Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 5 minutes ago, Fay_ said:

      Είμαι και μόνη μου δεν έχει γυρίσει ο άντρας μου από τη δουλειά. Έχω δυο εμβρυακια. Λέτε να έχουν πάθει τίποτα και τα δυο; Αχ τι ρωτάω τώρα κι εγω.. που να ξέρετε..τώρα δεν έχω ξανά δει εδώ και ένα τέταρτο κάτι 

      Μην ανησυχείς … κάποιο αγγείο ίσως ;;; Καλύτερα να ξεπλωσεις να μην κανείς κάτι … να είσαι ήρεμη και ξεκούραστη … 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

καλημέρα κορίτσια δεν θυμάμαι σας είπα ότι είναι 229 γραμμάρια ❤μεγαλώνουμε ε?εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα!!εγώ  προσεκτικά κ σήμερα αλλά όλα καλά λίγο τραβηγματακια εκεί που μπήκε η βελονα αλλά οκ περνάει..

  • Μου αρέσει 6

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια δεν θυμάμαι σας είπα ότι είναι 229 γραμμάρια ❤μεγαλώνουμε ε?εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα!!εγώ  προσεκτικά κ σήμερα αλλά όλα καλά λίγο τραβηγματακια εκεί που μπήκε η βελονα αλλά οκ περνάει..

Καλημέρα Εύη μου μα δεν μας είπες τα γράμμαριακια να χαρούμε που είναι ολόκληρο μπεμπακι 

Ξεκουρασου κια σήμερα εννοείται κορίτσι μου το τσιμπήματακι φυσιολογικό μου φαίνεται 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου μελλουσες μανουλες! Ελπιζω να ειχατε ολες ροζ και γαλαζια ονειρα!!!! Εγω καταπιαστηκα παλι αλλα πηραμε το μαξιλαρι εγκυμοσυνης και θα ερθει οπου να 'ναι και ανυπομονω!!!!

Κοριτσια μου ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι σημερα το απογευμα (Γερμανικο απογευμα, δηλαδη 2μισι χαχχαχα) θα παω στο Πανεπιστημιο για κατι γραφειοκρατικα και χαιρομαι πολυ που θα δω το γραφειακι μου! Ποσο μου εχει λειψει! Θα παμε μαζι με μια φιλη μου που μενουμε διπλα! Μασκες και γαντια γιατι θα μπω αναγκαστικα στο μετρο για 1 σταση (με τα ποδια ειναι πολυ μακρια αυτη η σταση, 18χλμ), αλλα αφου πρεπει να παω αποφασισα να μην αγχωθω με το μετρο και να σκεφτω το Πανεπιστημιακι μου που τοσο μου εχει λειψει!

Μπραβο κοριτσακι μου που πηγαν ολα καλα!! Και με το καλο το αντρακι σου!!! Αγοραρος ειδα οτι ερχεται! Μην καθεσαι καν να σκεφτεις τις πιθανοτητες, αν ο γιατρος ειναι κουλ μην ασχοληθεις! Κι εμενα μου ειχε βγαλει πιθανοτητες πριν 34, πριν 37 και πριν 40 βδομαδα και νομιζω η τελευταια ηταν λιγο υψηλη αλλα κουλ τον ειδα και δεν ασχοληθηκα! Ολα ειναι μια χαρουλα!!

 

Τελειααααααααααααααα!!! Καλε αυτη ειναι κοτζαμ κοπελαρα χιχιχιχχι!!! Με το καλο παπακι μου να την παρεις στην αγκαλιτσα σου!

Καλημέρα Υβόννη μου κια εγώ πιασμενη στο σβέρκο ξύπνησα με βολεύει ακόμα το ανάσκελα κ ξεχνιέμαι φαίνεται 

Τι τέλεια που θα πας στη δουλίτσα σου έστω για λίγο. Λίγη προσοχή μόνο στο μετρό 

Εν τω μεταξύ χθες τι ώρα τελείωσες με το μάθημα?  Πωπω θα πήγε αργά 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια δεν θυμάμαι σας είπα ότι είναι 229 γραμμάρια ❤μεγαλώνουμε ε?εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα!!εγώ  προσεκτικά κ σήμερα αλλά όλα καλά λίγο τραβηγματακια εκεί που μπήκε η βελονα αλλά οκ περνάει..

