Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Just now, MumMaria είπε:

Χααχαχαχα!ναι έπεσε ενημέρωση αυτήν την φορά.

Την Τετάρτη πάω.αντε να δούμε.εχω αρκετή αγωνία.θα έχω ένα μήνα να δω κ την μπουμπού.πολυ διαστημα:blink:

Οοο ναι πολύ ε φτάνει επιτέλους μακάρι Μαρία μου να έχει ανέβει. 

Και εγώ ειλικρινά δε ξέρω τι άλλο να κάνω πια :cry:


yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, Gogo1994 είπε:

Οοο ναι πολύ ε φτάνει επιτέλους μακάρι Μαρία μου να έχει ανέβει. 

Και εγώ ειλικρινά δε ξέρω τι άλλο να κάνω πια :cry:

Υπομονή μόνο μπορούμε να κάνουμε,, τουλάχιστον την νιώθω σήμερα κ χαίρομαι λιγάκι.τα μωρά μας να είναι καλά κ τα υπόλοιπα θα τα υπομείνουμε!:x

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Υπομονή μόνο μπορούμε να κάνουμε,, τουλάχιστον την νιώθω σήμερα κ χαίρομαι λιγάκι.τα μωρά μας να είναι καλά κ τα υπόλοιπα θα τα υπομείνουμε!:x

Και εγώ τον νιώθω μωρέ χτυπιέται σήμερα κ λιωνωωω 

Τι γίνεται άμα δεν ανεβαίνει ο πλακούντας προσέχεις απλά πιο πολύ συνέχεια? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Και εγώ τον νιώθω μωρέ χτυπιέται σήμερα κ λιωνωωω 

Τι γίνεται άμα δεν ανεβαίνει ο πλακούντας προσέχεις απλά πιο πολύ συνέχεια? 

Αναλόγως τι θέση έχει ο πλακούντας.αν είναι απλά χαμηλά,προσέχεις λίγο περισσότερο απ' ότι οι υπόλοιπες εγκυουλες,αν είναι τέρμα κάτω κ κλείνει τον τράχηλο(όπως είναι εμένα ως τώρα) κ παραμείνει έτσι,είναι άλλη ιστορία.εχεις συχνή παρακολούθηση,μόνο ξαπλωμένη,ίσως νοσηλεία στο νοσοκομείο κ σίγουρα καισαρική.ασε,δεν θέλω να το σκέφτομαι.παντως κοπέλα μου εσύ σίγουρα έχεις απλά χαμηλό αλλιώς η δική σου γιατρός ειδικά θα σε είχε βάλει ήδη σε γυάλα ακίνητη!:P χαχαχα οπότε μην αγχώνεσαι!μέχρι την β επιπέδου σου θα ανέβει!!

@Evitheodorou κοπέλα μου κι εσύ ξύπνια τέτοια ώρα;;πώς είσαι;πέρασαν οι πρώτες δύσκολες ώρες ε;

Link to comment
Share on other sites

Ναι ΞΎΠΝΙΑ..δεν με περνει ο ύπνος φαντάζομαι πέρασαν..δεν έχω κάποια ενόχληση προς το παρόν..πίνω αντιβιωση ακόμα amoxil και το utrogestan αυτά τα 2 συν τα υπόλοιπα έχω πάει 9 χάπια την ημέρα χαχαχα καλά πάμε αλλά οκ τα περισσότερα είναι βιταμίνες οπότε δεν ανυσηχω.

