Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , LeneL είπε:

      Λοιπόν, για τη θρομβοφιλια δεν ξέρω να σου πω, αλλά αν δε νοιωθετε καλά, να επιμείνετε να κάνει μια εξέταση, έτσι κι αλλιώς αίματος είναι.. 

      Με το τέστ Παπ δεν υπάρχει θέμα, πιο επικίνδυνο είναι να υπάρχει κάποιο μικρόβιο και να μη βρεθεί και γενικά καλλιέργεια κολπικού υγρού θα κάνει και σε άλλο στάδιο της εγκυμοσύνης γιατί λόγω της κατάστασης υπάρχουν πολλά υγρά στην περιοχή και ανθούν διάφορα πράγματα..

      Η αποκόλληση δεν έχει να κάνει απαραίτητα με την κούραση. Σίγουρα την επιβαρύνει η κούραση και η έντονη δραστηριότητα, αλλά η αποκόλληση μπορεί να έχει να κάνει και με τον τρόπο που έπιασε ο σάκος πχ όταν αναπτυσσόταν. Μη σας αγχωνει αυτό. Μικρές αποκολλήσεις συμβαίνουν, αλλά με την ξεκούραση φεύγουν!

      Σε ευχαριστούμε πολύ αλήθεια η θα ζητήσω 30 Μαίου να της γράψει και για θρομβοφιλια η επειδή είναι μακριά ακόμα 12 μέρες μπορεί να  πάρω μια γνωστή μου που δουλεύει σε νοσοκομείο να της γράψει θα δω 

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Πηγαινε σημερα εκει, ρωτα τις ερωτησεις σου, δες το μωρακι σου και θα δουμε το επομενο βημα. Ας φυγει αυτη η μερα τωρα και να πανε ολα καλα στην εξεταση. Εισαι λιγο καλυτερα;

Προσπαθώ να ηρεμισω αλήθεια αλλά ακόμα δε μπορώ να το δεχτώ κ το σκέφτομαι 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 said:

Προσπαθώ να ηρεμισω αλήθεια αλλά ακόμα δε μπορώ να το δεχτώ κ το σκέφτομαι 

Γωγουλα μου κοιτα, ασταθμιτοι παραγοντες θα ειναι ολη την ωρα μαζι μας! Ετυχε το εκτακτο σημερα και η γραμματεια αντι να πει και συγγνωμη σε τσιτωσε. Εχεις καθε δικιο! Ομως τωρα αυτο που κραταμε ειναι οτι 1. βρηκες αμεσα ραντεβου να δεις το παιδακι σου 2. εκει που θα πας εχεις ξαναπαει, τον ξερεις τον ανθρωπο οποτε αυτο ειναι θετικο 3. παρα τον πανικο εδρασες με μεγαλη ταχυτητα και βρηκες λυση-μεγαλο προσον αυτο για μια μελλουσα μανουλα!

Αγενεις και χοντροκομμενοι στη συμπεριφορα θα υπαρχουν παντα και παντου κοριτσακι μου. Εχεις χιλια δικια αλλα τι εμεινε? 45 λεπτακια να δεις το παιδακι σου!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γωγουλα μου κοιτα, ασταθμιτοι παραγοντες θα ειναι ολη την ωρα μαζι μας! Ετυχε το εκτακτο σημερα και η γραμματεια αντι να πει και συγγνωμη σε τσιτωσε. Εχεις καθε δικιο! Ομως τωρα αυτο που κραταμε ειναι οτι 1. βρηκες αμεσα ραντεβου να δεις το παιδακι σου 2. εκει που θα πας εχεις ξαναπαει, τον ξερεις τον ανθρωπο οποτε αυτο ειναι θετικο 3. παρα τον πανικο εδρασες με μεγαλη ταχυτητα και βρηκες λυση-μεγαλο προσον αυτο για μια μελλουσα μανουλα!

