Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 ώρες πρίν, Eflenew είπε:

      Ότι λέει ο υπέρηχος...και γω σύμφωνα με το ίντερνετ είμαι σήμερα 6 εβδομάδων και 3 ημερών αλλά είμαι σίγουρη ότι ο υπέρηχος θα μας πει κάτι άλλο. Εσείς επειδή ξεκινήσατε με χαμηλή χοριακη αυτό σημαίνει ότι η εμφυτευση έγινε πιο μετά (η χοριακη ξεκινάει και ανεβαίνει μετά την εμφυτευση) άρα σίγουρα θα είστε τέλος 5ης εβδομαδας. Αυτές οι 4 μέρες διαφορα δεν είναι κάτι κακό...ίσα ίσα είναι πιο λογικό και συμβατό με τη χοριακη που ξεκινήσατε. Άρα μη σας προβληματίζει καθόλου. 

      Σε νιώθουμε όλες σε όλα αυτά που λες!!! Πότε έχεις χοριακη? Όλα θα πάνε τέλεια! 🙏Σου εύχομαι μια 3ψηφια χοριακη αν και οι 2ψηφιες χοριακες μια χαρά μωράκια έχουν δώσει!!!! 

      Σε ευχαριστώ πολύ!!!! Μακάρι πραγματικά 🙏... Σαν ψέμα θα μου φανεί...

      Χοριακή μου είπαν σε 9 μέρες, άρα την άλλη Πέμπτη.. να δω πως θα περάσουν!!

      Επίσης αν γνωρίζει κάποια από εσάς να μου πει σχετικά με το επίδομα που σου δινει ο εοππυ μετά τη διαδικασία, εχω πάρει τη βεβαίωση απο το κεντρο .. την καταθετω στον εοππυ εδω κλεινοντας  ραντεβου; Υπαρχει χρονικό περιθώριο;

      Επισης μου δηλωσαν την αδεια για τη δουλειά.. πρεπει να το καταθεσω και στον λογιστή του εργοδότη ή φαίνεται αυτοματα στο συστημα;;

       

      4 ώρες πρίν, Blue Velvet είπε:

      Καλησπέρα! Έχετε να προτείνετε κάποιες βιταμίνες για βελτίωση ποιότητας ωαρίων και σπέρματος? Είδα κάποιες στο ίντερνετ,αλλά ειναι απίστευτα ακριβές..οι πιο οικονομικές νομίζω πως είναι οι fertilovit,αλλά δεν ξέρω αν κάνουν δουλειά.

      Για το σπέρμα προσωπικα θα πρότεινα τις profertil ... Δυστυχως ειναι ακριβές, αλλα θεωρώ ότι κάνουν δουλειά! 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Gogo1994 said:

Υβοννη μου με το καλό η συνέντευξη όχι άγχος καλέ κ για αυτά. Σιγά ίσα ίσα έχεις γούρι τώρα το μωράκι σου. Θα περιμένουμε νέα να μας πεις Και εγώ θα φοβάμαι λίγο το σεξ βασικά μετά από τόσο καιρό μη γίνει τίποτα με αυτά τα αγγειακια που λέτε κ εσείς κ δω αίμα κ με αγχώσει χωρίς λόγο 

Γωγουλα μου ρωτα τη γιατρο και αν πει οκ χαλαρα και ηρεμα μην ανησυχεις! Εμεις καναμε 3 φορες συνολικα σε 4 μηνες χαχαχα και καμια δεν ειχα αιμα.  Η γιατρος σου λογικα θα εχει αναλυτικες οδηγιες, τις οποιες να μας πεις κι εμας γιατι εμενα πολυ χαλαρη ειναι η Γερμανιδα! Of course you can have sex, it relaxes the baby! Αφου δεν μου εδωσε και κανενα καμα σουτρα εγκυμοσυνης παλι καλα χαχαχα!

Πηρα κρεμουλα με χαμομηλι απο το φαρμακειο ειδικη για εγκυμοσυνη και ελπιζω να περασουν οι αιμορροιδες!

Φετουλα και φασολακια μιαμ μιαμ!!!!!!! Καλα για τη φαβα δε θα σχολιασω! Αχ θελω να ερθω Κρητη στον αδερφο μου και να τρωω τα παντα εκει! Ειναι τοσο φρεσκα και νοστιμα ολα τα λαχανικα στην Κρητη! Καθε φορα που ερχομαι τρωω ντοματες ολη την ωρα!

