαινομουν μέχρι την Πέμπτη !Χαχαχαχα

Ανεφερα στον αντρουλη μου ότι ισως θα  μπει στον μεγάλο υπέρηχο μαζί μου και μ απάντησε με επίπεδο όπως παντα :Αντε ρε π,,,,μου !!!χαχαχαχαχ του βγήκε πολύ αυθόρμητα !φαντασου το κλάμα του !!!χαχαχαχχα

  • Χαχα 3

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, demifilol said:

Σκέφτηκα να πάρω ένα μαξιλάρι θηλασμού !Αλλα με αυτή τη ζέστη σκάω κιόλας !ολα μου φταίνε όπως καταλαβαίνεις !!εαν Δ την έπαιρνα ,,νομίζω θα τρελαινομουν μέχρι την Πέμπτη !Χαχαχαχα

Ανεφερα στον αντρουλη μου ότι ισως θα  μπει στον μεγάλο υπέρηχο μαζί μου και μ απάντησε με επίπεδο όπως παντα :Αντε ρε π,,,,μου !!!χαχαχαχαχ του βγήκε πολύ αυθόρμητα !φαντασου το κλάμα του !!!χαχαχαχχα

Λογικα θα πεσει η θερμοκρασια. Το βλεπεςι με το μαξιλαρι! Βασικα ρωτα και τη γιατρο την Πεμπτη μηπως εχει καμια ιδεα για μαξιλαρι κτλ.

Χαχαχαχαχα, ο σκληρος αντρας οπως ειναι ολοι τους με τις γλυκες ατακες! Οταν με το καλο ερθει η ωρα περιμενω νεα για το δακρυ!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Λογικα θα πεσει η θερμοκρασια. Το βλεπεςι με το μαξιλαρι! Βασικα ρωτα και τη γιατρο την Πεμπτη μηπως εχει καμια ιδεα για μαξιλαρι κτλ.

Χαχαχαχαχα, ο σκληρος αντρας οπως ειναι ολοι τους με τις γλυκες ατακες! Οταν με το καλο ερθει η ωρα περιμενω νεα για το δακρυ!

Ας ελπίσουμε να πέσει λιγο!!ναι είδες τι καλα «γαλλικά»ξέρει ο άντρας μ ;;Χαχχαχα
Να έρθει με το καλό ,,,χαχαχαχα

  • Χαχα 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Λογικα θα πεσει η θερμοκρασια. Το βλεπεςι με το μαξιλαρι! Βασικα ρωτα και τη γιατρο την Πεμπτη μηπως εχει καμια ιδεα για μαξιλαρι κτλ.

Χαχαχαχαχα, ο σκληρος αντρας οπως ειναι ολοι τους με τις γλυκες ατακες! Οταν με το καλο ερθει η ωρα περιμενω νεα για το δακρυ!

Τώρα π λέτε γ άντρες  μ ήρθε φλασιά ο δικός μ ο γλυκούλης μιλούσε φαλενεζικα στη κοιλιά μ χθες όπως η Ντορυ στο νεμο..το γέλιο δεν υπήρχε.. :P @Υβόννη ευτυχώς ηρέμησες κ μ τ ζαχαρο όλα καλά θ πάνε!!

@demifilol εγώ σμρ όλη μέρα ήμουν κυριολεκτικά πάνω από το κινητό αφού μόλις απομακρυνομουν νόμιζα ότι το άκουγα να χτυπάει.. Έχω σκάσει περιμένοντας τ αποτελέσματα της νιπτ..η παράνοια σε άλλο επίπεδο!! Χαχα

Επίσης σόρρυ γτ περιγραφή αλλά έχει παρατηρήσει κάποια καμία ενόχληση στο ποπο;;;Στο εξωμητριο με χτυπούσε εκεί ο πόνος απίστευτος.. Κ τώρα κάποιες φορές νιώθω σαν ν με ενοχλεί κάτι πολύ ηπιο


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια μου θα σας τα πω !!Για να καταλάβετε ποσό τρελή είμαι!ας παρεξηγηθώ !!