Αγενεις και χοντροκομμενοι στη συμπεριφορα θα υπαρχουν παντα και παντου κοριτσακι μου. Εχεις χιλια δικια αλλα τι εμεινε? 45 λεπτακια να δεις το παιδακι σου!

Να είναι καλά ο άνθρωπος που το προσπάθησε αλήθεια το εκτιμώ 

Ξεσπασα κ τα ειπα σε εσάς κορίτσια μου

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Να είναι καλά ο άνθρωπος που το προσπάθησε αλήθεια το εκτιμώ 

Ξεσπασα κ τα ειπα σε εσάς κορίτσια μου

Πολυ καλα εκανες και τα ειπες!!!!!! Μπραβο και παλι που σκεφτηκες αν και μεσα σε πανικο λυση! Κρατα αυτο και δες οτι εχει ξεκινησει το μητρικο ενστικτο χιχιχιχ!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι να ψωνίσω και να μαγειρέψω χαμουλης έγινε στο γκρουπάκι.. Μου φτιάξατε τη διάθεση κορίτσια με τα βρακάκια και τα λάθη σε ηλικίες και κιλά. Εμένα όταν έκανα την αυχενική με γράψανε 10 κιλά πάνω. Αντί για 58 με κάνανε 68. Κι όχι τίποτα η κοπέλα με ζύγισε κιόλας για να πω ότι δεν άκουσε καλά.. Κσι όσον αφορά το βρακάκι εφω τελευταία την έχω καταβρεί με αντρικά μποξεράκια. Άλλη αίσθηση ελευθερίας! Και δεν σε κόβουν πουθενά.. Ο άντρας μου ακόμα κι έτσι με βρίσκει σεξι. Αλλά ο κακομοίρης έχει να κάνει σεξ απ το Φλεβάρη μετά και την τελευταία απαγόρευση του γιατρού..

@Gogo1994 τρόμαξα όταν ξεκίνησα να διαβάζω το ποστ... Έχεις δίκιο όμως κορίτσι μου. Είναι λογικό να έχει προτεραιότητα μια κοπέλα που πεθαίνει είναι όμως παράλογο η γραμματέας να σου μιλάει άσχημα. Έχεις κι εσυ την αγωνία σου και χρειάζεσαι το γιατρό δίπλα σου ακόμα κι αν πρόκειται για το πιο απλό πράγμα στον κόσμο. Γι αυτό πληρώνεις άλλωστε. Κατά τη γνώμη μου αν νιώθεις ουι δεν παίρνεις την προσοχή που σου αξίζει, να ψάξεις για άλλο γιατρό. Προς το παρόν ηρέμησε και περιμένουμε τα νέα σου μετά τον υπέρηχο!!


BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Να είναι καλά ο άνθρωπος που το προσπάθησε αλήθεια το εκτιμώ 

Ξεσπασα κ τα ειπα σε εσάς κορίτσια μου

Αχ κ εγώ τρόμαξα Γωγακι στην αρχή..υπομονή λίγο έμεινε.. πάνε σ αυτόν να ηρεμήσεις και βλέπεις πως θ κινηθείς μετά.. πάντως συμφωνώ με την Υβόννη μήπως ν σκεφτείς ν αλλάξεις γιατρο;;;είναι πολύ αυστηρός καινά ανχωθει κ εσένα χωρίς λόγο.. Μόλις γυρίσεις περιμένουμε νέα.. όλα καλά θ πάνε..


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου και εγώ μέχρι να φάω ,να κάνω μπάνιο ,να καλλωπιστώ γενικότερα ,,είπατε πολλά που όση ώρα τα διάβαζα ,,,γελούσα συνεχώς !!βεβαια ήρθε στο τελος η Γωγω με την αναμονή της !!αλλ περιμενουμε να επιστρέψει πολύ χαρούμενη !!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Να είναι καλά ο άνθρωπος που το προσπάθησε αλήθεια το εκτιμώ 

Ξεσπασα κ τα ειπα σε εσάς κορίτσια μου

Έλα Γωγώ μου,πήγα να ταισω τον μικρό κ να φάω κι εγώ τα σπαράγγια μου:-?

