Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Κορίτσια καλημέρα!

      Γνωρίζει καμία αν εφοσον ανοιχτεί η gonal μέχρι ποτε μπορει να διατηρηθεί στο ψυγείο και να χρησιμοποιηθεί το υπόλοιπο υλικό; Στο κουτί γραφει 28 ημέρες, αλλα μιλαει για θερμοκρασιες μικρότερες των 25, στο ψυγειο δεν θα διατηρείται σιγουρα παραπάνω; Οχι φυσικα μεχρι την αναγραφόμενη ημερομηνια ληξης, αλλα ενα διμηνο δεν θα διατηρείται; 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol είπε:

Σκέφτηκα να πάρω ένα μαξιλάρι θηλασμού !Αλλα με αυτή τη ζέστη σκάω κιόλας !ολα μου φταίνε όπως καταλαβαίνεις !!εαν Δ την έπαιρνα ,,νομίζω θα τρελαινομουν μέχρι την Πέμπτη !Χαχαχαχα

Ανεφερα στον αντρουλη μου ότι ισως θα  μπει στον μεγάλο υπέρηχο μαζί μου και μ απάντησε με επίπεδο όπως παντα :Αντε ρε π,,,,μου !!!χαχαχαχαχ του βγήκε πολύ αυθόρμητα !φαντασου το κλάμα του !!!χαχαχαχχα

Αχαχαχααχα!τι καλοοοοος!!!

Εννοείται μαξιλάρι!!!κ συστήνω όχι θηλασμού,εγκυμοσύνης!!!!με είχε βολεψει απίστευτα πέρσι κ φέτος από τώρα το χρησιμοποιώ!τα έχει βγάλει τα λεφτά του!!!

Just now, Evitheodorou είπε:

Γειά σας και από μένα κορίτσια..καλωσηρθαν οι καινούργιες κοπέλες εύχομαι κ όλα με το καλό..καλά αποτελέσματα σε όσες κοπέλες έχουν αυχενικες!!διαβάζω και τα σούπερ νέα με τα αποτελέσματα και να συνεχίσουν έτσι εύχομαι σε όλες τις κοπέλες.!!Μαρακι Περαστικά εύχομαι..δεν γραφω συχνά αλλά σας διαβάζω..βγαινω κιόλας έξω ξεχνιεμαι ασχολούμαι κ με άλλα πράγματα αλλά πάντα σας διαβάζω..

Γεια σου ευουλα μου!!!καλά κάνεις κ ξεχνιέσαι!εεεετσι,να περνάει γρήγορα ο καιρός!!!τι καλά που γύρισες στο νησί σου:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Despoina Mar said:

Δεν ξέρω πώς είναι οι αιμορροΐδες..με την τουαλέτα δεν έχω θέμα απλά νιώθω που κ που κάτι σαν πονακι εκει

Ισως ειναι καποιος πονος που αντανακλα εκει. Γενικα πωπος και γενητικα οργανα πανε λιγο παρεα και τωρα που μεγαλωνει φουλ η μητρα πιεζει. Ελπιζω να μην ειναι πολυ ενοχλητικο. Ρωτα μια και το γιατροο να σου πει. Εγω το παθαινα καμια φορα στην περιοδο αυτο που λες.

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Τώρα π λέτε γ άντρες  μ ήρθε φλασιά ο δικός μ ο γλυκούλης μιλούσε φαλενεζικα στη κοιλιά μ χθες όπως η Ντορυ στο νεμο..το γέλιο δεν υπήρχε.. :P @Υβόννη ευτυχώς ηρέμησες κ μ τ ζαχαρο όλα καλά θ πάνε!!

@demifilol εγώ σμρ όλη μέρα ήμουν κυριολεκτικά πάνω από το κινητό αφού μόλις απομακρυνομουν νόμιζα ότι το άκουγα να χτυπάει.. Έχω σκάσει περιμένοντας τ αποτελέσματα της νιπτ..η παράνοια σε άλλο επίπεδο!! Χαχα

Επίσης σόρρυ γτ περιγραφή αλλά έχει παρατηρήσει κάποια καμία ενόχληση στο ποπο;;;Στο εξωμητριο με χτυπούσε εκεί ο πόνος απίστευτος.. Κ τώρα κάποιες φορές νιώθω σαν ν με ενοχλεί κάτι πολύ ηπιο

Βρε τι γλυκός ο άντρας σου!!!

