Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Εννοείται πως θα τους παίρνεις τηλέφωνο όταν δεν νιώθεις καλά,δεν χρειάζονται ντροπες!Άντε μερικές εβδομάδες έμειναν και σε λίγο καιρό θα κρατάς τον μπέμπη αγκαλίτσα 🥰 ❤️Μοναδικό συναίσθημα ❤️

      μμμ δεν ξέρω για βδομαδες…. με προβλημάτισαν τα πονάκια αυτά! το μωρο επισης είναι τρομερά υπερκινητικό και δεν μπορώ να καταλάβω αν κάμω συσπάσεις ! 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Φραουλίνο είπε:

Ο γιατρός σου είπε όχι επαφές έτσι χωρίς να υπάρχει κάποιο θέμα με την εγκυμοσύνη σου;; 

Εγω το πάθαινα πάντα αυτό αλλά περιστασιακά όχι τόσο συχνά όσο τώρα.. 

Α! Ειμαστε πολλές!

Just now, Υβόννη είπε:

Πρωτο υπερηχο και τον μοναδικο που ηρθε ο αντρας μου και το ρωτησε αυτος για το σεξ! Χαχαχαχα! Ειπε η γιατρος κανονικα μπορουμε απλα οχι ακροβατικα! Τη ρωτησα αν λογω εξωσωματικης μπορω και ειπε απο τη στιγμη  που ακους καρδουλα ξεχνας τη λεξη εξωσωματικη! Εγω ψιλοφοβαμαι, εχουμε κανει 3 φορες σε 5 μηνες! Ονειρωξη επαθα 2 φορες και μετα ειχα πονακια για λιγο οπως και μετα το σεξ αλλα ρωτησα τη γιατρο, ειπε οτι ειναι φυσιολογικα και οτι μαλιστα με το σεξ και τον οργασμο χαλαρωνει και το μωρο και χαιρεται! Αν φυσικα δεν υπαρχει θεμα!

Ναι Φραουλινο μου ακριβως αυτο! Οι οργασμοι τωρα εινα πολυ πιο εντονοι, γι'αυτο φοβηθηκα εγω την πρωτη φορα και καναμε μετα 2 μηνες να ξανακανουμε σεξ! Η γιατρος μου το εξηγησε βεβαια αλλα τωρα που το λες κι εσυ χαλαρωσα! Υποτιθεται καποια στιγμη θα εχουμε ασυγκρατητη ορεξη και δε θα κρατιομαστε. Πότε ερχεται αυτη η στιγμη; Γιατι μονο ετσι με βλεπω να ξεφοβηθω!

Παντως αυτη η παρεα κοριτσια σεξ δεν, φαι μας βγαινει σε ξινο οποτε δεν, τουαλετα δεν ...Και μας πιανουν ψυχολογικα μια στο τοσο μονο! Μπραβο μας!!! ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Άμα ειναι ετσι μακάρι να δίνουμε τέτοιες χαρές στα μωρά μας!!!

 Παρεπιπτωντως αν αυτην η παρέα εχει ολα αυτα τα δεν, εδώ ανήκω μάλλον.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι said:

Α! Ειμαστε πολλές!

Καντι μου για να μην αγχωνεσαι, να σου πω οτι το σωμα σου τωρα απο μονο του ειναι σε mood να προστατευσει το μωρο. Οποτε αν κανει κατι αυθορμητα οπως η ονειρωξη, που βλεπεις οντως ειμαστε πολλες, δεν χρειαζεται να ανησυχουμε! Τελεια δε τα λεω; Ε οταν το επαθα εγω φρικαρα για καμια ωριτσα χαχαχαχα! Τωρα οταν ετυχε ξανα ηξερα πλεον

Just now, Καντι said:

Α! Ειμαστε πολλές!

Άμα ειναι ετσι μακάρι να δίνουμε τέτοιες χαρές στα μωρά μας!!!

 Παρεπιπτωντως αν αυτην η παρέα εχει ολα αυτα τα δεν, εδώ ανήκω μάλλον.

