Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, Υβόννη είπε:

Πωπω βρε κοριτσι μου....Ξεχνα τα τωρα λιγο γιατι σε χρειαζεται ηρεμη το σπορακι σου! Θα πηγαινεις να το βλεπεις και θα δεις θα μεγαλωνει ετσι οπως πρεπει! Εδω σου λεω ειχα εγω αποκλιση 6 μερες στην αρχη που ηξερα ακριβως ποτε εγινε η συλληψη! Ειναι μικρουλι ακομη για να πουμε ηλικια μωρε!!! Παντως να μεινεις στην παρεουλα μας αν θες! Να μας λες τα νεακια σου και να ακους και τη φλυαρια μας χιχιχιχι! Να σου ζησει και το κοριτσακι σου και με το καλο να μεγαλωσετε την οικογενεια σας!

Καλως το το κοριτσι μας! Αχ μας εφαγαν οι δουλεις τις μελλουσες μανουλες χιχιχιχχι!

Εμενα μου ειπαν να κανω γυμναστικη και μου ειπε κολυμπι, γιογκα ή χορο οριενταλ για εγκυους! Κολυμπι δεν ηθελα γιατι ανεξαρτητα απο τον ιο θεωρω τις πισινες καπως τωρα που ειμαι εγκυος. Κανω ομως γιογκα και εχω ξετρελαθει! Καλα μην νομιζεις οτι κανεις και κανα κατακορυφο, αλλα ολες οι ασκησεις ειναι προσαρμοσμενες να δυναμωσεις χερια, να ανοιξουν οι πνευμονες ωστε μετα με την μεγαλη κοιλια να αναπνεουμε καλυτερα, να γυμναζεις πλατη, να χαλαρωνεις και να γυμναζεις το περινεο. Ειναι αρκετα ηπια σαν γυμναστικη αλλα κανει δουλιτσα και εμενα μου φτιαχνει τη διαθεση!

Φυσικά και θα μείνω στην ομάδα σας το εκτιμώ πολύ που είδα φως μπήκα και βοηθήθηκα κιόλας!!! Να ησαστε όλες καλά και με το καλό τα μπεμπακια σας!!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Sousamaki είπε:

@Υβόννη πόσες φορές την εβδομάδα κανείς Εσυ γιόγκα;

@MumMaria είχες κάνει κ προγεννητικό μαθήματα;

Εμενα κοπέλα μου λόγω πλακούντα που είναι ακόμα χαμηλά μου είπε όχι γυμναστική κ κολύμπι από τον Ιούλιο λόγω θερμοκρασιών οπότε μόνο περπάτημα 

@Υβόννηυπαρχειιιιι οριενταλ για εγκύους? Ξετρελάθηκααααα με την ιδεα


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

@Υβόννη πόσες φορές την εβδομάδα κανείς Εσυ γιόγκα;

@MumMaria είχες κάνει κ προγεννητικό μαθήματα;

Αμέ!πέρσι πηγαίναμε με τον αντρουλη μου στο ιπποκράτειο.ηταν πολύ ενδιαφερουσα εμπειρία κ γνωρισαμε κ άλλα ζευγάρια που ήταν στην ίδια φάση.

Το είχα γκουγκλαρει κ τα είχα βρει,έκανα αίτηση κ με πήραν τηλ να μου πούνε σε ποιο γκρουπακι θα είμαι,ώρες κ μέρες που μας βολεύουν.δωρεαν εννοείται.ειναι κ το σπίτι μας κάτω από το Ιπποκράτειο κ το κάναμε βολτουλα τα απογεύματα.

Just now, Skorpina18 είπε:

Φυσικά και θα μείνω στην ομάδα σας το εκτιμώ πολύ που είδα φως μπήκα και βοηθήθηκα κιόλας!!! Να ησαστε όλες καλά και με το καλό τα μπεμπακια σας!!!!!