Ολη μέρα το πρωί κοιτούσα ον-λάιν ότιδηποτε ξεκινάει με το βρεφικό-,,,και χαμογελούσα ,ονειρεύοντας!!

,από το μεσημέρι και μετά ,,,με έπιασε πόνος στο ηβικό οστό ,τσιμπηματάκια κάτω, στον κόλπο ,,,Και έλεγα μέσα μου για δυο ώρες περίπου :δημητρα αυτός είναι παραλογισμός ,φόβος ,δεν είναι κάτι σοβαρό κτλ!!περνουσε η ώρα ,προσευοχομουν,,,διάβαζα διαφορά ,καθησύχαζα κάπως,ανησυχούσα με αλλα !!
Εμ δεν άντεξα κορίτσια ,,πήρα τηλ την γιατρό μου πριν λίγο !!με καθησυχάσε για ακόμα μια φορά η γυναίκα ευτυχως !!ολα είναι από την μέση ,την ξάπλα ,Ότι εάν δούλευα /είχα απασχολημένο το μυαλό μου ,,δεν θα παρατηρούσα τίποτε !Μου είπε για ακόμη μια φορά ,,,ότι έχουμε κάνει τα παντα ,κ παίρνω αυτά που ήδη χρειάζονται !μου έδωσε μαγνήσιο για τα μυϊκά μου !Ηρεμησα κ είπα ότι δεν θα ξανασκεφτώ τίποτε άσχημο !(Αντε να δω πόσες μέρες θα το τηρήσω )

Αυτη ήταν η σχιζοφρένεια μου για σήμερα !!!

Και εγώ Δήμητρα μου φοβάμαι τον εαυτό μου για το πόσο θα το κρατήσω χαχαχ τρελή και εγώ.νιωθω να έχω καλή ψυχολογία και λέω τώρα θα κρατήσει η θα φύγει πάλι; Και θα έρθουν οι υστεριες; Είναι φυσιολογικό.Επισης ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί ζαλίζομαι με το που φάω 

Επίσης δύο φορές έχω νιώσει σουβλιες από κάτω μέσα αλλά όχι τόσο έντονες.η μήτρα κάνει συσπάσεις;

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 45 λεπτά , Argyroula είπε:

Πω πω χαίρομαι πολύ με τα λόγια σου πραγματικά! Δυσκολεύομαι πολύ με την δουλειά! Δεν μου αρέσει μέσω Skype! Δεν πάει καλά.... Το μόνο ευχάριστο είναι που χαίρονται τα μικρά που θα κάνω κι εγώ μωρο! Αυτό είναι τέλειο!!! Τι ξέρω ότι δεν είναι το ίδιο με την ζωή μας ή δουλειά αλλά τωρα το νιώθω πολύ έντονα... Σαν να περίμεναν όλοι από μένα να το περάσω αλλιώς... Πιο δυνατή! Βέβαια το ξέρω ότι κατά βάθος δικέςου είναι οι προσδοκίες αλλά νταξει... Ετσι νομίζω ότι το λαμβάνω απ έξω...

Σ ευχαριστώ πολύ!! Εσύ τι κάνεις με την δουλειά?? Έχεις σταματήσει λόγω κρεβατιού? 

Σε καταλαβαίνω αλλά προσπαθησε αυτά να μην τα αφήνεις να σε επηρεάσουν ,γιατί θα σε επηρεάζουν κ αργότερα σαν μανούλα!!!εκεί να δεις το τι θα ακούσεις!!!χαχαχα

Κάνω καμιά συνέδρια μέσω skype αλλά τα παιδάκια μου τα έχω σταματήσει τώρα κ πολύ μου έχει κοστίσει..αλλά δεν πειράζει,υπομονή για το μωράκι μας!!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάρες μου, τι κάνετε?