Ελα κοριτσακι μου εδω!!!!!!!!! Θα χαρουμε πολυ να σε εχουμε! Μιλαμε λιιιιγο πολυ, αλλα αληθεια εμενα αυτη η ομαδα με βοηθησε πολυ να ηρεμησω και να διασκεδαζω και λιγο την εγκυμοσυνη μου! Και σας ευχαριστω κοριτσια μου ολες γι'αυτο!

Just now, MumMaria said:

Ρώτησα κι εγώ τον γιατρό μου κ μου είπε ότι οι συσπάσεις αυτές δεν δημιουργούν πρόβλημα(γιατί κι εγώ είχα κ αρκετές φορές κ πέρσι κ φέτος με τόση αποχή) κ αν τυχόν υπάρξει κάποιο θέμα είναι από την διείσδυση.

Καλά εμένα μπορεί να μου είπε κ όχι λόγω των δύο παλινδρομων που είχα πριν τον γιο μου(βέβαια δεν οφείλονταν εκεί,έτσι; ) κ αυτήν την φορά να είδε ότι η εμφύτευση έγινε χαμηλά οπότε πάλι να μου είπε όχι.οποτε @Φραουλίνο κάθε γιατρός κρινει κ σου λεει;-)

Ε ναι μετά από τόση στερηση,ήρθε στα μπαμ κ το δεύτερο μπεμπεκι!!χαχαχαα

Ε ναι ακριβώς!!μετράει κ πόσο ήταν το ζάχαρο σου κ πριν.εγω είχα συχνά υπογλυκαιμίες κ με την εγκυμοσύνη μάλλον αποσυντονιστηκα το όλο σύστημα.αφου το παρακολουθεί ενδοκρινολόγο,μην φοβάσαι τίποτα,είσαι σούπερ!!

Α ώστε έτσι ε;ο επόμενος θα είναι από κει..όχι τίποτα άλλο,ο άντρας μου με το ζόρι τον τρώει,ε και δεν λέει να παιδευομαι για ένα ταψι κ να τσιμπολογαω στο τέλος κι εγώ..χααχα

Κι εγώ έτσι ακριβώς νιώθω κ για αυτό κ είχα πάρει τηλ τον γιατρό αλλά μου είχε πει το ίδιο με σένα.

Δεν τρωει ο συμπεθερος μουσακα;;;;; Ε οχι! Σοκαριστηκα περισσοτερο και απο τα νεα οτι η Μενεγακη δε θα ειναι στην τηλεοραση του χρονου, χαχαχαχα!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καντι μου για να μην αγχωνεσαι, να σου πω οτι το σωμα σου τωρα απο μονο του ειναι σε mood να προστατευσει το μωρο. Οποτε αν κανει κατι αυθορμητα οπως η ονειρωξη, που βλεπεις οντως ειμαστε πολλες, δεν χρειαζεται να ανησυχουμε! Τελεια δε τα λεω; Ε οταν το επαθα εγω φρικαρα για καμια ωριτσα χαχαχαχα! Τωρα οταν ετυχε ξανα ηξερα πλεον

Ελα κοριτσακι μου εδω!!!!!!!!! Θα χαρουμε πολυ να σε εχουμε! Μιλαμε λιιιιγο πολυ, αλλα αληθεια εμενα αυτη η ομαδα με βοηθησε πολυ να ηρεμησω και να διασκεδαζω και λιγο την εγκυμοσυνη μου! Και σας ευχαριστω κοριτσια μου ολες γι'αυτο!

Δεν τρωει ο συμπεθερος μουσακα;;;;; Ε οχι! Σοκαριστηκα περισσοτερο και απο τα νεα οτι η Μενεγακη δε θα ειναι στην τηλεοραση του χρονου, χαχαχαχα!

Αν δεν είναι σαβουρα τρελή,τα φαγητά τα μαγειρευτά δεν τον πολυσυγκινουν!!δεν τα πάει κ καλά με την μελιτζάνα!χααχαχα

Just now, Καντι είπε:

Α! Ειμαστε πολλές!

Άμα ειναι ετσι μακάρι να δίνουμε τέτοιες χαρές στα μωρά μας!!!

