Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet είπε:

      Άσε τα χω παίξει σ λέω! Εν τω μεταξύ πρώτη φορά κάνω τεστ πριν τη χοριακη!Είχα κάνει δύο τεστ αφού είχα μείνει έγκυος,γιατί φοβόμουν ότι έχω αποβάλλει 🤷Ειδικά στο δεύτερο ήμουν και τριών μηνών.Θα κάνω τη Δευτέρα τεστ και αν πάλι βγει αρνητικό,εκεί θα αρχίσω να χάνω όντως τις ελπίδες μου..

      μέχρι τρίτη-τετάρτη  δώσε περιθώριο ! μετά για να μην σου λέω χαζομάρες και γω θα λέγαμε ότι δεν ! βέβαια ο κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός, έχουμε δει χοριακη να βγουν την τελευταία μέρα θετικη!!  απλώς εγώ δεν ειμαι αυτής της γραμμής γιατί ειμαι ανυπόμονη και προτιμώ να φαω το άκυρο  μ παρά να ελπιζω για τη μια στις τόσες πιθανότητες! το πολύ πολύ να πάρεις μια τεράστια χαρά στη χοριακη σ που δεν την περίμενες 

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλησπερα κορίτσια μου !!!σημερα ξυπνησα στις 8 ως συνήθως δλδ ,,και Δ σηκώθηκα από το κρεβάτι καθόλου !!!πεινουσα αλλα Δ είχα την διάθεση να σηκωθώ για να φάω κάτι !ειναι κ ο καιρός μουντός ,,,αρα έκατςα μέχρι τις 2 στο κρεβάτι με πείνα !οταν με φώναξαν για το φαγητό ,,,είδα μπεσαμέλ από πάνω ,λέω μουσακάς(επηρεασμένη κ από την Μαρία χαχαχ)σκέφτομαι το παιδί μου πως θα το φάει ,χωρίς να δει τις μελιτζάνες ,ξεκινάμε τρώω ένα κομμάτι,γκρινιάζω Χαριτωμένα στην πεθερά ότι μου έβαλε μικρό Κομμάτι ,σηκώνεται η καλη μου μου βάζει αμέσως δεύτερο (ναι η γουρούνα εγώ είμαι )κ τότε αναφέρουν κάπως για  παστίτσιο !!!και εκεί πατάμε τα γέλια παιδιά !!!εφαγα τόσο και Δ κατάλαβα από την πείνα μου ότι έτρωγα παστίτσιο!!!τωρα Ισως με περάσετε για χαζή !!μαλλον είμαι κ πιστευα η καημενη ολα αυτά τα χρόνια το αντιθετο !!!αχ δεν είμαι εγώ παιδιά !!!αχχαχαχα

Μιλατε για φαγητά κ μου τρέχουν τα σάλια !!! @MumMaria μπορείς να φτιάξεις μακαρόνια  κ σε πήλινο !
Εγω θα ήθελα νουντλς με κοτόπουλο κ γλυκόξινη σάλτσα !!πωπωπω

 

 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 5

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Just now, MumMaria είπε:

Κι εγώ με σάλτσα ντομάτας κ παρμεζάνα το κάνω.αλλα ειδα τώρα ότι δεν έχω κιμά.:?θα το κάνω με σπανάκι κ χόρτα που μου φέρανε από τον κήπο τους κ θα προσθέσω κ διάφορα τυριά.νομιζω θα γίνει καλό.