Just now, MumMaria said:

Καλησπέρα κοπέλα μου,όχι δεν εχω ιδέα αλλά ίσως να είναι κ από το αποσμητικο.ρωτα τον γιατρό σου καλού κακου;-)

Κορίτσια ο μικρός έφαγε σήμερα πρώτη φορά φακές!!καλά ,όχι σκέτες,με καροτάκι κ κολοκυθάκι αλλά κ πάλι.πολυ το χάρηκα!τώρα μπορώ να φάω ήσυχη τον μουσακά!χαχααχαχα

Ελα ο μεσογειακος μας αντρας!!!!!!!!! Μαρακι μια χαρα τρωει ο Βασιλακης γενικα! Απλα ειναι λιγο γκουρμε! Αφου δεν εβαλες στις φακες και κανενα καρι παλι καλα!!! Αχ παντως περα απο την πλακα, εγω παλια κοροιδευα τις μαμαδες με τα ταισματα και ηδη ανησυχω αν τρωει! Οποτε σε καταλαβαινω απολυτα με τις φακες!!!! Καταλαβαμε ολες ποια θα ειναι εξω απο το σχολειο με αυγουλακι να του δινει στο διαλειμμα χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσια μου, το οτι συνδυαζουμε σε αυτη την ομαδα ταυτοχρονα συζητηση για φασολακια με φετα, μουσακα, φακες για το μωρο και  απο την αλλη πισσα σκ@τα απο το σιδηρο και αιμορροιδες, ειλικρινα με κανει να σας λατρευω!!!!!!!!!! Και σε ολα αυτα αναρωτιομαστε και αν και ποτε θα κανουμε σεξ!!! Χαχαχαχα γελαω μονη μου!!!

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sousamaki είπε:

Έτσι θα είναι στο εξής;!;!;η θα επανέλθει κάποια στιγμή το χρωμα;γιατί αν δε κάνω λάθος σίδηρο θα παιρνουμε μέχρι να γεννησουμεγεννήσουμε

Εγω που έπαιρνα και εκτός εγκυμοσύνης από την πρώτη μέρα ξεκίναγε και με το που το έκοβα σε 2 μέρες επανέρχονταν στο κανονικό! Βέβαια δεν έχω πάρει πάνω από 3 μήνες ποτέ...φανταζομαι έτσι θα είναι μέχρι το τελος! 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου ρωτα τη γιατρο και αν πει οκ χαλαρα και ηρεμα μην ανησυχεις! Εμεις καναμε 3 φορες συνολικα σε 4 μηνες χαχαχα και καμια δεν ειχα αιμα.  Η γιατρος σου λογικα θα εχει αναλυτικες οδηγιες, τις οποιες να μας πεις κι εμας γιατι εμενα πολυ χαλαρη ειναι η Γερμανιδα! Of course you can have sex, it relaxes the baby! Αφου δεν μου εδωσε και κανενα καμα σουτρα εγκυμοσυνης παλι καλα χαχαχα!

Πηρα κρεμουλα με χαμομηλι απο το φαρμακειο ειδικη για εγκυμοσυνη και ελπιζω να περασουν οι αιμορροιδες!

Φετουλα και φασολακια μιαμ μιαμ!!!!!!! Καλα για τη φαβα δε θα σχολιασω! Αχ θελω να ερθω Κρητη στον αδερφο μου και να τρωω τα παντα εκει! Ειναι τοσο φρεσκα και νοστιμα ολα τα λαχανικα στην Κρητη! Καθε φορα που ερχομαι τρωω ντοματες ολη την ωρα!

Ελα ο μεσογειακος μας αντρας!!!!!!!!! Μαρακι μια χαρα τρωει ο Βασιλακης γενικα! Απλα ειναι λιγο γκουρμε! Αφου δεν εβαλες στις φακες και κανενα καρι παλι καλα!!! Αχ παντως περα απο την πλακα, εγω παλια κοροιδευα τις μαμαδες με τα ταισματα και ηδη ανησυχω αν τρωει! Οποτε σε καταλαβαινω απολυτα με τις φακες!!!! Καταλαβαμε ολες ποια θα ειναι εξω απο το σχολειο με αυγουλακι να του δινει στο διαλειμμα χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσια μου, το οτι συνδυαζουμε σε αυτη την ομαδα ταυτοχρονα συζητηση για φασολακια με φετα, μουσακα, φακες για το μωρο και  απο την αλλη πισσα σκ@τα απο το σιδηρο και αιμορροιδες, ειλικρινα με κανει να σας λατρευω!!!!!!!!!! Και σε ολα αυτα αναρωτιομαστε και αν και ποτε θα κανουμε σεξ!!! Χαχαχαχα γελαω μονη μου!!!

