Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, demifilol είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου !η Μπέμπα είναι καλα ,,υπερκινητικη όπως παντα ,,ψηλή είναι επίσης ,,!!οι μύκητες μου δεν λένε να φύγουν ,,,εκανα γενική αίματος ,γενική ούρων ,κολπική καλλιέργεια !

Ο τράχηλος μου είναι κλειστός ,σε σωστή θέση ,,αλλα απο 3 έπεσε στα 2,6-2,8!η γιατρός μ λέει ότι ολα είναι καλα !οτι Δ φοβάται !και να μην παίζω με τα χιλιοστά !

Ας ελπιζω ότι θα αντέξει όσο περισσότερο !!!

Δήμητρα μου μια χαρά τα ακούω τα νέα!!!καλά για την μπεμπαρα δεν είχα αμφιβολία!!!ψηλή ψηλή ε;;;;αχ αχ!θα ταιριάζουν με τον γιο μου κι αυτός είναι στο ανώτατο της καμπύλης στο ύψος!!:grin:

Τώρα για τον τράχηλο,εφ όσον η γιατρός είναι καθησυχαστικη ,μην αγχώνεσαι..προσοχή κ θα περνάνε οι εβδομαδες

Just now, Gogo1994 είπε:

Μωρεεε μπερδεμένη είμαι με αυτά αλλά μου είπε ο εμβρυολόγο ότι θα το μετράω βάσει πητ 

Αφού έχω πητ 5 Νοέμβρη σήμερα δεν είναι πέμπτος? 

17+1 διανύουμε την 18η εβδομάδα άρα διανύουμε τον πέμπτο!είσαι ήδη στον 5ο.καλα τα λέει το παπάκι;-)

Just now, Argyroula είπε:

Γειά σας κορίτσια μου !! Πολλή ωραία διάθεση ακούω!!! Χθες βγήκα για "ποτό" και πίτσαααα!!! Είμαι πολύ χαρούμενη ήταν η πρώτη μου έξοδος σε μαγαζί με άλλη παρέα εκτός του άντρα μου μετά από 3 μήνες σχεδόν! Ήπια ένα μοχιτο virgin (σκέτο πάγο με λεμόνι ζάχαρη και δυόσμο δηλαδή). Σας μιλάω ειλικρινά η φίλη μου πήρε καλαμάκι και ρούφηξε για να είναι σίγουρη ότι μας το έφεραν χωρίς αλκοόλ... γιατί κακαριζα σαν μεθυσμένο! 

Βέβαια μετά στο σπίτι που έπεσα να κοιμηθώ ανεξάρτητα από την καταπληκτική μου διάθεση έφτασα πάλι 95 παλμούς έτσι χωρίς λογο. Θα πάρω το απόγευμα να κλείσω σε καρδιολόγο. :/

Αχ τι καλά που πέρασες όμορφα!!!να το κάνεις πιο συχνά!βοηθάει στην ψυχολογία!!

Κλείσε να σου φύγει από το μυαλό γλυκιά μου,δεν θα είναι πάντως κάτι,πολλές εγκυουλες ανεβάζουν παλμούς!

Just now, demifilol είπε:

Το κέφιρ με γεύση ;πως είναι το νύχι ;

Όχι έτσι το πίνω εγώ..

Το νύχι καλύτερα,περιμένω από βδομάδα μπας κ βγάλω τους επιδέσμους.με ζοριζουν ακόμα κ στην παντόφλα!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Δήμητρα μου μια χαρά τα ακούω τα νέα!!!καλά για την μπεμπαρα δεν είχα αμφιβολία!!!ψηλή ψηλή ε;;;;αχ αχ!θα ταιριάζουν με τον γιο μου κι αυτός είναι στο ανώτατο της καμπύλης στο ύψος!!:grin:

Τώρα για τον τράχηλο,εφ όσον η γιατρός είναι καθησυχαστικη ,μην αγχώνεσαι..προσοχή κ θα περνάνε οι εβδομαδες

17+1 διανύουμε την 18η εβδομάδα άρα διανύουμε τον πέμπτο!είσαι ήδη στον 5ο.καλα τα λέει το παπάκι;-)

Αχ τι καλά που πέρασες όμορφα!!!να το κάνεις πιο συχνά!βοηθάει στην ψυχολογία!!

