Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Evitheodorou είπε:

@Υβόννη,@Φραουλίνο,@papaki,@MumMaria,@Eva,@VDPap,@DespoinaMar,@Gogo1994,@demifilol και όλα τα υπόλοιπα κορίτσια σας υπέρ ευχαριστώ για τα λόγια σας δεν σας κρύβω ότι έχω αγωνία δεν μπορώ να το αποβαλω τελειως δεν γίνεται..θέλω τόσο πολύ να πάνε όλα καλά και να είναι καλά ολα με το μωράκι μου θέλω τόσο πολύ να μπορέσω να το κρατήσω..αλλά κορίτσια μου ότι γίνει κ αν υπάρξει κάτι αρνητίκο θα ξανα προσπαθήσω γιατί πάντα υπάρχει μια μικρή αμφιβολία όταν υποβάλλεσαι σε τέτοιες εξετάσεις..αλλά ελπίζω το καλύτερο κ να εξελιχθουν όλα ομαλά.

Ούτε ευχαριστώ ούτε τίποτα,σε τέτοιες καταστάσεις δεν χωράνε αυτά..!να σκέφτεσαι ότι όλα θα πάνε καλά!πάει κ τελείωσε,χάιδεψε την κοιλίτσα σου κ να οραματίζεται εσένα αγκαλιά με την κορούλα σου!!προσπάθησε να βάλεις την λογική σου πάνω από το άγχος σου,για να συνεχίσεις να είσαι ψύχραιμη όπως ήσουν τόσο καιρό.αυτο είναι κ το καλύτερο για το παιδάκι σου!!σε λίγες μέρες,όταν θα κρατάς τα αποτελέσματα,όλα αυτά θα είναι παρελθόν κ θα ξεκινήσουμε να συζητάμε για φρου φτου,φορεματακια,κορδελιτσες!άντε γιατί δεν κρατιεμαιιιι!!!να κάνουμε ροζ όνειρα!!σε έχω στην σκέψη μου.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσακι μου σε σκεφτομαι παρα πολυ και σε θαυμαζω πολυ που το χειριζεσαι τοσο καλα! Θα κανουμε ολες προσευχουλα σημερα για σενα και το μωρακι σου. Ας ελπιζουμε στο καλυτερο και να ειναι αυριο μαζι σου η Παναγιτσα να σε προσεχει και εσενα και το μωρακι σου! Οι εξετασεις αυτες στην εποχη μας ειναι πια πολυ πολυ εξελιγμενες απο παλια. Θα περιμενουμε τα νεα σου αυριο κοριτσι μου.

σιγουρα είναι εξετάσεις ρουτίνας ας πούμε ετσι έχουν κάνει πολλές κοπέλες γενικά κ όλα πήγαν καλα αλλά δεν πάούν να ειναι επεμβατικες κ να έχουν κ κάποια ποσοστά που έχουμε ακούσει να μην έχουν πάει καλά είναι να τύχει τι να πω δεν ξερω..ας εμπιστευτω τους γιατρους ότι οδηγίες μου πουν κ μου δώσουν ηδη ακολουθώ κάποιες αντιβιωση πρωί βράδυ συν ένα χαπι utrogestan πρωί βράδυ κ τα 2 για καμιά βδομαδα κ θα ακολουθήσω ότι μου πουν.και ότι πει ο θεός!!


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou said:

σιγουρα είναι εξετάσεις ρουτίνας ας πούμε ετσι έχουν κάνει πολλές κοπέλες γενικά κ όλα πήγαν καλα αλλά δεν πάούν να ειναι επεμβατικες κ να έχουν κ κάποια ποσοστά που έχουμε ακούσει να μην έχουν πάει καλά είναι να τύχει τι να πω δεν ξερω..ας εμπιστευτω τους γιατρους ότι οδηγίες μου πουν κ μου δώσουν ηδη ακολουθώ κάποιες αντιβιωση πρωί βράδυ συν ένα χαπι utrogestan πρωί βράδυ κ τα 2 για καμιά βδομαδα κ θα ακολουθήσω ότι μου πουν.και ότι πει ο θεός!!