Να μείνεις να μείνεις!!!θα είσαι η μικρομανουλα μας!!!:x

Just now, Gogo1994 είπε:

Εμενα κοπέλα μου λόγω πλακούντα που είναι ακόμα χαμηλά μου είπε όχι γυμναστική κ κολύμπι από τον Ιούλιο λόγω θερμοκρασιών οπότε μόνο περπάτημα 

@Υβόννηυπαρχειιιιι οριενταλ για εγκύους? Ξετρελάθηκααααα με την ιδεα

Να την η άλλη!!!!οριεντάλ θέλει!!!!μπραααααβο!!:P

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Αμέ!πέρσι πηγαίναμε με τον αντρουλη μου στο ιπποκράτειο.ηταν πολύ ενδιαφερουσα εμπειρία κ γνωρισαμε κ άλλα ζευγάρια που ήταν στην ίδια φάση.

Το είχα γκουγκλαρει κ τα είχα βρει,έκανα αίτηση κ με πήραν τηλ να μου πούνε σε ποιο γκρουπακι θα είμαι,ώρες κ μέρες που μας βολεύουν.δωρεαν εννοείται.ειναι κ το σπίτι μας κάτω από το Ιπποκράτειο κ το κάναμε βολτουλα τα απογεύματα.

Να μείνεις να μείνεις!!!θα είσαι η μικρομανουλα μας!!!:x

Να την η άλλη!!!!οριεντάλ θέλει!!!!μπραααααβο!!:P

Ααα κ πριν ήθελα τώρα που άκουσα για αυτο κάτσε να ανέβει ο πλακούντας χαχα. Αλλά εδώ στη Κρήτη θα κάνει κανείς? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Ααα κ πριν ήθελα τώρα που άκουσα για αυτο κάτσε να ανέβει ο πλακούντας χαχα. Αλλά εδώ στη Κρήτη θα κάνει κανείς? 

Γιατί καλέ να μην κάνει..;!θα βρεις εσύ,δεν σε φοβάμαι!;-)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να μαι κ εγω γειά σας κορίτσια:xολα πήγαν καλά η εξεταση ολο αυτό με τη βελόνα κράτησε λιγότερο από 5 λεπτά.στην αρχή μου έκανε υπερηχο βέβαια πάλι έκανε μετρήσεις είδε όλα του τα όργανα.όλα μου είπε είναι καλά κ φαίνονται φυσιολογικα κ είναι αισιόδοξος.επιβεβαίωσε το φυλο μπέμπα όπως ειναι☺τα πρώτα αποτελέσματα θα βγουν αύριο βραδυ κ τα υπόλοιπα μετά από 2 βδομαδες.έκλεισα κ β επιπέδου 2 Ιουλίου με έβαλε..τώρα απλώς προσέχω κοιμήθηκα κιόλας.

  • Μου αρέσει 7

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Να μαι κ εγω γειά σας κορίτσια:xολα πήγαν καλά η εξεταση ολο αυτό με τη βελόνα κράτησε λιγότερο από 5 λεπτά.στην αρχή μου έκανε υπερηχο βέβαια πάλι έκανε μετρήσεις είδε όλα του τα όργανα.όλα μου είπε είναι καλά κ φαίνονται φυσιολογικα κ είναι αισιόδοξος.επιβεβαίωσε το φυλο μπέμπα όπως ειναι☺τα πρώτα αποτελέσματα θα βγουν αύριο βραδυ κ τα υπόλοιπα μετά από 2 βδομαδες.έκλεισα κ β επιπέδου 2 Ιουλίου με έβαλε..τώρα απλώς προσέχω κοιμήθηκα κιόλας.