Εεεε γέλασα και εγώ πολύ πραγματικά οι απορίες μας σήμερα ποικίλουν χαχαχα

Μία χαρά τη βρίσκω εγώ τη γιατρό σου όχι σαν τη δική μου που μπορεί να μου δώσει οδηγίες να κάνουμε με στολή αστροναύτη μη τυχόν κ κολλήσουμε ιό η μύκητες χαχαχ

 

  • Χαχα 5

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Και πρόσθιος να είναι πάντως,δεν είναι κάτι κακό.απλα αντί για πίσω,είναι μπροστά.τελειως ανατομικό δηλαδη το θεμα;-)

Ναι κοπέλα μου,το είδαμε κ σου απάντησα.ειχα κι εγώ αίμα κόκκινο λόγω αποκόλλησης κ τώρα είναι όλα καλά.να ακολουθείς τις οδηγίες του γιατρού σου,ξεκούραση κ προγεστερονη.ειναι συχνο στα δίδυμα αυτό,μπορεί να είναι κ από αυτό τα πονακια κ το αίμα.θα το παρακολουθείς κ θα είσαι μια χαρά.

❤️ ! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις .. με καθησυχάζεται μέχρι να φτάσει η ώρα να πάω στον γιατρό ❤️

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

Έτσι θα είναι στο εξής;!;!;η θα επανέλθει κάποια στιγμή το χρωμα;γιατί αν δε κάνω λάθος σίδηρο θα παιρνουμε μέχρι να γεννησουμεγεννήσουμε

Έτσι θα ειναι:-?

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου ρωτα τη γιατρο και αν πει οκ χαλαρα και ηρεμα μην ανησυχεις! Εμεις καναμε 3 φορες συνολικα σε 4 μηνες χαχαχα και καμια δεν ειχα αιμα.  Η γιατρος σου λογικα θα εχει αναλυτικες οδηγιες, τις οποιες να μας πεις κι εμας γιατι εμενα πολυ χαλαρη ειναι η Γερμανιδα! Of course you can have sex, it relaxes the baby! Αφου δεν μου εδωσε και κανενα καμα σουτρα εγκυμοσυνης παλι καλα χαχαχα!

Πηρα κρεμουλα με χαμομηλι απο το φαρμακειο ειδικη για εγκυμοσυνη και ελπιζω να περασουν οι αιμορροιδες!

Φετουλα και φασολακια μιαμ μιαμ!!!!!!! Καλα για τη φαβα δε θα σχολιασω! Αχ θελω να ερθω Κρητη στον αδερφο μου και να τρωω τα παντα εκει! Ειναι τοσο φρεσκα και νοστιμα ολα τα λαχανικα στην Κρητη! Καθε φορα που ερχομαι τρωω ντοματες ολη την ωρα!

Ελα ο μεσογειακος μας αντρας!!!!!!!!! Μαρακι μια χαρα τρωει ο Βασιλακης γενικα! Απλα ειναι λιγο γκουρμε! Αφου δεν εβαλες στις φακες και κανενα καρι παλι καλα!!! Αχ παντως περα απο την πλακα, εγω παλια κοροιδευα τις μαμαδες με τα ταισματα και ηδη ανησυχω αν τρωει! Οποτε σε καταλαβαινω απολυτα με τις φακες!!!! Καταλαβαμε ολες ποια θα ειναι εξω απο το σχολειο με αυγουλακι να του δινει στο διαλειμμα χαχαχαχαχα!!!!!!!!!!

Ρε κοριτσια μου, το οτι συνδυαζουμε σε αυτη την ομαδα ταυτοχρονα συζητηση για φασολακια με φετα, μουσακα, φακες για το μωρο και  απο την αλλη πισσα σκ@τα απο το σιδηρο και αιμορροιδες, ειλικρινα με κανει να σας λατρευω!!!!!!!!!! Και σε ολα αυτα αναρωτιομαστε και αν και ποτε θα κανουμε σεξ!!! Χαχαχαχα γελαω μονη μου!!!

