Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλυτερα Υβόννη μου Περιμένω να δω για να κρίνω το μεσημέρι 

Μακάρι να σου πει ναι θα σου κα ει τοοσ καλό να έρθεις ή έστω να δεις τη μαμά σου

@demifilol κοριτσάκι μου μεγάλουλα η δικιά σου ο δικός μου ο μικρούλης 180 γραμμαριακια

Η μικρή μ είναι μια εβδομάδα μεγαλύτερη !αλλα μου είπε η γιατρός ότι είναι αναπτυγμένη γενικώς !την θελουμε όμως έτσι !μην συγκρίνεις τον αντράκλα σου με τη νταρντανα μου !

υγ κορίτσια μ εγώ δεν πρόλαβα το μαξιλαρι δυστυχώς !

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Αν σου πω ότι ακριβώς τα ίδια πήρα κι εγώ;;; Χαχαχαχα

@demifilol πολύ ωραία τα νέα σου!!! Πάντα τέτοια να ακούμε.. Καλές αγορές!!

@Despoina Mar Είχα πάει για υπέρηχο στις 11/5 τελευταία φορά και ο μπέμπης μου ήταν 16εκ και 120γραμ

Εμένα προχθές ήταν 16 εκ..κ 150 ήταν κ μ είπε ότι είναι λεπτή κ ψηλή χαχα αλλά τ σκεφτόμουν σμρ γτ τόσο καιρό δεν έτρωγα κιόλας.. Κ λέει συνήθως απ τ 6 μήνα αρχίζουν κ βάζουν κιλά.. 

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλυτερα Υβόννη μου Περιμένω να δω για να κρίνω το μεσημέρι 

Μακάρι να σου πει ναι θα σου κα ει τοοσ καλό να έρθεις ή έστω να δεις τη μαμά σου

@demifilol κοριτσάκι μου μεγάλουλα η δικιά σου ο δικός μου ο μικρούλης 180 γραμμαριακια

Κ εμένα 150 πολύ λεπτούλα,από χθες τ σκέφτομαι τώρα π ανοίγει κ η όρεξη σιγά σιγά πρέπει ν τρώω παραπανωω


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου μην σκατε με το βαρος και υψος των μωρων! Ενα θα σας πω! Ο αδερφος μου μικροκαμωμενος και ειναι τωρα 1.97 (Κρητικο γονιδιο απο τη γιαγια τη Χανιωτισσα @Gogo1994)!!Εγω κοριτσια μου πηρα ολο τον ενατο και ημουν και κοντη και αδυνατη σαν μωρο! Ιδια εμεινα χαχαχα (1.75 και 78 κιλα)!!!

Νομιζω ειναι θεμα οργανισμου αν θα κανουμε μεγαλο ή μικρο μωρακι και δεν εχει να κανει με το ποσο τρωμε (Τα λεω να τα ακουω κι εγω) εφοσον αυτα τρωνε απο τα θρεπτικα μας συστατικα.

 

  • Μου αρέσει 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Η μικρή μ είναι μια εβδομάδα μεγαλύτερη !αλλα μου είπε η γιατρός ότι είναι αναπτυγμένη γενικώς !την θελουμε όμως έτσι !μην συγκρίνεις τον αντράκλα σου με τη νταρντανα μου !

υγ κορίτσια μ εγώ δεν πρόλαβα το μαξιλαρι δυστυχώς !

Λιώνω με το νταρνταναα χαχαχχα

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου μην σκατε με το βαρος και υψος των μωρων! Ενα θα σας πω! Ο αδερφος μου μικροκαμωμενος και ειναι τωρα 1.97 (Κρητικο γονιδιο απο τη γιαγια τη Χανιωτισσα @Gogo1994)!!Εγω κοριτσια μου πηρα ολο τον ενατο και ημουν και κοντη και αδυνατη σαν μωρο! Ιδια εμεινα χαχαχα (1.75 και 78 κιλα)!!!

Νομιζω ειναι θεμα οργανισμου αν θα κανουμε μεγαλο ή μικρο μωρακι και δεν εχει να κανει με το ποσο τρωμε (Τα λεω να τα ακουω κι εγω) εφοσον αυτα τρωνε απο τα θρεπτικα μας συστατικα.