  • Μου αρέσει 2

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσακια μου! Καλη Κυριακη και αν μπορειτε μην πειτε ουτε ενα φαγητο σημερα χαχαχαχαχαχα!!!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου ισως το σωμα σου ξερει οτι ανεβηκε ο πλακουντας και γι'αυτο ξανοιχτηκες λιγο αυτες τις μερες χιχι! Με το καλο κοριτσακι μου να δεις τη μπεμπουλα σου και ευχομαι ειλικρινα να ειναι ολα οπως τα θες, να σου φυγει η αγωνια! Θα ερθουν και σημερα ειπες τα πεθερικα; Καλα να περασετε! Πρεπιπτοντως, χρυσοχερα η πεθερα με τις μαρμελαδες και ας βαζει ζαχαρη χιχιχιχι! Αν τοτε με την αλλη μαρμελαδα η τουαλετα ηταν πανευκολη, σκεψου τωρα με την ακτινιδιο! Κρατα κανενα βαζο για το παρεακι!

@Gogo1994Γωγουλα μου μην ανησυχεις με τον πλακουντα, συμφωνω με το Μαρακι μας οτι αν ηταν εστω και λιγο επικινδυνο η γιατρος θα σου ειχε επιβαλλει ξαπλα και ουτε καν τουαλετα, με παπια θα σε ειχε χιχιχιχι! Χαιρομαι πολυ που ακους τον μπεμπη!!!

@Evitheodorouμπραβο με την ενοχληση που περασε!! Τελικα να δεις ο λουκουμας βοηθησε! χιχι! Μη σκας κοριτσακι μου με τα χαπια, ολες με τις χουφτες τα παιρνουμε αυτο τον καιρο! Και οπως λες, βιταμινες κυριως παιρνουμε.

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου! Καλη Κυριακη και αν μπορειτε μην πειτε ουτε ενα φαγητο σημερα χαχαχαχαχαχα!!!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου ισως το σωμα σου ξερει οτι ανεβηκε ο πλακουντας και γι'αυτο ξανοιχτηκες λιγο αυτες τις μερες χιχι! Με το καλο κοριτσακι μου να δεις τη μπεμπουλα σου και ευχομαι ειλικρινα να ειναι ολα οπως τα θες, να σου φυγει η αγωνια! Θα ερθουν και σημερα ειπες τα πεθερικα; Καλα να περασετε! Πρεπιπτοντως, χρυσοχερα η πεθερα με τις μαρμελαδες και ας βαζει ζαχαρη χιχιχιχι! Αν τοτε με την αλλη μαρμελαδα η τουαλετα ηταν πανευκολη, σκεψου τωρα με την ακτινιδιο! Κρατα κανενα βαζο για το παρεακι!

@Gogo1994Γωγουλα μου μην ανησυχεις με τον πλακουντα, συμφωνω με το Μαρακι μας οτι αν ηταν εστω και λιγο επικινδυνο η γιατρος θα σου ειχε επιβαλλει ξαπλα και ουτε καν τουαλετα, με παπια θα σε ειχε χιχιχιχι! Χαιρομαι πολυ που ακους τον μπεμπη!!!

@Evitheodorouμπραβο με την ενοχληση που περασε!! Τελικα να δεις ο λουκουμας βοηθησε! χιχι! Μη σκας κοριτσακι μου με τα χαπια, ολες με τις χουφτες τα παιρνουμε αυτο τον καιρο! Και οπως λες, βιταμινες κυριως παιρνουμε.

Καλημέραααα  φίλες μου 

Ναι Υβοννη μου τώρα η έννοια μας ει αι ο πλακούντας 

Με πάπια όπως το είπες χαχαχαχα κ παρακολούθηση ανά λεπτό. Αφού κάνουμε πλάκα με τη μαμά μου όταν βγαίνω έξω και είναι μετά τις 11 το πρωί ότι άμα με δει την εβααψα γιατί αυτή μου είπε να τελειώνω όλες μου τις δουλειες μέχρι τις 11 για να μη με βλέπεις ο ήλιος. @EvitheodorouΕύη μου με ξεπεράσες στα 8 χάπια είμαι εγωω. Εκτός από προχθές που μάλλον τα εκανα 9 από μόνη μου μ ήπια κ άλλο ουτροτζεσταν 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα σε όλες εύχομαι..καλή Κυριακή !!ναι κοριτσια @Υβόννη,@gogo1994 τι να κάνουμε μέσα στο πρόγραμμα και τα χάπια που περνουμε..κάποια θα τα σταματήσω όπου να ναι.αλλά τα σταματάμε αλλά τα αρχίζουμε για καλό τουλάχιστον ας λέμε κ όλα καλά!!

