Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα υβοννακι μου πως κ πως περιμένω κ εγώ αυτή τη βδομάδα για όλες μας. Μωρέ έχω λιγουριτσεςς παραπάνω κ το Μάιο κορίτσια έχω πάρει ένα κιλό ενώ στο πρώτο τρίμηνο 1.5 αρχίζει κ ανεβαίνει μόνη της η ζυγαριά χαχα

Μέσα σε μια εβδομάδα πήρα μισό κιλο!!δ ξέρω πως θα πάει ,,,αλλα ανεβαίνει όντως η ζυγαριά !

Just now, Despoina Mar είπε:

Κ εγώ τ η μέρα π έφαγα κεράσια κ νεκταρινια τούμπανο η κοιλιά μετά κ τ επόμενη μέρα είχα λίγο πονοκοιλο..μας ξεκαναν χαχα

Κ είναι τόσο λαχταριστά !!!ποτε θα μπορέσουμε να φάμε ;!

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια 9 μεγάλη και 6 μικρή για μένα καλά είναι μου έχουν πει τόσο. Πάλι πήγα να σηκωθώ κ ανακατεύτηκα 

Δεν μπορώ να καταλάβω... 

Η γιατρός μ είπε όταν έχει ζέστη ,Δ είσαι καλα φαγωμένη ,η πίεση πέφτει !μαλλον πρέπει να ξεκουραστείς κ να φας λίγο πιο σωστά !

Just now, MumMaria είπε:

Καλημέρα Ανθή κ καλώς ήρθες!!!άντε επιτέλους να αυξάνονται κ τα αγοράκια!:xΕγω έχω πιθανή ημερομηνία 4/11 κ περιμένω κοριτσάκι αυτήν την φορά!αλλά έχω κ ένα αγοράκι 9 μηνών , τρελός έρωτας!εύκολη κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις,θα τα λέμε,έχουμε όμορφη ομαδουλα;-)

Σίγουρα η μικρή σου είμαι Δήμητρα,αφού μου λες ότι είναι κ ζωηρουλα.εγω έχω 2 μερες να την ακούσω κ περιμένω να ξαναδωσει το παρόν!! Άντε στις 25 μπας κ βρεθούμε...χαχααχααχα

Αυτή η ζωήρουλα θα ήταν ,,θα περιμένω να ξαναεμφανιστεί !!μακαρι να τελειώσειΣ στην ώρα σου Κ ας μην συναντηθούμε !να μην ταλαιπωρηθείς !

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, demifilol είπε:

Μέσα σε μια εβδομάδα πήρα μισό κιλο!!δ ξέρω πως θα πάει ,,,αλλα ανεβαίνει όντως η ζυγαριά !

Κ είναι τόσο λαχταριστά !!!ποτε θα μπορέσουμε να φάμε ;!

Η γιατρός μ είπε όταν έχει ζέστη ,Δ είσαι καλα φαγωμένη ,η πίεση πέφτει !μαλλον πρέπει να ξεκουραστείς κ να φας λίγο πιο σωστά !

Δε ξέρω βρε κορίτσια πίνω κ χυμό τώρα 

Κάτι γίνεται κ με τη ροή του αιματος? Ξέρετε? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια 9 μεγάλη και 6 μικρή για μένα καλά είναι μου έχουν πει τόσο. Πάλι πήγα να σηκωθώ κ ανακατεύτηκα 

Δεν μπορώ να καταλάβω... 