Πω πω κοπελαρα!!!τέλεια!!!!είναι λογικό να έχεις πονακια περιόδου απ' όσο ξέρω για 2-3 μερουλες!!!άντε σήμερα το βράδυ θα το γιορτάσουμε!!!πάρε παγωτακι να έχεις στην κατάψυξη να φατε  με τον αντρουλη το βραδάκι με τα αποτελέσματα!!

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου μελλουσες μανουλες! Ελπιζω να ειχατε ολες ροζ και γαλαζια ονειρα!!!! Εγω καταπιαστηκα παλι αλλα πηραμε το μαξιλαρι εγκυμοσυνης και θα ερθει οπου να 'ναι και ανυπομονω!!!!

Κοριτσια μου ειμαι πολυ χαρουμενη γιατι σημερα το απογευμα (Γερμανικο απογευμα, δηλαδη 2μισι χαχχαχα) θα παω στο Πανεπιστημιο για κατι γραφειοκρατικα και χαιρομαι πολυ που θα δω το γραφειακι μου! Ποσο μου εχει λειψει! Θα παμε μαζι με μια φιλη μου που μενουμε διπλα! Μασκες και γαντια γιατι θα μπω αναγκαστικα στο μετρο για 1 σταση (με τα ποδια ειναι πολυ μακρια αυτη η σταση, 18χλμ), αλλα αφου πρεπει να παω αποφασισα να μην αγχωθω με το μετρο και να σκεφτω το Πανεπιστημιακι μου που τοσο μου εχει λειψει!

Μπραβο κοριτσακι μου που πηγαν ολα καλα!! Και με το καλο το αντρακι σου!!! Αγοραρος ειδα οτι ερχεται! Μην καθεσαι καν να σκεφτεις τις πιθανοτητες, αν ο γιατρος ειναι κουλ μην ασχοληθεις! Κι εμενα μου ειχε βγαλει πιθανοτητες πριν 34, πριν 37 και πριν 40 βδομαδα και νομιζω η τελευταια ηταν λιγο υψηλη αλλα κουλ τον ειδα και δεν ασχοληθηκα! Ολα ειναι μια χαρουλα!!

 

Τελειααααααααααααααα!!! Καλε αυτη ειναι κοτζαμ κοπελαρα χιχιχιχχι!!! Με το καλο παπακι μου να την παρεις στην αγκαλιτσα σου!

Κοπέλα μου!τι καλά που θα πας στην δουλειά σου!να ξερες πόσο σε καταλαβαίνω!κ με την φιλενάδα σου κιόλας!τέλεια τέλεια!καλά για το μετρό,μην αγχώνεσαι,θα προσέχεις κ όλα καλά!ο γυναικολόγος μου είχε πει ακόμα κ να βάλεις τα χέρια σου σε ένα κουβά με τον ιό ,αν δεν ακουμπήσεις μάτια,στόμα,μύτη μετά λ πλυθεις καλά,δεν θα πάθεις τίποτα!!!σου εύχομαι να περάσεις σούπερ!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

9 ώρες πρίν, Despoina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα αυχενική σήμερα! Το μωρακι όλα καλα εγω ομως εχω 1/44 πιθανότητες για προεκλαμψία είχε καμία το ίδιο πρόβλημα;; Νομίζω αγχώθηκα λιγάκι......
 