πολυ ωριμα τα λες κοριτσακι μου! Ετσι ειναι οπως τα λες! Σκεφτομαστε θετικα, κανουμε οτι μας λενε οι γιατροι και με το σταυρο μας παμε μπροστα. Σε ρωτησα την ωρα το πρωι για να κανω προσευχη εκεινη την ωρα! Προσπαθησε να κοιμηθεις λιγακι σημερα οσο γινεται.

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

σιγουρα είναι εξετάσεις ρουτίνας ας πούμε ετσι έχουν κάνει πολλές κοπέλες γενικά κ όλα πήγαν καλα αλλά δεν πάούν να ειναι επεμβατικες κ να έχουν κ κάποια ποσοστά που έχουμε ακούσει να μην έχουν πάει καλά είναι να τύχει τι να πω δεν ξερω..ας εμπιστευτω τους γιατρους ότι οδηγίες μου πουν κ μου δώσουν ηδη ακολουθώ κάποιες αντιβιωση πρωί βράδυ συν ένα χαπι utrogestan πρωί βράδυ κ τα 2 για καμιά βδομαδα κ θα ακολουθήσω ότι μου πουν.και ότι πει ο θεός!!

Τα ποσοστά όμως είναι μηδαμινά ,,,μην σκέφτεσαι το μεμονωμένο γεγονός !!ολα θα πανε υπέροχα ,,,κραταει ελάχιστα ,θετικές σκέψεις παντα ,,,,και ολααα τα κορίτσια θα είμαστε μαζί σου εστω κ νοητά !!!

  • Μου αρέσει 4

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

αχ είναι κ αυτο κορίτσια δεν ξέρω αν θα κοιμήθω σήμερα έχω ξυπνήσει και 6 σήμερα δεν κοιμήθηκα κ το μεσημέρι..αλλά μπορεί τώρα το βράδυ να με πάρει ο ύπνος..ναι θετικά @demifilol κάνω πολλά όνειρα με την μικρούλα να βγουν αληθινά ☺

Με τόσες θετικές σκέψεις κορίτσια μου δεν θα νιώθω κ μόνη μου που πρέπει να πάω κ μόνη τι να κάνουμε..σας ευχαριστω❤❤

  • Μου αρέσει 4

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Evitheodorou είπε:

αχ είναι κ αυτο κορίτσια δεν ξέρω αν θα κοιμήθω σήμερα έχω ξυπνήσει και 6 σήμερα δεν κοιμήθηκα κ το μεσημέρι..αλλά μπορεί τώρα το βράδυ να με πάρει ο ύπνος..ναι θετικά @demifilol κάνω πολλά όνειρα με την μικρούλα να βγουν αληθινά ☺

Με τόσες θετικές σκέψεις κορίτσια μου δεν θα νιώθω κ μόνη μου που πρέπει να πάω κ μόνη τι να κάνουμε..σας ευχαριστω❤❤

Κλείνεις τα ματάκια κ ονειρεύεσαι !!ευχομαι τα καλύτερα από καρδιάς !!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου. Το έντερο μου σήμερα τα ξημερώματα με τρόμαξε ξύπνησα με πόνο δυνατό σε όλη τη κοιλιά κ πέρασε σε  λίγα δευτερόλεπτα προσπάθησα για τουαλέτα αλλά τίποτα και το έπαθα ανά 10 λεπτά άλλες δύο φορές έντονος πόνος κορίτσια κ δυσκοιλιοτητα φουλ. Αλλά καταλάβαινα ότι είναι το έντερο γιατί μόλις σταματούσε ο πόνος άκουγα θορύβους γουργουρισματα προσπάθησα πολύ για τουαλέτα γιατί αλλιώς θα συνέχιζε ο πόνος κορίτσια παιιδευτηκα κ ζορίστηκα το σκέφτομαι ότι δεν έπρεπε να ζοριστω αλλά δε γινόταν με τον πόνο. Μετα που κάτι έκανα πέρασε. 