Σούπερ που βρήκες άμεσα ραντεβου στον εμβρυολογο κ τουλάχιστον θα δεις το μπεμπέ σου την ίδια μέρα.περιμενε να σε καλέσει κ η γιατρός σου να δεις τι θα σου πει,πως σου συμπεριφερθεί κ πότε υποτίθεται θα σε έβλεπε κ κρίνεις μετά.καλα για την γραμματέα δεν έχω λόγια..ουσιαστικά ένα βασικό προσόν πρέπει να έχει κάποιος που δουλεύει γραμματεία,την ευγενια,αλλά αυτή μάλλον δεεεεν...μην δίνεις σημασία.πανε να απολαύσεις το αντράκι σου κ περιμένουμε ευχάριστα νέα!!!

Just now, Gogo1994 είπε:

Να είναι καλά ο άνθρωπος που το προσπάθησε αλήθεια το εκτιμώ 

Ξεσπασα κ τα ειπα σε εσάς κορίτσια μου

Έλα Γωγώ μου,πήγα να ταισω τον μικρό κ να φάω κι εγώ τα σπαράγγια μου:-?

Σούπερ που βρήκες άμεσα ραντεβου στον εμβρυολογο κ τουλάχιστον θα δεις το μπεμπέ σου την ίδια μέρα.περιμενε να σε καλέσει κ η γιατρός σου να δεις τι θα σου πει,πως σου συμπεριφερθεί κ πότε υποτίθεται θα σε έβλεπε κ κρίνεις μετά.καλα για την γραμματέα δεν έχω λόγια..ουσιαστικά ένα βασικό προσόν πρέπει να έχει κάποιος που δουλεύει γραμματεία,την ευγενια,αλλά αυτή μάλλον δεεεεν...μην δίνεις σημασία.πανε να απολαύσεις το αντράκι σου κ περιμένουμε ευχάριστα νέα!!!

Και για κάποιο λόγο,τα στέλνω κ δύο φορές να τα εμπεδώσεις!!!αχααχαχα

Κορίτσια εγώ 17.30 πάω σε ποδολογο γιατί αααααν θυμάστε το πρόβλημα που είχα στο νύχι του ποδιού χειροτέρεψε κ είπα να μην το αφήσω..έχει πάει καμία σας σε ποδολογο;;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια δεν θέλω να σας χαλάσω τη διάθεση αλλά πήγα και με έδιωξαν γιατί έχει ένα έκτακτο περιστατικό κ δε θα ερθει καθόλου. Δε σας κρύβω ότι δε μπορώ να το δεχτώ κ είμαι σε πανικό αλήθεια. Τόσο καιρό περιμένω κ η γραμματέας είχε κ ύφος κ φώναζε ότι δε μπορεί να αφήσει μια γυναίκα που πεθαίνει. Οκ το καταλαβαίνω δεν είμαι ηλιθια αλλά λυπάμαι κ εγώ έχω ανάγκη καποιον άνθρωπο να νιωθω εμπιστοσύνη κ ν αμέ ελέγχει 

Μην ταραζεσαι γλυκουλα μου!! Αυτά συμβαίνουν..Δυστυχώς και τα έκτακτα είναι μες στη ζωή..Νιώθω την αγωνία και την ανυπομονησία να δεις το μωράκι σου (κι εγώ με αυτά τα συναισθήματα ξεκινώ κάθε φορά από το σπίτι μου) αλλά τυχαίνουν και αναποδιές καμία φορά...Απλά φαντάζομαι πως περίμενες μια διαφορετική και πιο ανθρώπινη μεταχείριση!! Θα μπορούσε τουλάχιστον να σε ειδοποιήσει.. 


xFySp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MumMaria είπε:

Καλημέρα Γωγουλα μου!! υπομονή,σε δύο ωρίτσες θα δεις το μωράκι σου κ όλα θα είναι τέλεια κοπέλα μου!!!τεσταρουν την υπομονή σου!!χαχα!