 Παρεπιπτωντως αν αυτην η παρέα εχει ολα αυτα τα δεν, εδώ ανήκω μάλλον.

Εγώ λέω να το σκεφτείς κ να κάτσεις εδώ,να σε κλέψουμε από την άλλη ομάδα:Pθα σε βάλουμε στο πινακακι μας κιόλας,έχουμε κ μανουλες Δεκεμβρίου πάντως(παρεπιπτόντως πρέπει να το ανανεώσω αυτο το πινακακι)

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αν δεν είναι σαβουρα τρελή,τα φαγητά τα μαγειρευτά δεν τον πολυσυγκινουν!!δεν τα πάει κ καλά με την μελιτζάνα!χααχαχα

Εγώ λέω να το σκεφτείς κ να κάτσεις εδώ,να σε κλέψουμε από την άλλη ομάδα:Pθα σε βάλουμε στο πινακακι μας κιόλας,έχουμε κ μανουλες Δεκεμβρίου πάντως(παρεπιπτόντως πρέπει να το ανανεώσω αυτο το πινακακι)

Ε ναι σωστα ο μουσακας ουτε ζαμπον εχει ουτε μπεικον ουτε κρεμα γαλακτος! Δεν το σκεφτηκα! Και ο αντρας μου τον θεωρει υπερτιμημενο...Αντρες παιδι μου τί να πεις! Παντως οταν εχουμε τραπεζι σε φιλους μας εδω και τον κανω, τον τσακιζουν!!! O αντρας μου μαθαινε σε κατι φιλους μας Γαλλους να κανουν papara (ετσι το ειπε)!! Διεθνης εγινε η papara πλεον, αυτο θα πει να μεταφερεις τον πολιτισμο!!

 

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Φραουλίνο είπε:

Γεια σας κορίτσια ! Είμαι καινουρια στην σελίδα και δεν ξέρω ακριβώς πως λειτουργεί αλλά νομίζω θα το βρω ..

ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ 9 εβδομάδων είχα δίδυμα αλλά ο πρώτος μου γιατρός δεν είχε δει καν τον ένα σάκο όποτε τα πράγματα δεν ξεκίνησαν καλά . Μπερδευότανε με το ποσό είμαι γιατί ο κυκλος ήταν αςτατος.ετσι με έτρεχε για Β χοριακη είχα κάνει 4 μέσα σε λίγο καιρό .. τέλος πάντων   Έβλεπε πως η ανάπτυξη του παιδιού δεν είναι όσο θα έπρεπε ενώ ακούσαμε καρδιά κλπ και όλα ήταν τέλεια μέχρι που είδα καφε αίμα και κόκκινο και μου είπε να πάω στο ΡΕΑ για να με δει .. εκεί καταλήξαμε πως πρέπει να κάνω μια ένεση στα οπίσθια η οποία θα μου σταμάταγε το καφε αίμα και ήταν πιο ενισχυμένη από το utrogestan που είδη επαιρνα κάθε βράδυ κολπικά την ίδια μέρα κλείνω ραντεβού σε άλλο γιατρό και μου λέει πως το παιδάκι μου είναι μια χαρα και ότι έχω ΚΙ ΑΛΛΟ ΣΑΚΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ Ο ΟΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ 2 χιλ. Και ότι έχει παλινδρόμηςει.. έχει τύχει σε καμία να έχει μέρες αίμα ροζ και όλα να της πηγαίνουν καλά ; 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Euakiii είπε:

 

Καλησπέρα κοριτσάκι μου,καλή κ τελειομηνη εγκυμοσύνη να έχεις.εγω λόγω χαμηλού πλακούντα κ αποκόλλησης,είχα κόκκινο αίμα κ μετά για κάποιες μερες καφέ.τωρα είμαι μια χαρά,το μωράκι μεγαλώνει κ προχωραμε.δεν είναι ίδια περίπτωση βέβαια αλλά από την στιγμή που πήγες στο νοσοκομείο κ σε είδανε,ακόλουθα τις οδηγίες του γιατρού σου κ όλα θα πάνε καλα.εγω ακούσει κι άλλες περιπτώσεις διδύμων,που το ένα παλινδρομησε,με το καιρό αυτό θα απορροφηθεί,ίσως να έχεις ακόμα αίμα κ από αυτό.ξεκουραση,συνέχισε την προγεστερόνη σου κ θα πάνε όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Euakiii said:

