Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Εγω καστανη ζαχαρη χρησιμοποιώ οπως κ πριν.στεβια ειχα δοκιμασει πιο παλια κ σε υποκαταστατο ζαχαρης  κ σε σοκολατα κ με ενοχλουσε αρκετα στο στομαχι.ειναι κ αναλογως τον οργανισμο ισως.Σιγουρα ολα θελουν μετρο.αν κ σημερα χτυπησα μια μπουγατσα το πρωι :D:razz: 

Πω πω τι είπες τώρα ρε Εύα;;;;μπουγάτσα ε;;;θύμισε μου Θεσσαλονίκη είσαι;με τυρί ή με κρέμα;(μου έτρεξε ήδη ένα σαλακι)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, Φραουλίνο είπε:

Ο γιατρός σου είπε όχι επαφές έτσι χωρίς να υπάρχει κάποιο θέμα με την εγκυμοσύνη σου;; 

Εγω το πάθαινα πάντα αυτό αλλά περιστασιακά όχι τόσο συχνά όσο τώρα.. 

Ναι ρε γαμωτο! Όχι δεν έχω κάποιο πρόβλημα επιπλέον όταν μου το είπε ήμουν ακόμα 1,5 μηνών είχαμε δει μόνο σάκο. Είναι αρνητικός στις επαφές είναι πολύ αυστηρός και παλιάς σχολής γιατρός. Τον έχω από 17 χρόνων και έμεινα σε αυτόν γιατί η αδερφή μου είχε δύο πολύ κακές εγκυμοσύνες και πραγματικά πήγαν όλα καλά εξαιτίας των ειδικων που είχε γύρω της. Οπότε τώρα μ έχει γενικά στην στέρηση! Αν όλα πάνε καλά στην επόμενη εξέταση θα το ξανασυζητησω. Η θα το δοκιμάσω δειλά δειλά γιατί με τον εμετό στο στόμα και το πρήξιμο από το έντερο η αλήθεια είναι ότι υπάρχει μόνο γλυκιά  αγάπη και φροντίδα αυτό τον καιρό χάχα! 

4 ώρες πρίν, Καντι είπε:

Κοιτα ειμαι σιγουρη οτι εχει να κανει με την ανεβασμένη τιμη της προγεστερονης. Εγω το πάθαινα σχεδόν σε καθε εξωσωματική ή οταν έπαιρνα utrogestan , οποτε εσεις ακομα κι αν δεν παιρνετε εχει ανεβεί η προγεστερονη λόγω εγκυμοσύνης.

Μου έχουν πει ότι η αυξημένη προγεστερονη σχετίζεται με τους εμετούς και τα προβλήματα στο έντερο και στομαχι. Κι εγώ έχω φουλ τέτοια συμπτώματα. Λες να σχετίζονται όλα αυτά? Η προγεστερονη κάνει καλό σε κάτι άμα την έχω αυξημένη εκ φύσεως να χαρώ!! :P ( νταξει όλες αυξημένη θα την έχουμε φαντάζομαι) 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μιλουσα με μια φιλη γυμναστρια και μου ειπε οτι εκεινη αργησε να νιωσει το μωρακι επειδη ειχε πολυ σφιχτα κοιλιακα τοιχωματα! Τελεια λοιπον για ολες τις αγυμναστες! Πρωτη φορα χαιρομαι με την πλαδαρη κοιλια μου χαχχαχα!

Βραδινο χιουμορακι, προφανως ολα πανε με τον καθε οργανισμο, απλα γελουσα μοναχη και ειπα να το μοιραστω! Μην αγχωσω καμια κοπελα φετες φετες!!!

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου μιλουσα με μια φιλη γυμναστρια και μου ειπε οτι εκεινη αργησε να νιωσει το μωρακι επειδη ειχε πολυ σφιχτα κοιλιακα τοιχωματα! Τελεια λοιπον για ολες τις αγυμναστες! Πρωτη φορα χαιρομαι με την πλαδαρη κοιλια μου χαχχαχα!

Βραδινο χιουμορακι, προφανως ολα πανε με τον καθε οργανισμο, απλα γελουσα μοναχη και ειπα να το μοιραστω! Μην αγχωσω καμια κοπελα φετες φετες!!!