Αγορομανουλα κι εσύ τι καλά γινόμαστε πολλές 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου κοίτα μπορεί να λέω κ βλακεια αλλά 1/10 είναι οι πιθανότητες οπότε το ποσοστό της καλό είναι μην δίνεις σημασία 

Άμα τα ψάχνουμε κ όλα θα τρελαθούμε κ στο λέω εγώ που μέχρι πριν λίγο καιρό ήμουν συνέχεια κ στο ίντερνετ κ έψαχνα όλα τα αρνητικά βέβαια 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, demifilol είπε:

Ασε Μαράκι μου έχουμε αρχίσει διαβάσματα ,κ εγώ δυο τρεις μέρες πόναω στο ισχιακο!!το μαγνήσιο Δ κάνει πλέον δουλειά !!!Σας διαβάζω εννοειταιι συνεχώς κ παντα !!!χχαχαχαχχα αύριο στις 11 παρα δέκα κ σε Ευχαριστω γι την ευχη ,θα σας ενημερώσω !!!

χιχιιχιχιχιι να μας περιμένετε !!!να δούμε κ τι ζώδιο θα βγει !!!με ποιο ταιριάζει ο λέων ;;χαχχααχ

 

Τα παιδιά μας θα είναι μπατζανάκια !!!εμεις Δ ξέρω χαχαχαχχαχα

Τι καλα!!παει πέρασε!!να τρως καλύτερα μαλλον είσαι ευαισθητουλα !!

Δήμητρα μου τώρα είναι το ραντεβού σου ε? 

Όλες είμαστε εδώ με προσευχουλες  κ περιμένουμε καλά νεακια 

Μη μας ξεχάσεις 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Αγορομανουλα κι εσύ τι καλά γινόμαστε πολλές 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου κοίτα μπορεί να λέω κ βλακεια αλλά 1/10 είναι οι πιθανότητες οπότε το ποσοστό της καλό είναι μην δίνεις σημασία 

Άμα τα ψάχνουμε κ όλα θα τρελαθούμε κ στο λέω εγώ που μέχρι πριν λίγο καιρό ήμουν συνέχεια κ στο ίντερνετ κ έψαχνα όλα τα αρνητικά βέβαια 

Γωγώ μου καλημέρα!!!!πώς είσαι σήμερα;;;δεν είχαμε καμία κρίση στο έντερο ε;

Κι εγώ αγορομανουλα είμαι,άσχετα που θα κάνω μπουμπού τώρα,έχω κ το αγοράκι μου το τέλειο,μην με ξεχνατε:P

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Papakι είπε:

@Evitheodorou Κορίτσι μου γλυκό μπράβο και συγχαρητήρια!!!!!!Όλα πήγαν κατ'ευχην!!!Χάιδεψε την κοιλίτσα σου και ονειρεψου τη μπεμπουλα σου!!!Ξεκουράσου και απόλαυσε το!

@Despoina87 Μπράβο για την αυχενική σου..Βγήκαν κι όλας τα αποτελέσματα;Δεν έχω ιδέα για το ποσοστό που αναφέρεσαι..ο γιατρός τι σου είπε;;;φύλο είδατε;;;

Κοριτσιααααα..είδα κι εγώ το μωράκι μου σήμερα!!Είδαμε χεράκια,δαχτυλακια,ποδαράκια,κεφαλάκι,στομαχακι,κοιλίτσα,σπονδυλική στήλη και φυσικά πωπουδακι!!!!!!!Είναι σίγουρα κορίτσι!!Δε σαλευει τίποτα είπε ο γιατρός ανάμεσα από τα πόδια!!!Μήκος δεν κατάφερε να μετρήσει γιατί είχε λυγισμένα ποδαρακια.127 ολόκληρα γραμμάρια γίναμε!!Μου ξεκινησε και το μαγνήσιο!Α!!!Κι εννοείται θα ξαναπάω σε δύο εβδομάδες!!!