Μιαμ μια χαρά θ γίνει.. με σπανάκι το κάνω πιο σπάνια εγώ είναι η αλήθεια..Θέλω ν δοκιμάσω και τα λαζάνια π είναι τετράγωνα φυλλα δεν έχω κάνει ποτεεε

Just now, Argyroula είπε:

Πω πω τι ωραία φαγητάαα... Εγω ρε κορίτσια τηγανητα κεφτεδακια με τηγανητοτατες πατάτες θέλω να φάω! Το ονειρεύομαι πολύ καιρο τώρα αλλά με αυτό το στομάχι και το έντερο που έχω δεν το έχω τολμήσει! Όμως κάθισα και τα έβαλα κάτω και είπα Αργυρω έρχονται ζεστές αν τώρα χωνεύεις λίγο σε έναν μήνα θα τρως μόνο φρούτα για να χωνέψεις Καντο τώρα που προλαβαίνεις! Οπότε τα παρήγγειλα στην μάνα μου για να μην βρωμίσει όλο το σπίτι (και κάνω εμετό πάλι). Σήμερα το μενού είχε χειροποίητη πίτσα πολύ ελαφριά μόνο με ντοματινια κρεμμυδι και φετουλα! Μούρλια και για πρωινό και για απογευματινό! Σας την προτείνω ειδικά να έχετε μοτσαρελα θα βγει και λιγότερο αλμυρή! 

Μιαμ μιαμ τέλεια λύση και η πίτσα!!

Just now, demifilol είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου !!!σημερα ξυπνησα στις 8 ως συνήθως δλδ ,,και Δ σηκώθηκα από το κρεβάτι καθόλου !!!πεινουσα αλλα Δ είχα την διάθεση να σηκωθώ για να φάω κάτι !ειναι κ ο καιρός μουντός ,,,αρα έκατςα μέχρι τις 2 στο κρεβάτι με πείνα !οταν με φώναξαν για το φαγητό ,,,είδα μπεσαμέλ από πάνω ,λέω μουσακάς(επηρεασμένη κ από την Μαρία χαχαχ)σκέφτομαι το παιδί μου πως θα το φάει ,χωρίς να δει τις μελιτζάνες ,ξεκινάμε τρώω ένα κομμάτι,γκρινιάζω Χαριτωμένα στην πεθερά ότι μου έβαλε μικρό Κομμάτι ,σηκώνεται η καλη μου μου βάζει αμέσως δεύτερο (ναι η γουρούνα εγώ είμαι )κ τότε αναφέρουν κάπως για  παστίτσιο !!!και εκεί πατάμε τα γέλια παιδιά !!!εφαγα τόσο και Δ κατάλαβα από την πείνα μου ότι έτρωγα παστίτσιο!!!τωρα Ισως με περάσετε για χαζή !!μαλλον είμαι κ πιστευα η καημενη ολα αυτά τα χρόνια το αντιθετο !!!αχ δεν είμαι εγώ παιδιά !!!αχχαχαχα

Μιλατε για φαγητά κ μου τρέχουν τα σάλια !!! @MumMaria μπορείς να φτιάξεις μακαρόνια  κ σε πήλινο !
Εγω θα ήθελα νουντλς με κοτόπουλο κ γλυκόξινη σάλτσα !!πωπωπω

 

 

Χαχα φαντάσου τ πεινα είχες.. Κ εγώ σμρ κάπως έτσι είναι δεν έχω καθόλου όρεξη.. Κ μέχρι αύριο τ μεσημέρι δείχνει κ βροχές...πφφ... Αχ δεν έχω φάει ποτέ ποτέ νουντλς..ποια συνταγή να κάνω;;;κάποιου γνωστου;;;

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Μιαμ μια χαρά θ γίνει.. με σπανάκι το κάνω πιο σπάνια εγώ είναι η αλήθεια..Θέλω ν δοκιμάσω και τα λαζάνια π είναι τετράγωνα φυλλα δεν έχω κάνει ποτεεε

Μιαμ μιαμ τέλεια λύση και η πίτσα!!

Χαχα φαντάσου τ πεινα είχες.. Αχ δεν έχω φάει ποτέ ποτέ νουντλς..ποια συνταγή να κάνω;;;κάποιου γνωστου;;;

Εγώ ακολουθώ του ακή !!!ειναι τέλεια !!!κ όπωσδηποτε να βάλετε ανανά !!!εαν Δ σαρεσουν τα νουντλς μπορείς να τα κανεις με ρύζι !!!αν κ στο Γουοκ γίνεται ακόμα καλύτερο !