@EvitheodorouΈχω πολύ καλό προαίσθημα κοπέλα μου μη φοβάσαι τίποτα σκέψου θετικά πράγματα μόνο την ώρα που θα πας.

@MumMariaΜαρία μου καλύτερα σήμερα? Που πέρασαν 2 μερούλες? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!! @Gogo1994 υπομονή απ ο, τι έχω καταλάβει και από τις συζητήσεις μας εδώ και γενικά αυτές οι εβδομάδες που διανύουμε από 14 μέχρι 18 με το έντερο κάτι παίζει. Εγώ 13-14-15 είχα θέμα σοβαρό είχε από ρυθμιστεί τελείως. Απλά πες το στον γιατρό σου για μια φορά δεν έγινε κάτι γενικά μας λένε να μην ζοριζομαστε!! (Το Νusol Kai dufalac βοηθούν πολύ και είναι φυτικά νομίζω το παίρνουν και παιδάκια.)

@Evitheodorou περιμένουμε με αγωνία!! Όλα θα πάνε καλά!! 

Κορίτσια μου εμεις χθες μπήκαμε μαζί τελικά νταξει ο Σπύρος ανέβασε πίεση είχε κατάκόκκινησει και ακούγαμε όλοι του παλμούς και την αναπνοή του εκει μέσα. Το μωράκι μας είναι αγνώστου φύλου ακόμα δεν ανοίγει τα ποδάρια του και είναι πολύ καλά! 187 γραμμάρια μόνο αυτό ξέρω να σας πω εκατοστά δεν συγκράτησα! Ο πλακούντας μου ανέβηκε!! Όλα τέλεια είπε ο γιατρός. Απλά επειδή ανεβάζω πολλούς παλμούς (ανέκαθεν μια τσίτα την βαραγα) με έβαλε να κάνω τριπλεξ καρδιάς και τις συνηθισμένες εξετάσεις. Β επιπέδου 1 Ιουλίου στην γιορτή μου! Σας στέλνω την πολύ καλή μου διάθεση!!! 

Όσο για τις ώρες έχω πάει στον γιατρόυλη πριν 4 χρόνια ραντεβού των 11.30 κι έχω φύγει 3 πάρα! Είναι γλεντζες ξεκινάει μετά τις 10 αυστηρά! 

  • Μου αρέσει 2

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Καλημέρα!!! @Gogo1994 υπομονή απ ο, τι έχω καταλάβει και από τις συζητήσεις μας εδώ και γενικά αυτές οι εβδομάδες που διανύουμε από 14 μέχρι 18 με το έντερο κάτι παίζει. Εγώ 13-14-15 είχα θέμα σοβαρό είχε από ρυθμιστεί τελείως. Απλά πες το στον γιατρό σου για μια φορά δεν έγινε κάτι γενικά μας λένε να μην ζοριζομαστε!! (Το Νusol Kai dufalac βοηθούν πολύ και είναι φυτικά νομίζω το παίρνουν και παιδάκια.)

@Evitheodorou περιμένουμε με αγωνία!! Όλα θα πάνε καλά!! 

