Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Καλημέρα και καλό σκδ κορίτσια μ..εγώ χτες τ βράδυ ντουμπανιασα πρώτη φορά από τ φαγητό ένιωθα σαν τσιμέντο τη κοιλιά μ ...ευτυχώς ήπια σόδα κ ηρέμησα κ μπόρεσα κ κοιμήθηκα...Εσείς τ κανετε;;;


k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

πρίν από 5 λεπτά , Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια ένα λουκουμα θα φάω που τον ήθελα πολύ..μόνο αυτό έχω ζητήσει κάνα 2-3 φορές αλλά να είναι καλά οι δικοί μου πήγαν κ μου πήραν!!!

Καλημέρα κορίτσι μου!!!καλά κάνεις!!φάε τον λουκουμα σου ,έτσι να σε κακομαθαινουν πρέπει τώρα!!!;-)

Just now, Gogo1994 είπε:

Καλημέρα κοριτσαρες χουζουρευετε όλες? Πως είσαστε?  

Γωγουλα μου,σίγουρα δεν πειράζει η προγεστερόνη,σιγά..

Εγώ εδώ με τα πεθερικά μου,μια χαρά.ευτυχως κοινωνικότατος κ ο μικρός!!τώρα ετοιμαζόμαστε να φαμε:-D

Just now, Despoina Mar είπε:

Καλημέρα και καλό σκδ κορίτσια μ..εγώ χτες τ βράδυ ντουμπανιασα πρώτη φορά από τ φαγητό ένιωθα σαν τσιμέντο τη κοιλιά μ ...ευτυχώς ήπια σόδα κ ηρέμησα κ μπόρεσα κ κοιμήθηκα...Εσείς τ κανετε;;;

Πολύ συχνά το παθαίνω!!!ειδικά το βράδυ κ μετά έρχονται οι αναγουλες,άσε...μάλλον πιο ελαφριά πρέπει το βραδυ:?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κουκλες μου!!!! Να εχετε ολες ενα τελειο σκ με μουσακαδες και λουκουμαδες χαχαχα!

Εδω βρεχει απιστευτα οποτε το πλανο για σημερα ειναι χαλαρωση και ταινιουλα!! Μου εστειλαν και κατι απο τη δουλεια αλλα αποφασισα να ασχοληθω τη Δευτερα! Χιχιχιχιιχχι

  • Μου αρέσει 5

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Γεια σας κουκλες μου!!!! Να εχετε ολες ενα τελειο σκ με μουσακαδες και λουκουμαδες χαχαχα!

Εδω βρεχει απιστευτα οποτε το πλανο για σημερα ειναι χαλαρωση και ταινιουλα!! Μου εστειλαν και κατι απο τη δουλεια αλλα αποφασισα να ασχοληθω τη Δευτερα! Χιχιχιχιιχχι

Αχ τι καλά ταινιουλα μεσημέρι!!!το καλύτερο μου..πολύ συχνά κάναμε μαραθώνιους ταινιών το σουκου με τον άντρα μου.πριν τον βασίλη.τωρα μόνο βραδάκι όταν κοιμηθεί!!:-P

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αχ τι καλά ταινιουλα μεσημέρι!!!το καλύτερο μου..πολύ συχνά κάναμε μαραθώνιους ταινιών το σουκου με τον άντρα μου.πριν τον βασίλη.τωρα μόνο βραδάκι όταν κοιμηθεί!!:-P

Πώς ηταν ο μουσακας; Μιλα τωρα! Χιχιχιχιχιιχ

Κι εμεις τωρα τα κανουμε αυτα, μεχρι να ερθει ο μικρουλης! Αν ειναι σαν τον υπεροχο Βασιλακη μας και κοιμαται, θα συνεχισουμε το χομπι μας αλλιως οταν παει 15 ετων ξανα χαχαχα!

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Υβόννη είπε:

Πώς ηταν ο μουσακας; Μιλα τωρα! Χιχιχιχιχιιχ

Κι εμεις τωρα τα κανουμε αυτα, μεχρι να ερθει ο μικρουλης! Αν ειναι σαν τον υπεροχο Βασιλακη μας και κοιμαται, θα συνεχισουμε το χομπι μας αλλιως οταν παει 15 ετων ξανα χαχαχα!

Αχααχαχαχα!για αυτό κι εγώ δεν γκρινιάζω, τουλάχιστον κοιμάται καλά το βράδυ,κ κοιμάται κ σερί.μεγαλο πράγμα!θα με θυμηθείτε!;-)

Ρε κορίτσια,ε εντάξει δεν φάγαμε μουσακά!!να το έβγαζα δλδ από τα κεσεδάκια κ να το σερβιρα;;τς τς τς!είμαι νοικοκυρά εγώ,έφτιαξα κοτόπουλο με πατάτες κ γλυκοπατάτες στον φούρνο.με θμαρι κ λεμονακι,γίνανε μουρλια! Τον μουσακά εννοείται τον κρατάω όλο για μένα!!!αχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αχααχαχαχα!για αυτό κι εγώ δεν γκρινιάζω, τουλάχιστον κοιμάται καλά το βράδυ,κ κοιμάται κ σερί.μεγαλο πράγμα!θα με θυμηθείτε!;-)

