Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι μωρε κοριτσακια μου! Και ειμαστε μαζι απο την αρχη! Διαβαζα μια μερα το φορουμ αρχικες σελιδες που λεγαμε ειδα σακο και ακουσα καρδουλα!

Φατσούλα συγκίνησης βάζω τώρα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria said:

Πω πω 148!!!συγκίνηση φαντάζομαι όταν βρήκες το χαρτάκι ε;;χαίρομαι που πέρασες καλά γλυκούλα μου!!θα πηγαίνεις τώρα συχνά πυκνά;

Αχ τέλεια μπορώ να τρώω δηλαδή,το έλεγξα δεν έχει ζάχαρη!Ω ρε μάνα μου θα πιάσω τώρα κουτάλα κ θα γίνει χαμός με αυτό που μου είπες!!

Άντε να βγουν κ τα αποτελέσματα σήμερα της @Evitheodorou και να πούμε ότι πήγε τέλεια η μέρα:x

Ναι Μαρακι μου συγκινηθηκα! Οχι δε θα πηγαινω συχνα, ισως να ξαναπαω σε 2 βδομαδες. Αν δεν ηταν το μετρο στη μεση οκ, αλλα εδω ακομη θελει προσοχη...

Το φυστικοβουτυρο ειναι τελειο!!! Απλα βαζουν ζαχαρη μεσα μωρε και το χαλανε...Εγω μονο σε βιολογικα βρηκα αλλα στην Ελλαδα ξερω εχει πιο μεγαλη ποικιλια χωρις ζαχαρη. Κανω κατι κουλουρακια εγω με φυστικοβουτυρο, αυγο και στεβια. Αν βαλεις keto peanut butter cookies θα βρεις συνταγη! Δεν εχουν αλευρι μονο αυτα τα τρια συστατικα! Εχω καιρο να τα κανω αλλα ειναι πεντανοστιμα!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Πριν την αυχενική που τη περίμεναμε πως κ πως κ λέγαμε σε λίγο θα λέμε για τη Β επιπέδου κ μας φαινόταν μακρυά κ τωρααα πλησιάζουμε 

Κι άλλη φατσούλα συγκίνησης!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Πω πω 148!!!συγκίνηση φαντάζομαι όταν βρήκες το χαρτάκι ε;;χαίρομαι που πέρασες καλά γλυκούλα μου!!θα πηγαίνεις τώρα συχνά πυκνά;

Αχ τέλεια μπορώ να τρώω δηλαδή,το έλεγξα δεν έχει ζάχαρη!Ω ρε μάνα μου θα πιάσω τώρα κουτάλα κ θα γίνει χαμός με αυτό που μου είπες!!

Άντε να βγουν κ τα αποτελέσματα σήμερα της @Evitheodorou και να πούμε ότι πήγε τέλεια η μέρα:x

Περιμενουμε και την Ευη μας!!!! Η ομαδαρα εδω ειναι τοσο θετικη που ολα θα μας πανε τελεια!!! Σε ολες μας κοριτσια μου, το πιστευω!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι Μαρακι μου συγκινηθηκα! Οχι δε θα πηγαινω συχνα, ισως να ξαναπαω σε 2 βδομαδες. Αν δεν ηταν το μετρο στη μεση οκ, αλλα εδω ακομη θελει προσοχη...

Το φυστικοβουτυρο ειναι τελειο!!! Απλα βαζουν ζαχαρη μεσα μωρε και το χαλανε...Εγω μονο σε βιολογικα βρηκα αλλα στην Ελλαδα ξερω εχει πιο μεγαλη ποικιλια χωρις ζαχαρη. Κανω κατι κουλουρακια εγω με φυστικοβουτυρο, αυγο και στεβια. Αν βαλεις keto peanut butter cookies θα βρεις συνταγη! Δεν εχουν αλευρι μονο αυτα τα τρια συστατικα! Εχω καιρο να τα κανω αλλα ειναι πεντανοστιμα!

Αααα θα τα ψάξω γιατί τρελαίνομαι για φυστικοβουτυρο!! ευχαριστω!;-)

Ναι εκεί είστε αρκετά περίεργα ρε γμτ!άντε να ρωτήσεις κ για Ελλάδα ξανά,μήπως κ κανονίσεις κανένα ταξιδακι!!:x

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, MumMaria said:

Αααα θα τα ψάξω γιατί τρελαίνομαι για φυστικοβουτυρο!! ευχαριστω!;-)

Ναι εκεί είστε αρκετά περίεργα ρε γμτ!άντε να ρωτήσεις κ για Ελλάδα ξανά,μήπως κ κανονίσεις κανένα ταξιδακι!!:x

Η γιατρος ειπε οτι μπορω να ταξιδεψω αν θελω αλλα να περιμενουμε την β'επιπεδου και μετα το ξανασυζηταμε. Λεω να ρωτησω και τον εμβρυολογο και την παθολογο! 2μισι ωρες ειναι η πτηση, δεν νομιζω να εχει θεμα...Μακαρι να ερθουμε παντως θα μας κανει καλο πιστευω!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Η γιατρος ειπε οτι μπορω να ταξιδεψω αν θελω αλλα να περιμενουμε την β'επιπεδου και μετα το ξανασυζηταμε. Λεω να ρωτησω και τον εμβρυολογο και την παθολογο! 2μισι ωρες ειναι η πτηση, δεν νομιζω να εχει θεμα...Μακαρι να ερθουμε παντως θα μας κανει καλο πιστευω!