το σπανάκι Δ μπόρεσα να το φάω ποτέ δυστυχώς !

  • Ευχαριστώ 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου !!!σημερα ξυπνησα στις 8 ως συνήθως δλδ ,,και Δ σηκώθηκα από το κρεβάτι καθόλου !!!πεινουσα αλλα Δ είχα την διάθεση να σηκωθώ για να φάω κάτι !ειναι κ ο καιρός μουντός ,,,αρα έκατςα μέχρι τις 2 στο κρεβάτι με πείνα !οταν με φώναξαν για το φαγητό ,,,είδα μπεσαμέλ από πάνω ,λέω μουσακάς(επηρεασμένη κ από την Μαρία χαχαχ)σκέφτομαι το παιδί μου πως θα το φάει ,χωρίς να δει τις μελιτζάνες ,ξεκινάμε τρώω ένα κομμάτι,γκρινιάζω Χαριτωμένα στην πεθερά ότι μου έβαλε μικρό Κομμάτι ,σηκώνεται η καλη μου μου βάζει αμέσως δεύτερο (ναι η γουρούνα εγώ είμαι )κ τότε αναφέρουν κάπως για  παστίτσιο !!!και εκεί πατάμε τα γέλια παιδιά !!!εφαγα τόσο και Δ κατάλαβα από την πείνα μου ότι έτρωγα παστίτσιο!!!τωρα Ισως με περάσετε για χαζή !!μαλλον είμαι κ πιστευα η καημενη ολα αυτά τα χρόνια το αντιθετο !!!αχ δεν είμαι εγώ παιδιά !!!αχχαχαχα

Μιλατε για φαγητά κ μου τρέχουν τα σάλια !!! @MumMaria μπορείς να φτιάξεις μακαρόνια  κ σε πήλινο !
Εγω θα ήθελα νουντλς με κοτόπουλο κ γλυκόξινη σάλτσα !!πωπωπω

 

 

Χαχαχα γέλασα πολύ Δημητρουλα μου. 

Έλα μωρέ το ίδιο είναι μπεσαμελ το έχει κ αυτο

Εγώ παράγγειλα το παστίτσιο στη μαμά μου αφού είναι κ μπελαλίδικο με ειδικές οδηγίες λεπτό μακαρόνι γιατί σιχαίνομαι το χοντρό κ λεπτή στρώση μπεσαμελ 

Καθόλου περίεργη εεε

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Χαχαχα γέλασα πολύ Δημητρουλα μου. 

Έλα μωρέ το ίδιο είναι μπεσαμελ το έχει κ αυτο

Εγώ παράγγειλα το παστίτσιο στη μαμά μου αφού είναι κ μπελαλίδικο με ειδικές οδηγίες λεπτό μακαρόνι γιατί σιχαίνομαι το χοντρό κ λεπτή στρώση μπεσαμελ 

Καθόλου περίεργη εεε

Κ εμένα Δ μαρεσει το χοντρό αλλα όταν Δ το καταλαβαίνεις Δ σε χαλάει Χαχαχχαχα!!!καλα εκανες να το ευχαριστηθείς !!!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Argyroula είπε:

Πω πω τι ωραία φαγητάαα... Εγω ρε κορίτσια τηγανητα κεφτεδακια με τηγανητοτατες πατάτες θέλω να φάω! Το ονειρεύομαι πολύ καιρο τώρα αλλά με αυτό το στομάχι και το έντερο που έχω δεν το έχω τολμήσει! Όμως κάθισα και τα έβαλα κάτω και είπα Αργυρω έρχονται ζεστές αν τώρα χωνεύεις λίγο σε έναν μήνα θα τρως μόνο φρούτα για να χωνέψεις Καντο τώρα που προλαβαίνεις! Οπότε τα παρήγγειλα στην μάνα μου για να μην βρωμίσει όλο το σπίτι (και κάνω εμετό πάλι). Σήμερα το μενού είχε χειροποίητη πίτσα πολύ ελαφριά μόνο με ντοματινια κρεμμυδι και φετουλα! Μούρλια και για πρωινό και για απογευματινό! Σας την προτείνω ειδικά να έχετε μοτσαρελα θα βγει και λιγότερο αλμυρή! 

