Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Εεε ας πούμε 2 βδομαδουλες ε;λες να μάθεις κ φύλο;;γερό να είναι βέβαια πρώτα από όλα αλλά είδα έχουν μπει στοιχήματα για το μωράκι σου!;-):x

Εγώ 10/06 απλό υπέρηχο αλλά μου φαίνεται ατελείωτο το διάστημα.ας μην ήταν ο κορονοιος ,θα εσκαγα κ πιο συχνά αλλά ας οψεται!

Άμα ειναι αγόρι θα ειναι outsider... να δούμε γερό να ειναι φυσικα. Ο γιατρος μου ειπε αν εχω μεγαλη αγωνία να πάω και πιο νωρίς αλλα σκέφτομαι και το 50 ευρώ.... και απο την αλλη ζω το όνειρο μου οτι ειμαι εγκυος!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Καντι said:

Αυχενική. Ασε σβήνω μερες!

Ναι ξερω και θυμαμαι ακριβως!!! Με το καλο κοριτσακι μου! Περναει ο καιρος, στο χερι του ειναι; Χιχιχιχιχι

Just now, Καντι said:

Άμα ειναι αγόρι θα ειναι outsider... να δούμε γερό να ειναι φυσικα. Ο γιατρος μου ειπε αν εχω μεγαλη αγωνία να πάω και πιο νωρίς αλλα σκέφτομαι και το 50 ευρώ.... και απο την αλλη ζω το όνειρο μου οτι ειμαι εγκυος!

Αν μου εδιναν εμενα αυτη τη δυνατοτητα, καθε μερα θα εσκαγα 50ευρα χαχαχα!!! Οπως νιωθεις κοριτσι μου! Αν δεις οτι δεν αντεχεις να πας και να το ζησεις! Εξαλλου με τον ιο δεν παμε και πουθενα ας τα φαμε σε υπερηχους χαχαχα!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

@MumMaria στείλε να μας πεις τι σου ειπε.. Εντωμεταξύ ίδια μέρα έχουμε υπέρηχο!! Σαν αιώνας μου φαίνεται... 

@Καντι αξίζει η υπομονή μέχρι τότε!! Η αυχενική είναι τέλεια εμπειρία και θα έχεις την ευκαιρία να δεις πιο καθαρά το μπουμπούκι σου...

  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αχ αλήθεια κοπέλα μου;;;πολύ χάρηκα τώρα,γιατί με το να το αφήνω έτσι που μου είπε ο χειρουργός προφανώς χειροτέρεψε κ η αλλη εναλλακτική που μου έδινε ήταν το χειρουργείο.μακαρι να ακούσω κάτι λιγότερο παρεμβατικό σήμερα.θα σας στείλω κ μετά να σας πω

Ρε συ άρχισε να μαζεύει κ πύον(σορυ για την περιγραφή) ενώ πιο πριν δεν είχα και λέω κάτσε να το ψάξω κ σε έναν ποδολογο

Καλα εκανες και πας! Το πυον ειναι λογικο, αν δεν εχει αντιμετωπιστει το προβλημα. Μακαρι σημερα να πανε ολα τελεια να ξεμπερδεψεις!!!!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Άμα ειναι αγόρι θα ειναι outsider... να δούμε γερό να ειναι φυσικα. Ο γιατρος μου ειπε αν εχω μεγαλη αγωνία να πάω και πιο νωρίς αλλα σκέφτομαι και το 50 ευρώ.... και απο την αλλη ζω το όνειρο μου οτι ειμαι εγκυος!

Ναι ναι το είδα,αμάν μωρέ πάντως μην σνομπαρετε τα αγοράκια!!!είναι σκέτη γλύκα κ αυτά!!!

Είναι κ τα λεφτά αλλά σκέψου πόσες φορές ζούμε αυτό το θαύμα;;;μετρημένες στο ένα χέρι(κ πολύ λέω) κάνε όπως νιώθεις,κάποιες κοπέλες κ οι πολλες επισκέψεις στον γιατρό τις αγχωνουν!εγώ πάλι αν είχα έναν υπέρηχο στο σπίτι μου θα ήταν το καλύτερο μου!!! αχαχαχα

Just now, Eirini1988 είπε:

@MumMaria στείλε να μας πεις τι σου ειπε.. Εντωμεταξύ ίδια μέρα έχουμε υπέρηχο!! Σαν αιώνας μου φαίνεται... 