Μήπως βρε συ είναι ισχυαλγια;νεύρο είναι μάλλον που χτυπάει μέχρι ψηλά στο κωλαρακο ο πόνος..το έχω πάθει,άσχετη φάση εκτός εγκυμοσύνης..βάλε αν θες καμία φυτική κρεμουλα κ τρίψε το σημειο

Just now, VDPap είπε:

Κοριτσάρες μου, τι κάνετε?

Ελπιζω να είστε όλες πολύ πολύ καλά και να συνεχίσουμε έτσι!! Το πρωί είχα ραντεβού με τον γιατρό να δούμε το μωράκι, μετά την αυχενική!! Κορίτσια κάθε φορά νομίζω πως οι λέξεις δεν επαρκούν για να περιγράψω όσα βλέπω και νιώθω!! Αρχικά, ξεκινήσαμε τον υπέρηχο με τη δήλωση του γιατρού «Έλεος από το πρωί μόνο ανδρικά πουλιά βλέπω!». Σας ρωτάω πως να μην πάει καλά μετά η εξέταση??χιχιχιχι!! Η αλήθεια είναι πως πλέον τουλάχιστον για τα αγοράκια είναι κάτι περισσότερο από προφανές το φύλο:grin:!! Οι μετρήσεις είναι όλες καλές, απλά με τη πολυλογία του άντρα μου, κατέληξε να μου κάνει μίνι β επιπέδου!! Ρώταγε για διαφορα όργανα και μετρήσεις, το ένα έφερνε το άλλο και στο τέλος ο γιατρός μιας και είχε και καθαρή εικόνα μας μετρούσε μέχρι και δαχτυλάκια!!Το μωράκι μου είναι 16,3εκ. πια (ολόκληρο παλικαρι)χιχιχιχι και ζυγίζει 158γρ. Κάπου εκει άκουσα τον γιατρό να λέει ότι είναι βαρύ και μεγάλο μωρό, αλλά δεν έδωσε συνέχεια!! Σαν να μετάνοιωσε που το είπε!! Βέβαια και ο άντρας μου και εγώ γεννηθήκαμε κοντά στα 4kg όποτε δεν μου φαίνεται και απίθανο!!:wacko: Μέχρι στιγμής έχω πάρει 2,8kg!! Συνεχίζω σίδηρο και φυλλικό μαζί με τ4 και η β επιπέδου κλείστηκε για 16/06!! Ο άντρας μου σήμερα δεν ήταν μαζί μου, λόγω δουλειάς αλλά από εδώ και στο εξής μπορεί να έρχεται μαζί μου!!Γιουπι!!Επιτελους!!
 
Αυτά...

Αχ τι καλά!θα έχεις τον αντρούλη σου!!!τέλεια!κ ο μπεμπαρος Παναγίτσα μου!έτσι να τσιμπας μπουτακια!!εγώ γεννήθηκα 3.600 κ ο άντρας μου 4.100 ,ε το μωρό μας 4.000!!μας είπε ότι είναι κληρονομικό πάντως,οπότε κ την μπουμπού μου την περιμένω μπαμπατσικη!!χαχαχα

Just now, Despoina Mar είπε:

Δεν ξέρω πώς είναι οι αιμορροΐδες..με την τουαλέτα δεν έχω θέμα απλά νιώθω που κ που κάτι σαν πονακι εκει

Α καλά άκυρο,εγώ κατάλαβα μυϊκά ότι πονάς στο ποπουδακο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Βρε τι γλυκός ο άντρας σου!!!