Κορίτσια μου εμεις χθες μπήκαμε μαζί τελικά νταξει ο Σπύρος ανέβασε πίεση είχε κατάκόκκινησει και ακούγαμε όλοι του παλμούς και την αναπνοή του εκει μέσα. Το μωράκι μας είναι αγνώστου φύλου ακόμα δεν ανοίγει τα ποδάρια του και είναι πολύ καλά! 187 γραμμάρια μόνο αυτό ξέρω να σας πω εκατοστά δεν συγκράτησα! Ο πλακούντας μου ανέβηκε!! Όλα τέλεια είπε ο γιατρός. Απλά επειδή ανεβάζω πολλούς παλμούς (ανέκαθεν μια τσίτα την βαραγα) με έβαλε να κάνω τριπλεξ καρδιάς και τις συνηθισμένες εξετάσεις. Β επιπέδου 1 Ιουλίου στην γιορτή μου! Σας στέλνω την πολύ καλή μου διάθεση!!! 

Όσο για τις ώρες έχω πάει στον γιατρόυλη πριν 4 χρόνια ραντεβού των 11.30 κι έχω φύγει 3 πάρα! Είναι γλεντζες ξεκινάει μετά τις 10 αυστηρά! 

Μπράβο κορίτσι μου μ.. Σε αγωνία σας κρατάει το μπέμπακι όμως. Καλαα οι παλμοί καλέ είναι στάνταρ κάθε φορά από την αγωνία μας. Εμένα να δεις αφού τους ακούω σε όλο μου το σώμα 

Θα δω ίσως τη πάρω ναι γιατί ακόμα έχω γουργουρητα κια ενοχλήσεις ενώ ενεργήθηκα ξανα

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Καλημέρα!!!

@Evitheodorou Σε θαυμάζω για τη ώριμη στάση σου κορίτσι μου!!!!!Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλα!!Μια προσευχουλα για σένα και το μωρό σου από μένα!!!

@Argyroula Τι ωραία που είδες το μωράκι σου και αυτή τη φορά μαζί με τον αντρουλη σου!!!Άντε..άντε .στη Β' επιπέδου θα μάθεις το φύλο σίγουρα!!!

@Gogo1994 Ειχα πάθει κι εγώ αυτόν τον τρομερό πόνο στο έντερο πριν καιρο.Αρχικα είχα πάρει το σιρόπι duphalac και με βοηθούσε καπως..όταν όμως το σταματουσα η δυσκοιλιοτητα χειροτέρευε.Αυτο που με βοηθάει πλέον και όλα είναι ρυθμισμένα είναι το lactotune fiber.Ειναι φακελάκια με σκόνη που την αραιωνεις στο νερό!Το παίρνω εδώ και αρκετό καιρό κάθε βράδυ και δε νομίζω ότι θα το σταματήσω!

  • Μου αρέσει 3

n41pp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papakι είπε:

Καλημέρα!!!

@Evitheodorou Σε θαυμάζω για τη ώριμη στάση σου κορίτσι μου!!!!!Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλα!!Μια προσευχουλα για σένα και το μωρό σου από μένα!!!

@Argyroula Τι ωραία που είδες το μωράκι σου και αυτή τη φορά μαζί με τον αντρουλη σου!!!Άντε..άντε .στη Β' επιπέδου θα μάθεις το φύλο σίγουρα!!!

@Gogo1994 Ειχα πάθει κι εγώ αυτόν τον τρομερό πόνο στο έντερο πριν καιρο.Αρχικα είχα πάρει το σιρόπι duphalac και με βοηθούσε καπως..όταν όμως το σταματουσα η δυσκοιλιοτητα χειροτέρευε.Αυτο που με βοηθάει πλέον και όλα είναι ρυθμισμένα είναι το lactotune fiber.Ειναι φακελάκια με σκόνη που την αραιωνεις στο νερό!Το παίρνω εδώ και αρκετό καιρό κάθε βράδυ και δε νομίζω ότι θα το σταματήσω!