 

Εγώ γεννήθηκα 2850 σα γατάκι ο αντρας μου 3 και τώρα κάτι ενδυαμεσο θα είναι 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Despoina Mar said:

Εμένα προχθές ήταν 16 εκ..κ 150 ήταν κ μ είπε ότι είναι λεπτή κ ψηλή χαχα αλλά τ σκεφτόμουν σμρ γτ τόσο καιρό δεν έτρωγα κιόλας.. Κ λέει συνήθως απ τ 6 μήνα αρχίζουν κ βάζουν κιλά.. 

Κ εμένα 150 πολύ λεπτούλα,από χθες τ σκέφτομαι τώρα π ανοίγει κ η όρεξη σιγά σιγά πρέπει ν τρώω παραπανωω

Εσενα απο τωρα θα την παμε στα Μπολσοι τη μπαλαρινουλα σου!!!! Κορμι λαμπαδα!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Εσενα απο τωρα θα την παμε στα Μπολσοι τη μπαλαρινουλα σου!!!! Κορμι λαμπαδα!!!

Χαχα εγώ είμαι 1.65 χαχα αλλά γεννήθηκα 3.5 κιλά ήμουν όλο ζαρες..μάλλον απ τ άντρα μ πήρε 

  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

@Despoina Mar για μοντέλο τη βλέπω τη δικιά σου.. Εμάς ο γιατρός μας ειπε πως για 15η εβδομάδα στον τελευταίο υπέρηχο ότι είναι πολύ ψηλός και για το βάρος που μου φάνηκε λίγο το ίδιο πράγμα ότι στρώνει απ τον 6ο. Βέβαια γεγονός είναι ότι κι εγώ κι ο άντρας μου είμαστε αρκετά αδύνατοι. Εμένα μάλιστα μικρή με κυνηγούσε η μαμά μου να φάω.. Από ύψος εγώ είμαι 1,70 και ο άντρας μου 1,87 όποτε υποθέτω πως και στην περίπτωση μου από εκείνον θα πήρε ο μικρός...

  • Χαχα 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου εβγαλα φρυδι, θα βαλω να φαω, θα κανω ντους και θα ντυθω να παω να δω το παιδακι μου! Σε καμια ωριτσα θα φυγω!

Ουτε στο πρωτο ραντεβου με τον αντρα μου καλε τοσο αγχος! Χαχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου εβγαλα φρυδι, θα βαλω να φαω, θα κανω ντους και θα ντυθω να παω να δω το παιδακι μου! Σε καμια ωριτσα θα φυγω!

Ουτε στο πρωτο ραντεβου με τον αντρα μου καλε τοσο αγχος! Χαχαχαχαχα

Καλέ εννοείται τώρα μιλάμε για μεγάλες καψουριτσες

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου εβγαλα φρυδι, θα βαλω να φαω, θα κανω ντους και θα ντυθω να παω να δω το παιδακι μου! Σε καμια ωριτσα θα φυγω!

Ουτε στο πρωτο ραντεβου με τον αντρα μου καλε τοσο αγχος! Χαχαχαχαχα

Αχ τ ωραία θα περιμένουμε νέα.. θέλουμε φουλ λεπτομερείες χαχα


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια μου εβγαλα φρυδι, θα βαλω να φαω, θα κανω ντους και θα ντυθω να παω να δω το παιδακι μου! Σε καμια ωριτσα θα φυγω!

Ουτε στο πρωτο ραντεβου με τον αντρα μου καλε τοσο αγχος! Χαχαχαχαχα

Τώρα έχεις ραντεβού με το μωράκι σου! Αξίζει την προετοιμασία και την αναμονή και με το παραπάνω... Εύχομαι όλα να είναι τέλεια και να το χαρείς! Περιμένουμε νέα..


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελειααααα μπραβο ...ενα ενα μπαινουν σε σειρα ..καλη συνεχεια και να μποεσεις να απολαυσεισ τισ ετοιμασιες του γαμου σου,,,

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, MinakiG είπε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΣΠΙΤΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΣΑΣ ΥΠΕΡΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τελευταίο και τυχερό...τελειααα άντε καλή μας μετακόμιση χαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...