Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • @Kiddoσε ευχαριστω για την απάντηση σου. Έχω πάει στην γνωστή αιματολόγο έχω την μετάλλαξη Leiden αλλά δεν σχετίζεται με αποβολές, παρόλα αυτά έπαιρνα αντιπηπτικη αγωγή και κορτιζόνη για καταστολή αν κ δεν βρέθηκε αυτοάνοσο. Έχω θυρεοειδέκτομη όποτε παίρνω καθημερινά t4 και με παρακολουθεί ενδοκρινολόγος χρονια. Όλες οι κυήσεις ήταν αυτόματη αποβολη, σε καμία δεν ειχα αιμορραγία. Όσον αφορά το σπερμα επέμενα παρά πολυ να το ελέγξουμε πριν την γονιμοποίηση αλλά ο γιατρός και οι εμβρυολογοι επέμεναν ότι είναι πολυ καλό διοτι γονιμοποιουσε σχεδόν όλα τα ωάρια που έγιναν βλαστοκυστες άριστες. Ο σύζυγος 33 ετών.  Για να καταλάβεις από τα 12 ωάρια της δότριας τα 9 ήταν ώριμα και τα 7 έγιναν βλαστοκυστες. Όπως κ να έχει δυστυχως δεν μπορώ να κάνω κάτι όσον αφορά το σπερμα γιατί έχω έμβρυα στην κατάψυξη. Έκανα απόξεση την προηγούμενη εβδομάδα κ το στείλαμε για έλεγχο για να έχουμε μια απάντηση από εκεί θα εξαρτηθούν πολλα.
      Έχω κάνει υστεροσκοπηση και ήταν καθαρή.
      Ο γιατρος μου δεν πιστεύει στο μικρωβιωμα της μήτρας θεωρεί πως είναι σε ερευνητικό στάδιο και δεν το προτείνει , θεωρει πεταμένα λεφτά και χάσιμο χρόνου. 
      Εννοειτε πως δεν με κάλυψαν οι απαντήσεις του και δεν πιστεύω ότι ήταν τυχαίο γεγονός. Όταν μια κατάσταση επαναλαμβάνεται υπάρχει κάποιο πρόβλημα. 

       

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Όχι που θα έχανες!!!αχαχααχαχα!κανονικά όμως,όχι με στέβια,άντε το ένα να είναι σορμπε για πιο ελαφρύ,αλλά μεχρι εκεί σε αφηνω:P

Μου είπε μάλιστα ότι μου έκανε κ ένα ταψί μουσακά ρε συ!!!ε αυτή θα τον πάρω σαν κίνηση καλής θέλησης μετά την βλακειουλα που έκανε!!!θα το τιμήσω!!!

να βοηθήσει θέλει με τον τρόπο της κ να σας ευχαριστήσει !!να το τιμήσεις δεόντως !!!

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, demifilol said:

Ανανεώθηκες Υβοννη  μου με τη βόλτα σου !!!Να το επαναλάβεις !!!

Ξερεις μωρε Δημητρουλα μου, δεν βλεπουμε κανεναν εδω! Ειναι ολοι μακρια...Οποτε σημερα ανοιξε λιγο το ματι! Και το αγαπαω πολυ το πανεπιστημιο, σαν σπιτι το νιωθω! Γυρισα χαρουμενη!

Just now, MumMaria said:

Όχι που θα έχανες!!!αχαχααχαχα!κανονικά όμως,όχι με στέβια,άντε το ένα να είναι σορμπε για πιο ελαφρύ,αλλά μεχρι εκεί σε αφηνω:P

Μου είπε μάλιστα ότι μου έκανε κ ένα ταψί μουσακά ρε συ!!!ε αυτή θα τον πάρω σαν κίνηση καλής θέλησης μετά την βλακειουλα που έκανε!!!θα το τιμήσω!!!

Ελα μωρε αντε ειναι γλυκια αμα θελει!!!! Να τον τιμησετε εννοειται! Πιστευω θα περασετε τελεια!!