  • Μου αρέσει 1

i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Θέλω να σας ρωτήσω κάτι που με έχει ανησυχήσει λίγο.. Έχει καμία από εσάς πονακια από κάτω;; Εννοώ εκεί που είναι τα χείλη όχι στον κόλπο..

Έχω εδώ και λίγες μέρες μία δεξιά μια αριστερά, έρχονται και φεύγουν αλλά όταν έχω είναι επίμονο στο ίδιο σημείο.. Δηλαδή μπορεί σήμερα να με πιάνει δεξιά όλη μέρα στιγμιαία και αύριο αριστερά πχ Κυρίως όταν είμαι καθιστή.. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα κοριτσακια μου! Καλη Κυριακη και αν μπορειτε μην πειτε ουτε ενα φαγητο σημερα χαχαχαχαχαχα!!!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου ισως το σωμα σου ξερει οτι ανεβηκε ο πλακουντας και γι'αυτο ξανοιχτηκες λιγο αυτες τις μερες χιχι! Με το καλο κοριτσακι μου να δεις τη μπεμπουλα σου και ευχομαι ειλικρινα να ειναι ολα οπως τα θες, να σου φυγει η αγωνια! Θα ερθουν και σημερα ειπες τα πεθερικα; Καλα να περασετε! Πρεπιπτοντως, χρυσοχερα η πεθερα με τις μαρμελαδες και ας βαζει ζαχαρη χιχιχιχι! Αν τοτε με την αλλη μαρμελαδα η τουαλετα ηταν πανευκολη, σκεψου τωρα με την ακτινιδιο! Κρατα κανενα βαζο για το παρεακι!

@Gogo1994Γωγουλα μου μην ανησυχεις με τον πλακουντα, συμφωνω με το Μαρακι μας οτι αν ηταν εστω και λιγο επικινδυνο η γιατρος θα σου ειχε επιβαλλει ξαπλα και ουτε καν τουαλετα, με παπια θα σε ειχε χιχιχιχι! Χαιρομαι πολυ που ακους τον μπεμπη!!!

@Evitheodorouμπραβο με την ενοχληση που περασε!! Τελικα να δεις ο λουκουμας βοηθησε! χιχι! Μη σκας κοριτσακι μου με τα χαπια, ολες με τις χουφτες τα παιρνουμε αυτο τον καιρο! Και οπως λες, βιταμινες κυριως παιρνουμε.

Καλημερα!!ναι εδώ είναι τα πεθερικά.ηρθαν πουρνο πουρνο!!αχαχααχαχα!

Δεν θα αναφέρω φαγητά σήμερα,μόνο ότι τελικά θα μαγειρέψει ο άντρας μου λαζάνια με χόρτα κ εγώ ξαναγύρισα στον καλό μου καναπέ!είπα να μην ξανοιχτω κ σημερα!:P

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέραααα  φίλες μου 

Ναι Υβοννη μου τώρα η έννοια μας ει αι ο πλακούντας 

Με πάπια όπως το είπες χαχαχαχα κ παρακολούθηση ανά λεπτό. Αφού κάνουμε πλάκα με τη μαμά μου όταν βγαίνω έξω και είναι μετά τις 11 το πρωί ότι άμα με δει την εβααψα γιατί αυτή μου είπε να τελειώνω όλες μου τις δουλειες μέχρι τις 11 για να μη με βλέπεις ο ήλιος. @EvitheodorouΕύη μου με ξεπεράσες στα 8 χάπια είμαι εγωω. Εκτός από προχθές που μάλλον τα εκανα 9 από μόνη μου μ ήπια κ άλλο ουτροτζεσταν 