@Καντι αξίζει η υπομονή μέχρι τότε!! Η αυχενική είναι τέλεια εμπειρία και θα έχεις την ευκαιρία να δεις πιο καθαρά το μπουμπούκι σου...

Αλήθεια;10/6; Αλλά εσύ έχεις β επιπέδου τότε ε; Ή απλό υπέρηχο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria είπε:

Ναι ναι το είδα,αμάν μωρέ πάντως μην σνομπαρετε τα αγοράκια!!!είναι σκέτη γλύκα κ αυτά!!!

Είναι κ τα λεφτά αλλά σκέψου πόσες φορές ζούμε αυτό το θαύμα;;;μετρημένες στο ένα χέρι(κ πολύ λέω) κάνε όπως νιώθεις,κάποιες κοπέλες κ οι πολλες επισκέψεις στον γιατρό τις αγχωνουν!εγώ πάλι αν είχα έναν υπέρηχο στο σπίτι μου θα ήταν το καλύτερο μου!!! αχαχαχα

Αλήθεια;10/6; Αλλά εσύ έχεις β επιπέδου τότε ε; Ή απλό υπέρηχο;

Μαρια μου πες τα για τα αγορακια χαχα, γλυκουλικα ειναι κ αυτα, τωρα αν χαλανε μεγαλωνοντας ειναι αλλο θεμα:razz: . Καλα εκανες κ εκλεισες να μην σε ποναει κ να γινει οκ το ποδι σου.

  • Χαχα 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι ναι το είδα,αμάν μωρέ πάντως μην σνομπαρετε τα αγοράκια!!!είναι σκέτη γλύκα κ αυτά!!!

Είναι κ τα λεφτά αλλά σκέψου πόσες φορές ζούμε αυτό το θαύμα;;;μετρημένες στο ένα χέρι(κ πολύ λέω) κάνε όπως νιώθεις,κάποιες κοπέλες κ οι πολλες επισκέψεις στον γιατρό τις αγχωνουν!εγώ πάλι αν είχα έναν υπέρηχο στο σπίτι μου θα ήταν το καλύτερο μου!!! αχαχαχα

Αλήθεια;10/6; Αλλά εσύ έχεις β επιπέδου τότε ε; Ή απλό υπέρηχο;

Απλό υπέρηχο και β επιπέδου στις 24/6.. Γι αυτό και αν ανυπομονώ! Θα είναι ωραίος μήνας ο Ιούνιος..


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 said:

Απλό υπέρηχο και β επιπέδου στις 24/6.. Γι αυτό και αν ανυπομονώ! Θα είναι ωραίος μήνας ο Ιούνιος..

Βρε κοριτσακια μου, εγω εχω β επιπεδου 17/6 και σκεφτομαι μηπως ειναι νωρις. Αλλα λογικα θα ξερουν για να το εβαλαν!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Μαρια μου πες τα για τα αγορακια χαχα, γλυκουλικα ειναι κ αυτα, τωρα αν χαλανε μεγαλωνοντας ειναι αλλο θεμα:razz: . Καλα εκανες κ εκλεισες να μην σε ποναει κ να γινει οκ το ποδι σου.

Βρε δεν χαλάνε όλα....περιμένετε να δείτε τον γιο μου!!!ααχαχαχααχα

Just now, Eirini1988 είπε:

Απλό υπέρηχο και β επιπέδου στις 24/6.. Γι αυτό και αν ανυπομονώ! Θα είναι ωραίος μήνας ο Ιούνιος..

Εγώ 25/06 β επιπέδου,κοντά κοντα

Just now, Υβόννη είπε:

Βρε κοριτσακια μου, εγω εχω β επιπεδου 17/6 και σκεφτομαι μηπως ειναι νωρις. Αλλα λογικα θα ξερουν για να το εβαλαν!

Βρε ναι,βλέπουν ημερομηνίες κ στο κλείνουνε,μην ανησυχείς!!!

Σας αφήνω να πάω ποδολογοοοο

Μουαααατς

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

@MumMaria καλη επιτυχία Μαράκι, όλα να πάνε καλά!