Καλημέρα σοφία μου!κ πολύ καλά λένε!σωστή η γιατρός σου,αν δεν έχεις κάποια αντένδειξη,συνεχίζεις όπως πριν την ζωή σου κανονικά απλά με λίγο προσοχή.

Το μαγνήσιο κάτι θα ήξερε κ θα στο σύστησε,μπορεί να στο ξαναβάλει τον επόμενο μήνα,αυτή θα κρίνει.

Εγώ επειδή φορούσα μάσκα στο μικροβιολογικό όταν τους είπα το 19887,άκουσαν 77!δέκα χρόνια μου έβαλαν!!!δηλαδή δεν με είδαν;;;πιπινι είμαι αλλά κρατιέμαι καλά!αχαχααχαχ

Καλημερα κορίτσι,πώς πας εσύ;;;πότε έχουμε ραντεβού τώρα;την ημερομηνία θα στην γράψω την επόμενη που θα ανανεωσω πινακακι γιατί είναι λίγο μπελάς κ τα ξαναγραφω κάθε φορά σχεδόν όλα.απο την αρχή.μπορει να αλλάξει κ στην αυχενική σου.εμενα μου την άλλαξαν κ σε αλλες κοπέλες.

Αχ τι ωραία!!οι φιλενάδες τα λέγατε ε;;; μπράβο, χαίρομαι που περάσατε όμορφα..κι εγώ περιμένω να έρθει η κολλητή μου κ νονά του Βασιλάκου μου από Καβάλα επιτέλους να την δω..

Θεέ μου!!!αλήθεια;;εγώ σε κάποια όνειρα πιστεύω..όταν πχ είχα δει στην προηγούμενη εγκυμοσύνη μου τον παππού μου..κι εγώ ανατριχιασα..

Καλή επιτυχία να έχεις στην δουλειά σου κ όπως κ ένα έχει,εσύ θα σκέφτεσαι ότι έκανες το καλύτερο.να μας ενημερωσεις!

Αύριο ραντεβουδακι κ εσύ έτσι;;;άντε να δούμε αν είναι κ κόρη,αν κ όλες μας εδώ το έχουμε σίγουρο!!!χαχαχα φόρα κ τίποτα ροζ όπως είπε κ η φιλη;-)

Ναι οκ κοριτσάκι μου κανένα πρόβλημα!!! Στις 15/6 επόμενο ραντεβού εχω!

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, MumMaria είπε:

Έλα Γωγώ μου,πήγα να ταισω τον μικρό κ να φάω κι εγώ τα σπαράγγια μου:-?

Σούπερ που βρήκες άμεσα ραντεβου στον εμβρυολογο κ τουλάχιστον θα δεις το μπεμπέ σου την ίδια μέρα.περιμενε να σε καλέσει κ η γιατρός σου να δεις τι θα σου πει,πως σου συμπεριφερθεί κ πότε υποτίθεται θα σε έβλεπε κ κρίνεις μετά.καλα για την γραμματέα δεν έχω λόγια..ουσιαστικά ένα βασικό προσόν πρέπει να έχει κάποιος που δουλεύει γραμματεία,την ευγενια,αλλά αυτή μάλλον δεεεεν...μην δίνεις σημασία.πανε να απολαύσεις το αντράκι σου κ περιμένουμε ευχάριστα νέα!!!

Έλα Γωγώ μου,πήγα να ταισω τον μικρό κ να φάω κι εγώ τα σπαράγγια μου:-?

Σούπερ που βρήκες άμεσα ραντεβου στον εμβρυολογο κ τουλάχιστον θα δεις το μπεμπέ σου την ίδια μέρα.περιμενε να σε καλέσει κ η γιατρός σου να δεις τι θα σου πει,πως σου συμπεριφερθεί κ πότε υποτίθεται θα σε έβλεπε κ κρίνεις μετά.καλα για την γραμματέα δεν έχω λόγια..ουσιαστικά ένα βασικό προσόν πρέπει να έχει κάποιος που δουλεύει γραμματεία,την ευγενια,αλλά αυτή μάλλον δεεεεν...μην δίνεις σημασία.πανε να απολαύσεις το αντράκι σου κ περιμένουμε ευχάριστα νέα!!!