Φυσικά κ θα σας κάνει καλό.πιστευω να σας αφήσουν.το μωράκι προέχει πάντα αλλά πιστεύω να μην υπάρχει πρόβλημα κ να δεις κ την μαμά κ την γιαγιουλα σου!!:x

Εμενα αύριο έρχονται τα πεθερικά να δουν τον μικρό,θα κάτσουν σουκου.μετα ξεκινάνε πανελλήνιες κ επειδή είναι καθηγητές κ οι δύο ,θα αργήσουν να ξανά ανέβουν!μου είπαν θα μας φέρουν κ φαγακια κ η πεθερά μου είναι η καλύτερη μαγείρισσα,ψέματα δεν λέω..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Φυσικά κ θα σας κάνει καλό.πιστευω να σας αφήσουν.το μωράκι προέχει πάντα αλλά πιστεύω να μην υπάρχει πρόβλημα κ να δεις κ την μαμά κ την γιαγιουλα σου!!:x

Εμενα αύριο έρχονται τα πεθερικά να δουν τον μικρό,θα κάτσουν σουκου.μετα ξεκινάνε πανελλήνιες κ επειδή είναι καθηγητές κ οι δύο ,θα αργήσουν να ξανά ανέβουν!μου είπαν θα μας φέρουν κ φαγακια κ η πεθερά μου είναι η καλύτερη μαγείρισσα,ψέματα δεν λέω..

Αχ τελεια Μαρακι μου!!! Θα εχετε και παρεουλα και φαγακια!!!! Θυμαμαι εχουν και δικα τους προιοντα, οποτε θα ειναι πεντανοστιμα! Ευχομαι να περασετε καλα και αν ακουσεις και καμια κοτσανα αγνοησε την και φαε καμια μπουκια παραπανω απο τις νοστιμιες!!!!

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

κορίτσια δεν περνάνε κ οι ώρες..περιμένω περιμένω πως και πως..ππφφφφ

Σου ειπε ωρα κοριτσακι μου ή απλα βραδυ; Αχ εχεις δικιο τωρα αλλα λιγο εμεινε...Ο αντρουλης σου ειναι μαζι εκει ή εμεινε στο νησι;

 


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


βγηκαν κοριτσια!!!!όλα τέλεια είναι φυσιολογικό δεν έχει 13 21 18 ούτε κυστικη ινωση αυτά προς το παρόν..☺☺περιμένουμε τα τελικά σε 2 βδομαδες..πόσο χαίρομαι ο άντρας μου είναι στο νησί αλλά τον πήρα αμέσως!!

  • Μου αρέσει 11

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

βγηκαν κοριτσια!!!!όλα τέλεια είναι φυσιολογικό δεν έχει 13 21 18 ούτε κυστικη ινωση αυτά προς το παρόν..☺☺περιμένουμε τα τελικά σε 2 βδομαδες..πόσο χαίρομαι ο άντρας μου είναι στο νησί αλλά τον πήρα αμέσως!!

Ναιιιιιι!!!καλά ήμουν σίγουρη αλλά ποοοσο χάρηκα!!! φαντάζομαι ξαλαφρωσες!αχ άντε πάει κι αυτό!!τα άλλα ούτε να τα σκέφτεσαι!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

βγηκαν κοριτσια!!!!όλα τέλεια είναι φυσιολογικό δεν έχει 13 21 18 ούτε κυστικη ινωση αυτά προς το παρόν..☺☺περιμένουμε τα τελικά σε 2 βδομαδες..πόσο χαίρομαι ο άντρας μου είναι στο νησί αλλά τον πήρα αμέσως!!

Ευακι μου εβαλα τα κλαματα απο χαρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ενα φυσιολογικο και ομορφο κοριτσακι λοιπον!!!! Δοξα τω Θεω που ακουσε τις προσευχουλες μας!!!

Ευχομαι κι εσυ να εισαι ενταξει απο τα πονακια! Αντε με το καλο να ανταμωσετε με τον αντρουλη σου να το γιορτασετε!!!!!! Να πας να παρεις κολαν τωρα!!!!!! Χιχιχιχιιχ

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

βγηκαν κοριτσια!!!!όλα τέλεια είναι φυσιολογικό δεν έχει 13 21 18 ούτε κυστικη ινωση αυτά προς το παρόν..☺☺περιμένουμε τα τελικά σε 2 βδομαδες..πόσο χαίρομαι ο άντρας μου είναι στο νησί αλλά τον πήρα αμέσως!!

Ευη μου ποσο χαρηκα!!!!τι ανακουφιση για εσας!Ολα σούπερ!!:):D

  • Μου αρέσει 3

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...