Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

      • Ευχή 1

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

3 ώρες πρίν, demifilol είπε:

Πφφφ καλημέρα θα πω κορίτσια μου !!Αρχικα ,είμαι καλα κ εγώ κ το μωρό !

Να σας πω τον πόνο μου θέλω για να περάσει κ η ώρα μου !

Λοιπον ,όλη μέρα προσπαθούσα να πάω τουαλέτα χωρίς μεγάλη επιτυχία !αποκοιμηθηκα κατά τις δέκα !ξυπναω στις δωδεκάμισι ,έχω πολλές καούρες  (εδώ κ δυο μέρες με εμετό ,ξαναγύρισαν τα καλα ))!!Προσπαθω να συνέλθω από τις καούρες κ με πιάνει το εντερακι μου κ για μια ώρα περίπου προσπαθούσα !σιγα σιγά άρχισα να έχω πονο στην μέση !Να θέλω να πάω τουαλέτα ,να τα καταφέρνω αμυδρά !μετα από μιάμιση με δυο ώρες ,ο πόνος στη μέση έγινε οξύς ,,,κ άρχισαν και τα πονάκια χαμηλά !!!αμεσως κατέβηκε η γιατρός στο ιατρείο της ,,με εξέτασε ,,,εγώ σε όλη τη διαδρομή έτρεμα σαν το ψάρι από πάνω (τρίξιμο δοντιών )μέχρι κάτω !Η γιατρός είδε ότι ολα είναι καλα ,ο τράχηλος καλα ,χωρίς διαστολή !αλλα μου είπε με τόσο πόνο ,,,καλύτερα να νοσηλευτείς !!!ηρθα λοιπόν στο νοσοκομείο ,,ο γιατρός που πέτυχα να εφημερεύει είναι ο γιατρός της αδερφής μου κ θεωρείται τοπ του δημοσίου ευτυχως !Και ο ίδιος τα είδε ολα καλα ,,,Δ ήθελε να με κρατήσει μέσα Γτ την προηγούμενη εβδομάδα είχαν ενα επιβεβαιωμένο κρούσμα και περιμένουν αποτελέσματα Covid κ για τις γυναίκες που νοσηλεύονται !Τρομαξα πολύ ,,είπα φεύγω ,,,αλλα ο γιατρός εδώ τελικά με κράτησε μέσα ως φιλοξενούμενη μέχρι το πρωί και μου έδωσε ένα ντεπόν !!Με έβαλαν βέβαια στην αίθουσα τοκετού για να μην μπω στους θαλάμους με τις άλλες γυναίκες !Τωρα είμαι πολυ καλύτερα ,αν κ έχω πονάκια !Ευχομαι να αποφύγω τις συσπάσεις και  το πρωί να είναι ολα σταθερά και να φύγω !
Πιστεύω κορίτσια μου ότι εάν γίνει κάτι άσχημο ,δεν θα το αντέξει η ψυχοσύνθεση μου !(Που δεν θα γίνει )Το κατάλαβα σήμερα ποσό ρισκάρω την ψυχική μου υγεία !!Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!!!
συγγνωμη για το σεντόνι ,,,

Καλημέρα Δήμητρα μου και περαστικά!! Μια αγωνία ήταν και θα περάσει, δεν είχε να κάνει με το μωρακι σου όλο αυτό αλλά είναι πολύ λογικό να πανικοβληθεις κορίτσι μου! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και θα δεις θα πας σπιτάκι σου και θα είναι όλα μια χαρά! Τώρα γι'αυτό το ριμαδι το έντερο θα σου πουν τι να κάνεις φαντάζομαι για να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο.. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

3 ώρες πρίν, Despoina Mar είπε:

Ουάου καλε τι μωράκλα είναι αυτη...Και εγωωω θελωωωω αυτός ο μήνας π περιμένουμε μετά τις 2 βδομάδες περνάει βασανιστικά χαχα

Τι ωραία π είσαι με τη μανούλα σ..όμορφες στιγμές..εύχομαι ν ρίξετε πολύ μάσα στη καινούρια τραπεζαρία χαχα..και εγώ πήγα λιντλ σμρ κ πήρα ότι μωρουδιστικο βρήκα δεν κρατήθηκα.. :-P