Κλείσε να σου φύγει από το μυαλό γλυκιά μου,δεν θα είναι πάντως κάτι,πολλές εγκυουλες ανεβάζουν παλμούς!

Όχι έτσι το πίνω εγώ..

Το νύχι καλύτερα,περιμένω από βδομάδα μπας κ βγάλω τους επιδέσμους.με ζοριζουν ακόμα κ στην παντόφλα!!

Υπομονη κ με αυτό ,,τελειωσες κ την αντιβίωση ,,Οποτε βαίνουν ολα καλα !

Σαν τα ψηλά βουνά θα είναι χααχχαχαχαχ

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Ρε κορίτσια έχω μια απορία εδώ κ καιρό. Στα φαγητά που πχ πρέπει να σβήσουμε με κρασί κάνει να βάλουμε κ να φαμε? 

Α ακόμα καλύτερα δηλαδή είμαι πιο πολύ μου φτιάξατε τη μεραααα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ρε κορίτσια έχω μια απορία εδώ κ καιρό. Στα φαγητά που πχ πρέπει να σβήσουμε με κρασί κάνει να βάλουμε κ να φαμε? 

Ναι..ναι..δεν υπάρχει θέμα!!!Το κρασί το βάζεις για την "εσανς"...το αλκοόλ εξατμίζεται!!!!Φάε άφοβα!!!


n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλως το το κοριτσι μας!!! Με την ψηλη κοπελα!!!! Εχουμε γεμισει ψηλες κουκλες στην παρεα μας! Με το καλο να την παρετε στην αγκαλια σας!!!!!

Μια χαρα τα ακουω τα νεα σου Δημητρουλα μου! Αν η γιατρος μας δεν φοβαται ολα ειναι τελεια! Και το παρακολουθειτε καθε βδομαδα οποτε ειναι ολα υπο ελεγχο!!!!

Με τοση θετικη ενεργεια εδω απο ολες μας θα πανε ολα καλα!!

Κι εγω Παπακι μου αυτο ξερω! Εκανα βεβαια καιρο να τα καταλαβω χαχαχα! Μα τί περιεργα μετρηματα, ουτε αλγοριθμος για εκτοξευση πυραυλου πια!!!! Εσυ κοριτσι μου ετοιμη για αυριο που θα ερθουν τα πεθερικα; Να περασετε τελεια!!!

Τελεια κοριτσακι μου η χτεσινη μερα!!! Καλα εγω δεν πινω αλκοολ ετσι και αλλιως και παντα με κοκτειλ τετοιου ειδους την εβγαζα (αλλα δεν το ελεγα να κανω οτι ειμαι κουλ στην παρεα χαχαχα)! Καλα εκανες και κακαριζες, ευχομαι να ειναι ολες οι μερες σου με τοσα γελια! Να το επαναλαβετε ευχομαι!!!

Μη σκας με τους παλμους κοριτσακι μου, ειναι συνηθισμενο στην εγκυμοσυνη. Εννοειται ομως θα πας στον καρδιολογο να ειμαστε σιγουρες! Εχεις πιεσομετρο; Πώς μετρηθηκες; Αγορασα κι εγω, μου το συμβουλεψε η γιατρος, γιατι οποτε παω εκει το πιεσομετρο τους δεν με πιανει και τρεχω σε φαρμακεια!

Ναι ναι έχω! Πιεσόμετρο και μηχανάκι για το ζάχαρο και κάνω τις μετρησεις που και που!! Επιπλέον  ζυγιζομαι, μετράω και το οξυγόνο μου με ένα οξυμετρο! Το χω πάρει για παιχνίδι... Ο Αντρας μου ρίχνει δούλεμα τρελό γιατί τα έχω και όλα στην σειρά!! :P (πάντα την έβρισκα με αυτά).