Εννοειτα καλε κανονικα παγωτα! Οποια παρει στεβια της κοβουμε τα φατσακια για 2 μερες χαχαχα!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ξερεις μωρε Δημητρουλα μου, δεν βλεπουμε κανεναν εδω! Ειναι ολοι μακρια...Οποτε σημερα ανοιξε λιγο το ματι! Και το αγαπαω πολυ το πανεπιστημιο, σαν σπιτι το νιωθω! Γυρισα χαρουμενη!

Αχ αυτή η ξενιτιά !!κατανοητο κοπέλα μου !!ευτχως όμως έχεις εμας να σε ζαλίζουμε με τα ελληνικά μας !!!

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol said:

Αχ αυτή η ξενιτιά !!κατανοητο κοπέλα μου !!ευτχως όμως έχεις εμας να σε ζαλίζουμε με τα ελληνικά μας !!!

Ναι μωρε με ζαλιζετε κι εσεις! Εγω ειμαι τοσο λιγομιλητη οπως εχετε παρατηρησει και με παρεσυρε η παρεα χιχιχιχιχιχιχι! :-D:-D

  • Χαχα 3

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Ναι μωρε με ζαλιζετε κι εσεις! Εγω ειμαι τοσο λιγομιλητη οπως εχετε παρατηρησει και με παρεσυρε η παρεα χιχιχιχιχιχιχι! :-D:-D

Θα σοβαρευτούμε μετά τη γέννηση των παιδιών χαχχαχχαχα

  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσια ακουστε τι εγινε μολις! Βαλαμε πλυντηριο τις χειμωνιατικες κουβερτες...Κατι επαθε το πλυντηριο και αρχισε να χτυπιεται πανω κατω! Τα επαιξα μιλαμε!!!!!!! Τί ηχος ηταν αυτος καλε;;;; Τρομαξα πολυ...Ευτυχως ο αντρας του σπιτιου το εκλεισε και μαλλον δεν εχει χαλασει αλλα το ζορισε η κουβερτα. Ελπιζω ο μπεμπης να μη φρικαρε πολυ!

Το έχω πάθει!!!!ευτυχώς που έχεις κ τον άντρα σου κ καθάρισε!!!αχαχααχαχαχα

Just now, demifilol είπε:

Θα σοβαρευτούμε μετά τη γέννηση των παιδιών χαχχαχχαχα

Σιγουρααα!!!!!

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Το έχω πάθει!!!!ευτυχώς που έχεις κ τον άντρα σου κ καθάρισε!!!αχαχααχαχαχα

Σιγουρααα!!!!!

Καλε μια χαρα ηταν παλια με τη σκαφη τους χαχαχα! Καλα λεει η γιαγια μου!!!! Χαχαχαχαχα! Ελπιζω να μη χαλασε μονο, παντως αν ξαναβαλουμε πλυντηριο καλο θα ηταν να λειπω απο το σπιτι!!:-D

Just now, demifilol said:

Θα σοβαρευτούμε μετά τη γέννηση των παιδιών χαχχαχχαχα

Εννοειται ηδη μας βλεπω σοβαρες μητερες στους επομενους μηνες! Χαχαχαχα

  • Χαχα 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλε μια χαρα ηταν παλια με τη σκαφη τους χαχαχα! Καλα λεει η γιαγια μου!!!! Χαχαχαχαχα! Ελπιζω να μη χαλασε μονο, παντως αν ξαναβαλουμε πλυντηριο καλο θα ηταν να λειπω απο το σπιτι!!:-D

Εννοειται ηδη μας βλεπω σοβαρες μητερες στους επομενους μηνες! Χαχαχαχα

Υβοννη μου ξερω κοπέλα που έλεγε ότι το έπαθε κ το πλυντηριο "περπάτησε"  κ πήγε κ πιο πέρα από χαχαχα όλοι τη κοιτάζαμε περίεργα αλλά μάλλον είχε δίκιο.καλεεε εγώ δε θέλω να αλλάξουμε μετά έτσι τρελές μας θέλουν κ τα μικρά μας

Κορίτσια τον ακούω και είμαι με ένα χαζό χαμόγελο αλήθεια σε φάση χτυπά χτυπά κι άλλο. Για αυτό είμαι εδώ εγω 