Μήπως βρε συ είναι ισχυαλγια;νεύρο είναι μάλλον που χτυπάει μέχρι ψηλά στο κωλαρακο ο πόνος..το έχω πάθει,άσχετη φάση εκτός εγκυμοσύνης..βάλε αν θες καμία φυτική κρεμουλα κ τρίψε το σημειο

Αχ τι καλά!θα έχεις τον αντρούλη σου!!!τέλεια!κ ο μπεμπαρος Παναγίτσα μου!έτσι να τσιμπας μπουτακια!!εγώ γεννήθηκα 3.600 κ ο άντρας μου 4.100 ,ε το μωρό μας 4.000!!μας είπε ότι είναι κληρονομικό πάντως,οπότε κ την μπουμπού μου την περιμένω μπαμπατσικη!!χαχαχα

Α καλά άκυρο,εγώ κατάλαβα μυϊκά ότι πονάς στο ποπουδακο

Αν ειναι κληρονομικο εμεις με το κυαλι θα δουμε μπουτακι!!!! 3 κιλα εγω, 3.100 ο αντρας μου χιχιχιχι! Μετα ομως τα βαλαμε τα κιλακια μας!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Αν ειναι κληρονομικο εμεις με το κυαλι θα δουμε μπουτακι!!!! 3 κιλα εγω, 3.100 ο αντρας μου χιχιχιχι! Μετα ομως τα βαλαμε τα κιλακια μας!!!

Έλα ρε και 3 κιλα μια χαρουλα είναι!!!δεν θα ζοριστεις κ πολύ,άκουσε εδώ την μάνα που 12 ώρες κοιλοπονουσε κ βγήκε ο μικρός με το χέρι του κολλημένο στο πρόσωπο του!!!θα με θυμηθείς τότε!!!χααχαχα

Κοριτσιααααα

Έτρωγα πατατοσαλάτα κρύα παγωμένη αλλά νοστιμότατη κ μόλις ένιωσα την μπουμπού!!!είμαι σχεδόν σίγουρη!!δεν ήταν έντερο,ήταν κάπως από το βάθος,τικ τικ!!!θα τρελαθωωωωωω

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Χααχαχαχααχα!!!γελάω,με τρέλανε το 'η σχιζοφρένεια μου για σημερα' !κοπέλα μου ευτυχώς η γιατρός είναι πάντα παρούσα κ σε καθησυχάζει,είναι η πιο κατάλληλη κ καλά κάνεις κ απευθύνεσαι σε αυτήν !!!κι εγώ το έχω που κ που κ μου είπε ο γιατρός ότι είναι από την ξάπλα(σαν σημείωση το λέω κ το δικό μου,για να δεις)

Θα κοιτάξω αυτό το μαξιλάρι ,να με βοηθήσει εστω κ λίγο !

ΑΧΧΧΧΧΧΧ Ξεκίνησε να χτυπάει !!!!!εγω προσπαθώ να την νιώσω μέρες αλλα τίποτε ακόμα !!!ποσο τέλεια που επιβεβαιώνεσαι με το σκίρτημα ότι κουβαλάς μέσα σου μια ψυχούλα !!!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Θα κοιτάξω αυτό το μαξιλάρι ,να με βοηθήσει εστω κ λίγο !

ΑΧΧΧΧΧΧΧ Ξεκίνησε να χτυπάει !!!!!εγω προσπαθώ να την νιώσω μέρες αλλα τίποτε ακόμα !!!ποσο τέλεια που επιβεβαιώνεσαι με το σκίρτημα ότι κουβαλάς μέσα σου μια ψυχούλα !!!!

Θα την ακούσεις την τσαουσα σου σε πολύ μια δυο βδομάδες,θα δεις!!!!χααχαχα!πω πω ενώ πέρσι το έζησα,σαν αίσθηση δεν υπάρχει,λες κ είναι η πρώτη φορά το νιώθω:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Έλα ρε και 3 κιλα μια χαρουλα είναι!!!δεν θα ζοριστεις κ πολύ,άκουσε εδώ την μάνα που 12 ώρες κοιλοπονουσε κ βγήκε ο μικρός με το χέρι του κολλημένο στο πρόσωπο του!!!θα με θυμηθείς τότε!!!χααχαχα