Μήπως είσαι έγκυος;;;;χαχααχαχα!μην αγχώνεσαι, είναι φυσιολογικό,ρωτά εδώ τους παλαίμαχους στην ανακατωσουρα.αν ζαλίζεσαι ντοματουλα με αλατακι,αν ανακατεύεται φάε κάτι στεγνό,ένα κρακερακι,κριτσινια,κάτι τέτοιο κ μείνε ξαπλωμένη,μην βιαστείς να σηκωθείς.σε λίγο θα σου περάσει,στον γιο μου όλο το δεύτερο τρίμηνο είχα ζαλάδες ενώ πριν δεν είχα.ο γιατρός μου είπε ότι κυκλοφορεί πάρα πολύ περισσότερο αίμα λόγω μωρού κ για αυτό κ οι ζαλάδες.πολλες το έχουν ειδικά στο δεύτερο τρίμηνο.αρκει να ξέρεις να το αντιμετωπίσεις κ θα είσαι μια χαρα.,μην φοβάσαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Θα με βάλει να κάνω εξετάσεις λογικά τώρα που θα πάω έχω καιρό να κανω

Μην αγχώνεσαι πάντως και εγώ είχα ζαλάδες πριν λίγο καιρό κ η γιατρός μ είπε λόγω πίεσης !εαν συνεχιστεί η ζαλάδα ,παρε τηλ τ γιατρό !


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anthi93 είπε:

Μαγνήσιο με τι δεν πρέπει να συνδιαζεται? Εγώ το παίρνω οπότε το θυμηθώ! Σίδηρο παίρνω το πρωί μετά από κάνα 2ωρο τρώω κάτι παίρνω ασβέστιο κ στην υπόλοιπη μέρα παίρνω μαγνήσιο κ φυλικο οξύ, με διαφορά 2 ώρες το folidex με το pregnant care

@MumMaria να χαίρεσαι το αγοράκι σου και με το καλό να έρθει και το κοριτσάκι σου!! Όλα καλά να πάνε!

Κορίτσια από που είστε εγώ είμαι από Θεσσαλονίκη και δεν ξέρω ακόμα αν θέλω να γεννήσω σε κλινική η νοσοκομείο εσείς έχετε αποφασίσει? 

Μαγνήσιο κ γαλακτοκομικά δεν πανε μαζί,οπότε ένα δυωρο πριν κ ένα μετά από το μαγνήσιο,όχι γαλακτοκομικά.

Εγώ μένω Θεσσαλονίκη κ θα γεννήσω γενική κλινική,οπως δηλαδή κ πέρσι στον γιο μου.το σκεφτομουν κι εγώ για νοσοκομείο αυτήν την φορά αλλά ο γιατρός μου ξεγενναει μόνο εκεί κ θα ήθελα μόνο με αυτόν μιας κ τον εμπιστεύομαι απόλυτα.αν σκέφτεσαι για δημόσιο,μια γνωστή μου γέννησε Παπαγεωργίου κ έπαθε την πλάκα της από όλες τις απόψεις,σαν σε ιδιωτικό ήταν.

Just now, demifilol είπε:

Μέσα σε μια εβδομάδα πήρα μισό κιλο!!δ ξέρω πως θα πάει ,,,αλλα ανεβαίνει όντως η ζυγαριά !

Κ είναι τόσο λαχταριστά !!!ποτε θα μπορέσουμε να φάμε ;!

Η γιατρός μ είπε όταν έχει ζέστη ,Δ είσαι καλα φαγωμένη ,η πίεση πέφτει !μαλλον πρέπει να ξεκουραστείς κ να φας λίγο πιο σωστά !

Αυτή η ζωήρουλα θα ήταν ,,θα περιμένω να ξαναεμφανιστεί !!μακαρι να τελειώσειΣ στην ώρα σου Κ ας μην συναντηθούμε !να μην ταλαιπωρηθείς !