@Gogo1994 Ναι καλέ!! Ξυδακι γίνεται... Εμένα ο δικός μου όταν τον ρώτησα με κοίταξε σοβαρά και μου είπε πήγαινε πιες το καλύτερα και χαλάρωσε! Χάχα 

Βέβαια άσχετο κορίτσια σεξ δεν με αφήνει να κάνω! Δεν τον μπορώ με έχει συγχυσει! 

  • Χαχα 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, demifilol είπε:

Υπομονη κ με αυτό ,,τελειωσες κ την αντιβίωση ,,Οποτε βαίνουν ολα καλα !

Σαν τα ψηλά βουνά θα είναι χααχχαχαχαχ

Γεια σας κορίτσια!! Οπότε μια χαρά τ νέα σ όλα καλά...όσο γ τους μύκητες είχα Πριν μείνω έγκυος κ ακόμα κ τώρα.. ευτυχώς δεν έχω συμπτώματα τώρα μόνο υγρά όπως λέει κ τ Γωγακι..εμένα μ είπε ν βάζω γαλακτοβακιλους όποτε νιώθω ότι μ πιάνει κάτι...της ecovag

  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula said:

Ναι ναι έχω! Πιεσόμετρο και μηχανάκι για το ζάχαρο και κάνω τις μετρησεις που και που!! Επιπλέον  ζυγιζομαι, μετράω και το οξυγόνο μου με ένα οξυμετρο! Το χω πάρει για παιχνίδι... Ο Αντρας μου ρίχνει δούλεμα τρελό γιατί τα έχω και όλα στην σειρά!! :P (πάντα την έβρισκα με αυτά).

@Gogo1994 Ναι καλέ!! Ξυδακι γίνεται... Εμένα ο δικός μου όταν τον ρώτησα με κοίταξε σοβαρά και μου είπε πήγαινε πιες το καλύτερα και χαλάρωσε! Χάχα 

Βέβαια άσχετο κορίτσια σεξ δεν με αφήνει να κάνω! Δεν τον μπορώ με έχει συγχισει! 

Πηρα κι εγω πιεσομετρο και μολις ειδα οτι λεει και παλμους χιχιχι! Και ο αντρας μου σαν εσενα χαιρεται με αυτα τα γκατζετς! Σκεψου για πιεσομετρο ηθελε να παρουμε ενα με bluetooth! Καποτ εκει τοτ εβαλα ενα φρενο! Χαχαχαχα!!!

Ακου ατακα με το ξυδι χαχαχαχαχαχα!!!!!! Γελαω μονη μου! Παντως ναι με ξυδι γινεται τελειο το φαγητακι!

Σεξ εχει καποιο λογο Αργυρουλα μου ή ειναι η τακτικη του; Ενταξει υπομονη ολες μας και ολοι τους! Ισως την επομενη φορα πει κατι αλλο! Οσο προχωραν οι μηνες αλλαζουν αυτα

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Γειά σας κορίτσια μου !! Πολλή ωραία διάθεση ακούω!!! Χθες βγήκα για "ποτό" και πίτσαααα!!! Είμαι πολύ χαρούμενη ήταν η πρώτη μου έξοδος σε μαγαζί με άλλη παρέα εκτός του άντρα μου μετά από 3 μήνες σχεδόν! Ήπια ένα μοχιτο virgin (σκέτο πάγο με λεμόνι ζάχαρη και δυόσμο δηλαδή). Σας μιλάω ειλικρινά η φίλη μου πήρε καλαμάκι και ρούφηξε για να είναι σίγουρη ότι μας το έφεραν χωρίς αλκοόλ... γιατί κακαριζα σαν μεθυσμένο! 

Βέβαια μετά στο σπίτι που έπεσα να κοιμηθώ ανεξάρτητα από την καταπληκτική μου διάθεση έφτασα πάλι 95 παλμούς έτσι χωρίς λογο. Θα πάρω το απόγευμα να κλείσω σε καρδιολόγο. :/

Χμμμ πιτσα!! Τ ωραία μετά τ καραντίνα ν βγαίνεις.. κ εμείς θ πάμε εδώ στο χωριό σμρ τ βράδυ.. Γτ ταχυκαρδία έχω κ εγώ αρκετή ακόμα κ όταν κάθομαι τ νιώθω.. μ είπε ότι αυξάνεται στ εγκυμοσύνη!!