Πω πω Αργυρώ λιμπιστηκα την πίτσα σου!!!!καλέ ολα τα λιγουρευομαι!!!το έχετε πάθει κι εσείς;;ενώ στον γιο μου μόνο γλυκά κ εκεί με χτύπησε ο διαβήτης κύησης ,τώρα ο,τι αλμυρό με τρελαίνει!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Καλησπερα κορίτσια μου !!!σημερα ξυπνησα στις 8 ως συνήθως δλδ ,,και Δ σηκώθηκα από το κρεβάτι καθόλου !!!πεινουσα αλλα Δ είχα την διάθεση να σηκωθώ για να φάω κάτι !ειναι κ ο καιρός μουντός ,,,αρα έκατςα μέχρι τις 2 στο κρεβάτι με πείνα !οταν με φώναξαν για το φαγητό ,,,είδα μπεσαμέλ από πάνω ,λέω μουσακάς(επηρεασμένη κ από την Μαρία χαχαχ)σκέφτομαι το παιδί μου πως θα το φάει ,χωρίς να δει τις μελιτζάνες ,ξεκινάμε τρώω ένα κομμάτι,γκρινιάζω Χαριτωμένα στην πεθερά ότι μου έβαλε μικρό Κομμάτι ,σηκώνεται η καλη μου μου βάζει αμέσως δεύτερο (ναι η γουρούνα εγώ είμαι )κ τότε αναφέρουν κάπως για  παστίτσιο !!!και εκεί πατάμε τα γέλια παιδιά !!!εφαγα τόσο και Δ κατάλαβα από την πείνα μου ότι έτρωγα παστίτσιο!!!τωρα Ισως με περάσετε για χαζή !!μαλλον είμαι κ πιστευα η καημενη ολα αυτά τα χρόνια το αντιθετο !!!αχ δεν είμαι εγώ παιδιά !!!αχχαχαχα

Μιλατε για φαγητά κ μου τρέχουν τα σάλια !!! @MumMaria μπορείς να φτιάξεις μακαρόνια  κ σε πήλινο !
Εγω θα ήθελα νουντλς με κοτόπουλο κ γλυκόξινη σάλτσα !!πωπωπω

 

 

Αχ αχ αχ όλα τα θελωωωωωω!!!σταματα Δήμητρα κ με το γλυκόξινο!τι με έχει πιάσει;;;!!!

Πολύ γέλασα με την ιστορία σου!!!αχαχαχαχα!η πείνα μας χαζεύει κοπέλα μου,ειδικά στην κατάσταση μας,δεν φταις εσύ!χαχααχαχα

Just now, Despoina Mar είπε:

Μιαμ μια χαρά θ γίνει.. με σπανάκι το κάνω πιο σπάνια εγώ είναι η αλήθεια..Θέλω ν δοκιμάσω και τα λαζάνια π είναι τετράγωνα φυλλα δεν έχω κάνει ποτεεε

Μιαμ μιαμ τέλεια λύση και η πίτσα!!