 

Γεια σου Ευακι μου και με το καλο να εχεις το μωρακι σου αγκαλια! Ειχαμε σε αυτη την ομαδουλα και καφε και ροζ και κανονικο αιματακι και δεν ηταν κατι τελικα! Εφοσον μιλησες με το γιατρο σου και σε παρακολουθουν, να μη φοβασαι καθολου! Εσυ τωρα να ξαπλωνεις οσο μπορεις και να ξεκουραζεσαι και θα πανε ολα μια χαρουλα!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αν δεν είναι σαβουρα τρελή,τα φαγητά τα μαγειρευτά δεν τον πολυσυγκινουν!!δεν τα πάει κ καλά με την μελιτζάνα!χααχαχα

Εγώ λέω να το σκεφτείς κ να κάτσεις εδώ,να σε κλέψουμε από την άλλη ομάδα:Pθα σε βάλουμε στο πινακακι μας κιόλας,έχουμε κ μανουλες Δεκεμβρίου πάντως(παρεπιπτόντως πρέπει να το ανανεώσω αυτο το πινακακι)

Όχι μαρη δεν θελω να κανω προορακι, αλλα άμα έβαλες και μανούλες Δεκεμβρίου 27/12 ειμαι εγω! Το μικρότερο απο ολα στην παρέα και στην τάξη!

  • Μου αρέσει 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι said:

Όχι μαρη δεν θελω να κανω προορακι, αλλα άμα έβαλες και μανούλες Δεκεμβρίου 27/12 ειμαι εγω! Το μικρότερο απο ολα στην παρέα και στην τάξη!

Εχουμε και μανουλες Οκτωβριου και Δεκεμβριου! Εγω με τη Γερμανικη ΠΗΤ ειμαι 31/10 αλλα κανω την παπια και δεν το λεω συχνα, να μη με πεταξουν εξω απο την ομαδα σαν παρανομη:mrgreen:

Το δικο σου το βλεπω ενα πανεμορφο Χριστουγεννιατικο μωρο!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια..

Σας χαζευα κ είδα που αρκετές έχετε αντικαταστήσει τη ζάχαρη με στέβια..καλά κάνετε εννοείται κ προσέχετε με τα γλυκά αλλά επίσης να είστε κ με τη στέβια προσεκτικές γτ δεν είναι τόσο αθώα όσο πιστεύετε..

Κοιτάξτε κ στο γκουγκλ μόνες διάφορες έρευνες για τη στέβια πατήστε πχ "στέβια καρκινογόνο" κ θα δείτε διαφορά..διότι παρότι ξεκινά από ένα φυτό για να καταλήξει στο ράφι κ να αντέξει έχει πολλά συντηρητικά κ έξτρα γλυκαντικά κ γενικώς φουλ επεξεργασία..

Σας τα λέω για ενημέρωση κορίτσια μου.

Σας φιλώ!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Γεια σου Ευακι μου και με το καλο να εχεις το μωρακι σου αγκαλια! Ειχαμε σε αυτη την ομαδουλα και καφε και ροζ και κανονικο αιματακι και δεν ηταν κατι τελικα! Εφοσον μιλησες με το γιατρο σου και σε παρακολουθουν, να μη φοβασαι καθολου! Εσυ τωρα να ξαπλωνεις οσο μπορεις και να ξεκουραζεσαι και θα πανε ολα μια χαρουλα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Renez said:

Καλησπέρα κορίτσια..

Σας χαζευα κ είδα που αρκετές έχετε αντικαταστήσει τη ζάχαρη με στέβια..καλά κάνετε εννοείται κ προσέχετε με τα γλυκά αλλά επίσης να είστε κ με τη στέβια προσεκτικές γτ δεν είναι τόσο αθώα όσο πιστεύετε..