Αχαχααχαχαχα!έλεος κ αυτή!!!ότι δηλαδή θα πρέπει να κυκλοφορείς 9-11;;;αχααχαχαχα

Just now, Evitheodorou είπε:

καλημέρα σε όλες εύχομαι..καλή Κυριακή !!ναι κοριτσια @Υβόννη,@gogo1994 τι να κάνουμε μέσα στο πρόγραμμα και τα χάπια που περνουμε..κάποια θα τα σταματήσω όπου να ναι.αλλά τα σταματάμε αλλά τα αρχίζουμε για καλό τουλάχιστον ας λέμε κ όλα καλά!!

Πολύ χαίρομαι που προχωρας καλα!άντε θα γυρίσεις σιγά σιγά κ στο νησί σου κ στον αντρουλη σου κ μετά όλο αυτό θα είναι παρελθόν!να χαρείς την κοράκλα σου!κάτι μου λέει ότι θα αρχίσει να κλωτσάει στα κοντά!!

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Θέλω να σας ρωτήσω κάτι που με έχει ανησυχήσει λίγο.. Έχει καμία από εσάς πονακια από κάτω;; Εννοώ εκεί που είναι τα χείλη όχι στον κόλπο..

Έχω εδώ και λίγες μέρες μία δεξιά μια αριστερά, έρχονται και φεύγουν αλλά όταν έχω είναι επίμονο στο ίδιο σημείο.. Δηλαδή μπορεί σήμερα να με πιάνει δεξιά όλη μέρα στιγμιαία και αύριο αριστερά πχ Κυρίως όταν είμαι καθιστή.. 

Κοπέλα μου εγώ δεν έχω αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι..για να λες στα χείλια ,θα είναι κάτι επιφανειακό..πάρε τον γιατρό σου αν θες μωρέ κ ένα τηλ.για να σου φύγει από το μυαλό.

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ κ το είχα ακούσει από φίλη,είναι να ζοριστει από τουαλέτα κ από το σφίξιμο να πρηστουν κ να πονέσουν τα χείλη..αλλά παίζει να είναι κ ασχετο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Ναι για να δούμε..νιώθω κάτι ελαφριά όμως σαν φταιρουγισματα ακόμα δεν νιώθω κάτι έντονα..η μπορεί να κούνιεται κ να μην το καταλαβαίνω τι να πω Μαρακι..πάντως οι κινήσεις που είδε ο εμβρυολογος φυσιολογικές μου είπε..αλλά ακόμα να έχω καταλάβει κατι δυνατό όχι..ίσως εγω κ πιό αργα στη 19 20η εβδομάδα άλλες κοπέλες το καταλαβαίνουν στον 8ο μήνα είναι αναλόγα μάλλον.


i0cXp3.png?t=1&L0kq4ho6

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέραααα  φίλες μου 

Ναι Υβοννη μου τώρα η έννοια μας ει αι ο πλακούντας 

Με πάπια όπως το είπες χαχαχαχα κ παρακολούθηση ανά λεπτό. Αφού κάνουμε πλάκα με τη μαμά μου όταν βγαίνω έξω και είναι μετά τις 11 το πρωί ότι άμα με δει την εβααψα γιατί αυτή μου είπε να τελειώνω όλες μου τις δουλειες μέχρι τις 11 για να μη με βλέπεις ο ήλιος. @EvitheodorouΕύη μου με ξεπεράσες στα 8 χάπια είμαι εγωω. Εκτός από προχθές που μάλλον τα εκανα 9 από μόνη μου μ ήπια κ άλλο ουτροτζεσταν 

Χαχαχαχα ειστε και μικρο μερος εκει στα Χανια! Που να σε πετυχει σε καμια παραλια τον Ιουλιο την εβαψες! Καλου κακου εχε μαζι σου μια μασκα να μη σε γνωρισει αν σε πετυχει πουθενα!!!!