 

Παπάκι κι εσείς μεγαλώσατε πολυυυ. Μπράβο κορίτσι μου κ άλλος κοριτσαρος

Just now, MumMaria είπε:

Γωγώ μου καλημέρα!!!!πώς είσαι σήμερα;;;δεν είχαμε καμία κρίση στο έντερο ε;

Κι εγώ αγορομανουλα είμαι,άσχετα που θα κάνω μπουμπού τώρα,έχω κ το αγοράκι μου το τέλειο,μην με ξεχνατε:P

Γλυκούλα μουυυ καλημέρα αχουυυ μακάρι όλα τα αγοράκια μας να θέλουν την αγκαλίτσα μας όπως ο δικός σου. Άκου να σε ξεχνάμε εσύ μας έχεις δώσει τόσο όμορφες εικόνες από το γιοκα σου 

Καλα πέρασα το βράδυ έφαγα χθες διαφορά για να είμαι πιο.... Ενεργή σήμερα χαχαχχα αλλά ακόμα δεν... 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Evitheodorou said:

καλημέρα κορίτσια δεν θυμάμαι σας είπα ότι είναι 229 γραμμάρια ❤μεγαλώνουμε ε?εύχομαι να περάσετε όλες όμορφα!!εγώ  προσεκτικά κ σήμερα αλλά όλα καλά λίγο τραβηγματακια εκεί που μπήκε η βελονα αλλά οκ περνάει..

Καλε τι κοριτσαρος ειναι αυτος;;; Ευακι οταν εκανα ωοληψια τοτε με βελονα ειχα τα ιδια τραβηγματακια αλλα περνανε γρηγορα! Σημερα ξαπλωσε λιγακι και χαλαρωσε και περιμενουμε νεα το βραδυ να ουρλιαξουμε ολες μαζι!!

 

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα Υβόννη μου κια εγώ πιασμενη στο σβέρκο ξύπνησα με βολεύει ακόμα το ανάσκελα κ ξεχνιέμαι φαίνεται 

Τι τέλεια που θα πας στη δουλίτσα σου έστω για λίγο. Λίγη προσοχή μόνο στο μετρό 

Εν τω μεταξύ χθες τι ώρα τελείωσες με το μάθημα?  Πωπω θα πήγε αργά 

Αχ Γωγουλα μου 12μισι τελειωσα με 1 παρα...Και σημερα 8μισι στο ποδι μεχρι την ωρα που σας καλημερισα χαχαχα! Τα τελειωσα ομως και το σκ δε θα κανω ΤΙΠΟΤΑ απο Μαθηματικα! Χαχαχαχα!

Just now, Despoina87 said:

Καλημέρα κορίτσια!!!!!! :wub: 

Καλημερα αγορομανουλα μας!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Αγορομανουλα κι εσύ τι καλά γινόμαστε πολλές 

Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου κοίτα μπορεί να λέω κ βλακεια αλλά 1/10 είναι οι πιθανότητες οπότε το ποσοστό της καλό είναι μην δίνεις σημασία 

Άμα τα ψάχνουμε κ όλα θα τρελαθούμε κ στο λέω εγώ που μέχρι πριν λίγο καιρό ήμουν συνέχεια κ στο ίντερνετ κ έψαχνα όλα τα αρνητικά βέβαια 

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!!αυτο το λάθος το κάνω και εγωω ψάχνω όλη μέρα στο Ίντερνετ και νομίζω πως πρεπει να το κόψω γιατί βρίσκω όλα τα αρνητικά, εκεί παω πέφτω!!! Χαχαχαχχαα μόνο σκέψεις θετικές χρειαζόμαστε όλες και όλα θα ειναιιι τέλεια!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Γωγώ μου καλημέρα!!!!πώς είσαι σήμερα;;;δεν είχαμε καμία κρίση στο έντερο ε;

Κι εγώ αγορομανουλα είμαι,άσχετα που θα κάνω μπουμπού τώρα,έχω κ το αγοράκι μου το τέλειο,μην με ξεχνατε:P

Συμπεθερουλα μου εσενα να ξεχασουμε; Και τον κουνιαδο μας (κουνιαδος μας δε θα ειναι); Γινεται αυτο; Δεν γινεται καθολουυυυυυυυυυυ! Εσενα θα πρηξουμε να μας πεις τί να κανουμε οταν τους παρουμε στα χερια μας, γιατι καλα ειναι στην κοιλια μετα δεν ξερω χαχαχα! Παντως θα εχουν παπουτσια και τουρτα ε Γωγουλα; Τα αλλα δεν ξερω χιχιχιχιχιχιχι!