Χαχα φαντάσου τ πεινα είχες.. Κ εγώ σμρ κάπως έτσι είναι δεν έχω καθόλου όρεξη.. Κ μέχρι αύριο τ μεσημέρι δείχνει κ βροχές...πφφ... Αχ δεν έχω φάει ποτέ ποτέ νουντλς..ποια συνταγή να κάνω;;;κάποιου γνωστου;;;

Ρε συ λαζάνια εννοούσα με χόρτα!μπέρδεψα τα ζυμαρικά!!:P

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Πω πω Αργυρώ λιμπιστηκα την πίτσα σου!!!!καλέ ολα τα λιγουρευομαι!!!το έχετε πάθει κι εσείς;;ενώ στον γιο μου μόνο γλυκά κ εκεί με χτύπησε ο διαβήτης κύησης ,τώρα ο,τι αλμυρό με τρελαίνει!!!

Ε μα και καλά κάνεις σου λέει δεν μπορώ να λιμπιστω τα γλυκά βάλε όλα τα υπόλοιπα να τριγυρνούν στο μυαλό μου όλη μέρα!! Χάχα (τι γίνεται με τις φατσουλες που δεν μας αφήνει έλεος?) 

Οπότε μάλλον δεν ισχύουν αυτά που λένε για το γλυκό-κορίτσι αλμυρο-αγόρι... 


yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Argyroula είπε:

Ε μα και καλά κάνεις σου λέει δεν μπορώ να λιμπιστω τα γλυκά βάλε όλα τα υπόλοιπα να τριγυρνούν στο μυαλό μου όλη μέρα!! Χάχα (τι γίνεται με τις φατσουλες που δεν μας αφήνει έλεος?) 

Οπότε μάλλον δεν ισχύουν αυτά που λένε για το γλυκό-κορίτσι αλμυρο-αγόρι... 

Εμένα πάντως είναι ακριβώς το αντίθετο!!!τώρα για άλλες μανουλες δεν ξέρω..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 minutes ago, demifilol said:

Καλησπερα κορίτσια μου !!!σημερα ξυπνησα στις 8 ως συνήθως δλδ ,,και Δ σηκώθηκα από το κρεβάτι καθόλου !!!πεινουσα αλλα Δ είχα την διάθεση να σηκωθώ για να φάω κάτι !ειναι κ ο καιρός μουντός ,,,αρα έκατςα μέχρι τις 2 στο κρεβάτι με πείνα !οταν με φώναξαν για το φαγητό ,,,είδα μπεσαμέλ από πάνω ,λέω μουσακάς(επηρεασμένη κ από την Μαρία χαχαχ)σκέφτομαι το παιδί μου πως θα το φάει ,χωρίς να δει τις μελιτζάνες ,ξεκινάμε τρώω ένα κομμάτι,γκρινιάζω Χαριτωμένα στην πεθερά ότι μου έβαλε μικρό Κομμάτι ,σηκώνεται η καλη μου μου βάζει αμέσως δεύτερο (ναι η γουρούνα εγώ είμαι )κ τότε αναφέρουν κάπως για  παστίτσιο !!!και εκεί πατάμε τα γέλια παιδιά !!!εφαγα τόσο και Δ κατάλαβα από την πείνα μου ότι έτρωγα παστίτσιο!!!τωρα Ισως με περάσετε για χαζή !!μαλλον είμαι κ πιστευα η καημενη ολα αυτά τα χρόνια το αντιθετο !!!αχ δεν είμαι εγώ παιδιά !!!αχχαχαχα

Μιλατε για φαγητά κ μου τρέχουν τα σάλια !!! @MumMaria μπορείς να φτιάξεις μακαρόνια  κ σε πήλινο !
Εγω θα ήθελα νουντλς με κοτόπουλο κ γλυκόξινη σάλτσα !!πωπωπω

 

 

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!!! Κλαιωωωωωωωωωωωωωω! Μα τα μακαρονια δεν σου εκανα εντυπωση ή ουτε καν τα παρατηρησες;

Καλα ενταξει εσυ ησουν και πεινασμενη και εγκυος!! Εχεις δικαιολογια! Το ιδιο εχει συμβει στον αντρα μου ομως που εγκυος δεν ηταν και ουτε πεινασμενος! Στα νιατα μας λοιπον λειπουν οι δικοι του και παω σπιτι του να "δουμε ταινια" (εκεινες τις εποχες τις μακρινες που μονο ταινια δεν εβλεπες σε αδειο σπιτι). Μου λεει θες να σου βαλω παστιτσιο που εκανε η μαμα μου πριν φυγει; Απλα ειναι λιγο παραξενο στη γευση! Παιδια ηταν τυροπιτα! Η γυναικα ειχε κανει μια τυροπιτα και ενα παστιτσιο και ο αντρας μου μπερδεψε την τυροπιτα με το παστιτσιο χαχαχαχα!