Τέλεια κοπέλα μουυυ πφφφ έφυγε και αυτό 

Να ξεκουραστείς πολύ πολυ

Και να σκέφτεσαι τη Β επιπέδου 

Ευτυχώς τα αποτελέσματα βγαίνουν γρηγορα

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Να μαι κ εγω γειά σας κορίτσια:xολα πήγαν καλά η εξεταση ολο αυτό με τη βελόνα κράτησε λιγότερο από 5 λεπτά.στην αρχή μου έκανε υπερηχο βέβαια πάλι έκανε μετρήσεις είδε όλα του τα όργανα.όλα μου είπε είναι καλά κ φαίνονται φυσιολογικα κ είναι αισιόδοξος.επιβεβαίωσε το φυλο μπέμπα όπως ειναι☺τα πρώτα αποτελέσματα θα βγουν αύριο βραδυ κ τα υπόλοιπα μετά από 2 βδομαδες.έκλεισα κ β επιπέδου 2 Ιουλίου με έβαλε..τώρα απλώς προσέχω κοιμήθηκα κιόλας.

Τέλεια νέα Ευάκι μου,είμαι σίγουρη όλα θα ειναι καλά.. ηρέμησε κ ξεκινά να χαίρεσαι την εγκυμοσύνη σου!!:)

 

Γεια σας κορίτσια μου,καλε παρατήρησα σμρ τον αφαλό μ κ είδα ότι μεγαλωσε:roll:

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Να μαι κ εγω γειά σας κορίτσια:xολα πήγαν καλά η εξεταση ολο αυτό με τη βελόνα κράτησε λιγότερο από 5 λεπτά.στην αρχή μου έκανε υπερηχο βέβαια πάλι έκανε μετρήσεις είδε όλα του τα όργανα.όλα μου είπε είναι καλά κ φαίνονται φυσιολογικα κ είναι αισιόδοξος.επιβεβαίωσε το φυλο μπέμπα όπως ειναι☺τα πρώτα αποτελέσματα θα βγουν αύριο βραδυ κ τα υπόλοιπα μετά από 2 βδομαδες.έκλεισα κ β επιπέδου 2 Ιουλίου με έβαλε..τώρα απλώς προσέχω κοιμήθηκα κιόλας.

Να ξεκουραστεις τωρα Ευη μου κ ολα καλα για την μπεμπα σας! Τελεια αποτελεσματα να εχεις.η βελονα πονεσε η οχι;

Καποια κοπελα ειχε πει οτι ειναι κομμωτρια αλλα δεν θυμαμαι ποια να παρω την γνωμη της ηθελα. Για φυτικη θεραπεια κερατινης ξερετε αν κανει;κανω καθε καλοκαιρι γιατι εχω κ μια μπουκλα να τιθασευςω κ ηδη αρχιζω κ ζοριζομαι.γιατι ισιωματα κατα καλοκαιρο με τιποτα.

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, ΕΥΑ! είπε:

Να ξεκουραστεις τωρα Ευη μου κ ολα καλα για την μπεμπα σας! Τελεια αποτελεσματα να εχεις.η βελονα πονεσε η οχι;

Καποια κοπελα ειχε πει οτι ειναι κομμωτρια αλλα δεν θυμαμαι ποια να παρω την γνωμη της ηθελα. Για φυτικη θεραπεια κερατινης ξερετε αν κανει;κανω καθε καλοκαιρι γιατι εχω κ μια μπουκλα να τιθασευςω κ ηδη αρχιζω κ ζοριζομαι.γιατι ισιωματα κατα καλοκαιρο με τιποτα.

Εντάξει το καταλαβαίνεις το τσιμπιματακι αλλά ανεκτό αντεχεται δεν κρατάει πολύ..

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Να ξεκουραστεις τωρα Ευη μου κ ολα καλα για την μπεμπα σας! Τελεια αποτελεσματα να εχεις.η βελονα πονεσε η οχι;

Καποια κοπελα ειχε πει οτι ειναι κομμωτρια αλλα δεν θυμαμαι ποια να παρω την γνωμη της ηθελα. Για φυτικη θεραπεια κερατινης ξερετε αν κανει;κανω καθε καλοκαιρι γιατι εχω κ μια μπουκλα να τιθασευςω κ ηδη αρχιζω κ ζοριζομαι.γιατι ισιωματα κατα καλοκαιρο με τιποτα.

