Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 8 ώρες πρίν, Σποράκι είπε:

      Προεμφυτευτικός γίνεται συνήθως σε βλαστοκυστες όπου έχουν γίνει οι διαιρέσεις και βλέπει το έμβρυο για χρωμοσωμικες ανωμαλίες. Από εκεί και πέρα η φύση αποβάλει όσα έμβρυα δεν είναι καλά, κάποιες φορές όμως (ελάχιστες ευτυχώς) καταφέρνουν και προχωράνε. Αυτά ή χάνονται στις πρώτες εβδομάδες της κύησης ή γεννούνται με τα προβλήματα που ξέρουμε. Εσυ είχες ένα υγιές έμβρυο στα τέσσερα, στατιστικά πολύ καλά. Είσαι σε πολύ φυσιολογικά πλαίσια. Δεν μπορεί όλο τα έμβρυα να είναι καλά. Μην αγχώνεσαι, απλά μην αφήσεις πολύ τον καιρό να περάσει!

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

Μανούλες Νοεμβρίου 2020


Recommended Posts

Κορίτσια μου όμορφα σήμερα σας είχα στο νου μου να ξέρετε. Πέρασα μια όμορφη γεμάτη μέρα μετά από πάρα πολύ καιρό. Θυμήθηκα τα παλιά. Σας διάβασα λίγο τωρα είδα για τα σκυλάκια τη συζήτηση κ είναι όνειρο να φροντίζουν τα μωράκια σας κ εσάς κ να τους έχετε εμπιστοσύνη. Εγώ δεν έχω  δυστυχώς κ εγώ διαμέρισμα... 

Καλό βράδυ σε όλες κ να έχετε μια όμορφη Κυριακή 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 13k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Υβόννη

    2014

  • MumMaria

    1926

  • Gogo1994

    1397

  • Despoina K

    1058

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες και μανουλες! Ελπιζω χτες να περασατε πολυ ομορφα! Να εχουμε σημερα ολες μια τελεια Κυριακη ευχομαι!!! 

Εγω σημερα ονειρευτηκα οτι ειχαμε το.αγορακι μας στο σπιτι και επρεπε να τον κανω μπανιο και δεν ηξερα πώς!!! Ηταν τοσο μικρουλης! Και ξυπνησα με αγχος επειδη συνειδητοποιησα οτι δεν εχω ιδεα απο φροντιδα νεογεννητου!!!! Αλλα ελπιζω θα κανει το μητρικο ενστικτο τη δουλεια του και θα μας δειξουν κι εδω!!! 

4 hours ago, Gogo1994 said:

Κορίτσια μου όμορφα σήμερα σας είχα στο νου μου να ξέρετε. Πέρασα μια όμορφη γεμάτη μέρα μετά από πάρα πολύ καιρό. Θυμήθηκα τα παλιά. Σας διάβασα λίγο τωρα είδα για τα σκυλάκια τη συζήτηση κ είναι όνειρο να φροντίζουν τα μωράκια σας κ εσάς κ να τους έχετε εμπιστοσύνη. Εγώ δεν έχω  δυστυχώς κ εγώ διαμέρισμα... 

Καλό βράδυ σε όλες κ να έχετε μια όμορφη Κυριακή 

Γωγουλα μου τι καλα που περασες τοσο ομορφα!!! Ειναι και το Ηρακλειο οι φοιτητικες σου αναμνησεις, οποτε καταλαβαινω!! Θα μεινετε και σημερα ή θα παρετε το δρομο του γυρισμου σιγα σιγα; Η βαφτιστηρα σου τί κανει; Παιξατε;

  • Μου αρέσει 2

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Καλημερα αγαπημενες μου φιλεναδες και μανουλες! Ελπιζω χτες να περασατε πολυ ομορφα! Να εχουμε σημερα ολες μια τελεια Κυριακη ευχομαι!!! 

Εγω σημερα ονειρευτηκα οτι ειχαμε το.αγορακι μας στο σπιτι και επρεπε να τον κανω μπανιο και δεν ηξερα πώς!!! Ηταν τοσο μικρουλης! Και ξυπνησα με αγχος επειδη συνειδητοποιησα οτι δεν εχω ιδεα απο φροντιδα νεογεννητου!!!! Αλλα ελπιζω θα κανει το μητρικο ενστικτο τη δουλεια του και θα μας δειξουν κι εδω!!! 

Γωγουλα μου τι καλα που περασες τοσο ομορφα!!! Ειναι και το Ηρακλειο οι φοιτητικες σου αναμνησεις, οποτε καταλαβαινω!! Θα μεινετε και σημερα ή θα παρετε το δρομο του γυρισμου σιγα σιγα; Η βαφτιστηρα σου τί κανει; Παιξατε;

Καλημέρα Υβόννη μου σήμερα θα τη δω τη μικρούλα μου χθες ήμασταν με φίλους. Οπότε θα φύγουμε βραδάκι. Απλά περιμένω να ακούσω το αγοράκι μου σήμερα το πρωί κ τίποτα. Μα γιατί αφού κάθε πρωί χτυπάει 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Gogo1994 said:

Καλημέρα Υβόννη μου σήμερα θα τη δω τη μικρούλα μου χθες ήμασταν με φίλους. Οπότε θα φύγουμε βραδάκι. Απλά περιμένω να ακούσω το αγοράκι μου σήμερα το πρωί κ τίποτα. Μα γιατί αφού κάθε πρωί χτυπάει 