Κοριτσια μου σημερα λετε ολα αυτα τα ωραια φαγητα και σημερα για καποιο λογο πειναω σαν λυκος! Θελω λαζανια να φαω με φετα διπλα!!! Αλλα εφαγα σαλατα σπανακι με αβοκαντο και κινοα...Σνιφ!

 

  • Χαχα 4

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιποοοοον φύγανε τα πεθερικά μου,πήγαν στην θεία του άντρα μου που μένει πιο πάνω από δω ..αύριο πάλι..θα πω ότι πήγε αναπάντεχα καλά,σε κάποια φάση τους άφησα για να δουλέψω κ λίγο αλλά ήταν ευγενεστατοι!ο μικρός καταχαρηκε γιατί ήταν όλη την ώρα από αγκαλιά σε αγκαλια κ εγώ βρήκα κ λίγο χρόνο να κάνω τις ντουλάπες!!!μου έφερε κ δύο μαρμελάδες ακτινίδιο μαζί με όλα τα άλλα φαγητά κ μου σχολίασε ότι έχουν κ ζάχαρη να ξέρεις.χαχα!της είπα θα δοκιμάσω , ευχαριστω αλλά στον μικρό δεν θα δώσω.απλα κ πολιτισμένα!!

Τώρα,με πιάνει ο άντρας μου κ μου λέει να κάνουμε μια συζήτηση κ αρχίζει να με 'μαλωνει' κ να μου λέει ότι το έχω χέσει(όχι με αυτήν την λέξη αλλά καταλάβατε) με το να μαγειρεύω,να πλένω πιάτα,να σηκώνω αγκαλιά έστω κ καθιστή το παιδί κ σήμερα το κερασακι σήκωσα κ τα χειμωνιάτικα.του λέω ότι δεν με πονάει σχεδόν καθόλου το νύχι κ μου απαντάει 'ποιο νύχι ρε συ;για τον πλακούντα ανησυχώ!!!!'  ε κορίτσια κ έχει δίκιο,έκανα βλακείες το τελευταίο 2ημερο κ ελπίζω όντως να μην το πληρώσω.αχ μακάρι να ανέβηκε ο πλακούντας μου ρε κορίτσια!!!!

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Λοιποοοοον φύγανε τα πεθερικά μου,πήγαν στην θεία του άντρα μου που μένει πιο πάνω από δω ..αύριο πάλι..θα πω ότι πήγε αναπάντεχα καλά,σε κάποια φάση τους άφησα για να δουλέψω κ λίγο αλλά ήταν ευγενεστατοι!ο μικρός καταχαρηκε γιατί ήταν όλη την ώρα από αγκαλιά σε αγκαλια κ εγώ βρήκα κ λίγο χρόνο να κάνω τις ντουλάπες!!!μου έφερε κ δύο μαρμελάδες ακτινίδιο μαζί με όλα τα άλλα φαγητά κ μου σχολίασε ότι έχουν κ ζάχαρη να ξέρεις.χαχα!της είπα θα δοκιμάσω , ευχαριστω αλλά στον μικρό δεν θα δώσω.απλα κ πολιτισμένα!!