Χαχαχααχα!κ σκέψου ότι ο δυσμοιρος τα τρώει όλα ανάλατα,δεν κάνει καθόλου αλάτι στα μωρά κ λάδι μια κουταλιά του γλυκού ώμο.οποτε καταλαβαίνεις αηδία.αλλα του κάνουμε τον καραγκιόζη εναλλάξ με τον μπαμπά του κ στο μισάωρο τρωει.μπορει να το κοροϊδεύετε κάποιες αλλά επειδή είναι λίγο αφαγο σαν παιδάκι,κάθε φορά που τρώει καλουτσικα,νιώθω ευτυχισμένη!μου φτιάχνει την μέρα!!

Θα τα λέμε από δω,πόσο κυνηγητό πέφτει για το αυγουλακι!χααχαχα!αν και σου εύχομαι να είναι φαγανο παιδάκι!αν όχι,έχω δοκιμάσει τα πάντα σε συνταγές,υλικά,πυκνότητες,θερμοκρασίες..του τρελού δηλαδη,θα σε καθοδηγήσω!:P

Καλά ναι,πραγματικα συζητάμε τα πάντα!αυτό είναι το ωραίο ρε κορίτσια μου!

Just now, Gogo1994 είπε:

Εεεε γέλασα και εγώ πολύ πραγματικά οι απορίες μας σήμερα ποικίλουν χαχαχα

Μία χαρά τη βρίσκω εγώ τη γιατρό σου όχι σαν τη δική μου που μπορεί να μου δώσει οδηγίες να κάνουμε με στολή αστροναύτη μη τυχόν κ κολλήσουμε ιό η μύκητες χαχαχ

 

Αχααχαχαα!κλαίω Γωγώ μου!στολή αστροναύτη λέει!!! αχααχααχαχα!όντως όμως κάποιοι γιατροί ρε παιδάκι μου κ να μην θες να αγχωθεις,σε αγχωνουν αυτοί!

Just now, Euakiii είπε:

❤️ ! Ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις .. με καθησυχάζεται μέχρι να φτάσει η ώρα να πάω στον γιατρό ❤️

Στείλε μας νέα αν θες κ όλα καλά να ειναι;-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Έτσι θα ειναι:-?

Χαχαχααχα!κ σκέψου ότι ο δυσμοιρος τα τρώει όλα ανάλατα,δεν κάνει καθόλου αλάτι στα μωρά κ λάδι μια κουταλιά του γλυκού ώμο.οποτε καταλαβαίνεις αηδία.αλλα του κάνουμε τον καραγκιόζη εναλλάξ με τον μπαμπά του κ στο μισάωρο τρωει.μπορει να το κοροϊδεύετε κάποιες αλλά επειδή είναι λίγο αφαγο σαν παιδάκι,κάθε φορά που τρώει καλουτσικο,νιώθω ευτυχισμένη!μου φτιάχνει την μέρα!!

Θα τα λέμε από δω,πόσο κυνηγητό πέφτει για το αυγουλακι!χααχαχα!αν και σου εύχομαι να είναι φαγανο παιδάκι!αν όχι,έχω δοκιμάσει τα πάντα σε συνταγές,υλικά,πυκνότητες,θερμοκρασίες..του τρελού δηλαδη,θα σε καθοδηγήσω!:P

Καλά ναι,πραγματικα συζητάμε τα πάντα!αυτό είναι το ωραίο ρε κορίτσια μου!

Ολες οι μαμαδες θελουμε να τρωει το παιδι! Θα μας τα πεις ολα Μαρακι κρατα σημειωσεις γιατι εγω ξερω τον εαυτο μου πολυ καλα!!!!! Αλατι ξερω οτι δεν κανει στα μωρα αλλα για λαδι δε το ηξερα οτι ειναι μετρημενο! Παλι καλα το τρωει ο δολιος!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ολες οι μαμαδες θελουμε να τρωει το παιδι! Θα μας τα πεις ολα Μαρακι κρατα σημειωσεις γιατι εγω ξερω τον εαυτο μου πολυ καλα!!!!! Αλατι ξερω οτι δεν κανει στα μωρα αλλα για λαδι δε το ηξερα οτι ειναι μετρημενο! Παλι καλα το τρωει ο δολιος!!

Αφού σου δίνω γαμπρουλη,το καλύτερο παιδί βρε!!!κ δεν τρώει κ πολύ,συμφέρει!αχαχαχαα

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Εεεε γέλασα και εγώ πολύ πραγματικά οι απορίες μας σήμερα ποικίλουν χαχαχα

Μία χαρά τη βρίσκω εγώ τη γιατρό σου όχι σαν τη δική μου που μπορεί να μου δώσει οδηγίες να κάνουμε με στολή αστροναύτη μη τυχόν κ κολλήσουμε ιό η μύκητες χαχαχ

 

Χαχαχαχα στολη αστροναυτη χαχαχα!!!!!! Αυτο θα πει φαντασια στο σεξ!!!

