Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Χααχααχααχα!!μετά την εγκυμοσύνη εσύ θα το κάψεις κοπέλα μου!!!θα τρως,θα βγαίνεις,χαμός!!!:-P

Έτσι νιώθωωωωω χαχαχαχα ελπίζω να κοιμάται κ το μωρακι να γι εται κ καθόλου σεξακι χαχαχα

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Έτσι νιώθωωωωω χαχαχαχα ελπίζω να κοιμάται κ το μωρακι να γι εται κ καθόλου σεξακι χαχαχα

Αν υπάρχει διάθεση,ο χρόνος βρίσκεται!! ;-) εδώ εγω με γάλα να στάζει από τα μεμε κ βρώμικη μπλούζα από γουλιτσες γάλα αλλά η όρεξη όρεξη!αχαχαχαχα!απλά όλα γίνονται λίγο στο fast forward!:P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αν υπάρχει διάθεση,ο χρόνος βρίσκεται!! ;-) εδώ εγω με γάλα να στάζει από τα μεμε κ βρώμικη μπλούζα από γουλιτσες γάλα αλλά η όρεξη όρεξη!αχαχαχαχα!απλά όλα γίνονται λίγο στο fast forward!:P

Πολύ γέλασαααα χαχαχα 

Νέα ενδιαφέροντα δε πειράζει 

Εν τω μεταξύ εγωω κορίτσια συνεχίζω να ζαλίζομαι έντονα με το που φαω


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Πολύ γέλασαααα χαχαχα 

Νέα ενδιαφέροντα δε πειράζει 

Εν τω μεταξύ εγωω κορίτσια συνεχίζω να ζαλίζομαι έντονα με το που φαω

Πριν δεν ζαλίζεσαι κ όταν φας θα ζαλιστεις;άλλο πάλι κ αυτό!δεν θυμήθηκες να ρωτήσεις την γιατρό;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Πριν δεν ζαλίζεσαι κ όταν φας θα ζαλιστεις;άλλο πάλι κ αυτό!δεν θυμήθηκες να ρωτήσεις την γιατρό;

Ναι ναι μόλις φαω κάτι μου είπε ότι μπορεί να είναι υπογλυκαιμία αλλά γιατί? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Υβόννη είπε:

Πηρα κι εγω πιεσομετρο και μολις ειδα οτι λεει και παλμους χιχιχι! Και ο αντρας μου σαν εσενα χαιρεται με αυτα τα γκατζετς! Σκεψου για πιεσομετρο ηθελε να παρουμε ενα με bluetooth! Καποτ εκει τοτ εβαλα ενα φρενο! Χαχαχαχα!!!

Ακου ατακα με το ξυδι χαχαχαχαχαχα!!!!!! Γελαω μονη μου! Παντως ναι με ξυδι γινεται τελειο το φαγητακι!

Σεξ εχει καποιο λογο Αργυρουλα μου ή ειναι η τακτικη του; Ενταξει υπομονη ολες μας και ολοι τους! Ισως την επομενη φορα πει κατι αλλο! Οσο προχωραν οι μηνες αλλαζουν αυτα

Όχι είναι η τακτική του νομίζω...μου είπε ότι υπάρχουν και άλλα πράγματα να κάνουμε για να ικανοποιηθουμε. Και τον ρωτάω δηλαδή κάνει να ικανοποιηθουμε? (μα δεν μπορώ πιαααα) και μου λέει ναι απλσ δεν θέλω να κάνει συσπάσεις η μήτρα από τοεσα εξω του πέους (καταπληκτικός) Οι συσπάσεις του οργασμού δεν μας πειράζουν. Αυτά! Ταυτόχρονα μου έκανε την κίνηση που δεν θέλουμε... Νταξει είχαμε κατουρηθει στα γέλια μετά. 

  • Χαχα 4

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Gogo1994 είπε:

Ναι ναι μόλις φαω κάτι μου είπε ότι μπορεί να είναι υπογλυκαιμία αλλά γιατί? 