Κοπέλα μ περαστικά μην ανχωνεσαιι όλα καλά θ πάνε...αυτο τ έντερο μας έχει τρελάνει.. Κ εγώ ενώ είναι καλά γενικά κ τρώω ότι θέλω κ ποσότητα πριζομαι τούμπανο κ 2 μέρες τώρα είχα και λίγο ψιλοαναγουλα..όσο γ τ τουαλέτα έχω ξεχάσει κάθε ποτέ πάω αλλά όταν πάω δεν μ δυσκολεύει ίσως επειδή πίνω πολλά υγρά τώρα.. θα περιμένουμε νέα σ..κ εύχομαι ν σ περάσουν γρήγορα τ πονακια..Φιλάκια σε σένα και το μπέμπακι σ

Σε Ευχαριστω πολύ ,να προσεχείς πολύ με το έντερο !να τρως τα σωστά κ να συνεχίσεις το νερό ,Μπραβο !

πρίν από 23 λεπτά , ΕΥΑ! είπε:

Καλημερα κοριτσι μου,περασες ταραχη.περαστικα σου και ευχομαι να πας σπιτι σου σε λιγες ωρες να ηρεμησεις.ολα καλα θα ειναι,ευτυχως που βρηκες και γνωστο γιατρο.μηπως σου δωσουν τιποτα για το εντερο κ ρυθμιστει.

Σε Ευχαριστω Ευα μου!ειμαι ήδη σπίτι ευτυχως !!ευχομαι τα καλύτερα για σένα !!αυριο είναι ;συγχώρεσε με Δ θυμάμαι καλα ,

πρίν από 1 λεπτό , Evitheodorou είπε:

καλημέρα κορίτσια!!Περαστικά εύχομαι αχ Δημητρουλα τουλάχιστον είσαι καλά κ εσύ κ το μωρό..πέρασες αγωνία κ λογικό να τρομάξεις..έχουμε κ τον κορονοιο που το πας αυτό..όλα καλά θα πάνε θα είστε μια χαρά κ θα φυγεις γρήγορα..

Σ Ευχαριστω κουκλα μου !!Αχ με αυτον τον ΙΟ βρε κορίτσια !!!να θελεις να προφυλαχτείς κ να μην μπορείς !ευχομαι ολα να γίνουν καλύτερα κ πιο εύκολα !!

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα Δημητρουλα μου ομορφη! Αχ κοριτσι μου ειχες μεγαλη περιπετεια, τί νυχτα και αυτη...Τελικα το εντερο τα εκανε ολα αυτα; Μηπως σου δωσουν κατι να πας τουαλετα χωρις προσπαθεια...Τα καλα νεα λοιπον ειναι οτι το μωρακι μας ειναι καλα, διαστολη δεν εχουμε, ο τραχηλος καλα και κυριως οτι ειχες αψογη μεταχειριση απο γιατρους!!!! Κανε το σταυρο σου γλυκια μου και σε λιγο θα εισαι σπιτακι σου. Εισαι πιο ηρεμη ψυχολογικα; Φυσικα και ταραχτηκες και φοβηθηκες αλλα δοξα τω Θεω ειναι ολα καλα τωρα. 

Δοξα τω θεω ολα καλα !!μου έδωσαν υπόθετο για το χαζό έντερο !!ευχομαι όλες να έχουμε ηρεμα έντερα !!!

Just now, Gogo1994 είπε:

Δημητρουλα μου περαστικά ρε κορίτσι μου. Έπαθες το ίδιο με εμένα κ ξέρω το πόνο κ την ανησυχία. Όμως το μωρακι ειναι καλά. Σίγουρα το νοσοκομείο δεν είναι η καλύτερη λύση τώρα αλλά τουλάχιστον σε είδαν άμεσα κ σου έφυγε η αγωνία. Πέρασε ο πόνος τώρα?  Στείλε μας ξανά μόλις μπορεις

Σε Ευχαριστω Γωγω μου !δυστυχως ο πόνος ήταν έντονος ναι !αλλα ευχομαι να μην με ξαναπιάσει τίποτε !ας προσέχουμε τα εντερακια μας λοιπον!!!