Just now, MumMaria said:

Αφού σου δίνω γαμπρουλη,το καλύτερο παιδί βρε!!!κ δεν τρώει κ πολύ,συμφέρει!αχαχαχαα

Εννοειται!!!!! Ο καλυτερος γαμπρος! Θα ξεκινησει να τρωει καλυτερα μωρε, ειναι δυσκολο για τα μικρα στην αρχη η διαδικασια φαγητου....Ο βαφτισημιος μου τα εφτυνε ολα χαχαχα! Τρωει πλεον μια χαρα αλλα ηθελε λιγο προσπαθεια!! 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria θα μας οργανώσεις όταν γεννήσουμε και για το φαγητό και για όλα σε σχέση με τα μωρουλια μας!! Θα συζητάμε το χρώμα των σκ@@@ν τους τότε! :P

Κορίτσια να σας πω αποφάσισα αν όλα πάνε καλά και είναι όλα στην θέση τους να κάνω σεξ! Θα σας ενημερώσω και για τις εξελίξεις... :)

Και κάτι ακόμα ήθελα να σας πω... Μήπως είμαι τρελή μήπως τα χω χαμένα που λέει και το άσμα? Μήπως δεν είναι το μωρό αυτό που νιώθω γιατί είναι πολύ νωρίς και έχω και πρόσθιο πλακούντα, μου έχει κάνει πολλή εντύπωση! Στο ίντερνετ λένε μετά την 18η εβδομάδα. Αλλά σας μιλάω ειλικρινά αν δεν είναι το μωρό κάτι συμβαίνει γιατί το εντερο μου δεν είναι σίγουρα εκεί κάτω... Το έχω νιώσει 3-4 φορές μόνο οταν είμαι ανάσκελα ξαπλωμένη και χαλαρή σαν γαργαλητο... Είμαι 15η εβδομάδα. 

 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula said:

@MumMaria θα μας οργανώσεις όταν γεννήσουμε και για το φαγητό και για όλα σε σχέση με τα μωρουλια μας!! Θα συζητάμε το χρώμα των σκ@@@ν τους τότε! :P

Κορίτσια να σας πω αποφάσισα αν όλα πάνε καλά και είναι όλα στην θέση τους να κάνω σεξ! Θα σας ενημερώσω και για τις εξελίξεις... :)

Και κάτι ακόμα ήθελα να σας πω... Μήπως είμαι τρελή μήπως τα χω χαμένα που λέει και το άσμα? Μήπως δεν είναι το μωρό αυτό που νιώθω γιατί είναι πολύ νωρίς και έχω και πρόσθιο πλακούντα, μου έχει κάνει πολλή εντύπωση! Στο ίντερνετ λένε μετά την 18η εβδομάδα. Αλλά σας μιλάω ειλικρινά αν δεν είναι το μωρό κάτι συμβαίνει γιατί το εντερο μου δεν είναι σίγουρα εκεί κάτω... Το έχω νιώσει 3-4 φορές μόνο οταν είμαι ανάσκελα ξαπλωμένη και χαλαρή σαν γαργαλητο... Είμαι 15η εβδομάδα. 

 

Ναι εχουμε να αναλυσουμε και τα σκ@τ@ των μωρων!!!! Το ξεχασα αυτο!!! Περιμενουμε νεα για το σεξ! 

Δεν αποκλειεται να ειναι το μωρο!!!! Οτι λες μοιαζει με οσα περιγραφουν!!!Ολα ειναι σχετικα με τις ημερομηνιες! Αχ μακαρι να ειναι το μωρακι σου!!!!! Εγω ανυπομονω πολυ να το νιωσω!!!!! 