Κοριτσιααααα

Έτρωγα πατατοσαλάτα κρύα παγωμένη αλλά νοστιμότατη κ μόλις ένιωσα την μπουμπού!!!είμαι σχεδόν σίγουρη!!δεν ήταν έντερο,ήταν κάπως από το βάθος,τικ τικ!!!θα τρελαθωωωωωω

Θα τρελαθωωωωωωωωωωωω! Εχω κεραιες εγω σηκωμενες μπας και νιωσω το μικρο αλλα ακομη τιποτα! Αχ Μαρακι μου τί υπεροχα που κλεινει αυτη η μερα!!!!!!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Έλα ρε και 3 κιλα μια χαρουλα είναι!!!δεν θα ζοριστεις κ πολύ,άκουσε εδώ την μάνα που 12 ώρες κοιλοπονουσε κ βγήκε ο μικρός με το χέρι του κολλημένο στο πρόσωπο του!!!θα με θυμηθείς τότε!!!χααχαχα

Κοριτσιααααα

Έτρωγα πατατοσαλάτα κρύα παγωμένη αλλά νοστιμότατη κ μόλις ένιωσα την μπουμπού!!!είμαι σχεδόν σίγουρη!!δεν ήταν έντερο,ήταν κάπως από το βάθος,τικ τικ!!!θα τρελαθωωωωωω

Αχ μωρέ Μαράκι μου συγκινηθηκα

Πολυυυυ χάρηκα

Θα μου το περιγράψειςςςς όσο μπορείς ; Πάνε μέρες που προσπαθώ να καταλάβω τι νιώθω χαχαχαχα 

Εσύ είσαι έμπειρη

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου καλησπερα και καλως μας ηρθες!!!! Καταρχην αρχιζω με το τελευταιο! Αυτη η ομαδα εδω ειναι και για να γκρινιαζουμε και για να ξεσπαμε! Δε θες αλλες εγκυες στον περιγυρο, ειμαστε εδω ολες μια και μια περιπτωσεις χαχαχα! Αλλη με εμετους, αλλη με νευρα, αλλη με αγχη αλλη με ολα μαζι!!!

Καταρχην εγω ειμαι μαθηματικος στο πανεπιστημιο και ενω λατρευα να κανω μαθημα, να μπαινω στο αμφιθεατρο και να δινω ενεργεια, να βλεπω τα προσωπακια αλλωτε σαν χαμενα (το πιο συνηθες χχαχαχα) και μετα να φωτιζονται αν καταλαβαιναν, να ρωταω αποριες κτλ ξαφνικα ειμαι με μια καμερα και γυριζω βιντεο και τα ανεβαζω στο ιντερνετ...Αυτο μαθημα δε το λες...Ειχα κι εγω φανταστει να πξγαινω με τα ανοιξιατικα μου ρουχαλακια στη σχολη, να μου λενε ολοι αααα τι ωραια κοιλια χαχαχα! Αργυρουλα μου ολες ετσι ειμαστε, ξενερωμενες με ολο αυτο...Και δεν ειναι κακο να γκρινιαζεις, ισα ισα ξεσπας! Και εμεις σε καταλαβαινουμε και να μας τα λες!

Επισης με την κοιλια που ειπες! Καταρχην εμενα λιγο τωρα φανηκε αποτομα, οποτε δεν ξερεις τι θα γινει στο δικο σου σωμα! Δευτερον, για να δεις εδω ορμονη καγκελο! Εδειξα σε μια φιλη τον υπερηχο και ειπε οτι το μωρο μοιαζει με τον κασπερ (που οντως μοιαζει χαχαχα) και εγω νευριασα και στεναψωρεθηκα που ειπαν το παιδι κασπερ!!!! Το Πασχα εκλαιγα με μαυρο δακρυ επειδη ειδα μια διαφημιση για αρνι στο φουρνο και λυπηθηκα τα σφαγμενα αρνια, που καθε χρονο χλαπακιαζω αλλα φετος τα λυπηθηκα!

