Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κορίτσια έχω νέα...είχαμε πελαγωσει με τον άντρα μου γιατί αύριο θα πρέπει έκτακτα να πάει δουλειά κ θα λείπει πολλές ώρες.αγχωθηκα γιατί εγώ δεν μπορώ να κάνω βασικά πράγματα στο μωρό ,πόσο μάλλον τόσες ώρες..καιιιιιιι

Θα ρθει η μαμά μου από Καβάλα!!!!!εντάξει θα είναι αυθημερόν μόνο γιατί δεν μπορεί να αφήσει άμα την γιαγιά για παραπάνω αλλά θα την δω επιτέλους ρε παιδιά!!!

Ευτυχώς το κανονίσαμε γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα.η αδελφή μου είναι εκτός θεσνικης αυτήν την στιγμή κ οι φίλοι που ξέρουμε ,έχουν κ αυτοί παιδιά οπότε δύσκολα κ οι υπόλοιποι δουλεύουν!!ουυυφ!!

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια έχω τρομερό άγχος... Αύριο πάμε να δούμε άλλο ένα σπίτι... Ελπίζω ειλικρινά να μας λυπηθεί η γυναίκα και ο Θεός.... 31-5 πρέπει να αδειάζω το σπίτι το τωρινό... Θέλω την θετική σας σκέψη...

Έλα κοπέλα μου σου στέλνω την θετική μου ενέργεια,να κλείσετε το συμβόλαιο αύριο!!!!!να τελειώνεις κ με αυτό το άγχος!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

4 ώρες πρίν, MumMaria είπε:

Βρακοσυζητηση!αχαχαχαχαχααχα!έγινε το μοιραίο ή όχι ακόμα;;;;

Μπααα... Να πάω να δω που ειναι ο πλακούντας πρώτα (την Τετάρτη έχω γιατρό) και να σταματήσουν αυτά τα πονακια και ίσως και οι εμετοι....και βλέπουμε...μεχρι τότε...μπανιστηρι μόνο (πωω Χριστέ μου τι λεωω) 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια έχω νέα...είχαμε πελαγωσει με τον άντρα μου γιατί αύριο θα πρέπει έκτακτα να πάει δουλειά κ θα λείπει πολλές ώρες.αγχωθηκα γιατί εγώ δεν μπορώ να κάνω βασικά πράγματα στο μωρό ,πόσο μάλλον τόσες ώρες..καιιιιιιι

Θα ρθει η μαμά μου από Καβάλα!!!!!εντάξει θα είναι αυθημερόν μόνο γιατί δεν μπορεί να αφήσει άμα την γιαγιά για παραπάνω αλλά θα την δω επιτέλους ρε παιδιά!!!

Ευτυχώς το κανονίσαμε γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα.η αδελφή μου είναι εκτός θεσνικης αυτήν την στιγμή κ οι φίλοι που ξέρουμε ,έχουν κ αυτοί παιδιά οπότε δύσκολα κ οι υπόλοιποι δουλεύουν!!ουυυφ!!

Έλα κοπέλα μου σου στέλνω την θετική μου ενέργεια,να κλείσετε το συμβόλαιο αύριο!!!!!να τελειώνεις κ με αυτό το άγχος!

Τουλάχιστον θα δεις τη μανούλα σου επιτέλους... Ελπίζω όλα να έρθουν βολικά με τη δουλειά του άντρα σου και να τα βολέψετε όλα..

@MinakiG εύχομαι το σπίτι που θα δείτε να είναι υπέροχο και να το κλείσετε!! Έχω κάνει κι εγώ αρκετές φορές μετακόμιση και είναι μεγάλο χορι και άγχος η αναζήτησή.. Βέβαια λόγω κατάστασης δεν θα μπορούσε να πάρεις κάποια παράταση ανάφορικα με το τωρινό σπίτι; Τα μεσιτικά δεν λειτουργούσαν και όλον αυτόν τον καιρό ήταν δύσκολο εάν όχι αδύνατο να βλέπετε σπίτια...