Just now, Υβόννη είπε:

Πηρα κι εγω πιεσομετρο και μολις ειδα οτι λεει και παλμους χιχιχι! Και ο αντρας μου σαν εσενα χαιρεται με αυτα τα γκατζετς! Σκεψου για πιεσομετρο ηθελε να παρουμε ενα με bluetooth! Καποτ εκει τοτ εβαλα ενα φρενο! Χαχαχαχα!!!

Ακου ατακα με το ξυδι χαχαχαχαχαχα!!!!!! Γελαω μονη μου! Παντως ναι με ξυδι γινεται τελειο το φαγητακι!

Σεξ εχει καποιο λογο Αργυρουλα μου ή ειναι η τακτικη του; Ενταξει υπομονη ολες μας και ολοι τους! Ισως την επομενη φορα πει κατι αλλο! Οσο προχωραν οι μηνες αλλαζουν αυτα

Κορίτσι μ τ ωραία θ κάνεις και τη βόλτα σ ,θ δεις και τη δουλειτσα :-D

Just now, Sousamaki είπε:

Καλημεεεερα κορίτσια!!!

σημερα για κάποιο λόγο δε μπορούσα να ξυπνήσω..

οσο για τους μύκητες κ εγώ παθούσα κορίτσια!!βαζω κρεμουλα αλλά μου είπε ο γιατρός να μην ανησυχω ότι είναι από την εγκυμοσύνη 

Κ εγώ από τις αϋπνίες τ ξημέρωμα άμα με πάρει ξανά ο ύπνος μετά δεν μπορώ εύκολα ν σηκωθώ...Αχ οι ορμόνες κάνουν παρτυυυ

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar said:

Χμμμ πιτσα!! Τ ωραία μετά τ καραντίνα ν βγαίνεις.. κ εμείς θ πάμε εδώ στο χωριό σμρ τ βράδυ.. Γτ ταχυκαρδία έχω κ εγώ αρκετή ακόμα κ όταν κάθομαι τ νιώθω.. μ είπε ότι αυξάνεται στ εγκυμοσύνη!!

Κορίτσι μ τ ωραία θ κάνεις και τη βόλτα σ ,θ δεις και τη δουλειτσα :-D

Ναι Δεσποινακι μου! Ντυνομαι τωρα! Το μετρο με αγχωνει αλλα γαντια, μασκα και 4' ειναι η ολη διαδρομη!

Εκει πώς πανε οι τακτοποιησεις;; Για το γαμο θυμαμαι εχουμε λιγο για την προβα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Despoina87 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια!!! Έκανα αυχενική σήμερα! Το μωρακι όλα καλα εγω ομως εχω 1/44 πιθανότητες για προεκλαμψία είχε καμία το ίδιο πρόβλημα;; Νομίζω αγχώθηκα λιγάκι......
 

Γεια σ κοπέλα μ μην ανχωνεσαιι τπτ δεν θα είναι σε πολλές  βγαίνουν  τέτοια ποσοστά χωρίς ν υπάρχει τπτ..πες μας κ αλλά γτ μωράκι σ πόσο ήταν.;;;

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι Δεσποινακι μου! Ντυνομαι τωρα! Το μετρο με αγχωνει αλλα γαντια, μασκα και 4' ειναι η ολη διαδρομη!

Εκει πώς πανε οι τακτοποιησεις;; Για το γαμο θυμαμαι εχουμε λιγο για την προβα!

Μην ανχωνεσαιι εσύ θ προσέχεις έτσι κ αλλιώς δεν θ κάνεις τπτ έξαλλο χαχα...έχω πρόβα 18 τ μήνα..προς τ παρών ησυχία τακτοποιω τ σπίτι :D


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Gogo1994 είπε:

Ρε κορίτσια έχω μια απορία εδώ κ καιρό. Στα φαγητά που πχ πρέπει να σβήσουμε με κρασί κάνει να βάλουμε κ να φαμε? 