Ελπιζω να είστε όλες πολύ πολύ καλά και να συνεχίσουμε έτσι!! Το πρωί είχα ραντεβού με τον γιατρό να δούμε το μωράκι, μετά την αυχενική!! Κορίτσια κάθε φορά νομίζω πως οι λέξεις δεν επαρκούν για να περιγράψω όσα βλέπω και νιώθω!! Αρχικά, ξεκινήσαμε τον υπέρηχο με τη δήλωση του γιατρού «Έλεος από το πρωί μόνο ανδρικά πουλιά βλέπω!». Σας ρωτάω πως να μην πάει καλά μετά η εξέταση??χιχιχιχι!! Η αλήθεια είναι πως πλέον τουλάχιστον για τα αγοράκια είναι κάτι περισσότερο από προφανές το φύλο:grin:!! Οι μετρήσεις είναι όλες καλές, απλά με τη πολυλογία του άντρα μου, κατέληξε να μου κάνει μίνι β επιπέδου!! Ρώταγε για διαφορα όργανα και μετρήσεις, το ένα έφερνε το άλλο και στο τέλος ο γιατρός μιας και είχε και καθαρή εικόνα μας μετρούσε μέχρι και δαχτυλάκια!!Το μωράκι μου είναι 16,3εκ. πια (ολόκληρο παλικαρι)χιχιχιχι και ζυγίζει 158γρ. Κάπου εκει άκουσα τον γιατρό να λέει ότι είναι βαρύ και μεγάλο μωρό, αλλά δεν έδωσε συνέχεια!! Σαν να μετάνοιωσε που το είπε!! Βέβαια και ο άντρας μου και εγώ γεννηθήκαμε κοντά στα 4kg όποτε δεν μου φαίνεται και απίθανο!!:wacko: Μέχρι στιγμής έχω πάρει 2,8kg!! Συνεχίζω σίδηρο και φυλλικό μαζί με τ4 και η β επιπέδου κλείστηκε για 16/06!! Ο άντρας μου σήμερα δεν ήταν μαζί μου, λόγω δουλειάς αλλά από εδώ και στο εξής μπορεί να έρχεται μαζί μου!!Γιουπι!!Επιτελους!!
 
Αυτά...

  • Μου αρέσει 6

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Τώρα π λέτε γ άντρες  μ ήρθε φλασιά ο δικός μ ο γλυκούλης μιλούσε φαλενεζικα στη κοιλιά μ χθες όπως η Ντορυ στο νεμο..το γέλιο δεν υπήρχε.. :P @Υβόννη ευτυχώς ηρέμησες κ μ τ ζαχαρο όλα καλά θ πάνε!!

@demifilol εγώ σμρ όλη μέρα ήμουν κυριολεκτικά πάνω από το κινητό αφού μόλις απομακρυνομουν νόμιζα ότι το άκουγα να χτυπάει.. Έχω σκάσει περιμένοντας τ αποτελέσματα της νιπτ..η παράνοια σε άλλο επίπεδο!! Χαχα

Επίσης σόρρυ γτ περιγραφή αλλά έχει παρατηρήσει κάποια καμία ενόχληση στο ποπο;;;Στο εξωμητριο με χτυπούσε εκεί ο πόνος απίστευτος.. Κ τώρα κάποιες φορές νιώθω σαν ν με ενοχλεί κάτι πολύ ηπιο

Τι γλυκός ο άντρας σου !!!ξερω ότι η αναμονή σε σκοτώνει αλλα κανε λιγη υπομονη ,,λογικά αύριο θα σε πάρουν κοπέλα μου κ θα ηρεμήσεις !!!