Τη πήρα τη γιατρό και μου είπε να μη πιω σήμερα το σίδηρο ότι δε πειράζει πολύ που πιεστηκα γιατί ουσιαστικά ο πόνος πίεσε.Μου είπε και ντεπον άμα  χρειαστώ για το πόνο να πάρω 

Το σίδηρο  χθες από ότι θυμήθηκα μου έπεσε κ στο στομάχι βαρύ είχα φάει ενδιάμεσα ένα παγωτινι μόνο κ ίσως έπεσε πολύ βαρύ 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα αγαπημενες μου, να εχουμε μια ομορφη μερα ευχομαι! Εδω σημερα εβαλε ψυχρα και βρεχει! Οποτε καλυτερα, γιατι εχω πολλη δουλεια και πρεπει να συγκεντρωθω χαχαχα!

@Evitheodorouοι προσευχες μας ειναι μαζι σου! Μπορει εσυ να μη μας βλεπεις αλλα ειμαστε ολες εκει παρεουλα σου!!!!!

@Argyroulaκοριτσακι μου αυτος γιατρος ειναι ή κλαμπακι στην παραλιακη; Χαχαχαχα! Αχ τί καλα που ολα ειναι καλα με το μωρακι σου! Θα μαθουμε και φυλο πού θα παει; Ειναι σεμνο παιδακι παντως!! Χαρηκα πολυ που ηρθε ο αντρουλης σου μαζι!!! Μωρε οι γλυκουληδες αγχωνονται πολυ! Ειναι τοσο αγνωστο ολο αυτο! Αλλα χαρηκα πολυ που ξεκινανε στην Ελλαδα και ερχονται (εδω ακομη οχι σνιφ) και το ζειτε μαζι! Τωρα κοριτσακι μου με την ταχυκαρδια κι εγω ετσι ειμαι καθε φορα! Καλα κανετε βεβαια και θα το δειτε με το γιατρο σου, αλλα νομιζω ολες μας εχουμε αγχος οταν παμε να δουμε τα μωρακια μας!

@Gogo1994εισαι καλυτερα τωρα κοριτσακι μου; Γενικα το εντερο ειναι τωρα μια ετσι μια αλλιως...Θελει και ηρεμια γενικα το εντερο, αλλα αντε να τη βρεις...Κι εγω συμφωνω να παρεις κατι να σε βοηθησει στη δυσκοιλιοτητα. Παντως το σιδηρο οντως προκαλει θεματακια στο εντερο...Περαστικουλια θα πω και ευχομαι να μην τρομαξες πολυ  και να εισαι ηρεμη τωρα. Νερακι σημερα ολη μερα γουλια γουλια μπολικο. Βοηθαει απιστευτα!

Just now, Papakι said:

Καλημέρα!!!

@Evitheodorou Σε θαυμάζω για τη ώριμη στάση σου κορίτσι μου!!!!!Είμαι σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλα!!Μια προσευχουλα για σένα και το μωρό σου από μένα!!!

@Argyroula Τι ωραία που είδες το μωράκι σου και αυτή τη φορά μαζί με τον αντρουλη σου!!!Άντε..άντε .στη Β' επιπέδου θα μάθεις το φύλο σίγουρα!!!

@Gogo1994 Ειχα πάθει κι εγώ αυτόν τον τρομερό πόνο στο έντερο πριν καιρο.Αρχικα είχα πάρει το σιρόπι duphalac και με βοηθούσε καπως..όταν όμως το σταματουσα η δυσκοιλιοτητα χειροτέρευε.Αυτο που με βοηθάει πλέον και όλα είναι ρυθμισμένα είναι το lactotune fiber.Ειναι φακελάκια με σκόνη που την αραιωνεις στο νερό!Το παίρνω εδώ και αρκετό καιρό κάθε βράδυ και δε νομίζω ότι θα το σταματήσω!

Ααααα ευχαριστουμε παπακι για το lactitune fiber!! Μου το ειχε πει περισυ η παθολογος και το ειχα ξεχασει οτι υπαρχει!!!! Θα το εχω κι εγω υποψιν!

 

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου, να εχουμε μια ομορφη μερα ευχομαι! Εδω σημερα εβαλε ψυχρα και βρεχει! Οποτε καλυτερα, γιατι εχω πολλη δουλεια και πρεπει να συγκεντρωθω χαχαχα!