Λοιπον, εδω σε αυτη τηνομαδα δεν εισαι ψυχολογος που στηριζεις, εισαι μια γλυκια εγκυουλα που θελει φροντιδα και ειμαστε ολες εδω να σου τη δωσουμε!!!!

Κοριτσακι μου το ηξερα θα χαρεις και σε ευχαριστω για ολα-ξερεις εσυ!!! Κυριακη θα φαμε κατι ειπαμε πιο εξω απο το στρατιωτικο νομο διατροφης χιχιχιχιχιχιχι! Ο αντρας σου εμαθε τα ευχαριστα για τον υπερηχο; Γελαω τοσο με αυτα που λεγαμε χτες!!

Κοριτσακι μου σε ευχαριστω πολυ!!! Καλη επιτυχια με την αυχενικη!!!!!!! Θα ειναι ολα τελεια!

Φραουλινο μου δεν ειπε νουμερο αλλα θα παω να παρω τα αποτελεσματα σε καποια φαση να τα εχω και στο αρχειο μου! Εδω δε λενε πολλα ρε παιδι μου...Σου λενε μονο το πορισμα και αν ρωτησεις εσυ θα πουν! Δυστυχως δουλευα και δεν ειχα το κινητο οταν πηρε και μου αφησε απλα μηνυμα! Καλα κανεις να κανεις οτι εκανες, κι εγω ετσι να ξερουμε που βρισκομαστε!

Ειδες βρε Μαρακι τελικα το πιτογυρο ποσο αθωο ειναι; Εχει τη ντοματουλα του, οποτε τρως εκει και εξισορροπει χαχαχαχαχα! Ευχαριστω κοριτσακι μου για τα τιπς! Ολα ειναι καλα μεν αλλα οντως μου ειπε να εχω το νου μου, οποτε αυτο με τις δουλεις στο σπιτι μου εδωσε καλη ιδεα, γιατι δεν εινα παντα ευκολο να βγεις εξω!

Αχ τι ωραία που τα λες κι εσύ!! Σ ευχαριστώ... :)

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Θα τρελαθωωωωωωωωωωωω! Εχω κεραιες εγω σηκωμενες μπας και νιωσω το μικρο αλλα ακομη τιποτα! Αχ Μαρακι μου τί υπεροχα που κλεινει αυτη η μερα!!!!!!!!!!!!!!!

Αγαπάκι μου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη άκουσα τον γιο μου 17-18η οπότε έχε τα αυτιά σου σηκωμένα αλλά λιγο ακόμα υπομονή.μπορει στην αρχή να το μπερδεύεις κ με έντερο να ξέρεις.:-?

Just now, Gogo1994 είπε:

Αχ μωρέ Μαράκι μου συγκινηθηκα

Πολυυυυ χάρηκα

Θα μου το περιγράψειςςςς όσο μπορείς ; Πάνε μέρες που προσπαθώ να καταλάβω τι νιώθω χαχαχαχα 

Εσύ είσαι έμπειρη

Αν νομίζεις ότι είναι το μωρακι σου,τότε να ξέρεις κατά πάσα είναι!!!ειδικά αν είναι έξτρα δραστήριο.εγω το νιώθω σαν μια πεταλούδα πολύ βαθιά μέσα μου που πεταριζει ελαφρά,δηλαδή κλάσματα του δευτερολέπτου . ή σαν κάποιος από βαθιά να σου κάνει με το δαχτυλακι του τικ τικ.συνηθως σε μένα κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη κ τώρα το καταλάβαινα όταν έπινα κρύο νερό,έτρωγα κάτι κρύο.θα το κατάλαβεις πιστεύω.εγω στον γιο μου στην αρχή δεν ήμουν σίγουρη ,έλεγα 'μπα έντερο είναι' αλλά οσο περνουσε ο καιρός δυναμωνε αυτό!στο εύχομαι σύντομα!!!!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αγαπάκι μου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη άκουσα τον γιο μου 17-18η οπότε έχε τα αυτιά σου σηκωμένα αλλά λιγο ακόμα υπομονή.μπορει στην αρχή να το μπερδεύεις κ με έντερο να ξέρεις.:-?