@Gogo1994 έχεις απόλυτο δίκιο! εδω μετράμε τις ώρες και σου έκανε ολοκληρο θέμα ενω δεν σε ενημέρωσε κιολας; πωπω είναι μερικοί άνθρωποι όμως.. πάλι καλά βρήκες τον άλλον γιατρό να το δεις να ηρεμήσεις και σκέψου αυτό που σου είπαν τα κορίτσια. και εγω άλλαξα τον γιατρό μου που είχα απο 16 χρονών. πλεον δεν μου έκανε, το καταλάβαινα.. μην αγχωθείς, σκέψου το μόνο και αποφασίζεις.. να μας πεις τα νέα σου!!! :)


kEWVp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Βρε κοριτσακια μου, εγω εχω β επιπεδου 17/6 και σκεφτομαι μηπως ειναι νωρις. Αλλα λογικα θα ξερουν για να το εβαλαν!

Κι εγώ 16/06! Παλι θα φάω την κρυάδα μου φαίνεται όπως και στην αυχενική..Δε μπορείτε να πείτε όμως...σας κάνω ποδαρικό κάθε φορά..γουρλίδικο βεβαια;)

Κι εγώ το ρώτησα στον γιατρό μου και μου είπε τα εξής..Με την ολοκλήρωση των 20 εβδομάδων το μωράκι μεγαλώνει μεν, αλλά είναι ακόμη σε θέση να στριφογυρίζει με άνεση μες στη κοιλιτσα μας για την πλήρη παρακολούθηση όλων των οργάνων του κλπ, γεγονός που διευκολύνει την εξέταση..

  • Μου αρέσει 2

xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Ναι ναι το είδα,αμάν μωρέ πάντως μην σνομπαρετε τα αγοράκια!!!είναι σκέτη γλύκα κ αυτά!!!

Είναι κ τα λεφτά αλλά σκέψου πόσες φορές ζούμε αυτό το θαύμα;;;μετρημένες στο ένα χέρι(κ πολύ λέω) κάνε όπως νιώθεις,κάποιες κοπέλες κ οι πολλες επισκέψεις στον γιατρό τις αγχωνουν!εγώ πάλι αν είχα έναν υπέρηχο στο σπίτι μου θα ήταν το καλύτερο μου!!! αχαχαχα

Αλήθεια;10/6; Αλλά εσύ έχεις β επιπέδου τότε ε; Ή απλό υπέρηχο;

Καλε καθόλου δεν σνομπαρω, αλλα ολες για κορίτσι με έχουν!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου και  ακούσαμε τη καρδούλα του και το πουλάκι μας μεγάλωσε τον είδαμε μπρούμυτα και τουρλωσε κ κωλαράκι 

Ηρεμισα αφάνταστα να ξέρετε επίσης ο γιατρός αυτός δε πίστευε ότι έχει Να μέ δει η γιατρός μου από 7 Απριλίου. 

 

  • Μου αρέσει 9

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια μου και  ακούσαμε τη καρδούλα του και το πουλάκι μας μεγάλωσε τον είδαμε μπρούμυτα και τουρλωσε κ κωλαράκι 

Ηρεμισα αφάνταστα να ξέρετε επίσης ο γιατρός αυτός δε πίστευε ότι έχει Να μέ δει η γιατρός μου από 7 Απριλίου. 

 

Ωραια Γωγω μου!μια χαρα ο γιος σου!!:)να χαλαρωσεις κ εσυ.μεγαλο διαστημα ηταν οντως,σου προτεινε καποιον αλλο γιατρο η ο ιδιος αναλαμβανει;

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Ωραια Γωγω μου!μια χαρα ο γιος σου!!:)να χαλαρωσεις κ εσυ.μεγαλο διαστημα ηταν οντως,σου προτεινε καποιον αλλο γιατρο η ο ιδιος αναλαμβανει;

Μου είπε πήγαινε κ στη γιατρό σου να μιλήσετε και για τις εξετάσεις κ σκοπεύω να πάω αύριο αν έρθει κ αύριο τελικά κ ν α μιλήσω μαζί της για όλα να δούμε αν μπορούμε να συνεχίσουμε 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...