Α ακόμα καλύτερα δηλαδή είμαι πιο πολύ μου φτιάξατε τη μεραααα

Με κάλυψε για ακόμα μια φορά το παπάκι!!!αχαχαχααχα!φάε άφοβα!

Just now, Argyroula είπε:

Ναι ναι έχω! Πιεσόμετρο και μηχανάκι για το ζάχαρο και κάνω τις μετρησεις που και που!! Επιπλέον  ζυγιζομαι, μετράω και το οξυγόνο μου με ένα οξυμετρο! Το χω πάρει για παιχνίδι... Ο Αντρας μου ρίχνει δούλεμα τρελό γιατί τα έχω και όλα στην σειρά!! :P (πάντα την έβρισκα με αυτά).

@Gogo1994 Ναι καλέ!! Ξυδακι γίνεται... Εμένα ο δικός μου όταν τον ρώτησα με κοίταξε σοβαρά και μου είπε πήγαινε πιες το καλύτερα και χαλάρωσε! Χάχα 

Βέβαια άσχετο κορίτσια σεξ δεν με αφήνει να κάνω! Δεν τον μπορώ με έχει συγχυσει! 

Σεξ;;;;;τι είναι αυτό;;;θα το ξεχάσουμε σε λίγο!!αχαχαχαχαα

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Ναι ναι έχω! Πιεσόμετρο και μηχανάκι για το ζάχαρο και κάνω τις μετρησεις που και που!! Επιπλέον  ζυγιζομαι, μετράω και το οξυγόνο μου με ένα οξυμετρο! Το χω πάρει για παιχνίδι... Ο Αντρας μου ρίχνει δούλεμα τρελό γιατί τα έχω και όλα στην σειρά!! :P (πάντα την έβρισκα με αυτά).

@Gogo1994 Ναι καλέ!! Ξυδακι γίνεται... Εμένα ο δικός μου όταν τον ρώτησα με κοίταξε σοβαρά και μου είπε πήγαινε πιες το καλύτερα και χαλάρωσε! Χάχα 

Βέβαια άσχετο κορίτσια σεξ δεν με αφήνει να κάνω! Δεν τον μπορώ με έχει συγχυσει! 

Χαχαχα απόκομμένες από ολααα

Εγώ ούτε στο φαγάκι κρασακι

Just now, Gogo1994 είπε:

Χαχαχα απόκομμένες από ολααα

Εγώ ούτε στο φαγάκι κρασακι

Εν τέλει μετά από αυτά που μου είπατε έβαλα κρασάκι στις σουπιές. Για τον άντρα μου δηλαδή τις φτιάχνω αλλά κρίμα δεν ειναι να μη δοκιμάσω μια κ εγώ? 

  • Μου αρέσει 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Χαχαχα απόκομμένες από ολααα

Εγώ ούτε στο φαγάκι κρασακι

Εν τέλει μετά από αυτά που μου είπατε έβαλα κρασάκι στις σουπιές. Για τον άντρα μου δηλαδή τις φτιάχνω αλλά κρίμα δεν ειναι να μη δοκιμάσω μια κ εγώ? 

Εσύ γιατί δεν τρως;δεν κάνει;

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Εσύ γιατί δεν τρως;δεν κάνει;

Απέφευγα τα θαλασσινά γενικά μου είχε πει από την αρχή άμα τύχει μόνο που να φαω. Μη το ψάχνετε αποχηηηη γενικότερη χαχαχα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Απέφευγα τα θαλασσινά γενικά μου είχε πει από την αρχή άμα τύχει μόνο που να φαω. Μη το ψάχνετε αποχηηηη γενικότερη χαχαχα

Χααχααχααχα!!μετά την εγκυμοσύνη εσύ θα το κάψεις κοπέλα μου!!!θα τρως,θα βγαίνεις,χαμός!!!:-P

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...