Άσε που πρωτη φορά έβαλα το χερι μου κ δεν σταμάτησε αλλά έκανε 2 πιο δυνατά 

  • Μου αρέσει 4

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Υβοννη μου ξερω κοπέλα που έλεγε ότι το έπαθε κ το πλυντηριο "περπάτησε"  κ πήγε κ πιο πέρα από χαχαχα όλοι τη κοιτάζαμε περίεργα αλλά μάλλον είχε δίκιο.καλεεε εγώ δε θέλω να αλλάξουμε μετά έτσι τρελές μας θέλουν κ τα μικρά μας

Κορίτσια τον ακούω και είμαι με ένα χαζό χαμόγελο αλήθεια σε φάση χτυπά χτυπά κι άλλο. Για αυτό είμαι εδώ εγω 

Άσε που πρωτη φορά έβαλα το χερι μου κ δεν σταμάτησε αλλά έκανε 2 πιο δυνατά 

Η πιο γλυκιά αίσθηση!!!!κ όσο θα περνάει ο καιρός,θα δυναμώνει!!!αφού θα γεννησουμε κ θα βάζουμε ασυναίσθητα το χέρι στην κοιλιά..εγώ το έκανα συνέχεια τον πρώτο μήνα αφού γεννησα:x

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Η πιο γλυκιά αίσθηση!!!!κ όσο θα περνάει ο καιρός,θα δυναμώνει!!!αφού θα γεννησουμε κ θα βάζουμε ασυναίσθητα το χέρι στην κοιλιά..εγώ το έκανα συνέχεια τον πρώτο μήνα αφού γεννησα:x

Φατσουλα συγκίνησης που λες κ εσύ Μαρία μου. 

Ρε κορίτσια μέσα στη νύστα μου έχω μια μικρή εντύπωση ότι μπορεί να ήπια άλλο ένα ουτροτζεσταν πειράζει?  Τούρμπο η δόση?  Ορμόνη ειναι όμως να μην ανησυχώ ε? 


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Evitheodorou είπε:

βγηκαν κοριτσια!!!!όλα τέλεια είναι φυσιολογικό δεν έχει 13 21 18 ούτε κυστικη ινωση αυτά προς το παρόν..☺☺περιμένουμε τα τελικά σε 2 βδομαδες..πόσο χαίρομαι ο άντρας μου είναι στο νησί αλλά τον πήρα αμέσως!!

Γιουπιιιιιιι!!!! Μπράβο βρε κορίτσι μου ααχ τι όμορφα νέα είναι αυτά! Και τώρα λοιπόν αρχίζεις όντως να το απολαμβάνεις!! :-D

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Αχ τελεια Μαρακι μου!!! Θα εχετε και παρεουλα και φαγακια!!!! Θυμαμαι εχουν και δικα τους προιοντα, οποτε θα ειναι πεντανοστιμα! Ευχομαι να περασετε καλα και αν ακουσεις και καμια κοτσανα αγνοησε την και φαε καμια μπουκια παραπανω απο τις νοστιμιες!!!!

καλήμερααα,τι συγκινητικοοο...εγώ μετά τ εξωμητριο π δεν ανέβαινε καλά η χοριακη τώρα τη παρακολουθούσα στενά κ σκέψου ξεκίνησα από 49:x

6 ώρες πρίν, Evitheodorou είπε:

βγηκαν κοριτσια!!!!όλα τέλεια είναι φυσιολογικό δεν έχει 13 21 18 ούτε κυστικη ινωση αυτά προς το παρόν..☺☺περιμένουμε τα τελικά σε 2 βδομαδες..πόσο χαίρομαι ο άντρας μου είναι στο νησί αλλά τον πήρα αμέσως!!

Τελειααααα,ηρέμησε κ απόλαυσε το κοπέλα μ..σ αξίζει  ένα γλυκάκι η ψώνια χαχα

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια ένα λουκουμα θα φάω που τον ήθελα πολύ..μόνο αυτό έχω ζητήσει κάνα 2-3 φορές αλλά να είναι καλά οι δικοί μου πήγαν κ μου πήραν!!!

Καλημερα κοριτσι μου!να φας τον λουκουμα να τον ευχαριστηθεις :D

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...