 

Just now, Gogo1994 είπε:

Και εγώ Δήμητρα μου φοβάμαι τον εαυτό μου για το πόσο θα το κρατήσω χαχαχ τρελή και εγώ.νιωθω να έχω καλή ψυχολογία και λέω τώρα θα κρατήσει η θα φύγει πάλι; Και θα έρθουν οι υστεριες; Είναι φυσιολογικό.Επισης ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί ζαλίζομαι με το που φάω 

Θα το κρατήσουμε μέχρι τέλους γωγουλινι !!!φτανουν οι τρελες!!!θα λέμε χαζά έδω περα κ θα ξεχνιόμαστε !!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Τώρα π λέτε γ άντρες  μ ήρθε φλασιά ο δικός μ ο γλυκούλης μιλούσε φαλενεζικα στη κοιλιά μ χθες όπως η Ντορυ στο νεμο..το γέλιο δεν υπήρχε.. :P @Υβόννη ευτυχώς ηρέμησες κ μ τ ζαχαρο όλα καλά θ πάνε!!

@demifilol εγώ σμρ όλη μέρα ήμουν κυριολεκτικά πάνω από το κινητό αφού μόλις απομακρυνομουν νόμιζα ότι το άκουγα να χτυπάει.. Έχω σκάσει περιμένοντας τ αποτελέσματα της νιπτ..η παράνοια σε άλλο επίπεδο!! Χαχα

Επίσης σόρρυ γτ περιγραφή αλλά έχει παρατηρήσει κάποια καμία ενόχληση στο ποπο;;;Στο εξωμητριο με χτυπούσε εκεί ο πόνος απίστευτος.. Κ τώρα κάποιες φορές νιώθω σαν ν με ενοχλεί κάτι πολύ ηπιο

Ευχαριστωωωωωω πολυυυυυυ Δεσποινακιιιιιιιιιι! Με φαλενεζικη προφορα κι εγω χιχιχιχχι!

Αχ βρε κοριτσι εδω εχω αγωνια εγω αλλα οπου να 'ναι θα βγουν και θα ειναι ολα καλα!!!!!!!!! Και θα ξεχασεις την αναμονη κ αι ευχομαι να ειναι η τελευταια αγωνια αυτη!!!!

Τί εννοεις ενοχληση; Σαν αιμορροιδες πχ;


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap είπε:

Κοριτσάρες μου, τι κάνετε?

Ελπιζω να είστε όλες πολύ πολύ καλά και να συνεχίσουμε έτσι!! Το πρωί είχα ραντεβού με τον γιατρό να δούμε το μωράκι, μετά την αυχενική!! Κορίτσια κάθε φορά νομίζω πως οι λέξεις δεν επαρκούν για να περιγράψω όσα βλέπω και νιώθω!! Αρχικά, ξεκινήσαμε τον υπέρηχο με τη δήλωση του γιατρού «Έλεος από το πρωί μόνο ανδρικά πουλιά βλέπω!». Σας ρωτάω πως να μην πάει καλά μετά η εξέταση??χιχιχιχι!! Η αλήθεια είναι πως πλέον τουλάχιστον για τα αγοράκια είναι κάτι περισσότερο από προφανές το φύλο:grin:!! Οι μετρήσεις είναι όλες καλές, απλά με τη πολυλογία του άντρα μου, κατέληξε να μου κάνει μίνι β επιπέδου!! Ρώταγε για διαφορα όργανα και μετρήσεις, το ένα έφερνε το άλλο και στο τέλος ο γιατρός μιας και είχε και καθαρή εικόνα μας μετρούσε μέχρι και δαχτυλάκια!!Το μωράκι μου είναι 16,3εκ. πια (ολόκληρο παλικαρι)χιχιχιχι και ζυγίζει 158γρ. Κάπου εκει άκουσα τον γιατρό να λέει ότι είναι βαρύ και μεγάλο μωρό, αλλά δεν έδωσε συνέχεια!! Σαν να μετάνοιωσε που το είπε!! Βέβαια και ο άντρας μου και εγώ γεννηθήκαμε κοντά στα 4kg όποτε δεν μου φαίνεται και απίθανο!!:wacko: Μέχρι στιγμής έχω πάρει 2,8kg!! Συνεχίζω σίδηρο και φυλλικό μαζί με τ4 και η β επιπέδου κλείστηκε για 16/06!! Ο άντρας μου σήμερα δεν ήταν μαζί μου, λόγω δουλειάς αλλά από εδώ και στο εξής μπορεί να έρχεται μαζί μου!!Γιουπι!!Επιτελους!!
 