Δεν ξέρω ρε συ Γωγουλα..εγώ ξέρω ότι από υπογλυκαιμία μπορεί να ζαλιστουμε,αλλά τρώμε κάτι κ συνερχομαστε.μαλλον άλλο ένα σύμπτωμα της εγκυμοσύνης..υπομονή κ προσοχή τώρα που το ξέρεις μην σαβουριαστεις πουθενά..σαν κι εμένα καλή ώρα,αν θυμάσαι!

Just now, Argyroula είπε:

Όχι είναι η τακτική του νομίζω...μου είπε ότι υπάρχουν και άλλα πράγματα να κάνουμε για να ικανοποιηθουμε. Και τον ρωτάω δηλαδή κάνει να ικανοποιηθουμε? (μα δεν μπορώ πιαααα) και μου λέει ναι απλσ δεν θέλω να κάνει συσπάσεις η μήτρα από τοεσα εξω του πέους (καταπληκτικός) Οι συσπάσεις του οργασμού δεν μας πειράζουν. Αυτά! Ταυτόχρονα μου έκανε την κίνηση που δεν θέλουμε... Νταξει είχαμε κατουρηθει στα γέλια μετά. 

Ααααααα ήταν κ παραστατικος!!!χααχαχαχα!σε λίγο κ παντομίμα στο ιατρείο!κλαιωωωωω:D

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula said:

Όχι είναι η τακτική του νομίζω...μου είπε ότι υπάρχουν και άλλα πράγματα να κάνουμε για να ικανοποιηθουμε. Και τον ρωτάω δηλαδή κάνει να ικανοποιηθουμε? (μα δεν μπορώ πιαααα) και μου λέει ναι απλσ δεν θέλω να κάνει συσπάσεις η μήτρα από τοεσα εξω του πέους (καταπληκτικός) Οι συσπάσεις του οργασμού δεν μας πειράζουν. Αυτά! Ταυτόχρονα μου έκανε την κίνηση που δεν θέλουμε... Νταξει είχαμε κατουρηθει στα γέλια μετά. 

Χαχαχαχαχα! Μια σας βλεπει μεσανυχτα, μια προτεινει σεξ με νοηματικη! Προτεινε και καμια τσοντουλα ή ενταξει; Γελαω τοσο πολυ τωρα!!!!!! Τελοσπαντων, γυρισαμε ολες στο Λυκειο με τις εγκυμοσυνες!  Προκαταρκτικα και πολυ μας πεφτουν!!!!

30 minutes ago, Gogo1994 said:

Ναι ναι μόλις φαω κάτι μου είπε ότι μπορεί να είναι υπογλυκαιμία αλλά γιατί? 

Αφου οι εξετασουλες με το ζαχαρο ειναι καλες νομιζω οτι απλα τυχαινει Γωγουλα μου. Ρωτα και τη γιατρο σου βεβαια αλλα καλου κακου ξαπλωνε λιγο μςτα το φαγητο

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Χαχαχαχαχα! Μια σας βλεπει μεσανυχτα, μια προτεινει σεξ με νοηματικη! Προτεινε και καμια τσοντουλα ή ενταξει; Γελαω τοσο πολυ τωρα!!!!!! Τελοσπαντων, γυρισαμε ολες στο Λυκειο με τις εγκυμοσυνες!  Προκαταρκτικα και πολυ μας πεφτουν!!!!

Έχω σκάσει στα γέλια με τις περιγραφές σας. Έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι μετά θα επανέλθουμε κανονικά στο σεξ ειλικρινά με τόση αποχη θα πρέπει να το ξανά βρούμε από την αρχή 

  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

@Υβόννη να σε ρωτήσω..εσύ λογικά θα ξέρεις λόγω του άντρα σου.το φυστικοβουτυρο είναι απαγορευτικό για το ζάχαρο;;;είδα τώρα τον άντρα μου να τρώει κ το λιμπιστηκα.πισω που διάβασα,δεν έλεγε για ζάχαρη αλλά δεν ξέρω κιολας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 said:

Έχω σκάσει στα γέλια με τις περιγραφές σας. Έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι μετά θα επανέλθουμε κανονικά στο σεξ ειλικρινά με τόση αποχη θα πρέπει να το ξανά βρούμε από την αρχή 

Δεν λενε ειναι σαν το ποδηλατο; Ε θα το βρουμε! Εν τω μεταξυ ουτε ποδηλατο κανω πλεον χαχαχα!