Αν νομίζεις ότι είναι το μωρακι σου,τότε να ξέρεις κατά πάσα είναι!!!ειδικά αν είναι έξτρα δραστήριο.εγω το νιώθω σαν μια πεταλούδα πολύ βαθιά μέσα μου που πεταριζει ελαφρά,δηλαδή κλάσματα του δευτερολέπτου . ή σαν κάποιος από βαθιά να σου κάνει με το δαχτυλακι του τικ τικ.συνηθως σε μένα κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη κ τώρα το καταλάβαινα όταν έπινα κρύο νερό,έτρωγα κάτι κρύο.θα το κατάλαβεις πιστεύω.εγω στον γιο μου στην αρχή δεν ήμουν σίγουρη ,έλεγα 'μπα έντερο είναι' αλλά οσο περνουσε ο καιρός δυναμωνε αυτό!στο εύχομαι σύντομα!!!!:x

Μολις εβαλα νερο στο ψυγειο να εχω κρυο για αυριο να πειραματιστω!!!!!!! Χαχαχαχαχα! Λες να παρω κανα παγωτο τωρα που πηρα το οκ; Καθαρα για την κλωτσια θα θυσιαστω! Χαχαχαχα! Θα μεινω στο νερο καλυτερα!

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αγαπάκι μου στην πρώτη μου εγκυμοσύνη άκουσα τον γιο μου 17-18η οπότε έχε τα αυτιά σου σηκωμένα αλλά λιγο ακόμα υπομονή.μπορει στην αρχή να το μπερδεύεις κ με έντερο να ξέρεις.:-?

Αν νομίζεις ότι είναι το μωρακι σου,τότε να ξέρεις κατά πάσα είναι!!!ειδικά αν είναι έξτρα δραστήριο.εγω το νιώθω σαν μια πεταλούδα πολύ βαθιά μέσα μου που πεταριζει ελαφρά,δηλαδή κλάσματα του δευτερολέπτου . ή σαν κάποιος από βαθιά να σου κάνει με το δαχτυλακι του τικ τικ.συνηθως σε μένα κ στην προηγούμενη εγκυμοσύνη κ τώρα το καταλάβαινα όταν έπινα κρύο νερό,έτρωγα κάτι κρύο.θα το κατάλαβεις πιστεύω.εγω στον γιο μου στην αρχή δεν ήμουν σίγουρη ,έλεγα 'μπα έντερο είναι' αλλά οσο περνουσε ο καιρός δυναμωνε αυτό!στο εύχομαι σύντομα!!!!:x

Ευχαριστώ Μαρία μου θα ανοίξω κεραίες κι εγώ 

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μολις εβαλα νερο στο ψυγειο να εχω κρυο για αυριο να πειραματιστω!!!!!!! Χαχαχαχαχα! Λες να παρω κανα παγωτο τωρα που πηρα το οκ; Καθαρα για την κλωτσια θα θυσιαστω! Χαχαχαχα! Θα μεινω στο νερο καλυτερα!

Αχαχαχαχαχααχα!!!η θυσία της μάνας!!!αχαχααχα!φάε κ ένα παγωτακι!!μπορείς να κάνεις σορμπε με μέλι,κ κρύο κ γλυκό κ υγιεινό!!!λες να κάνω κι εγώ τώρα που το είπα;;μιαμ!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αχαχαχαχαχααχα!!!η θυσία της μάνας!!!αχαχααχα!φάε κ ένα παγωτακι!!μπορείς να κάνεις σορμπε με μέλι,κ κρύο κ γλυκό κ υγιεινό!!!λες να κάνω κι εγώ τώρα που το είπα;;μιαμ!!!!E

Ολες οι θυσιες για την κλωτσια του μωρου μου!!!Θα το πιω και αυτο το κρυο ποτηρι!

Ναι κανουμε κι εμεις ενα τελειο σορμπε φραουλα με στεβια!! Εχει εδω φραουλες απο το δασος που ειναι υπεροχες! Αλλα και με μελακι θα ειναι τελειο! Μιαμ!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...