Και για κάποιο λόγο,τα στέλνω κ δύο φορές να τα εμπεδώσεις!!!αχααχαχα

Κορίτσια εγώ 17.30 πάω σε ποδολογο γιατί αααααν θυμάστε το πρόβλημα που είχα στο νύχι του ποδιού χειροτέρεψε κ είπα να μην το αφήσω..έχει πάει καμία σας σε ποδολογο;;

Έχω πάει εγώ σε ποδολόγο. Την πρώτη φορά για μύκητα. Θέλησα να αποφύγω την πολύ ισχυρή φαρμακευτική αγωγή που προτείνουν οι δερματολόγοι. Μου είχε κάνει θεραπεία με ειδικό τζελ και με παρακολουθούσε συνέχεια μέχρι που εξαφανίστηκε. Επίσης είχε πάει και ο άντρας μου που του έμπαινε το νύχι του μεγάλου δακτύλου στο δέρμα και τον βοήθησε πολύ περισσότερο απ το γιατρό. Ο γιατρός του αφαιρούσε ολόκληρο το νύχι ( τρεις φορές αν δεν κάνω λάθος) ενώ η ποδολόγος με ειδικό νάρθηκακι το έφτιαξε μια και καλή. Νομίζω θα βοηθήσει κι εσένα πολύ.

  • Μου αρέσει 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Έλα Γωγώ μου,πήγα να ταισω τον μικρό κ να φάω κι εγώ τα σπαράγγια μου:-?

Σούπερ που βρήκες άμεσα ραντεβου στον εμβρυολογο κ τουλάχιστον θα δεις το μπεμπέ σου την ίδια μέρα.περιμενε να σε καλέσει κ η γιατρός σου να δεις τι θα σου πει,πως σου συμπεριφερθεί κ πότε υποτίθεται θα σε έβλεπε κ κρίνεις μετά.καλα για την γραμματέα δεν έχω λόγια..ουσιαστικά ένα βασικό προσόν πρέπει να έχει κάποιος που δουλεύει γραμματεία,την ευγενια,αλλά αυτή μάλλον δεεεεν...μην δίνεις σημασία.πανε να απολαύσεις το αντράκι σου κ περιμένουμε ευχάριστα νέα!!!

Έλα Γωγώ μου,πήγα να ταισω τον μικρό κ να φάω κι εγώ τα σπαράγγια μου:-?

Σούπερ που βρήκες άμεσα ραντεβου στον εμβρυολογο κ τουλάχιστον θα δεις το μπεμπέ σου την ίδια μέρα.περιμενε να σε καλέσει κ η γιατρός σου να δεις τι θα σου πει,πως σου συμπεριφερθεί κ πότε υποτίθεται θα σε έβλεπε κ κρίνεις μετά.καλα για την γραμματέα δεν έχω λόγια..ουσιαστικά ένα βασικό προσόν πρέπει να έχει κάποιος που δουλεύει γραμματεία,την ευγενια,αλλά αυτή μάλλον δεεεεν...μην δίνεις σημασία.πανε να απολαύσεις το αντράκι σου κ περιμένουμε ευχάριστα νέα!!!

Και για κάποιο λόγο,τα στέλνω κ δύο φορές να τα εμπεδώσεις!!!αχααχαχα

Κορίτσια εγώ 17.30 πάω σε ποδολογο γιατί αααααν θυμάστε το πρόβλημα που είχα στο νύχι του ποδιού χειροτέρεψε κ είπα να μην το αφήσω..έχει πάει καμία σας σε ποδολογο;;

Μαρακι μου  καλη επιτυχια και καλα εκανες και εκλεισες. Ειδα η Ειρηνη μας σε κατατοπισε πληρως οποτε ευχομαι να σε βοηθησει να τελειωνει και αυτο!