Just now, MumMaria said:

@Υβόννη να σε ρωτήσω..εσύ λογικά θα ξέρεις λόγω του άντρα σου.το φυστικοβουτυρο είναι απαγορευτικό για το ζάχαρο;;;είδα τώρα τον άντρα μου να τρώει κ το λιμπιστηκα.πισω που διάβασα,δεν έλεγε για ζάχαρη αλλά δεν ξέρω κιολας

Ναι τρωμε μια χαρα!!! Οχι απλα δεν ειναι απαγορευτικο, αλλα τα λιπαρα κιολας του φυστικιου βοηθουν το ζαχαρο. ΣΚεψου φρουτα μας λεει η διαβητολογος να τρωει μαζι με φυστικοβουτυρο, γιατι ο ξηρος καρπος βοηθα να απορροφηθει ομαλα η ζαχαρη. Εαν εχετε βρει χωρις ζαχαρη (εγω ειχα ψαξει πολυ) ειναι πολυ καλο σνακ! Φουλ πρωτεινη και καλα λιπαρα!

Κοριτσια μου ηθελα να σας πω για σημερα!

Ειμαι τοσο χαρουμενη που πηγα σχολη! Αδεια ηταν και ολα πεντακαθαρα οποτε δεν φοβηθηκα! Δεν καθησαμε πολυ, 2μισι ωρες περιπου αλλα πολυ χαρηκα! Στο μωρο δεν νομιζω να αρεσε γιατι ουτε φωνη ουτε ακροαση, μονο οταν ηρθα σπιτι κατι ενιωσα νομιζω! Ο πατερας-κολωνα του σπιτιου ειπε οτι νιωθει περηφανεια που το παιδι ειναι φυσιολογικο και δε θελει τα μαθηματικα χαχαχα! Εχε χαρη που μαγειρεψε και εβαλε και πλυντηριο οσο ελειπα και προσπερασα το σχολιο! Παντως ειμαι πτωμα! Ποιος εγω, που προ εγκυμοσυνης ημουν σχολη 10 ωρες τη μερα!!  Επισης βρηκα κοριτσια και ενα χαρτακι που ελεγε 148! Ηταν η χοριακη!!! Επειδη με ειχαν παρει τηλεφωνο την ειχα σημειωσει τοτε θυμαμαι...Ποτε περασε ο καιρος....

  • Μου αρέσει 7

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Δεν λενε ειναι σαν το ποδηλατο; Ε θα το βρουμε! Εν τω μεταξυ ουτε ποδηλατο κανω πλεον χαχαχα!

Ναι τρωμε μια χαρα!!! Οχι απλα δεν ειναι απαγορευτικο, αλλα τα λιπαρα κιολας του φυστικιου βοηθουν το ζαχαρο. ΣΚεψου φρουτα μας λεει η διαβητολογος να τρωει μαζι με φυστικοβουτυρο, γιατι ο ξηρος καρπος βοηθα να απορροφηθει ομαλα η ζαχαρη. Εαν εχετε βρει χωρις ζαχαρη (εγω ειχα ψαξει πολυ) ειναι πολυ καλο σνακ! Φουλ πρωτεινη και καλα λιπαρα!

Κοριτσια μου ηθελα να σας πω για σημερα!

Ειμαι τοσο χαρουμενη που πηγα σχολη! Αδεια ηταν και ολα πεντακαθαρα οποτε δεν φοβηθηκα! Δεν καθησαμε πολυ, 2μισι ωρες περιπου αλλα πολυ χαρηκα! Στο μωρο δεν νομιζω να αρεσε γιατι ουτε φωνη ουτε ακροαση, μονο οταν ηρθα σπιτι κατι ενιωσα νομιζω! Ο πατερας-κολωνα του σπιτιου ειπε οτι νιωθει περηφανεια που το παιδι ειναι φυσιολογικο και δε θελει τα μαθηματικα χαχαχα! Εχε χαρη που μαγειρεψε και εβαλε και πλυντηριο οσο ελειπα και προσπερασα το σχολιο! Παντως ειμαι πτωμα! Ποιος εγω, που προ εγκυμοσυνης ημουν σχολη 10 ωρες τη μερα!!  Επισης βρηκα κοριτσια και ενα χαρτακι που ελεγε 148! Ηταν η χοριακη!!! Επειδη με ειχαν παρει τηλεφωνο την ειχα σημειωσει τοτε θυμαμαι...Ποτε περασε ο καιρος....