Just now, Evitheodorou said:

καλημέρα σε όλες εύχομαι..καλή Κυριακή !!ναι κοριτσια @Υβόννη,@gogo1994 τι να κάνουμε μέσα στο πρόγραμμα και τα χάπια που περνουμε..κάποια θα τα σταματήσω όπου να ναι.αλλά τα σταματάμε αλλά τα αρχίζουμε για καλό τουλάχιστον ας λέμε κ όλα καλά!!

Εμενα μου αγορασε ο αντρας μου αυτες τις θηκες για τα χαπια και τα εχω εκει να θυμαμαι τί να παιρνω χαχαχα! Ουτε η γιαγια μου τοσα αλλα χαλαλι για τα παιδακια μας!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Evitheodorou είπε:

Ναι για να δούμε..νιώθω κάτι ελαφριά όμως σαν φταιρουγισματα ακόμα δεν νιώθω κάτι έντονα..η μπορεί να κούνιεται κ να μην το καταλαβαίνω τι να πω Μαρακι..πάντως οι κινήσεις που είδε ο εμβρυολογος φυσιολογικές μου είπε..αλλά ακόμα να έχω καταλάβει κατι δυνατό όχι..ίσως εγω κ πιό αργα στη 19 20η εβδομάδα άλλες κοπέλες το καταλαβαίνουν στον 8ο μήνα είναι αναλόγα μάλλον.

Καλέ σε μια εβδομάδα θα την νιώθεις,μην φοβάσαι!!!θα κάνει αισθητή την παρουσία της;-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Φραουλίνο said:

Καλημέρα κορίτσια μου!!! Θέλω να σας ρωτήσω κάτι που με έχει ανησυχήσει λίγο.. Έχει καμία από εσάς πονακια από κάτω;; Εννοώ εκεί που είναι τα χείλη όχι στον κόλπο..

Έχω εδώ και λίγες μέρες μία δεξιά μια αριστερά, έρχονται και φεύγουν αλλά όταν έχω είναι επίμονο στο ίδιο σημείο.. Δηλαδή μπορεί σήμερα να με πιάνει δεξιά όλη μέρα στιγμιαία και αύριο αριστερά πχ Κυρίως όταν είμαι καθιστή.. 

Καλως το το Φραουλινο μας! Ειναι καπου κοντα στο ηβικο οστο που λεμε; Γιατι εμενα με επιασε καποια στιγμη και μου ειπε οτι ειναι απολυτα φυσιολογικο επειδη μεγαλωνει η λεκανη και πιεζονται ολα εκει κατω και αντανακλα ο πονος.

Just now, Evitheodorou said:

Ναι για να δούμε..νιώθω κάτι ελαφριά όμως σαν φταιρουγισματα ακόμα δεν νιώθω κάτι έντονα..η μπορεί να κούνιεται κ να μην το καταλαβαίνω τι να πω Μαρακι..πάντως οι κινήσεις που είδε ο εμβρυολογος φυσιολογικές μου είπε..αλλά ακόμα να έχω καταλάβει κατι δυνατό όχι..ίσως εγω κ πιό αργα στη 19 20η εβδομάδα άλλες κοπέλες το καταλαβαίνουν στον 8ο μήνα είναι αναλόγα μάλλον.

φτερουγισματα κι εδω και λιγο σαν να κουνιεται το εντερο ειναι εμενα οταν τον νιωθω. Λογικα αργοτερα θα φαμε τις κλωτσιες μας!! Ειναι μικρουλικα ακομη! Ισως βεβαια παιζει ρολο που ειμαι και τοσο γυμνασμενη στην κοιλια εγω χαχαχαχαχα (πιο λαπας πεθαινεις)!