Just now, MumMaria είπε:

Δήμητρα δεν θα γίνει τίποτα κακό!!!είσαι στο νοσοκομείο(καλώς για μένα) κ σε παρακολουθούν γιατροί.το έντερο ήταν αλλά μου φαίνεται απολύτως φυσιολογικό να χαοθεις κ να νιώθεις έτσι.ειδικα εσύ που έχεις περάσει τόσα...αυτό είναι κ που σε επηρεάζει,η ψυχολογία σου κ τα άσχημα του παρελθόντος.καλα έκανες κ έκατσες εκεί για να καθησυχάσει κι άλλο κ να γυρίσεις ήρεμη στο σπίτι σου.σε εξέτασαν δύο γιατροί(κ μέχρι τώρα ίσως κι άλλοι) κ όλα τα βρήκαν όπως πρέπει όσον αφορά το μωρό.και αυτό κράτα εσύ!!!θα κάνεις λίγη υπομονή γιατί η μπεμπαρα σου είναι ζορικη όπως φαίνεται αλλά εμείς έτσι τα θέλουμε τα κορίτσια μας!!!κ πολύ ζορικα!!;-)στείλε μας σε παρακαλώ όταν έχεις κάποιο νεότερο.ελπιζω από το σπιτάκι σου.

Το έντερο ήτανε λογικά Μαράκι !πολυ ζόρικη η μικρή ,,,Τι νύφη θα πάρετε ;;!!

Just now, Φραουλίνο είπε:

Καλημέρα Δήμητρα μου και περαστικά!! Μια αγωνία ήταν και θα περάσει, δεν είχε να κάνει με το μωρακι σου όλο αυτό αλλά είναι πολύ λογικό να πανικοβληθεις κορίτσι μου! Προσπάθησε να είσαι ήρεμη και θα δεις θα πας σπιτάκι σου και θα είναι όλα μια χαρά! Τώρα γι'αυτό το ριμαδι το έντερο θα σου πουν τι να κάνεις φαντάζομαι για να μην ξανασυμβεί κάτι τέτοιο.. 

Ευχαριστω φραουλινο μου !συγγνωμη που δεν ξέρω το ονομα σου !ειμαι ήδη σπίτι μου ,πολύ καλύτερα ,να σαι καλα !!

Κορίτσια μου δεν ήθελα να ταράξω και εσάς !Σας Ευχαριστω για το ενδιαφέρον!!!Ειμαι σπίτι μου ,,είμαι καλα ,ηρέμησα !!Πηρα το υπόθετο γλυκερινης μου ,πήγα τουαλέτα,εκανα τον εμετό μου ( για να μην ξεχνιόμαστε ),και ευχομαι να προσέχουμε όλες το έντερο μας με τη σωστή διατροφή !(πήρα το μάθημα μου για τα καλα )Να στε καλα αληθεια ,,με συγκίνησε παρα πολύ το ενδιαφέρον σας κ  Δ με γνωρίζετε !(αν με ξέρατε ,,θα φευγάτε Χαχαχχα)

Υγ Από εδώ κ περα μόνο καλα πράγματα να μας συμβούν κορίτσια μου !

  • Μου αρέσει 7
  • Χαχα 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Just now, demifilol είπε:

Σε Ευχαριστω πολύ ,να προσεχείς πολύ με το έντερο !να τρως τα σωστά κ να συνεχίσεις το νερό ,Μπραβο !

Σε Ευχαριστω Ευα μου!ειμαι ήδη σπίτι ευτυχως !!ευχομαι τα καλύτερα για σένα !!αυριο είναι ;συγχώρεσε με Δ θυμάμαι καλα ,

Σ Ευχαριστω κουκλα μου !!Αχ με αυτον τον ΙΟ βρε κορίτσια !!!να θελεις να προφυλαχτείς κ να μην μπορείς !ευχομαι ολα να γίνουν καλύτερα κ πιο εύκολα !!

Δοξα τω θεω ολα καλα !!μου έδωσαν υπόθετο για το χαζό έντερο !!ευχομαι όλες να έχουμε ηρεμα έντερα !!!