Ρε κορίτσια,ε εντάξει δεν φάγαμε μουσακά!!να το έβγαζα δλδ από τα κεσεδάκια κ να το σερβιρα;;τς τς τς!είμαι νοικοκυρά εγώ,έφτιαξα κοτόπουλο με πατάτες κ γλυκοπατάτες στον φούρνο.με θμαρι κ λεμονακι,γίνανε μουρλια! Τον μουσακά εννοείται τον κρατάω όλο για μένα!!!αχαχαχαχα

Δεν το πιστευω! Μολις φαγαμε κοτοπουλο με γλυκοπατατες στο φουρνο!!!! Χωρις θυμαρι ομως γιατι τελειωσε (θα στειλει η γιαγια ομως ειπε)! Συμπεθερα ναι κανε δηθεν την αδιαφορη τωρα με το μουσακα και απο Δευτερα χαμος χιχιχι!

Just now, Despoina Mar said:

Καλημέρα και καλό σκδ κορίτσια μ..εγώ χτες τ βράδυ ντουμπανιασα πρώτη φορά από τ φαγητό ένιωθα σαν τσιμέντο τη κοιλιά μ ...ευτυχώς ήπια σόδα κ ηρέμησα κ μπόρεσα κ κοιμήθηκα...Εσείς τ κανετε;;;

Δεσποινακι μου τωρα σε διαβασα! Αχ ναι τα ιδια κι εγω το βραδυ αν φαω αργα και καμια φορα μεσημερι αν ειναι πιο βαρυ το φαι...Στο τελος ολα στον ατμο θα τα τρωμε χιχιχιχι! Εισαι καλα σημερα; Ελπιζω ναι!


oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Δεν το πιστευω! Μολις φαγαμε κοτοπουλο με γλυκοπατατες στο φουρνο!!!! Χωρις θυμαρι ομως γιατι τελειωσε (θα στειλει η γιαγια ομως ειπε)! Συμπεθερα ναι κανε δηθεν την αδιαφορη τωρα με το μουσακα και απο Δευτερα χαμος χιχιχι!

Δεσποινακι μου τωρα σε διαβασα! Αχ ναι τα ιδια κι εγω το βραδυ αν φαω αργα και καμια φορα μεσημερι αν ειναι πιο βαρυ το φαι...Στο τελος ολα στον ατμο θα τα τρωμε χιχιχιχι! Εισαι καλα σημερα; Ελπιζω ναι!

Αύριο τι φαγακι να κάνω...δώστε καμία ιδέα..

Καλά από βδομάδα θα βογκηξει η κατάψυξη!!!μας έφερε 2 κούτες φαγητα

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μουσακαδες ακούω κοτοπουλάκια μπράβο μπράβο 

Λοιπόν Μαρία μου εγώ αύριο λέω παστίτσιο αλήθεια μου ήρθε ενώ δε μου άρεσε γιατί έχει χοντρά μακαρόνια κ δε τρελαίνομαι κ με τη μπεσαμελ. Για σκέψου το για αύριο κ την επόμενη μουσακάς χαχαχχα ελαφρύα θα το πάμε μωρε

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria said:

Αύριο τι φαγακι να κάνω...δώστε καμία ιδέα..

Καλά από βδομάδα θα βογκηξει η κατάψυξη!!!μας έφερε 2 κούτες φαγητα

Μακαρονια με κιμα!!!

2 κουτες φαγητα; Πωπωπωπω χαμος θα γινει!

Just now, Gogo1994 said:

Κορίτσια μουσακαδες ακούω κοτοπουλάκια μπράβο μπράβο 

Λοιπόν Μαρία μου εγώ αύριο λέω παστίτσιο αλήθεια μου ήρθε ενώ δε μου άρεσε γιατί έχει χοντρά μακαρόνια κ δε τρελαίνομαι κ με τη μπεσαμελ. Για σκέψου το για αύριο κ την επόμενη μουσακάς χαχαχχα ελαφρύα θα το πάμε μωρε

Γωγουλα κι εγω μερες το λιγουρευομαι! Ενω ποτε δεν το ετρωγα. Καθε Κυριακη κανουμε κατι λιγο πιο ας το πουμε "ελαφρυ" χχαχαχα! Απλα δε θελω να κανω πολυ γιατι θα ηθελα μονο αυριο να τρωγαμε...Εκτος αν παω και λιγο στη φιλη μου την Πορτογαλεζα! Θα το σκεφτω με την σοβαροτητα που αξιζει στο θεμα "παστιτσιο"!!! Χαχαχαχα

  • Χαχα 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Υβόννη είπε:

Δεν το πιστευω! Μολις φαγαμε κοτοπουλο με γλυκοπατατες στο φουρνο!!!! Χωρις θυμαρι ομως γιατι τελειωσε (θα στειλει η γιαγια ομως ειπε)! Συμπεθερα ναι κανε δηθεν την αδιαφορη τωρα με το μουσακα και απο Δευτερα χαμος χιχιχι!