Αχού μωρέ εγώ τώρα συγκινήθηκα με τη χοριακη πόσα περάσαμε αυτούς τους μήνες πια. 

  • Μου αρέσει 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Δεν λενε ειναι σαν το ποδηλατο; Ε θα το βρουμε! Εν τω μεταξυ ουτε ποδηλατο κανω πλεον χαχαχα!

Ναι τρωμε μια χαρα!!! Οχι απλα δεν ειναι απαγορευτικο, αλλα τα λιπαρα κιολας του φυστικιου βοηθουν το ζαχαρο. ΣΚεψου φρουτα μας λεει η διαβητολογος να τρωει μαζι με φυστικοβουτυρο, γιατι ο ξηρος καρπος βοηθα να απορροφηθει ομαλα η ζαχαρη. Εαν εχετε βρει χωρις ζαχαρη (εγω ειχα ψαξει πολυ) ειναι πολυ καλο σνακ! Φουλ πρωτεινη και καλα λιπαρα!

Κοριτσια μου ηθελα να σας πω για σημερα!

Ειμαι τοσο χαρουμενη που πηγα σχολη! Αδεια ηταν και ολα πεντακαθαρα οποτε δεν φοβηθηκα! Δεν καθησαμε πολυ, 2μισι ωρες περιπου αλλα πολυ χαρηκα! Στο μωρο δεν νομιζω να αρεσε γιατι ουτε φωνη ουτε ακροαση, μονο οταν ηρθα σπιτι κατι ενιωσα νομιζω! Ο πατερας-κολωνα του σπιτιου ειπε οτι νιωθει περηφανεια που το παιδι ειναι φυσιολογικο και δε θελει τα μαθηματικα χαχαχα! Εχε χαρη που μαγειρεψε και εβαλε και πλυντηριο οσο ελειπα και προσπερασα το σχολιο! Παντως ειμαι πτωμα! Ποιος εγω, που προ εγκυμοσυνης ημουν σχολη 10 ωρες τη μερα!!  Επισης βρηκα κοριτσια και ενα χαρτακι που ελεγε 148! Ηταν η χοριακη!!! Επειδη με ειχαν παρει τηλεφωνο την ειχα σημειωσει τοτε θυμαμαι...Ποτε περασε ο καιρος....

Πω πω 148!!!συγκίνηση φαντάζομαι όταν βρήκες το χαρτάκι ε;;χαίρομαι που πέρασες καλά γλυκούλα μου!!θα πηγαίνεις τώρα συχνά πυκνά;

Αχ τέλεια μπορώ να τρώω δηλαδή,το έλεγξα δεν έχει ζάχαρη!Ω ρε μάνα μου θα πιάσω τώρα κουτάλα κ θα γίνει χαμός με αυτό που μου είπες!!

Άντε να βγουν κ τα αποτελέσματα σήμερα της @Evitheodorou και να πούμε ότι πήγε τέλεια η μέρα:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Αχού μωρέ εγώ τώρα συγκινήθηκα με τη χοριακη πόσα περάσαμε αυτούς τους μήνες πια. 

Ναι μωρε κοριτσακια μου! Και ειμαστε μαζι απο την αρχη! Διαβαζα μια μερα το φορουμ αρχικες σελιδες που λεγαμε ειδα σακο και ακουσα καρδουλα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι μωρε κοριτσακια μου! Και ειμαστε μαζι απο την αρχη! Διαβαζα μια μερα το φορουμ αρχικες σελιδες που λεγαμε ειδα σακο και ακουσα καρδουλα!

Πριν την αυχενική που τη περίμεναμε πως κ πως κ λέγαμε σε λίγο θα λέμε για τη Β επιπέδου κ μας φαινόταν μακρυά κ τωρααα πλησιάζουμε 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...