Τώρα,με πιάνει ο άντρας μου κ μου λέει να κάνουμε μια συζήτηση κ αρχίζει να με 'μαλωνει' κ να μου λέει ότι το έχω χέσει(όχι με αυτήν την λέξη αλλά καταλάβατε) με το να μαγειρεύω,να πλένω πιάτα,να σηκώνω αγκαλιά έστω κ καθιστή το παιδί κ σήμερα το κερασακι σήκωσα κ τα χειμωνιάτικα.του λέω ότι δεν με πονάει σχεδόν καθόλου το νύχι κ μου απαντάει 'ποιο νύχι ρε συ;για τον πλακούντα ανησυχώ!!!!'  ε κορίτσια κ έχει δίκιο,έκανα βλακείες το τελευταίο 2ημερο κ ελπίζω όντως να μην το πληρώσω.αχ μακάρι να ανέβηκε ο πλακούντας μου ρε κορίτσια!!!!

Μαράκι μου άσε και εγώ το σκέφτομαι συνέχεια αλλά νομίζω ότι εντάξει υπερβολική κούραση δε χρειάζεται 

Μην ανησυχείς ελπίζω να ανέβουν και εγώ κάθε μέρα. Πότε ξαναπας? 

Τελειααα με τη πεθερά σε ενημέρωσε κ για τη ζάχαρη χαχα

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Λοιποοοοον φύγανε τα πεθερικά μου,πήγαν στην θεία του άντρα μου που μένει πιο πάνω από δω ..αύριο πάλι..θα πω ότι πήγε αναπάντεχα καλά,σε κάποια φάση τους άφησα για να δουλέψω κ λίγο αλλά ήταν ευγενεστατοι!ο μικρός καταχαρηκε γιατί ήταν όλη την ώρα από αγκαλιά σε αγκαλια κ εγώ βρήκα κ λίγο χρόνο να κάνω τις ντουλάπες!!!μου έφερε κ δύο μαρμελάδες ακτινίδιο μαζί με όλα τα άλλα φαγητά κ μου σχολίασε ότι έχουν κ ζάχαρη να ξέρεις.χαχα!της είπα θα δοκιμάσω , ευχαριστω αλλά στον μικρό δεν θα δώσω.απλα κ πολιτισμένα!!

Τώρα,με πιάνει ο άντρας μου κ μου λέει να κάνουμε μια συζήτηση κ αρχίζει να με 'μαλωνει' κ να μου λέει ότι το έχω χέσει(όχι με αυτήν την λέξη αλλά καταλάβατε) με το να μαγειρεύω,να πλένω πιάτα,να σηκώνω αγκαλιά έστω κ καθιστή το παιδί κ σήμερα το κερασακι σήκωσα κ τα χειμωνιάτικα.του λέω ότι δεν με πονάει σχεδόν καθόλου το νύχι κ μου απαντάει 'ποιο νύχι ρε συ;για τον πλακούντα ανησυχώ!!!!'  ε κορίτσια κ έχει δίκιο,έκανα βλακείες το τελευταίο 2ημερο κ ελπίζω όντως να μην το πληρώσω.αχ μακάρι να ανέβηκε ο πλακούντας μου ρε κορίτσια!!!!

Και εγώ λίγο κουράστηκα με τις δουλειές αλλά νομίζω ότι όλα θα είναι καλά Μαράκι όταν πας στο γιατρό.. Μην ανησυχείς!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Μαράκι μου άσε και εγώ το σκέφτομαι συνέχεια αλλά νομίζω ότι εντάξει υπερβολική κούραση δε χρειάζεται 

Μην ανησυχείς ελπίζω να ανέβουν και εγώ κάθε μέρα. Πότε ξαναπας? 

Τελειααα με τη πεθερά σε ενημέρωσε κ για τη ζάχαρη χαχα

Χααχαχαχα!ναι έπεσε ενημέρωση αυτήν την φορά.

Την Τετάρτη πάω.αντε να δούμε.εχω αρκετή αγωνία.θα έχω ένα μήνα να δω κ την μπουμπού.πολυ διαστημα:blink:

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...