Αυτά...

Αγορομανουλα χαρούμενη ,πολύ όμορφα τα νέα σου !!Πραγμτικα σ έκανε β επιπέδου ,,,κ την επόμενη θα μπορεί να χαρεί κ ο άντρας σου !!με το καλό κοπέλα μου!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, VDPap said:

Κοριτσάρες μου, τι κάνετε?

Ελπιζω να είστε όλες πολύ πολύ καλά και να συνεχίσουμε έτσι!! Το πρωί είχα ραντεβού με τον γιατρό να δούμε το μωράκι, μετά την αυχενική!! Κορίτσια κάθε φορά νομίζω πως οι λέξεις δεν επαρκούν για να περιγράψω όσα βλέπω και νιώθω!! Αρχικά, ξεκινήσαμε τον υπέρηχο με τη δήλωση του γιατρού «Έλεος από το πρωί μόνο ανδρικά πουλιά βλέπω!». Σας ρωτάω πως να μην πάει καλά μετά η εξέταση??χιχιχιχι!! Η αλήθεια είναι πως πλέον τουλάχιστον για τα αγοράκια είναι κάτι περισσότερο από προφανές το φύλο:grin:!! Οι μετρήσεις είναι όλες καλές, απλά με τη πολυλογία του άντρα μου, κατέληξε να μου κάνει μίνι β επιπέδου!! Ρώταγε για διαφορα όργανα και μετρήσεις, το ένα έφερνε το άλλο και στο τέλος ο γιατρός μιας και είχε και καθαρή εικόνα μας μετρούσε μέχρι και δαχτυλάκια!!Το μωράκι μου είναι 16,3εκ. πια (ολόκληρο παλικαρι)χιχιχιχι και ζυγίζει 158γρ. Κάπου εκει άκουσα τον γιατρό να λέει ότι είναι βαρύ και μεγάλο μωρό, αλλά δεν έδωσε συνέχεια!! Σαν να μετάνοιωσε που το είπε!! Βέβαια και ο άντρας μου και εγώ γεννηθήκαμε κοντά στα 4kg όποτε δεν μου φαίνεται και απίθανο!!:wacko: Μέχρι στιγμής έχω πάρει 2,8kg!! Συνεχίζω σίδηρο και φυλλικό μαζί με τ4 και η β επιπέδου κλείστηκε για 16/06!! Ο άντρας μου σήμερα δεν ήταν μαζί μου, λόγω δουλειάς αλλά από εδώ και στο εξής μπορεί να έρχεται μαζί μου!!Γιουπι!!Επιτελους!!
 
Αυτά...

Κοριτσακι μου σε σκεφτομουν σημερα, θυμομουν οτι ειχες γιατρο!!! Καλα αυτοι οι υπερηχοι σου ειναι ολοι για καρτουν, δεν υπαρχουν χαχαχαχαχα! Παντως αν θες να ειναι σε βιντεοκληση ο αντρας σου οταν παω κι εγω, μπας και ρωτησει τιποτα να μου πουν κι εμενα καμια εξτρα πληροφορια; Χαχαχαχα!

Τελεια ολα λοιπον!!!!! Μια χαρα και με τα κιλακια σου και με το καλο να παρεις αγκαλια το παλικαρακι σας!!! Εχω χαρει τοσο που απο δω και περα θα τον εχεις παρεα τον αντρουλη σου! Να δουμε και απο κοντα τι θα λενε με το γιατρο, χαχαχαχα!