Σε Ευχαριστω Γωγω μου !δυστυχως ο πόνος ήταν έντονος ναι !αλλα ευχομαι να μην με ξαναπιάσει τίποτε !ας προσέχουμε τα εντερακια μας λοιπον!!!

Το έντερο ήτανε λογικά Μαράκι !πολυ ζόρικη η μικρή ,,,Τι νύφη θα πάρετε ;;!!

Ευχαριστω φραουλινο μου !συγγνωμη που δεν ξέρω το ονομα σου !ειμαι ήδη σπίτι μου ,πολύ καλύτερα ,να σαι καλα !!

Κορίτσια μου δεν ήθελα να ταράξω και εσάς !Σας Ευχαριστω για το ενδιαφέρον!!!Ειμαι σπίτι μου ,,είμαι καλα ,ηρέμησα !!Πηρα το υπόθετο γλυκερινης μου ,πήγα τουαλέτα,εκανα τον εμετό μου ( για να μην ξεχνιόμαστε ),και ευχομαι να προσέχουμε όλες το έντερο μας με τη σωστή διατροφή !(πήρα το μάθημα μου για τα καλα )Να στε καλα αληθεια ,,με συγκίνησε παρα πολύ το ενδιαφέρον σας κ  Δ με γνωρίζετε !(αν με ξέρατε ,,θα φευγάτε Χαχαχχα)

Υγ Από εδώ κ περα μόνο καλα πράγματα να μας συμβούν κορίτσια μου !

Μια χαρα φαινεσαι,ακου θα φευγαμε χαχαχα!!δημητρουλα να ξεκουραστεις.Μες το τρεξιμο σου θυμηθηκες κ εμενα...Παρασκευη απογευματακι εχω το ραντεβου

  • Μου αρέσει 1

oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sousamaki είπε:

@demifilol περαστική κ αγύριστη η λαχτάρα που πέρασες !!!

ελπιζω να είσαι ηρεμη τώρα..να ξεκουραστείς κ να χαλαρωσεις:)

Όπως το εξεφρασες να είναι!!!σε Ευχαριστω πολύ,νασαι καλα !είμαι ήρεμη πλέον ,,ολα καλα !!!

Just now, ΕΥΑ! είπε:

Μια χαρα φαινεσαι,ακου θα φευγαμε χαχαχα!!δημητρουλα να ξεκουραστεις.Μες το τρεξιμο σου θυμηθηκες κ εμενα...Παρασκευη απογευματακι εχω το ραντεβου

Ακούγομαι και είμαι Ευακι,νασαι καλα !αντε ωραία έφτασαν οι μέρες!Το ξέρεις αλλα θα το ξαναπώ ,,είναι μια απλή κ πολύ σύντομη διαδικασία !Να ξεμπερδεύεις με αυτό το κομμάτι και μετά θα είσαι πιο άνετη να ξανα πας διακοπές !!

 

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, demifilol είπε:

Σε Ευχαριστω πολύ ,να προσεχείς πολύ με το έντερο !να τρως τα σωστά κ να συνεχίσεις το νερό ,Μπραβο !

Σε Ευχαριστω Ευα μου!ειμαι ήδη σπίτι ευτυχως !!ευχομαι τα καλύτερα για σένα !!αυριο είναι ;συγχώρεσε με Δ θυμάμαι καλα ,

Σ Ευχαριστω κουκλα μου !!Αχ με αυτον τον ΙΟ βρε κορίτσια !!!να θελεις να προφυλαχτείς κ να μην μπορείς !ευχομαι ολα να γίνουν καλύτερα κ πιο εύκολα !!

Δοξα τω θεω ολα καλα !!μου έδωσαν υπόθετο για το χαζό έντερο !!ευχομαι όλες να έχουμε ηρεμα έντερα !!!

Σε Ευχαριστω Γωγω μου !δυστυχως ο πόνος ήταν έντονος ναι !αλλα ευχομαι να μην με ξαναπιάσει τίποτε !ας προσέχουμε τα εντερακια μας λοιπον!!!