Κοιτάξτε κ στο γκουγκλ μόνες διάφορες έρευνες για τη στέβια πατήστε πχ "στέβια καρκινογόνο" κ θα δείτε διαφορά..διότι παρότι ξεκινά από ένα φυτό για να καταλήξει στο ράφι κ να αντέξει έχει πολλά συντηρητικά κ έξτρα γλυκαντικά κ γενικώς φουλ επεξεργασία..

Σας τα λέω για ενημέρωση κορίτσια μου.

Σας φιλώ!!

Γεια σου κοριτσι μου και ευχαριστουμε παρα πολυ!!!! Εχεις δικιο οτι δεν ειναι ολες οι στεβιες ιδιες. Εγω το ειχα ψαξει πολυ και αγοραζω μια βιολογικη που στα συστατικα λεει σκετη στεβια. Να εισαι και παλι καλα και με το καλο το μωρακι σου!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γεια σου κοριτσι μου και ευχαριστουμε παρα πολυ!!!! Εχεις δικιο οτι δεν ειναι ολες οι στεβιες ιδιες. Εγω το ειχα ψαξει πολυ και αγοραζω μια βιολογικη που στα συστατικα λεει σκετη στεβια. Να εισαι και παλι καλα και με το καλο το μωρακι σου!

Σωστή!! ;)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Όχι μαρη δεν θελω να κανω προορακι, αλλα άμα έβαλες και μανούλες Δεκεμβρίου 27/12 ειμαι εγω! Το μικρότερο απο ολα στην παρέα και στην τάξη!

Αχαχαχαχα!!!όχι ρε συ αλίμονο,έχουμε κ Δεκέμβρη μανουλες, απ'όλα έχει ο μπαξες!το μικρότερο που θα το προσέχουν ολοι!!:x

Just now, Renez είπε:

Καλησπέρα κορίτσια..

Σας χαζευα κ είδα που αρκετές έχετε αντικαταστήσει τη ζάχαρη με στέβια..καλά κάνετε εννοείται κ προσέχετε με τα γλυκά αλλά επίσης να είστε κ με τη στέβια προσεκτικές γτ δεν είναι τόσο αθώα όσο πιστεύετε..

Κοιτάξτε κ στο γκουγκλ μόνες διάφορες έρευνες για τη στέβια πατήστε πχ "στέβια καρκινογόνο" κ θα δείτε διαφορά..διότι παρότι ξεκινά από ένα φυτό για να καταλήξει στο ράφι κ να αντέξει έχει πολλά συντηρητικά κ έξτρα γλυκαντικά κ γενικώς φουλ επεξεργασία..

Σας τα λέω για ενημέρωση κορίτσια μου.

Σας φιλώ!!

Ευχαριστούμε κοπελα μου,ήταν το πρώτο που τσεκαρα (γνωστή psycho εγώ)όταν έλεγχα στο ίντερνετ κ είχα φρικαρει.τοτε κ γυναικολόγος κ ενδοκρινολόγος μου είχαν πει ότι δεν υπάρχει τέτοιο θέμα (υπάρχει όσο κ με τις υπόλοιπες επεξεργασμένες τροφές πχ κ το κασέρι που τρώμε από το σούπερ, τα συντηρητικά του τα έχει) ούτως ή άλλως δεν τρως στέβια αντί φαγητού παρά μόνο σε ποσότητα επιδορπίου.αλλα γλυκαντικά πάντως όντως είναι αρκετά απογορευτικά στην εγκυμοσύνη σε σημείο που ο ενδοκρινολόγος μου είπε καλύτερη καστανή ζάχαρη παρά αυτά κ σκέψου είχα διαβήτη κύησης.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Εγω καστανη ζαχαρη χρησιμοποιώ οπως κ πριν.στεβια ειχα δοκιμασει πιο παλια κ σε υποκαταστατο ζαχαρης  κ σε σοκολατα κ με ενοχλουσε αρκετα στο στομαχι.ειναι κ αναλογως τον οργανισμο ισως.Σιγουρα ολα θελουν μετρο.αν κ σημερα χτυπησα μια μπουγατσα το πρωι :D:razz: 

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...