Just now, Καντι said:

Ναι οκ κοριτσάκι μου κανένα πρόβλημα!!! Στις 15/6 επόμενο ραντεβού εχω!

Με το καλο κοριτσακι μου να δεις το μωρακι σου! Αυχενικη εχεις τοτε ή υπερηχο; Με το καλο παντως και θα περασουν οι μερουλες πού θα παει;


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Eirini1988 είπε:

Έχω πάει εγώ σε ποδολόγο. Την πρώτη φορά για μύκητα. Θέλησα να αποφύγω την πολύ ισχυρή φαρμακευτική αγωγή που προτείνουν οι δερματολόγοι. Μου είχε κάνει θεραπεία με ειδικό τζελ και με παρακολουθούσε συνέχεια μέχρι που εξαφανίστηκε. Επίσης είχε πάει και ο άντρας μου που του έμπαινε το νύχι του μεγάλου δακτύλου στο δέρμα και τον βοήθησε πολύ περισσότερο απ το γιατρό. Ο γιατρός του αφαιρούσε ολόκληρο το νύχι ( τρεις φορές αν δεν κάνω λάθος) ενώ η ποδολόγος με ειδικό νάρθηκακι το έφτιαξε μια και καλή. Νομίζω θα βοηθήσει κι εσένα πολύ.

Αχ αλήθεια κοπέλα μου;;;πολύ χάρηκα τώρα,γιατί με το να το αφήνω έτσι που μου είπε ο χειρουργός προφανώς χειροτέρεψε κ η αλλη εναλλακτική που μου έδινε ήταν το χειρουργείο.μακαρι να ακούσω κάτι λιγότερο παρεμβατικό σήμερα.θα σας στείλω κ μετά να σας πω

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου  καλη επιτυχια και καλα εκανες και εκλεισες. Ειδα η Ειρηνη μας σε κατατοπισε πληρως οποτε ευχομαι να σε βοηθησει να τελειωνει και αυτο!

Με το καλο κοριτσακι μου να δεις το μωρακι σου! Αυχενικη εχεις τοτε ή υπερηχο; Με το καλο παντως και θα περασουν οι μερουλες πού θα παει;

Ρε συ άρχισε να μαζεύει κ πύον(σορυ για την περιγραφή) ενώ πιο πριν δεν είχα και λέω κάτσε να το ψάξω κ σε έναν ποδολογο

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Μαρακι μου  καλη επιτυχια και καλα εκανες και εκλεισες. Ειδα η Ειρηνη μας σε κατατοπισε πληρως οποτε ευχομαι να σε βοηθησει να τελειωνει και αυτο!

Με το καλο κοριτσακι μου να δεις το μωρακι σου! Αυχενικη εχεις τοτε ή υπερηχο; Με το καλο παντως και θα περασουν οι μερουλες πού θα παει;

Αυχενική. Ασε σβήνω μερες!


wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Ναι οκ κοριτσάκι μου κανένα πρόβλημα!!! Στις 15/6 επόμενο ραντεβού εχω!

Εεε ας πούμε 2 βδομαδουλες ε;λες να μάθεις κ φύλο;;γερό να είναι βέβαια πρώτα από όλα αλλά είδα έχουν μπει στοιχήματα για το μωράκι σου!;-):x

Εγώ 10/06 απλό υπέρηχο αλλά μου φαίνεται ατελείωτο το διάστημα.ας μην ήταν ο κορονοιος ,θα εσκαγα κ πιο συχνά αλλά ας οψεται!

Just now, Καντι είπε:

Αυχενική. Ασε σβήνω μερες!

Θα δεις ολόκληρο μωρό εκεί!δεν θα το πιστεύεις!ποδαράκια,χεράκια,θα λες πως γίνεται να μην το νιώθω ενώ κουνιέται τόσο;;;!!:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...