Just now, MumMaria said:

Καλημερα!!ναι εδώ είναι τα πεθερικά.ηρθαν πουρνο πουρνο!!αχαχααχαχα!

Δεν θα αναφέρω φαγητά σήμερα,μόνο ότι τελικά θα μαγειρέψει ο άντρας μου λαζάνια με χόρτα κ εγώ ξαναγύρισα στον καλό μου καναπέ!είπα να μην ξανοιχτω κ σημερα!:P

Αχαχααχαχαχα!έλεος κ αυτή!!!ότι δηλαδή θα πρέπει να κυκλοφορείς 9-11;;;αχααχαχαχα

Πολύ χαίρομαι που προχωρας καλα!άντε θα γυρίσεις σιγά σιγά κ στο νησί σου κ στον αντρουλη σου κ μετά όλο αυτό θα είναι παρελθόν!να χαρείς την κοράκλα σου!κάτι μου λέει ότι θα αρχίσει να κλωτσάει στα κοντά!!

Κοπέλα μου εγώ δεν έχω αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι..για να λες στα χείλια ,θα είναι κάτι επιφανειακό..πάρε τον γιατρό σου αν θες μωρέ κ ένα τηλ.για να σου φύγει από το μυαλό.

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ κ το είχα ακούσει από φίλη,είναι να ζοριστει από τουαλέτα κ από το σφίξιμο να πρηστουν κ να πονέσουν τα χείλη..αλλά παίζει να είναι κ ασχετο

Καναπεδακος Μαρακι μου και ασε τον αντρα σεφ να κανει τα λαζανια!!!!! Ο μικρος θα εχει τρελαθει παντως απο χαρα με τη γιαγια και τον παππου!!! Αγκαλιες και χαδια ολη την ωρα!!!

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Καλημερα!!ναι εδώ είναι τα πεθερικά.ηρθαν πουρνο πουρνο!!αχαχααχαχα!

Δεν θα αναφέρω φαγητά σήμερα,μόνο ότι τελικά θα μαγειρέψει ο άντρας μου λαζάνια με χόρτα κ εγώ ξαναγύρισα στον καλό μου καναπέ!είπα να μην ξανοιχτω κ σημερα!:P

Αχαχααχαχαχα!έλεος κ αυτή!!!ότι δηλαδή θα πρέπει να κυκλοφορείς 9-11;;;αχααχαχαχα

Πολύ χαίρομαι που προχωρας καλα!άντε θα γυρίσεις σιγά σιγά κ στο νησί σου κ στον αντρουλη σου κ μετά όλο αυτό θα είναι παρελθόν!να χαρείς την κοράκλα σου!κάτι μου λέει ότι θα αρχίσει να κλωτσάει στα κοντά!!

Κοπέλα μου εγώ δεν έχω αλλά δεν νομίζω να είναι κάτι..για να λες στα χείλια ,θα είναι κάτι επιφανειακό..πάρε τον γιατρό σου αν θες μωρέ κ ένα τηλ.για να σου φύγει από το μυαλό.

Το μόνο που μπορώ να σκεφτώ κ το είχα ακούσει από φίλη,είναι να ζοριστει από τουαλέτα κ από το σφίξιμο να πρηστουν κ να πονέσουν τα χείλη..αλλά παίζει να είναι κ ασχετο

Μαράκι ευχαριστώ πολύ για την απάντηση! Αν με το επιφανειακό εννοείς επιδερμικο όχι είναι πόνος σαν ηλεκτρισμός στο κόκαλο.. Επίσης δεν ζορίζομαι με τουαλέτα οπότε νομίζω μάλλον είναι αυτό που λέει η @Υβόννημοιάζει σαν αντανάκλαση πόνου, σαν τσίμπημα όπως αυτά που νιώθουμε και χαμηλά στην κοιλιά!! Ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου για τις απαντήσεις, θα μιλήσω και με το γιατρό βεβαίως βεβαίως.. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...