Ένα πολύ απλό τσιμπηματάκι είναι ,σχεδόν Δ το καταλαβαίνεις !

δ γνωριζω για τη θεραπεία ,Ισως κάποια άλλη κοπέλα σε βοηθήσει !αλλιως ρωτάς τον γιατρό !

Just now, Evitheodorou είπε:

Εντάξει το καταλαβαίνεις το τσιμπιματακι αλλά ανεκτό αντεχεται δεν κρατάει πολύ..

Καλα αποτελέσματα κορίτσι μου !!!!ολα θα είναι όπως τα θελεις !!κ θα κανονίσουμε τα ψώνια μας τον Ιούλιο !!!

  • Μου αρέσει 2

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Sousamaki said:

@Υβόννη πόσες φορές την εβδομάδα κανείς Εσυ γιόγκα;

@MumMaria είχες κάνει κ προγεννητικό μαθήματα;

Κανω 2 φορες τη βδομαδα, απο 1.5 ωρα. Αλλα εχει αρκετες ασκησεις χαλαρωσης, δεν ειμαι σε μια τσιτα ολη την ωρα χαχαχα! Προγεννητικα ειναι εδω υποχρεωτικα και θα κανουμε με τον αντρα  μου αρχες Σεπτεμβριου!

27 minutes ago, Gogo1994 said:

Εμενα κοπέλα μου λόγω πλακούντα που είναι ακόμα χαμηλά μου είπε όχι γυμναστική κ κολύμπι από τον Ιούλιο λόγω θερμοκρασιών οπότε μόνο περπάτημα 

@Υβόννηυπαρχειιιιι οριενταλ για εγκύους? Ξετρελάθηκααααα με την ιδεα

Ναι φυσικα!! Βοηθαει πολυ και στο τελος μου ειπε η μαια να παρει θεση το μωρο! Γενικα αν θες λεει κατι αεροβιο ειτε κολυμπι ειτε οριενταλ! Κι εγω ειχα παθει σοκ οταν το ειπε! Η μικρη αδερφη του αντρα μου (26 σαν εσενα) ειναι χορευτρια και μου το επιβεβαιωσε οτι ειναι πολυ καλο στην εγκυμοσυνη. Ψαξε να δεις κανα βιντεακι ετσι απο περιεργεια! Ε ρε λικνισματα που θα ριξουμε χιχιχιχ!

Just now, Evitheodorou said:

Να μαι κ εγω γειά σας κορίτσια:xολα πήγαν καλά η εξεταση ολο αυτό με τη βελόνα κράτησε λιγότερο από 5 λεπτά.στην αρχή μου έκανε υπερηχο βέβαια πάλι έκανε μετρήσεις είδε όλα του τα όργανα.όλα μου είπε είναι καλά κ φαίνονται φυσιολογικα κ είναι αισιόδοξος.επιβεβαίωσε το φυλο μπέμπα όπως ειναι☺τα πρώτα αποτελέσματα θα βγουν αύριο βραδυ κ τα υπόλοιπα μετά από 2 βδομαδες.έκλεισα κ β επιπέδου 2 Ιουλίου με έβαλε..τώρα απλώς προσέχω κοιμήθηκα κιόλας.

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!! Παει περασε αυτη η μερα! Αισιοδοξος γιατρος πολυ καλα νεα σημαινει! Αντε να μαθουμε αυριο τα πρωτα θετικα να γιορτασουμε ολες εδω μαζι!!!!!

Ναι τωρα να εισαι χαλαρη, να προσεχεις να μην κουραστεις και αισιοδοξες σκεψεις!

Να τη και η αλλη η τσουπρα στην παρεα μας!!!!