Ααααααα για αυτό λένε ότι στην δεύτερη το ακούς πιο γρήγορα;;;έχεις πλαδαρεψει μάλλον από την πρώτη κ βοηθάει!!χααχαχα

Κι εγώ για αυτό δεν γυμνάζομαι κατά βάθος,γιατί θέλω να ακούσω το μωράκι μου γρηγορότερα!!:P

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Ααααααα για αυτό λένε ότι στην δεύτερη το ακούς πιο γρήγορα;;;έχεις πλαδαρεψει μάλλον από την πρώτη κ βοηθάει!!χααχαχα

Κι εγώ για αυτό δεν γυμνάζομαι κατά βάθος,γιατί θέλω να ακούσω το μωράκι μου γρηγορότερα!!:P

Τί αλλες θυσιες θα κανουμε πια οι μανες;; Σοκολατες τρωμε πριν τους υπερηχους, γυμναστικη γιοκ. Αχ πολυ καταπιεση πεφτει!!!!!:P

 

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Τί αλλες θυσιες θα κανουμε πια οι μανες;; Σοκολατες τρωμε πριν τους υπερηχους, γυμναστικη γιοκ. Αχ πολυ καταπιεση πεφτει!!!!!:P

 

Αχαχααχαχαχα!κλαιωωωω

Ζομπακι μου ξύπνια κι εσύ;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria said:

Αχαχααχαχαχα!κλαιωωωω

Ζομπακι μου ξύπνια κι εσύ;;

Κι εγω συμπεθερα μου! Εδω ειναι μεσανυχτα βεβαια αλλα ματι γαριδα! Θα προσπαθησω σε λιγο ομως να κοιμηθω! Οι αντρες εκει κοιμουνται;


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κι εγω συμπεθερα μου! Εδω ειναι μεσανυχτα βεβαια αλλα ματι γαριδα! Θα προσπαθησω σε λιγο ομως να κοιμηθω! Οι αντρες εκει κοιμουνται;

Κοιμούνται τα αγόρια μου κ εγώ έκατσα να κάνω λίγο δουλειτσα στο λάπτοπ τώρα που έχει ησυχία.αλλα ξεκίνησα να κουτουλαω κ δεν το κόβω να συγκεντρώνομαι κ πολύ..οπότε κι εγώ σιγά σιγά θα οδευσω προς κρεβατοκάμαρα μεριά.χααχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Κοιμούνται τα αγόρια μου κ εγώ έκατσα να κάνω λίγο δουλειτσα στο λάπτοπ τώρα που έχει ησυχία.αλλα ξεκίνησα να κουτουλαω κ δεν το κόβω να συγκεντρώνομαι κ πολύ..οπότε κι εγώ σιγά σιγά θα οδευσω προς κρεβατοκάμαρα μεριά.χααχαχα

Καληνυχτα Μαρακι μου!!! Ναι τετοια ωρα δεν ειναι για δουλεια!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και από εμένα καλή βδομάδα να έχουμε με ομορφα πολλά νέα όλες μας. Ήθελα να σας γράψω το βράδυ αλλά ξεράθηκα στον ύπνο 

Χθες έκανα το περπάτημα μου μετά χαλάρωσα διάβασα βιβλίο και γενικά προσπαθώ να είμαι ήρεμη και να σκέφτομαι τη Τετάρτη. Διάβασα για τα γλυκάκια που λέγατε και έφαγα ενα κομματάκι κουβερτούρα που είναι ελαφρύ για βράδυ χαχαχα

@Υβόννηκαι @MumMariaΜόλις χάρηκα και εγώ που δεν έχω κοιλιακούς. Χθες πάλι διαφορά ένιωθα αλλά λέω άστο κ θα έρθει η στιγμή που θα σιγουρευτείς 

Επίσης διάβασα χθες κ το θέμα σεξ που λέγατε που η ομάδα μας δεν το έχει κ πολύ. Εγώ θα τη ρωτήσω γιατί κάτι είχε πει νομίζω ότι επιτρέπεται από 3μεχρι 6ο μήνα. Μην περάσουν κ αυτοί κ τίποτα. Άμα μου επιτρέψει ελπίζω να μη με διώξετε από την ομάδα χαχαχ 

 

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...