Κι εγώ μακάρι θα πω κοπέλα μου κι θα γνωριστούμε σε άλλη φάση με τα μωράκια μας αγκαλιά.δεν με πειράζει που αργω να τελειώσω κ πηγαινοέρχομαι αλλά είναι κ αυτή η αγωνία αν όλα είναι καλά.μακαρι τουλάχιστον τώρα να έχουμε τους άντρες μας!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Μήπως είσαι έγκυος;;;;χαχααχαχα!μην αγχώνεσαι, είναι φυσιολογικό,ρωτά εδώ τους παλαίμαχους στην ανακατωσουρα.αν ζαλίζεσαι ντοματουλα με αλατακι,αν ανακατεύεται φάε κάτι στεγνό,ένα κρακερακι,κριτσινια,κάτι τέτοιο κ μείνε ξαπλωμένη,μην βιαστείς να σηκωθείς.σε λίγο θα σου περάσει,στον γιο μου όλο το δεύτερο τρίμηνο είχα ζαλάδες ενώ πριν δεν είχα.ο γιατρός μου είπε ότι κυκλοφορεί πάρα πολύ περισσότερο αίμα λόγω μωρού κ για αυτό κ οι ζαλάδες.πολλες το έχουν ειδικά στο δεύτερο τρίμηνο.αρκει να ξέρεις να το αντιμετωπίσεις κ θα είσαι μια χαρα.,μην φοβάσαι..

Με έκανες κ γέλασα Μαρία μου 

Με λες και λίγο έγκυο 

Τελικά ας χαρώ έχω συμπτώματα άρα το μωρό κουνιέται πολύ κ θέλει πολύ αίμα 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Μαγνήσιο κ γαλακτοκομικά δεν πανε μαζί,οπότε ένα δυωρο πριν κ ένα μετά από το μαγνήσιο,όχι γαλακτοκομικά.

Εγώ μένω Θεσσαλονίκη κ θα γεννήσω γενική κλινική,οπως δηλαδή κ πέρσι στον γιο μου.το σκεφτομουν κι εγώ για νοσοκομείο αυτήν την φορά αλλά ο γιατρός μου ξεγενναει μόνο εκεί κ θα ήθελα μόνο με αυτόν μιας κ τον εμπιστεύομαι απόλυτα.αν σκέφτεσαι για δημόσιο,μια γνωστή μου γέννησε Παπαγεωργίου κ έπαθε την πλάκα της από όλες τις απόψεις,σαν σε ιδιωτικό ήταν.

Κι εγώ μακάρι θα πω κοπέλα μου κι θα γνωριστούμε σε άλλη φάση με τα μωράκια μας αγκαλιά.δεν με πειράζει που αργω να τελειώσω κ πηγαινοέρχομαι αλλά είναι κ αυτή η αγωνία αν όλα είναι καλά.μακαρι τουλάχιστον τώρα να έχουμε τους άντρες μας!! 

Ολα καλα θα είναι !!κ θα τελειώσεις στην ώρα σου ,ελπιζω !αλλα αν όχι ,,,Δ πειράζει ,,,θα με γνωρίσεις Χαχαχαχα 

Δεν μου είπαν τίποτε για σύνοδο κ δεν ρώτησα η χαζή !μεχρι τότε θα ξαναπάρω τηλ να ρωτήσω κ ευχομαι να τους έχουμε !!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Με έκανες κ γέλασα Μαρία μου 

Με λες και λίγο έγκυο 

Τελικά ας χαρώ έχω συμπτώματα άρα το μωρό κουνιέται πολύ κ θέλει πολύ αίμα 

Αχαχαχααχα!λίγο έως πολύ μας λέω!! Αχ μας ρουφανε το αίμα τα σπλάχνα μας!!:P

Just now, demifilol είπε:

Ολα καλα θα είναι !!κ θα τελειώσεις στην ώρα σου ,ελπιζω !αλλα αν όχι ,,,Δ πειράζει ,,,θα με γνωρίσεις Χαχαχαχα 

Δεν μου είπαν τίποτε για σύνοδο κ δεν ρώτησα η χαζή !μεχρι τότε θα ξαναπάρω τηλ να ρωτήσω κ ευχομαι να τους έχουμε !!!

Αχαχχαχαα!εμένα μου είπε να πάρω την Δευτέρα εκείνης της εβδομάδας να το επαληθευσουμε,εννοείτε θα πάρω!!!χαχαχα!πάντως να ξέρεις εκτός από τις φωτό στο μέιλ,στην β επιπέδου δίνουν dvd όλη την εξέταση από την αρχή μέχρι το τέλος!!αχ θυμήθηκα τα περσινά κ συγκινηθηκα πάλι...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 said:

Με έκανες κ γέλασα Μαρία μου 

Με λες και λίγο έγκυο 

Τελικά ας χαρώ έχω συμπτώματα άρα το μωρό κουνιέται πολύ κ θέλει πολύ αίμα 

Χαχαχαχα κι εγω γελασα (ετρωγα και τωρα ξαναμπηκα)!!