Το έντερο ήτανε λογικά Μαράκι !πολυ ζόρικη η μικρή ,,,Τι νύφη θα πάρετε ;;!!

Ευχαριστω φραουλινο μου !συγγνωμη που δεν ξέρω το ονομα σου !ειμαι ήδη σπίτι μου ,πολύ καλύτερα ,να σαι καλα !!

Κορίτσια μου δεν ήθελα να ταράξω και εσάς !Σας Ευχαριστω για το ενδιαφέρον!!!Ειμαι σπίτι μου ,,είμαι καλα ,ηρέμησα !!Πηρα το υπόθετο γλυκερινης μου ,πήγα τουαλέτα,εκανα τον εμετό μου ( για να μην ξεχνιόμαστε ),και ευχομαι να προσέχουμε όλες το έντερο μας με τη σωστή διατροφή !(πήρα το μάθημα μου για τα καλα )Να στε καλα αληθεια ,,με συγκίνησε παρα πολύ το ενδιαφέρον σας κ  Δ με γνωρίζετε !(αν με ξέρατε ,,θα φευγάτε Χαχαχχα)

Υγ Από εδώ κ περα μόνο καλα πράγματα να μας συμβούν κορίτσια μου !

Επ !!λίγα λογια για την νύφη μου!!!έχει όμως από τώρα χαρακτήρα λ σε κρατάει fit με τους εμετούς,δεν μπορείς να πεις!!!αχαχαχαχα

Χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα Δήμητρα μου.:x

Κορίτσια μου 5 η ώρα έχω ραντεβού κ έχω μια αγωνιααααα!αχ αχ!

Θα φάω τώρα τον αρακά με τις αγκινάρες μου,θα κάνω ντουσακι κ θα κατέβω στον γιατρό!να μου στέλνετε την θετική σας ενέργεια!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Επ !!λίγα λογια για την νύφη μου!!!έχει όμως από τώρα χαρακτήρα λ σε κρατάει fit με τους εμετούς,δεν μπορείς να πεις!!!αχαχαχαχα

Χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα Δήμητρα μου.:x

Κορίτσια μου 5 η ώρα έχω ραντεβού κ έχω μια αγωνιααααα!αχ αχ!

Θα φάω τώρα τον αρακά με τις αγκινάρες μου,θα κάνω ντουσακι κ θα κατέβω στον γιατρό!να μου στέλνετε την θετική σας ενέργεια!!!

Ελπιζω να τρώει όμως μετά χαχαχαχα

γλυκια προσμονή είναι ,,,θα έρθει η ώρα ,,,έχεις όλη μας την θετική ενέργεια !!θα περιμενουμε τα νέα !!


i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

@demifilolπολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα! Παει περασε και αυτο και τωρα ξαπλα, χαλαρωση και μονο θετικες σκεψεις!!

@ΕΥΑ!καλη επιστροφη κοριτσακι μου (στην Αθηνα γυρνατε ή εισαι Θεσσαλονικη, δε θυμαμαι...). 2 μερουλες εμειναν να ηρεμησεις κι εσυ! Θα κανουμε προσευχουλες ολες μας και θα ειναι ολα τελεια!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου απειρη θετικη ενεργεια σου στελνω!! Θα ειναι ολα υπεροχα με τη μικρη και ευχομαι ενας ψηλος σαν κυπαρισσι πλακουντας χιχιχ! Τελειο το φαγητο σου εν τω μεταξυ! Εδω εχουμε κοτοσουπα, γιατι κανει κρυο μπρρρρ!!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια!!!

@demifilol περαστικά κορίτσι μου!! Ευτυχώς δεν ήταν κάτι σοβαρό και εύχομαι αυτό να είναι το τελευταίο που σε ανησυχεί.. Χαίρομαι πολύ που είσαι σπίτι!

@MumMaria πλησιάζει η ώρα!! Με το καλό όλα..

  • Ευχαριστώ 1

BwLip2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

@demifilolπολυ χαιρομαι που εισαι καλυτερα! Παει περασε και αυτο και τωρα ξαπλα, χαλαρωση και μονο θετικες σκεψεις!!

