Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Despoina Mar said:

Αχ σε καταλαβαίνω απόλυτα.. εύχομαι να είναι το τυχερό σας..τα μαζέψεις τ πράγματα στο δικό σας;;;

Ουάου τέλεια νέα θ σ βοηθήσει κ το σημαντικότερο θ πάρεις ψυχική δύναμη.. 

Ναιιι τι γλυκιά αίσθηση κ εγώ έτσι ένιωσα όταν το καταλαβα:x @Υβόννη

Καλά έκανες κοπέλα μ να ξεσκασεις κ ν ηρεμήσεις.. Καλά λες..γτ κ εγώ έκανα και τον Απρίλιο και τώρα εξετάσεις.. εύχομαι να το κανονίσετε κ ν πας ν μιλήσετε από κοντά!! @Gogo1994

Ναι είμαι σχεδόν έτοιμη... μονο ποτήρια πιατια κ τα πράγματα του ντουζ εχω....

  • Μου αρέσει 1

4DTxp3.png 47gQp3.png
 
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπίζω όλες να είχατε ένα όμορφο βράδυ και να ξεκουραστήκατε! Ετοιμαζομαι για Lidl.. Πάω να δω τι καλό έχει. Λογικά θα πάρω το μαξιλάρι και είδα έχει πολύ καλή τιμή στα κολάν εγκυμοσύνης. Για να δούμε...

  • Μου αρέσει 4

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!!

Ελπίζω όλες να είχατε ένα όμορφο βράδυ και να ξεκουραστήκατε! Ετοιμαζομαι για Lidl.. Πάω να δω τι καλό έχει. Λογικά θα πάρω το μαξιλάρι και είδα έχει πολύ καλή τιμή στα κολάν εγκυμοσύνης. Για να δούμε...

Καλήμερααα τα ωραιότερα ψωνια:x


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσια!τα εκανα κ εγω τα ψωνια μου στα λιντλ χαχα.πηρα το μαξιλαρακι δυο κολαν κ δυο μπλουζακια

Αχ τ ωραία, εγώ θ δοκιμάσω τ κολάν π είχα πάρει στ καραντίνα γτ το πήρα ένα νούμερο πιο μεγάλο μήπως μ είναι εντάξει τώρα.. πήρε το Λιντλ φωτιά σήμερα χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

 Καλημέρα κορίτσια μου !!τα νέα μου :ο τράχηλος μου παραμένει σταθερός ,η Μπέμπα αναπτυγμένη κ υπερικινητικη όπως παντα !!σε γενικές γραμμές ολα καλα !!την άλλη εβδομάδα πάλι !Ευχομαι καλα νέα σε όλες !!

πηγαινω κ εγώ να πάρω το μαξιλάρι !!θα σας πω εντυπώσεις !

  • Μου αρέσει 6

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

 Καλημέρα κορίτσια μου !!τα νέα μου :ο τράχηλος μου παραμένει σταθερός ,η Μπέμπα αναπτυγμένη κ υπερικινητικη όπως παντα !!σε γενικές γραμμές ολα καλα !!την άλλη εβδομάδα πάλι !Ευχομαι καλα νέα σε όλες !!

πηγαινω κ εγώ να πάρω το μαξιλάρι !!θα σας πω εντυπώσεις !

Καλημέρα κορίτσι μ τέλεια λοιπόν...όλα καλά...καλε μόνο εγώ δεν πήγα λιντλ;;; χαχα 

Τ μωράκια σας κορίτσια πόσο ήταν τελευταια φορά σε γραμμάρια κ υψος;;;


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσια!τα εκανα κ εγω τα ψωνια μου στα λιντλ χαχα.πηρα το μαξιλαρακι δυο κολαν κ δυο μπλουζακια

Αν σου πω ότι ακριβώς τα ίδια πήρα κι εγώ;;; Χαχαχαχα

@demifilol πολύ ωραία τα νέα σου!!! Πάντα τέτοια να ακούμε.. Καλές αγορές!!

@Despoina Mar Είχα πάει για υπέρηχο στις 11/5 τελευταία φορά και ο μπέμπης μου ήταν 16εκ και 120γραμ

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα κορίτσι μ τέλεια λοιπόν...όλα καλά...καλε μόνο εγώ δεν πήγα λιντλ;;; χαχα 

Τ μωράκια σας κορίτσια πόσο ήταν τελευταια φορά σε γραμμάρια κ υψος;;;

Ευχαριστωωω ,265 Γρ και ύψος Δ μπορούμε ,κινείται συνεχώς !!χαχαχ

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημερα ομορφο μου παρεακι,

να εχουμε μια υπεροχη μερα!!!!

@Eirini1988και @ΕΥΑ!με το καλο να τα χαρειτε!!!! Περιμενουμε εντυπωσεις για το μαξιλαρι γιατι κι εγω θελω να παρω! Καλοφορετα τα κολαν σας και αν βγαλει και βρακια να μας ειδοποιησετε χιχιχι!

@demifilolκοριτσακι μου παει αλλη μια βδομαδα!!!!!! Παμε στην επομενη δυναμικα!!!! Αχ κοριτσια αλλη Θεσσαλονικια τσαουσα στην παρεα μας! Οι αγορομανες προσοχη μην σας τυλιξει το γιο, την ειδατε ποσο τσαχπινα ειναι!!

@Gogo1994κοριτσακι μου εισαι σημερα καλυτερα; Ευχομαι ναι! Να μας πεις νεα αν μιλησεις με τη γιατρο σου!