Κοριτσια μου, εγω εκανα τα βιντεο για το μαθημα μου και μετα απο μια ωρα συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα πατησει το play! Τζαμπα τοση δουλεια...Φτου και απο την αρχη τωρα! Και εκει που πηγα να αρχισω να κλαιω απο τα νευρα μου, εφαγα μια κλωτσια!!! Ξαφνικα τιποτα δεν εχει σημασια χιχιχιχχιχι! Τωρα παω να φαω και να συνεχισω δουλεια, αφου οποιος δεν εχει μυαλο εχει ποδια λεει ο λαος!!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
  • Λυπημένη/-ος 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Να μαι κ εγω γειά σας κορίτσια:xολα πήγαν καλά η εξεταση ολο αυτό με τη βελόνα κράτησε λιγότερο από 5 λεπτά.στην αρχή μου έκανε υπερηχο βέβαια πάλι έκανε μετρήσεις είδε όλα του τα όργανα.όλα μου είπε είναι καλά κ φαίνονται φυσιολογικα κ είναι αισιόδοξος.επιβεβαίωσε το φυλο μπέμπα όπως ειναι☺τα πρώτα αποτελέσματα θα βγουν αύριο βραδυ κ τα υπόλοιπα μετά από 2 βδομαδες.έκλεισα κ β επιπέδου 2 Ιουλίου με έβαλε..τώρα απλώς προσέχω κοιμήθηκα κιόλας.

Μπράβο κοπέλα μου,όλα καλά.ξεκουραση τώρα κ ηρεμία!!!σε λίγο θα την ξαναδείς την κοράκλα σου!!!καλό είναι ότι βγαίνουν αύριο κιόλας,θα σου φύγει ένα μεγάλο βάρος,άντε όλα τέλεια γλυκιά μου!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κανω 2 φορες τη βδομαδα, απο 1.5 ωρα. Αλλα εχει αρκετες ασκησεις χαλαρωσης, δεν ειμαι σε μια τσιτα ολη την ωρα χαχαχα! Προγεννητικα ειναι εδω υποχρεωτικα και θα κανουμε με τον αντρα  μου αρχες Σεπτεμβριου!

Ναι φυσικα!! Βοηθαει πολυ και στο τελος μου ειπε η μαια να παρει θεση το μωρο! Γενικα αν θες λεει κατι αεροβιο ειτε κολυμπι ειτε οριενταλ! Κι εγω ειχα παθει σοκ οταν το ειπε! Η μικρη αδερφη του αντρα μου (26 σαν εσενα) ειναι χορευτρια και μου το επιβεβαιωσε οτι ειναι πολυ καλο στην εγκυμοσυνη. Ψαξε να δεις κανα βιντεακι ετσι απο περιεργεια! Ε ρε λικνισματα που θα ριξουμε χιχιχιχ!

Μπραβο κοριτσακι μου!!!!!!!!!!!!!!!!! Παει περασε αυτη η μερα! Αισιοδοξος γιατρος πολυ καλα νεα σημαινει! Αντε να μαθουμε αυριο τα πρωτα θετικα να γιορτασουμε ολες εδω μαζι!!!!!

Ναι τωρα να εισαι χαλαρη, να προσεχεις να μην κουραστεις και αισιοδοξες σκεψεις!

Να τη και η αλλη η τσουπρα στην παρεα μας!!!!

Κοριτσια μου, εγω εκανα τα βιντεο για το μαθημα μου και μετα απο μια ωρα συνειδητοποιησα οτι δεν ειχα πατησει το play! Τζαμπα τοση δουλεια...Φτου και απο την αρχη τωρα! Και εκει που πηγα να αρχισω να κλαιω απο τα νευρα μου, εφαγα μια κλωτσια!!! Ξαφνικα τιποτα δεν εχει σημασια χιχιχιχχιχι! Τωρα παω να φαω και να συνεχισω δουλεια, αφου οποιος δεν εχει μυαλο εχει ποδια λεει ο λαος!!

Κριμα ρε Υβοννη μου !!μαλλον το κανεις για να φας να πάρεις δύναμη ως δικαιολογία Χαχαχχαχα !!!καλη δύναμη σου ευχομαι ,περα από την πλάκα 


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...