Δεσποινακι μου τωρα σε διαβασα! Αχ ναι τα ιδια κι εγω το βραδυ αν φαω αργα και καμια φορα μεσημερι αν ειναι πιο βαρυ το φαι...Στο τελος ολα στον ατμο θα τα τρωμε χιχιχιχι! Εισαι καλα σημερα; Ελπιζω ναι!

Ναι ναι ευτυχώς..  κ εμείς χαμος με ταινίες.. βέβαια τώρα βαρεθήκαμε γτ στ καραντινα τρελαθηκαμε να βλέπουμε κ τώρα κοιτάμε μόνο τοπικά κανάλια χαχα

Just now, MumMaria είπε:

Αύριο τι φαγακι να κάνω...δώστε καμία ιδέα..

Καλά από βδομάδα θα βογκηξει η κατάψυξη!!!μας έφερε 2 κούτες φαγητα

Χμμμ εγώ σμρ έκανα αρακά,αύριο λέω κανελονια με κιμα:P

  • Μου αρέσει 2

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια μουσακαδες ακούω κοτοπουλάκια μπράβο μπράβο 

Λοιπόν Μαρία μου εγώ αύριο λέω παστίτσιο αλήθεια μου ήρθε ενώ δε μου άρεσε γιατί έχει χοντρά μακαρόνια κ δε τρελαίνομαι κ με τη μπεσαμελ. Για σκέψου το για αύριο κ την επόμενη μουσακάς χαχαχχα ελαφρύα θα το πάμε μωρε

Πω πω παστίτσιο..!!αλλά που να κάνω μωρέ μπεσαμέλ πάλι;λίγο μπελαλιδικο φαγητό..θα σκεφτώ κάτι πιο εύκολο,οι σε ζυμαρικό όμως!!

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναι ναι ευτυχώς..  κ εμείς χαμος με ταινίες.. βέβαια τώρα βαρεθήκαμε γτ στ καραντινα τρελαθηκαμε να βλέπουμε κ τώρα κοιτάμε μόνο τοπικά κανάλια χαχα

Χμμμ εγώ σμρ έκανα αρακά,αύριο λέω κανελονια με κιμα:P

Κι εμείς βλέπουμε ταινία ή καμία σειρά νετφλιξ όταν δεν έχει μάστερ σεφ!!:wink:

Μμμμμ!λες να κάνω κανελόνια με κιμά κι εγώ;;μου άρεσε σαν ιδέα!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Πω πω παστίτσιο..!!αλλά που να κάνω μωρέ μπεσαμέλ πάλι;λίγο μπελαλιδικο φαγητό..θα σκεφτώ κάτι πιο εύκολο,οι σε ζυμαρικό όμως!!

Κι εμείς βλέπουμε ταινία ή καμία σειρά νετφλιξ όταν δεν έχει μάστερ σεφ!!:wink:

Μμμμμ!λες να κάνω κανελόνια με κιμά κι εγώ;;μου άρεσε σαν ιδέα!!

Ναιιι κ από πάνω  κάνω σάλτσα με ντομάτα και λίγο γάλα,κ έβαλα κ φέτες γκούνταα..μες τ βδομαδα θ ξανακάνω χαχα

  • Μου αρέσει 1

k1S4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Despoina Mar είπε:

Ναιιι κ από πάνω  κάνω σάλτσα με ντομάτα και λίγο γάλα,κ έβαλα κ φέτες γκούνταα..μες τ βδομαδα θ ξανακάνω χαχα

Κι εγώ με σάλτσα ντομάτας κ παρμεζάνα το κάνω.αλλα ειδα τώρα ότι δεν έχω κιμά.:?θα το κάνω με σπανάκι κ χόρτα που μου φέρανε από τον κήπο τους κ θα προσθέσω κ διάφορα τυριά.νομιζω θα γίνει καλό.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Πω πω τι ωραία φαγητάαα... Εγω ρε κορίτσια τηγανητα κεφτεδακια με τηγανητοτατες πατάτες θέλω να φάω! Το ονειρεύομαι πολύ καιρο τώρα αλλά με αυτό το στομάχι και το έντερο που έχω δεν το έχω τολμήσει! Όμως κάθισα και τα έβαλα κάτω και είπα Αργυρω έρχονται ζεστές αν τώρα χωνεύεις λίγο σε έναν μήνα θα τρως μόνο φρούτα για να χωνέψεις Καντο τώρα που προλαβαίνεις! Οπότε τα παρήγγειλα στην μάνα μου για να μην βρωμίσει όλο το σπίτι (και κάνω εμετό πάλι). Σήμερα το μενού είχε χειροποίητη πίτσα πολύ ελαφριά μόνο με ντοματινια κρεμμυδι και φετουλα! Μούρλια και για πρωινό και για απογευματινό! Σας την προτείνω ειδικά να έχετε μοτσαρελα θα βγει και λιγότερο αλμυρή! 

  • Μου αρέσει 1

yi9jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...