Just now, Gogo1994 said:

Και εγώ Δήμητρα μου φοβάμαι τον εαυτό μου για το πόσο θα το κρατήσω χαχαχ τρελή και εγώ.νιωθω να έχω καλή ψυχολογία και λέω τώρα θα κρατήσει η θα φύγει πάλι; Και θα έρθουν οι υστεριες; Είναι φυσιολογικό.Επισης ας μου εξηγήσει κάποιος γιατί ζαλίζομαι με το που φάω 

Εσενα Γωγουλα ειπαμε τη λυση, φυλλαδια με μαθηματικα και ολα θα περνανε χιχιχιχιχιχι!

Λες ο μπεμπης να δηλωνει την παρουσια του οταν τρως; Φαγανος λες να μας βγει ο Κρητικαρος;;

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, VDPap είπε:

Κοριτσάρες μου, τι κάνετε?

Ελπιζω να είστε όλες πολύ πολύ καλά και να συνεχίσουμε έτσι!! Το πρωί είχα ραντεβού με τον γιατρό να δούμε το μωράκι, μετά την αυχενική!! Κορίτσια κάθε φορά νομίζω πως οι λέξεις δεν επαρκούν για να περιγράψω όσα βλέπω και νιώθω!! Αρχικά, ξεκινήσαμε τον υπέρηχο με τη δήλωση του γιατρού «Έλεος από το πρωί μόνο ανδρικά πουλιά βλέπω!». Σας ρωτάω πως να μην πάει καλά μετά η εξέταση??χιχιχιχι!! Η αλήθεια είναι πως πλέον τουλάχιστον για τα αγοράκια είναι κάτι περισσότερο από προφανές το φύλο:grin:!! Οι μετρήσεις είναι όλες καλές, απλά με τη πολυλογία του άντρα μου, κατέληξε να μου κάνει μίνι β επιπέδου!! Ρώταγε για διαφορα όργανα και μετρήσεις, το ένα έφερνε το άλλο και στο τέλος ο γιατρός μιας και είχε και καθαρή εικόνα μας μετρούσε μέχρι και δαχτυλάκια!!Το μωράκι μου είναι 16,3εκ. πια (ολόκληρο παλικαρι)χιχιχιχι και ζυγίζει 158γρ. Κάπου εκει άκουσα τον γιατρό να λέει ότι είναι βαρύ και μεγάλο μωρό, αλλά δεν έδωσε συνέχεια!! Σαν να μετάνοιωσε που το είπε!! Βέβαια και ο άντρας μου και εγώ γεννηθήκαμε κοντά στα 4kg όποτε δεν μου φαίνεται και απίθανο!!:wacko: Μέχρι στιγμής έχω πάρει 2,8kg!! Συνεχίζω σίδηρο και φυλλικό μαζί με τ4 και η β επιπέδου κλείστηκε για 16/06!! Ο άντρας μου σήμερα δεν ήταν μαζί μου, λόγω δουλειάς αλλά από εδώ και στο εξής μπορεί να έρχεται μαζί μου!!Γιουπι!!Επιτελους!!
 
Αυτά...

Βρε μεγάλωσε ο γιοκας σου μπραβοοο 

Κορίτσια εμένα επίσης η κοιλιά μου κάνει μπαμ νομίζω χαχαχα λέτε να μεγαλωσε κ εμένα απότομα;

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Κορίτσια μου θα σας τα πω !!Για να καταλάβετε ποσό τρελή είμαι!ας παρεξηγηθώ !!

Ολη μέρα το πρωί κοιτούσα ον-λάιν ότιδηποτε ξεκινάει με το βρεφικό-,,,και χαμογελούσα ,ονειρεύοντας!!