@ΕΥΑ!καλη επιστροφη κοριτσακι μου (στην Αθηνα γυρνατε ή εισαι Θεσσαλονικη, δε θυμαμαι...). 2 μερουλες εμειναν να ηρεμησεις κι εσυ! Θα κανουμε προσευχουλες ολες μας και θα ειναι ολα τελεια!

@MumMariaσυμπεθερουλα μου απειρη θετικη ενεργεια σου στελνω!! Θα ειναι ολα υπεροχα με τη μικρη και ευχομαι ενας ψηλος σαν κυπαρισσι πλακουντας χιχιχ! Τελειο το φαγητο σου εν τω μεταξυ! Εδω εχουμε κοτοσουπα, γιατι κανει κρυο μπρρρρ!!

Σε ευχαριστω Υβοννη μου,Αθηνα γυρισαμε ηδη.φυγαμε νωρις νωρις με το πρωτο πλοιο.

Just now, MumMaria είπε:

Επ !!λίγα λογια για την νύφη μου!!!έχει όμως από τώρα χαρακτήρα λ σε κρατάει fit με τους εμετούς,δεν μπορείς να πεις!!!αχαχαχαχα

Χαίρομαι πολύ που είσαι καλύτερα Δήμητρα μου.:x

Κορίτσια μου 5 η ώρα έχω ραντεβού κ έχω μια αγωνιααααα!αχ αχ!

Θα φάω τώρα τον αρακά με τις αγκινάρες μου,θα κάνω ντουσακι κ θα κατέβω στον γιατρό!να μου στέλνετε την θετική σας ενέργεια!!!

Με το καλο να δεις την μπεμπα σου!την εχεις την θετικη μας ενεργεια!θα περιμενουμε τα νεα σου!


oru1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια μου χάθηκα λίγο σήμερα αλλά κατέβηκα για δουλίτσες ταλααιπωρηθηκα λίγο από τη ζέστη είναι η αλήθεια και μετά όμως πήγα για φαγάκι με μια φίλη μου κ ξρκουραστηκαα τώρα γύρισα και έκατσα να ησυχάσω λίγο σε ηρεμία δεν τον άφησα σήμερα. Τώρα θα κάτσω ήσυχη κ θα περιμένω να τον ακούσω. 

@MumMariaπεριμένουμε νέα και εντυπώσεις πόσο μεγάλωσε η κούκλα σου?  Αντε να μας πεις

@demifilolΔήμητρα πως πήγε ρην υπόλοιπη μέρα?  Ελπίζω να εισια πιο ήρεμη κ ο πόνος πια να είναι παρελθόν 

  • Μου αρέσει 3

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 είπε:

Κορίτσια μου χάθηκα λίγο σήμερα αλλά κατέβηκα για δουλίτσες ταλααιπωρηθηκα λίγο από τη ζέστη είναι η αλήθεια και μετά όμως πήγα για φαγάκι με μια φίλη μου κ ξρκουραστηκαα τώρα γύρισα και έκατσα να ησυχάσω λίγο σε ηρεμία δεν τον άφησα σήμερα. Τώρα θα κάτσω ήσυχη κ θα περιμένω να τον ακούσω. 

@MumMariaπεριμένουμε νέα και εντυπώσεις πόσο μεγάλωσε η κούκλα σου?  Αντε να μας πεις

@demifilolΔήμητρα πως πήγε ρην υπόλοιπη μέρα?  Ελπίζω να εισια πιο ήρεμη κ ο πόνος πια να είναι παρελθόν 

Ευτυχως καλα είμαι !πολυ όμορφα πέρασες Μπραβο !να ξεκουραστείς τωρα !!

Just now, demifilol είπε:

 

1 ώρα πρίν, Eirini1988 είπε:

Γεια σας κορίτσια!!!

@demifilol περαστικά κορίτσι μου!! Ευτυχώς δεν ήταν κάτι σοβαρό και εύχομαι αυτό να είναι το τελευταίο που σε ανησυχεί.. Χαίρομαι πολύ που είσαι σπίτι!

@MumMaria πλησιάζει η ώρα!! Με το καλό όλα..

Σε Ευχαριστω Ειρηνη !!να σαι καλα!!