@MinakiGνα κλεισετε το σπιτι ευχομαι και να ειναι ολα υπεροχα!!!!!

@MumMariaσημερα ελπιζω να σε χασουμε, αφου θα εχεις την καλυτερη παρεα του κοσμου! Να χαρεις τη μανουλα σου!!

Εγω αγαπημενες μου εχω ραντεβου 4 δικη σας (3 δικη μου) και ανυπομονω να δω το μωρακι μας! Εχω και μπλοκακι με ερωτησεις χαχχαχα! Αναμεσα τους ειναι και αν μπορω να ερθω Ελλαδα το καλοκαιρι ή αν μπορει να ερθει η μαμα μου...Μακαρι να δω τη μανουλα μου επιτελους...Μου λειπει τοσο πολυ!

  • Μου αρέσει 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα ομορφο μου παρεακι,

να εχουμε μια υπεροχη μερα!!!!

@Eirini1988και @ΕΥΑ!με το καλο να τα χαρειτε!!!! Περιμενουμε εντυπωσεις για το μαξιλαρι γιατι κι εγω θελω να παρω! Καλοφορετα τα κολαν σας και αν βγαλει και βρακια να μας ειδοποιησετε χιχιχι!

@demifilolκοριτσακι μου παει αλλη μια βδομαδα!!!!!! Παμε στην επομενη δυναμικα!!!! Αχ κοριτσια αλλη Θεσσαλονικια τσαουσα στην παρεα μας! Οι αγορομανες προσοχη μην σας τυλιξει το γιο, την ειδατε ποσο τσαχπινα ειναι!!

@Gogo1994κοριτσακι μου εισαι σημερα καλυτερα; Ευχομαι ναι! Να μας πεις νεα αν μιλησεις με τη γιατρο σου!

@MinakiGνα κλεισετε το σπιτι ευχομαι και να ειναι ολα υπεροχα!!!!!

@MumMariaσημερα ελπιζω να σε χασουμε, αφου θα εχεις την καλυτερη παρεα του κοσμου! Να χαρεις τη μανουλα σου!!

Εγω αγαπημενες μου εχω ραντεβου 4 δικη σας (3 δικη μου) και ανυπομονω να δω το μωρακι μας! Εχω και μπλοκακι με ερωτησεις χαχχαχα! Αναμεσα τους ειναι και αν μπορω να ερθω Ελλαδα το καλοκαιρι ή αν μπορει να ερθει η μαμα μου...Μακαρι να δω τη μανουλα μου επιτελους...Μου λειπει τοσο πολυ!

καλημέρα σε όλες κορίτσια!!!όλα να πάνε καλά Υβόννη και να μας πεις καλά νέα!!!


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα ομορφο μου παρεακι,

να εχουμε μια υπεροχη μερα!!!!

@Eirini1988και @ΕΥΑ!με το καλο να τα χαρειτε!!!! Περιμενουμε εντυπωσεις για το μαξιλαρι γιατι κι εγω θελω να παρω! Καλοφορετα τα κολαν σας και αν βγαλει και βρακια να μας ειδοποιησετε χιχιχι!

@demifilolκοριτσακι μου παει αλλη μια βδομαδα!!!!!! Παμε στην επομενη δυναμικα!!!! Αχ κοριτσια αλλη Θεσσαλονικια τσαουσα στην παρεα μας! Οι αγορομανες προσοχη μην σας τυλιξει το γιο, την ειδατε ποσο τσαχπινα ειναι!!

@Gogo1994κοριτσακι μου εισαι σημερα καλυτερα; Ευχομαι ναι! Να μας πεις νεα αν μιλησεις με τη γιατρο σου!

@MinakiGνα κλεισετε το σπιτι ευχομαι και να ειναι ολα υπεροχα!!!!!

@MumMariaσημερα ελπιζω να σε χασουμε, αφου θα εχεις την καλυτερη παρεα του κοσμου! Να χαρεις τη μανουλα σου!!

Εγω αγαπημενες μου εχω ραντεβου 4 δικη σας (3 δικη μου) και ανυπομονω να δω το μωρακι μας! Εχω και μπλοκακι με ερωτησεις χαχχαχα! Αναμεσα τους ειναι και αν μπορω να ερθω Ελλαδα το καλοκαιρι ή αν μπορει να ερθει η μαμα μου...Μακαρι να δω τη μανουλα μου επιτελους...Μου λειπει τοσο πολυ!

Καλυτερα Υβόννη μου Περιμένω να δω για να κρίνω το μεσημέρι 

Μακάρι να σου πει ναι θα σου κα ει τοοσ καλό να έρθεις ή έστω να δεις τη μαμά σου

@demifilol κοριτσάκι μου μεγάλουλα η δικιά σου ο δικός μου ο μικρούλης 180 γραμμαριακια

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

 Καλημέρα κορίτσια μου !!τα νέα μου :ο τράχηλος μου παραμένει σταθερός ,η Μπέμπα αναπτυγμένη κ υπερικινητικη όπως παντα !!σε γενικές γραμμές ολα καλα !!την άλλη εβδομάδα πάλι !Ευχομαι καλα νέα σε όλες !!

πηγαινω κ εγώ να πάρω το μαξιλάρι !!θα σας πω εντυπώσεις !

Καλημερα!!Μια χαρα η μπεμπα σου !:)

  • Μου αρέσει 2

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...