Γωγουλα μου  μαλλον επειδη δεν ειχες τιποτα στην αρχη τωρα σου κανει διαφορα! Ρωτα εμας που ειναι ψωμοτυρι οι αναγουλες και η ζαλαδα χαχαχα! Δες αιματοκριτη οπως και να εχει και ρωτα τη γιατρο, αλλα αν μπορεις να τρως τωρα συχνα και σωστα γευματακια! Μια χαρα ειναι ο μικρος! Μας τραβανε τωρα ολη τα θρεπτικα συστατικα! Ξεκουραση σημερα και εξυπνα σνακακια!

Παντως θυμαστε στις ελληνικες ταινιες; Ζαλαδα και λιποθυμια=εγκυμοσυνη χιχιχιχι!

Just now, MumMaria said:

Αχαχαχααχα!λίγο έως πολύ μας λέω!! Αχ μας ρουφανε το αίμα τα σπλάχνα μας!!:P

Αχαχχαχαα!εμένα μου είπε να πάρω την Δευτέρα εκείνης της εβδομάδας να το επαληθευσουμε,εννοείτε θα πάρω!!!χαχαχα!πάντως να ξέρεις εκτός από τις φωτό στο μέιλ,στην β επιπέδου δίνουν dvd όλη την εξέταση από την αρχή μέχρι το τέλος!!αχ θυμήθηκα τα περσινά κ συγκινηθηκα πάλι...

Κοριτσια Θεσσαλονικες με τον ιδιο εμβρυολογο, εσεις θα γνωριστειτε! Οι συζυγοι μεσα στο δακρυ θα γνωριστουν ή θα κλαινε ο ενας στον ωμο του αλλου συγκινημενοι με τις κορες; Χαχαχαχαχα!!!!!

Just now, demifilol said:

Μπορεί να μην έγραφα ,,,αλλα σας διάβαζα !!!ευτυχως σήμερα προς το παρόν είμαι καλα !!Την πάτησα από ένα ροδάκινο ,όπως την έχω πατήσει κ με κεράσια !προσοχη κορίτσια μου!

 

Αχ Δημητρουλα μου, εγω την πατησα τις προαλλες με ακτινιδια! Εφαγα δυο γιατι ηταν τοσο νοστιμα και τα λιγουρεψα και με τσακισαν! Ενω με το πιτογυρο δε θα το παθαιναμε αυτο!!! Και το αλατακι του για την πιεση εχει, και το λαχανικουλι του (ντοματα, κρεμμυδι)! Παρεξηγημενο τροφιμο! @Despoina Mar ασε κι εσυ νεκταρινια και κερασια και παμε για κανα σουβλακι!!!

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχα κι εγω γελασα (ετρωγα και τωρα ξαναμπηκα)!!

Γωγουλα μου  μαλλον επειδη δεν ειχες τιποτα στην αρχη τωρα σου κανει διαφορα! Ρωτα εμας που ειναι ψωμοτυρι οι αναγουλες και η ζαλαδα χαχαχα! Δες αιματοκριτη οπως και να εχει και ρωτα τη γιατρο, αλλα αν μπορεις να τρως τωρα συχνα και σωστα γευματακια! Μια χαρα ειναι ο μικρος! Μας τραβανε τωρα ολη τα θρεπτικα συστατικα! Ξεκουραση σημερα και εξυπνα σνακακια!

Παντως θυμαστε στις ελληνικες ταινιες; Ζαλαδα και λιποθυμια=εγκυμοσυνη χιχιχιχι!