Just now, Argyroula said:

@MumMaria θα μας οργανώσεις όταν γεννήσουμε και για το φαγητό και για όλα σε σχέση με τα μωρουλια μας!! Θα συζητάμε το χρώμα των σκ@@@ν τους τότε! :P

Κορίτσια να σας πω αποφάσισα αν όλα πάνε καλά και είναι όλα στην θέση τους να κάνω σεξ! Θα σας ενημερώσω και για τις εξελίξεις... :)

Και κάτι ακόμα ήθελα να σας πω... Μήπως είμαι τρελή μήπως τα χω χαμένα που λέει και το άσμα? Μήπως δεν είναι το μωρό αυτό που νιώθω γιατί είναι πολύ νωρίς και έχω και πρόσθιο πλακούντα, μου έχει κάνει πολλή εντύπωση! Στο ίντερνετ λένε μετά την 18η εβδομάδα. Αλλά σας μιλάω ειλικρινά αν δεν είναι το μωρό κάτι συμβαίνει γιατί το εντερο μου δεν είναι σίγουρα εκεί κάτω... Το έχω νιώσει 3-4 φορές μόνο οταν είμαι ανάσκελα ξαπλωμένη και χαλαρή σαν γαργαλητο... Είμαι 15η εβδομάδα. 

 

Αργυρουλα δε φτιαχνεις κι εσυ ενα τικερακι να βλεπουμς ποσων εβδομαδων εισαι; 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Ναι εχουμε να αναλυσουμε και τα σκ@τ@ των μωρων!!!! Το ξεχασα αυτο!!! Περιμενουμε νεα για το σεξ! 

Δεν αποκλειεται να ειναι το μωρο!!!! Οτι λες μοιαζει με οσα περιγραφουν!!!Ολα ειναι σχετικα με τις ημερομηνιες! Αχ μακαρι να ειναι το μωρακι σου!!!!! Εγω ανυπομονω πολυ να το νιωσω!!!!! 

Αργυρουλα δε φτιαχνεις κι εσυ ενα τικερακι να βλεπουμς ποσων εβδομαδων εισαι; 

Πολύ ευχαρίστως αν με διαφωτίσει κάποια πως να το κάνω! (η ασχετηηη...) 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

@MumMaria θα μας οργανώσεις όταν γεννήσουμε και για το φαγητό και για όλα σε σχέση με τα μωρουλια μας!! Θα συζητάμε το χρώμα των σκ@@@ν τους τότε! :P

Κορίτσια να σας πω αποφάσισα αν όλα πάνε καλά και είναι όλα στην θέση τους να κάνω σεξ! Θα σας ενημερώσω και για τις εξελίξεις... :)

Και κάτι ακόμα ήθελα να σας πω... Μήπως είμαι τρελή μήπως τα χω χαμένα που λέει και το άσμα? Μήπως δεν είναι το μωρό αυτό που νιώθω γιατί είναι πολύ νωρίς και έχω και πρόσθιο πλακούντα, μου έχει κάνει πολλή εντύπωση! Στο ίντερνετ λένε μετά την 18η εβδομάδα. Αλλά σας μιλάω ειλικρινά αν δεν είναι το μωρό κάτι συμβαίνει γιατί το εντερο μου δεν είναι σίγουρα εκεί κάτω... Το έχω νιώσει 3-4 φορές μόνο οταν είμαι ανάσκελα ξαπλωμένη και χαλαρή σαν γαργαλητο... Είμαι 15η εβδομάδα. 

 

Είναι πολύ πιθανό ρε συ να είναι το μωράκι σου,σε καμιά βδομάδα θα σιγουρευτείς.εγω έχει κάποιες μέρες που την ακουσα κ τώρα δεν ξαναεδωσε σήμα κ λέω λες τελικά να ήταν κάνα έντερο κ τζάμπα η χαρά;;θα φανεί,είμαι στην αναμονή!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula said:

Πολύ ευχαρίστως αν με διαφωτίσει κάποια πως να το κάνω! (η ασχετηηη...) 

Μπες στο lilypie και εχει εκει διαφορες επιλογες να κατασκευασεις το δικο σου! Μετα οας εδω στο φορουμ εκει που λεει υπογραφη και βαζεις το λινκ απο το lilypie και ετοιμο. Οπου δυσκολευτεις στειλε μας!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μπες στο lilypie και εχει εκει διαφορες επιλογες να κατασκευασεις το δικο σου! Μετα οας εδω στο φορουμ εκει που λεει υπογραφη και βαζεις το λινκ απο το lilypie και ετοιμο. Οπου δυσκολευτεις στειλε μας!

Τέλεια πάω να το κάνω!! Σ ευχαριστώ πολύ!!! :)


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Πολύ ευχαρίστως αν με διαφωτίσει κάποια πως να το κάνω! (η ασχετηηη...) 

Καλά όλες άσχετες ειμασταν μέχρι να το κάνουμε,στις 2-3 φορές θα το καταφέρεις όπως σου είπε η Υβόννη.στειλε αν ζοριστεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...