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια έχω τρομερό άγχος... Αύριο πάμε να δούμε άλλο ένα σπίτι... Ελπίζω ειλικρινά να μας λυπηθεί η γυναίκα και ο Θεός.... 31-5 πρέπει να αδειάζω το σπίτι το τωρινό... Θέλω την θετική σας σκέψη...

Ευχομαι να σας πανε καλα !!κ να είναι το τελευταίο σπίτι που θα δείτε !

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια έχω νέα...είχαμε πελαγωσει με τον άντρα μου γιατί αύριο θα πρέπει έκτακτα να πάει δουλειά κ θα λείπει πολλές ώρες.αγχωθηκα γιατί εγώ δεν μπορώ να κάνω βασικά πράγματα στο μωρό ,πόσο μάλλον τόσες ώρες..καιιιιιιι

Θα ρθει η μαμά μου από Καβάλα!!!!!εντάξει θα είναι αυθημερόν μόνο γιατί δεν μπορεί να αφήσει άμα την γιαγιά για παραπάνω αλλά θα την δω επιτέλους ρε παιδιά!!!

Ευτυχώς το κανονίσαμε γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα.η αδελφή μου είναι εκτός θεσνικης αυτήν την στιγμή κ οι φίλοι που ξέρουμε ,έχουν κ αυτοί παιδιά οπότε δύσκολα κ οι υπόλοιποι δουλεύουν!!ουυυφ!!

Έλα κοπέλα μου σου στέλνω την θετική μου ενέργεια,να κλείσετε το συμβόλαιο αύριο!!!!!να τελειώνεις κ με αυτό το άγχος!

Καλως να την δεχτείς !!!!!εστω κ μια μέρα ,θα είναι ονειρο!!!να την χαρείς !!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχαχα κι εγω γελαω τωρα μονη μου σαν τη χαζη!!! Μεχρι και η εμφανιση με το κοτσιδι ψηλα, γυαλαμπουκα, πυτζαμες και ξεχειλωμενο βρακι σεξυ του φανηκε χαχαχα! Τζαμπα τοσα χρονια οι αποτριχωσεις και τα σεξυ βρακακια!!!

Εσυ δεν θα δοκιμαζες να κυλιστεις και στα σεντονια του ποθου; Τελικα τα καταφερατε;

Μπααα....σε αναμονή!!Η αλήθεια ει αι ότι εκτός από τις απαγορεύσεις του γιατρού δεν έχω καθόλου πόθο... :(


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Eirini1988 said:

Τουλάχιστον θα δεις τη μανούλα σου επιτέλους... Ελπίζω όλα να έρθουν βολικά με τη δουλειά του άντρα σου και να τα βολέψετε όλα..

@MinakiG εύχομαι το σπίτι που θα δείτε να είναι υπέροχο και να το κλείσετε!! Έχω κάνει κι εγώ αρκετές φορές μετακόμιση και είναι μεγάλο χορι και άγχος η αναζήτησή.. Βέβαια λόγω κατάστασης δεν θα μπορούσε να πάρεις κάποια παράταση ανάφορικα με το τωρινό σπίτι; Τα μεσιτικά δεν λειτουργούσαν και όλον αυτόν τον καιρό ήταν δύσκολο εάν όχι αδύνατο να βλέπετε σπίτια...

Σε 53 ημέρες παντρευόμαστε.. Πρέπει να έρθουν έπιπλα καινούργια και να προγραμματίσουμε τα του γάμου... Με τόσο άγχος ούτε πρόβα δεν έχω κάνει.... Πρέπει να τελειώνουμε... Ευχαριστώ 

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites

Γειά σαςςς κορίτσια εγώ βγήκα με τις φίλες μου ν α χαλαρώσω 

Είδα γράψατε πολλά νέα 

Μαρια μου τέλεια με τη ποδολογο Ν Α φεύγει κ αυτό σιγά σιγά 

Υβοννη μου εννοείται κρατάμε τα καλά ότι ήσουν στις 7 καλύτερες κ μπράβο που το αντιμετωπίζεις έτσι πως ότι ήταν καλύτερο να γίνει θα γίνει 

Περιμένουμε νέα αύριο 

Just now, Gogo1994 είπε:

Γειά σαςςς κορίτσια εγώ βγήκα με τις φίλες μου ν α χαλαρώσω 

Είδα γράψατε πολλά νέα 

Μαρια μου τέλεια με τη ποδολογο Ν Α φεύγει κ αυτό σιγά σιγά 

Υβοννη μου εννοείται κρατάμε τα καλά ότι ήσουν στις 7 καλύτερες κ μπράβο που το αντιμετωπίζεις έτσι πως ότι ήταν καλύτερο να γίνει θα γίνει 

Περιμένουμε νέα αύριο 

Δέσποινα μου ναι μετά τον έμβρυο λόγο θα πήγαινα τώρα μετά από ένα μήνα παλι αλλά εξετάσεις ίσως επρεπε να έχω κάνει 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Μπααα... Να πάω να δω που ειναι ο πλακούντας πρώτα (την Τετάρτη έχω γιατρό) και να σταματήσουν αυτά τα πονακια και ίσως και οι εμετοι....και βλέπουμε...μεχρι τότε...μπανιστηρι μόνο (πωω Χριστέ μου τι λεωω) 

Αχααχααχαχα!έχω πεθάνει στα γέλια αργυρουλα!!!!

Just now, demifilol είπε:

Ευχομαι να σας πανε καλα !!κ να είναι το τελευταίο σπίτι που θα δείτε !

Καλως να την δεχτείς !!!!!εστω κ μια μέρα ,θα είναι ονειρο!!!να την χαρείς !!!

Ευχαριστωωωωω:grin:

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ενιωσα το μωρο!!!!!!!!!  Σαν μπουρμπουληθρες καπως ηταν! Ειπα μπα ειναι η ιδεα μου και το ενιωσα μετα ξανα!!!

@MinakiGευχομαι κοριτσι μου να ειναι αυτο το σπιτι σας!!!! Σου στελνω ολη μου τη θετικη σκεψη!!

@MumMariaκοριτσακι μου τί υπεροχα νεα!!!!!! Να ερθει να την παρεις στην αγκαλιτσα σου!!!

  • Μου αρέσει 8

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

Κορίτσια έχω τρομερό άγχος... Αύριο πάμε να δούμε άλλο ένα σπίτι... Ελπίζω ειλικρινά να μας λυπηθεί η γυναίκα και ο Θεός.... 31-5 πρέπει να αδειάζω το σπίτι το τωρινό... Θέλω την θετική σας σκέψη...

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα.. εύχομαι να είναι το τυχερό σας..τα μαζέψεις τ πράγματα στο δικό σας;;;

Just now, MumMaria είπε:

Κορίτσια έχω νέα...είχαμε πελαγωσει με τον άντρα μου γιατί αύριο θα πρέπει έκτακτα να πάει δουλειά κ θα λείπει πολλές ώρες.αγχωθηκα γιατί εγώ δεν μπορώ να κάνω βασικά πράγματα στο μωρό ,πόσο μάλλον τόσες ώρες..καιιιιιιι

Θα ρθει η μαμά μου από Καβάλα!!!!!εντάξει θα είναι αυθημερόν μόνο γιατί δεν μπορεί να αφήσει άμα την γιαγιά για παραπάνω αλλά θα την δω επιτέλους ρε παιδιά!!!

Ευτυχώς το κανονίσαμε γιατί πραγματικά δεν ξέρω τι θα έκανα.η αδελφή μου είναι εκτός θεσνικης αυτήν την στιγμή κ οι φίλοι που ξέρουμε ,έχουν κ αυτοί παιδιά οπότε δύσκολα κ οι υπόλοιποι δουλεύουν!!ουυυφ!!

Έλα κοπέλα μου σου στέλνω την θετική μου ενέργεια,να κλείσετε το συμβόλαιο αύριο!!!!!να τελειώνεις κ με αυτό το άγχος!

Ουάου τέλεια νέα θ σ βοηθήσει κ το σημαντικότερο θ πάρεις ψυχική δύναμη.. 