@Evitheodorouοι προσευχες μας ειναι μαζι σου! Μπορει εσυ να μη μας βλεπεις αλλα ειμαστε ολες εκει παρεουλα σου!!!!!

@Argyroulaκοριτσακι μου αυτος γιατρος ειναι ή κλαμπακι στην παραλιακη; Χαχαχαχα! Αχ τί καλα που ολα ειναι καλα με το μωρακι σου! Θα μαθουμε και φυλο πού θα παει; Ειναι σεμνο παιδακι παντως!! Χαρηκα πολυ που ηρθε ο αντρουλης σου μαζι!!! Μωρε οι γλυκουληδες αγχωνονται πολυ! Ειναι τοσο αγνωστο ολο αυτο! Αλλα χαρηκα πολυ που ξεκινανε στην Ελλαδα και ερχονται (εδω ακομη οχι σνιφ) και το ζειτε μαζι! Τωρα κοριτσακι μου με την ταχυκαρδια κι εγω ετσι ειμαι καθε φορα! Καλα κανετε βεβαια και θα το δειτε με το γιατρο σου, αλλα νομιζω ολες μας εχουμε αγχος οταν παμε να δουμε τα μωρακια μας!

@Gogo1994εισαι καλυτερα τωρα κοριτσακι μου; Γενικα το εντερο ειναι τωρα μια ετσι μια αλλιως...Θελει και ηρεμια γενικα το εντερο, αλλα αντε να τη βρεις...Κι εγω συμφωνω να παρεις κατι να σε βοηθησει στη δυσκοιλιοτητα. Παντως το σιδηρο οντως προκαλει θεματακια στο εντερο...Περαστικουλια θα πω και ευχομαι να μην τρομαξες πολυ  και να εισαι ηρεμη τωρα. Νερακι σημερα ολη μερα γουλια γουλια μπολικο. Βοηθαει απιστευτα!

Ααααα ευχαριστουμε παπακι για το lactitune fiber!! Μου το ειχε πει περισυ η παθολογος και το ειχα ξεχασει οτι υπαρχει!!!! Θα το εχω κι εγω υποψιν!

 

Καλημέρα Υβόννη μου καλά είμαι να σου πω την αλήθεια κατάλαβα αμέσως ότι είναι το έντερο απλά ήτανε έντονος ο πόνος. Μου είχε συστήσει κ εμένα το effecol παλιά αλλά άμα περάσουν μέρες. Θα προσέξω λίγο σήμερα  κ όλα καλά μια φορά το έπαθα κ εγώ. Πολύ αισιοδοξία σήμερα χαχαχα και δε φημίζομαι. Εν τω μεταξύ νερό πίνω φουλ τώρα μια βδομάδα γιατί μου είχε πει 3.5 λίτρα. 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα Υβόννη μου καλά είμαι να σου πω την αλήθεια κατάλαβα αμέσως ότι είναι το έντερο απλά ήτανε έντονος ο πόνος. Μου είχε συστήσει κ εμένα το effecol παλιά αλλά άμα περάσουν μέρες. Θα προσέξω λίγο σήμερα  κ όλα καλά μια φορά το έπαθα κ εγώ. Πολύ αισιοδοξία σήμερα χαχαχα και δε φημίζομαι. Εν τω μεταξύ νερό πίνω φουλ τώρα μια βδομάδα γιατί μου είχε πει 3.5 λίτρα. 

Μπραβο Γωγουλα μου!! Θα αυξησω κι εγω το νερο γιατι εμενα μου ειπε 1μισι λιτρο που παντα τοσο επινα, αλλα εδω οι Γερμανοι πινουν 2 ποτηρια και 10 μπυρες οποτε το 1μισι θα τους φαινεται πολυ χαχαχα!

 

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...