,από το μεσημέρι και μετά ,,,με έπιασε πόνος στο ηβικό οστό ,τσιμπηματάκια κάτω, στον κόλπο ,,,Και έλεγα μέσα μου για δυο ώρες περίπου :δημητρα αυτός είναι παραλογισμός ,φόβος ,δεν είναι κάτι σοβαρό κτλ!!περνουσε η ώρα ,προσευοχομουν,,,διάβαζα διαφορά ,καθησύχαζα κάπως,ανησυχούσα με αλλα !!
Εμ δεν άντεξα κορίτσια ,,πήρα τηλ την γιατρό μου πριν λίγο !!με καθησυχάσε για ακόμα μια φορά η γυναίκα ευτυχως !!ολα είναι από την μέση ,την ξάπλα ,Ότι εάν δούλευα /είχα απασχολημένο το μυαλό μου ,,δεν θα παρατηρούσα τίποτε !Μου είπε για ακόμη μια φορά ,,,ότι έχουμε κάνει τα παντα ,κ παίρνω αυτά που ήδη χρειάζονται !μου έδωσε μαγνήσιο για τα μυϊκά μου !Ηρεμησα κ είπα ότι δεν θα ξανασκεφτώ τίποτε άσχημο !(Αντε να δω πόσες μέρες θα το τηρήσω )

Αυτη ήταν η σχιζοφρένεια μου για σήμερα !!!

Χααχαχαχααχα!!!γελάω,με τρέλανε το 'η σχιζοφρένεια μου για σημερα' !κοπέλα μου ευτυχώς η γιατρός είναι πάντα παρούσα κ σε καθησυχάζει,είναι η πιο κατάλληλη κ καλά κάνεις κ απευθύνεσαι σε αυτήν !!!κι εγώ το έχω που κ που κ μου είπε ο γιατρός ότι είναι από την ξάπλα(σαν σημείωση το λέω κ το δικό μου,για να δεις)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακι μου σε σκεφτομουν σημερα, θυμομουν οτι ειχες γιατρο!!! Καλα αυτοι οι υπερηχοι σου ειναι ολοι για καρτουν, δεν υπαρχουν χαχαχαχαχα! Παντως αν θες να ειναι σε βιντεοκληση ο αντρας σου οταν παω κι εγω, μπας και ρωτησει τιποτα να μου πουν κι εμενα καμια εξτρα πληροφορια; Χαχαχαχα!

Τελεια ολα λοιπον!!!!! Μια χαρα και με τα κιλακια σου και με το καλο να παρεις αγκαλια το παλικαρακι σας!!! Εχω χαρει τοσο που απο δω και περα θα τον εχεις παρεα τον αντρουλη σου! Να δουμε και απο κοντα τι θα λενε με το γιατρο, χαχαχαχα!

Εσενα Γωγουλα ειπαμε τη λυση, φυλλαδια με μαθηματικα και ολα θα περνανε χιχιχιχιχιχι!

Λες ο μπεμπης να δηλωνει την παρουσια του οταν τρως; Φαγανος λες να μας βγει ο Κρητικαρος;;

Αν τα συνδέσω όλα μαζί με την ώρα που με πιάνει κ τη κοιλιά που στρογγυλεύει κ πάει  συν το πιλάφι που μου μύρισε τις προάλλες μάλλον χαίρεται πολύ όταν τρώω χαχαχα

Όχι άλλα μαθηματικά πια τα έφαγα στη μάπα χρονιααα

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ευχαριστωωωωωω πολυυυυυυ Δεσποινακιιιιιιιιιι! Με φαλενεζικη προφορα κι εγω χιχιχιχχι!

Αχ βρε κοριτσι εδω εχω αγωνια εγω αλλα οπου να 'ναι θα βγουν και θα ειναι ολα καλα!!!!!!!!! Και θα ξεχασεις την αναμονη κ αι ευχομαι να ειναι η τελευταια αγωνια αυτη!!!!

Τί εννοεις ενοχληση; Σαν αιμορροιδες πχ;

Δεν ξέρω πώς είναι οι αιμορροΐδες..με την τουαλέτα δεν έχω θέμα απλά νιώθω που κ που κάτι σαν πονακι εκει


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...