Ναιιι τι γλυκιά αίσθηση κ εγώ έτσι ένιωσα όταν το καταλαβα:x @Υβόννη

Καλά έκανες κοπέλα μ να ξεσκασεις κ ν ηρεμήσεις.. Καλά λες..γτ κ εγώ έκανα και τον Απρίλιο και τώρα εξετάσεις.. εύχομαι να το κανονίσετε κ ν πας ν μιλήσετε από κοντά!! @Gogo1994

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου ενιωσα το μωρο!!!!!!!!!  Σαν μπουρμπουληθρες καπως ηταν! Ειπα μπα ειναι η ιδεα μου και το ενιωσα μετα ξανα!!!

@MinakiGευχομαι κοριτσι μου να ειναι αυτο το σπιτι σας!!!! Σου στελνω ολη μου τη θετικη σκεψη!!

@MumMariaκοριτσακι μου τί υπεροχα νεα!!!!!! Να ερθει να την παρεις στην αγκαλιτσα σου!!!

Αχ αλήθεια;; φαντάζομαι χαρά ε;;;από δω κ πέρα να το ακούς κάθε μέρα κοπέλα μου σου εύχομαι:x

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα.. εύχομαι να είναι το τυχερό σας..τα μαζέψεις τ πράγματα στο δικό σας;;;

Ουάου τέλεια νέα θ σ βοηθήσει κ το σημαντικότερο θ πάρεις ψυχική δύναμη.. 

Ναιιι τι γλυκιά αίσθηση κ εγώ έτσι ένιωσα όταν το καταλαβα:x @Υβόννη

Καλά έκανες κοπέλα μ να ξεσκασεις κ ν ηρεμήσεις.. Καλά λες..γτ κ εγώ έκανα και τον Απρίλιο και τώρα εξετάσεις.. εύχομαι να το κανονίσετε κ ν πας ν μιλήσετε από κοντά!! @Gogo1994

 Νομιζα ειναι κατι αλλο και δεν εδωσα βαση και τσουπ να το παλι το ενιωσα καθαρα!!! Η μπουρμπουληθρα μου!!

Just now, MumMaria said:

Αχ αλήθεια;; φαντάζομαι χαρά ε;;;από δω κ πέρα να το ακούς κάθε μέρα κοπέλα μου σου εύχομαι:x

Ναι Μαρακι μου χαρα! Εβαλε το χερι του και ο αντρας μου αλλα προφανως δεν καταλαβε κατι! Ελπιζω να μην εκανα λαθος αλλα ηταν δυο φορες! Τη δευτερη ημουν σιγουρη!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

 Νομιζα ειναι κατι αλλο και δεν εδωσα βαση και τσουπ να το παλι το ενιωσα καθαρα!!! Η μπουρμπουληθρα μου!!

Ναι Μαρακι μου χαρα! Εβαλε το χερι του και ο αντρας μου αλλα προφανως δεν καταλαβε κατι! Ελπιζω να μην εκανα λαθος αλλα ηταν δυο φορες! Τη δευτερη ημουν σιγουρη!

Μπράβο Υβόννη μουυυυ

Πόσο χαίρομαι εμένα μου είπε ότι σίγουρα θ ατό νιώσω σε 2 βδομαδες


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Μπράβο Υβόννη μουυυυ

Πόσο χαίρομαι εμένα μου είπε ότι σίγουρα θ ατό νιώσω σε 2 βδομαδες

Ναι Γωγουλα μου τοτε ειναι! Τωρα να σου πω πιστευω ειναι πολυ ανεπαισθητα σε σχεση με το τι ερχεται!!!

Χαιρομαι πολυ που εισαι ηρεμη!!!! Και στα εξηγησε τοσο καλα σημερα ο γιατρος!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

 Νομιζα ειναι κατι αλλο και δεν εδωσα βαση και τσουπ να το παλι το ενιωσα καθαρα!!! Η μπουρμπουληθρα μου!!

Ναι Μαρακι μου χαρα! Εβαλε το χερι του και ο αντρας μου αλλα προφανως δεν καταλαβε κατι! Ελπιζω να μην εκανα λαθος αλλα ηταν δυο φορες! Τη δευτερη ημουν σιγουρη!

Σίγουρα το μωράκι σου ήταν!!!:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...