  • Μου αρέσει 1

i8Mup3.png?t=1&0EalCpq6

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσιαααα έκανε 2-3 έντονες κινήσεις χαμηλά κ λέω είναι ευκαιρία κ λέω του άντρα μου θέλει υπομονή γιατί κάνει τικ τικ κ σταματάει αλλά επειδή τώρα τον νιώθω χαμηλά πιστεύω θα το νιώσεις άμα βάλεις χέρι 

Παιδιααα συντονιστήκαν κ τον άκουσε μια φορά όλες τις προηγούμενες τίποτα 

Πόσο χάρηκαααα

  • Μου αρέσει 9

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!!!δεν είχα data να σας στείλω νωρίτερα κ ήμουν έξω!!!βόλτα με τα αγόρια μου!!!

Όπως καταλαβαίνετε,σούπερ τα νέα!!το κορίτσι μου δραστήριο,ως συνήθως ,298γρ, κ κάτσαμε ένα τέταρτο να κάνουμε τις μετρήσεις για να τα καταφέρουμε από το τόσο κούνημα!!!α ρε @Υβόννη ετοιμάσου,είναι τσαχπινα αυτή!!!!

Ο πλακούντας ψηλααααα!αφού κ ο γιατρός ξαφνιάστηκε.μου ειπε ότι ανέβηκε παραπάνω από όσο πίστευε!κ από δω κ μπρος αντιμετωπίζουμε την εγκυμοσύνη όπως αυτή του Βασίλη!!αμνιακό,τράχηλος,όλα κομπλέ!παιδιά τέτοια χαρά!!!βεβαια μια άλλη κοπέλα που ειμασταν μαζί ίδια εβδομάδα,μου είπε ο γιατρός ότι παρέμεινε επιπωματικος κ δεν θα ανέβει από δω κ πέρα.κριμα πολύ.

Ακούστηκαν ολων σας οι προσευχές!!θα συνεχίσω βέβαια προσεκτικά αλλά είναι μεγάλη ανακούφιση αυτό!ουυυφ!

@Gogo1994 κι εμένα χθες την ένιωσε κανονικά την μικρή για πρώτη φορά!μεγάλη συγκίνηση!από δω κ πέρα να δεις...

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

Just now, MumMaria είπε:

Γλυκά μου κορίτσια σας ευχαριστώ τόσο μα τόσο πολύ!!!!δεν είχα data να σας στείλω νωρίτερα κ ήμουν έξω!!!βόλτα με τα αγόρια μου!!!

Όπως καταλαβαίνετε,σούπερ τα νέα!!το κορίτσι μου δραστήριο,ως συνήθως ,298γρ, κ κάτσαμε ένα τέταρτο να κάνουμε τις μετρήσεις για να τα καταφέρουμε από το τόσο κούνημα!!!α ρε @Υβόννη ετοιμάσου,είναι τσαχπινα αυτή!!!!

Ο πλακούντας ψηλααααα!αφού κ ο γιατρός ξαφνιάστηκε.μου ειπε ότι ανέβηκε παραπάνω από όσο πίστευε!κ από δω κ μπρος αντιμετωπίζουμε την εγκυμοσύνη όπως αυτή του Βασίλη!!αμνιακό,τράχηλος,όλα κομπλέ!παιδιά τέτοια χαρά!!!βεβαια μια άλλη κοπέλα που ειμασταν μαζί ίδια εβδομάδα,μου είπε ο γιατρός ότι παρέμεινε επιπωματικος κ δεν θα ανέβει από δω κ πέρα.κριμα πολύ.

Ακούστηκαν ολων σας οι προσευχές!!θα συνεχίσω βέβαια προσεκτικά αλλά είναι μεγάλη ανακούφιση αυτό!ουυυφ!

@Gogo1994 κι εμένα χθες την ένιωσα κανονικά την μικρή για πρώτη φορά!μεγάλη συγκίνηση!από δω κ πέρα να δεις...

Ρε Μαρία μουυυ πόσο τέλεια νέα με το πλακούντα ψηλαααα

Πωπω υπέροχα και όντως ανακούφιση 

  • Ευχαριστώ 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...