Κοριτσια Θεσσαλονικες με τον ιδιο εμβρυολογο, εσεις θα γνωριστειτε! Οι συζυγοι μεσα στο δακρυ θα γνωριστουν ή θα κλαινε ο ενας στον ωμο του αλλου συγκινημενοι με τις κορες; Χαχαχαχαχα!!!!!

Έλα υβοννη μου συνηλθα κάπως αλλά ναι πρέπει να ελέγξω αιματοκρίτη οπωσδήποτε. Πάντως είμαι πολύ εγκυος μάλλον 

  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχα κι εγω γελασα (ετρωγα και τωρα ξαναμπηκα)!!

Γωγουλα μου  μαλλον επειδη δεν ειχες τιποτα στην αρχη τωρα σου κανει διαφορα! Ρωτα εμας που ειναι ψωμοτυρι οι αναγουλες και η ζαλαδα χαχαχα! Δες αιματοκριτη οπως και να εχει και ρωτα τη γιατρο, αλλα αν μπορεις να τρως τωρα συχνα και σωστα γευματακια! Μια χαρα ειναι ο μικρος! Μας τραβανε τωρα ολη τα θρεπτικα συστατικα! Ξεκουραση σημερα και εξυπνα σνακακια!

Παντως θυμαστε στις ελληνικες ταινιες; Ζαλαδα και λιποθυμια=εγκυμοσυνη χιχιχιχι!

Κοριτσια Θεσσαλονικες με τον ιδιο εμβρυολογο, εσεις θα γνωριστειτε! Οι συζυγοι μεσα στο δακρυ θα γνωριστουν ή θα κλαινε ο ενας στον ωμο του αλλου συγκινημενοι με τις κορες; Χαχαχαχαχα!!!!!

Αχ Δημητρουλα μου, εγω την πατησα τις προαλλες με ακτινιδια! Εφαγα δυο γιατι ηταν τοσο νοστιμα και τα λιγουρεψα και με τσακισαν! Ενω με το πιτογυρο δε θα το παθαιναμε αυτο!!! Και το αλατακι του για την πιεση εχει, και το λαχανικουλι του (ντοματα, κρεμμυδι)! Παρεξηγημενο τροφιμο! @Despoina Mar ασε κι εσυ νεκταρινια και κερασια και παμε για κανα σουβλακι!!!

 

Αχαχααχα!ο άντρας ο δικός μου το δάκρυ το έχει σίγουρο!αχ μακάρι να τον αφήσουν,δεν θέλω να το πολυσκεφτομαι κ απογοητευτω.τα μωράκια μας να είναι καλά.

Εμένα τα ακτινίδια δεν με πειράζουν ευτυχώς,κ τρώω 2 κάθε μέρα.αλλα κ ο πιτογυρος δεν θα με χαλούσε:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια

Εκανα χθες την αυχενική !

Εχω ΠΗΤ 1/12 και είναι μαλλον αγοράκι.

Γενικά καλα ολα μονο ο τραχηλος με προβληματισε, ειναι 32 ενω στην κορη μου ηταν 40.

Βεβαια δε με μετρησε κολπικα.

 

  • Μου αρέσει 5

aKX8p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αχαχαχααχα!λίγο έως πολύ μας λέω!! Αχ μας ρουφανε το αίμα τα σπλάχνα μας!!:P

Αχαχχαχαα!εμένα μου είπε να πάρω την Δευτέρα εκείνης της εβδομάδας να το επαληθευσουμε,εννοείτε θα πάρω!!!χαχαχα!πάντως να ξέρεις εκτός από τις φωτό στο μέιλ,στην β επιπέδου δίνουν dvd όλη την εξέταση από την αρχή μέχρι το τέλος!!αχ θυμήθηκα τα περσινά κ συγκινηθηκα πάλι...

Ωραίαααα,,θα πάρω κ εγώ τότε !Ναι το dvd θα το βάλω να το δει ο μικρός !!γιατι όταν του δείχνω φωτό ,δεν πολύ καταλαβαίνει !μακαρι να είναι όλες μετρήσεις τέλειες και Θα συγκινηθούμε πάλι !!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...