@Gogo1994Γωγουλα ειμαι πολυ περηφανη για σενα που ξαφνικα εχεις αλλαξει με το αγχος τοσο πολυ! Παιρνει καιρο αυτο και πολυ προσωπικξ δουλεια και εσυ τα καταφερες τοσο γρηγορα να δεις το θεμα και αν το αντιμετωπισεις! Συγκινουμαι πολυ! Με πιανει τωρα και το μαμαδιστικο μου λιγακι χιχιχχι!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina87 είπε:

Ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου!!!!!!αυτο το λάθος το κάνω και εγωω ψάχνω όλη μέρα στο Ίντερνετ και νομίζω πως πρεπει να το κόψω γιατί βρίσκω όλα τα αρνητικά, εκεί παω πέφτω!!! Χαχαχαχχαα μόνο σκέψεις θετικές χρειαζόμαστε όλες και όλα θα ειναιιι τέλεια!!!!

Μα πραγματικά εκεί πάνω πέφτεις ασε που ένα να δεις μετά σου βγάζει χιλιάδες τέτοια. Ε δε θα τρελαθούμε 

Ακόμα δε το έχω αποβάλει τελείως αυτό αλλά δεν είμαι κ όπως στο πρώτο τρίμηνο που εκεί πραγματικά πιο πολύ γιατρός μου ήταν το ίντερνετ χαχα

Just now, Υβόννη είπε:

Συμπεθερουλα μου εσενα να ξεχασουμε; Και τον κουνιαδο μας (κουνιαδος μας δε θα ειναι); Γινεται αυτο; Δεν γινεται καθολουυυυυυυυυυυ! Εσενα θα πρηξουμε να μας πεις τί να κανουμε οταν τους παρουμε στα χερια μας, γιατι καλα ειναι στην κοιλια μετα δεν ξερω χαχαχα! Παντως θα εχουν παπουτσια και τουρτα ε Γωγουλα; Τα αλλα δεν ξερω χιχιχιχιχιχιχι!

@Gogo1994Γωγουλα ειμαι πολυ περηφανη για σενα που ξαφνικα εχεις αλλαξει με το αγχος τοσο πολυ! Παιρνει καιρο αυτο και πολυ προσωπικξ δουλεια και εσυ τα καταφερες τοσο γρηγορα να δεις το θεμα και αν το αντιμετωπισεις! Συγκινουμαι πολυ! Με πιανει τωρα και το μαμαδιστικο μου λιγακι χιχιχχι!

Χαχα γλυκούλα μου νομίζω πως λίγο το κουμαντάρω αλλά ναι θέλει δουλίτσα ακόμα δε πρόκειται να φύγει με μιας από όλες μας πάντα θα έχουμε 

Καλέεε σήμερα μπήκα 5ο πως να μην είμαι λίγο πιο αισιόδοξη?  

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Μα πραγματικά εκεί πάνω πέφτεις ασε που ένα να δεις μετά σου βγάζει χιλιάδες τέτοια. Ε δε θα τρελαθούμε 

Ακόμα δε το έχω αποβάλει τελείως αυτό αλλά δεν είμαι κ όπως στο πρώτο τρίμηνο που εκεί πραγματικά πιο πολύ γιατρός μου ήταν το ίντερνετ χαχα

Εχει γραψει ενα αρθρο ο αντρας μου για το περιοδικο του, γιατι ειναι χαζο να ψαχνουμε τοσο στο ιντερνετ και εχει τοσο δικιο! Αλλα ολες τα ιδια κανουμεεεεεεεεε! Παλια δεν ειχαν ιντερνετ και ησυχαζαν, αλλα απο την αλλη χαρη στο ιντερνετ γνωριστηκαμε κοριτσακια μουυυυυυυ!!!

Κ

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...