Κοιμαται σημερα!!! Λογικα ξενυχτησατε χτες χιχιχιχ! Δεν ειναι στανταρ οι ωρες Γωγουλα μου! Κι εγω καθε πρωι τον ενιωθα μεσα στη βδομαδα, αλλα χτες εμφανιστηκε μεσημερι! Γενικα κοιμουνται αρκετα εχω διαβασει. Ισως εχει βολευτει και καπου και αραζει! Εφαγες πρωινο; Αν φας κατι γλυκο ισως τον ξυπνησεις!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοιμαται σημερα!!! Λογικα ξενυχτησατε χτες χιχιχιχ! Δεν ειναι στανταρ οι ωρες Γωγουλα μου! Κι εγω καθε πρωι τον ενιωθα μεσα στη βδομαδα, αλλα χτες εμφανιστηκε μεσημερι! Γενικα κοιμουνται αρκετα εχω διαβασει. Ισως εχει βολευτει και καπου και αραζει! Εφαγες πρωινο; Αν φας κατι γλυκο ισως τον ξυπνησεις!

Είμαι θεότρελη δε σηκωνομουν από το κρεβάτι άμα δεν τον ακούσω. Θα ήμουν κάπως όλη μέρα χαχαχ. Εσύ Υβόννη μου τι κάνεις?  Τι λετε για σήμερα να κάνετε? 

  • Μου αρέσει 1

yRr5p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Gogo1994 said:

Είμαι θεότρελη δε σηκωνομουν από το κρεβάτι άμα δεν τον ακούσω. Θα ήμουν κάπως όλη μέρα χαχαχ. Εσύ Υβόννη μου τι κάνεις?  Τι λετε για σήμερα να κάνετε? 

Χαχχαχαχα!! Μωρε και αυτα δεν εχουν προγραμμα! 7:19 θα κλωτσησω τη μανουλα! Κοιμουνται, αραζουν! Στη β επιπεδου εμενα ο μικρουλης επαιζε με το λωρο! Οποτε δεν ενιωθα τιποτα εγω αλλα αυτος ηταν ξυπνιος!

Εγω ακομη στο κρεβατι ειμαι!!! Πρεπει σημερα να κανω κατι για τη δουλεια αν και βαριεμαι και λεμε μηπως παμε για ενα καφεδακι το απογευμα (δηλαδη χυμο γιατι δε μου αρεσει ο καφες)! 

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, Υβόννη είπε:

Δημητρουλα μου εχεις τοσο δικιο!!!!! Διαβαζα αυτα που εγραφες και λεω ποσο ψυχραιμη και ωριμη αποψη!!! Φυσικα, η καθεμια εχει αλλο ιστορικο αλλον οργανισμο και αλλο γιατρο! Το τελευταιο το λεω επειδη και ο καθε γιατρος εχει αλλη αντιμετωπιση. Ευχαριστουμε πολυ πολυ για τα ομορφα σου λογια!!!!

Βρε κοριτσια αληθεια θελει το σκυλακι απο το μαιευτηριο εκπαιδευση; Ουτε θα το φανταζομουν! Τυχερα τα παιδακια σας που θα μεγαλωνουν με σκυλακι!

Καλημερα, στην σχολη εκπαιδευτων που πηγαιναμε το δικο μας σκυλακι θεωρουσαν οτι δεν υπαρχει κανενας λογος εκπαιδευσης απο το μαιευτηριο. Απλα καλο ειναι πριν μπει το μωρο στο σπιτι, να βγει ο αντρας σου με το σκυλι μια μεγαλη βολτα, οχι για κανενα αλλο λογο, αλλα να χει εκτονωσει την ενεργεια του και να μην ειναι μες στην κινητικοτητα τις πρωτες ωρες. Οταν επιστρεψουν πρεπει η μαμα να ασχοληθει με το σκυλι που θα χει και τοσες μερες να το δει κι επειτα να το αφησουν μονο του οποτε θελει να πλησιασει το μωρο, το οποιο καλο ειναι να ειναι σε υπερυψωμενο μερος, πχ στο αυγο ακουμπισμενο στον καναπε, ωστε να εχει προσβαση μονο στις πατουσες κι αυτο για λογους υγιεινης χωρις να κρυβουμε το υπολοιπο. Γενικα το σκυλι αντιλαμβανεται οτι προκειται για νεο ανθρωπινο μελος με τον καιρο και βλεποντας τη δικη μας προστασια απεναντι του. Οχι σε λιγα λεπτα. Σε περιπτωση πιο επιθετικου σκυλου, διατηρουμε το λουρι ωστε αν χρειαστει να διορθωσουμε. Απο κει κι επειτα πρεπει η καθημερινοτητα να ειναι απολυτως νορμαλ. Να βγαινει το σκυλι τις βολτες που εβγαινε και να παιρνει τα χαδια και το παιχνιδι που επαιρνε. Και οποτε θελει να πλησιαζει το μωρο και να μυριζει η γλυφει, απλα το πρωτο 3μηνο αποφευγουμε την αμεση επαφη με το προσωπο και παλι για λογους υγιεινης. Αν κι η δικια μας μας ξεφυγε στο 2μηνο κι εδωσε κατι ωραιοτατα φιλακια στο αυτακι. χαχαχαχ + @Depykal Αν εισαι Αθηνα κι ενδιαφερεσαι, μπορω να σου προτεινω την σχολη που πηγαιναμε εμεις. Νομιζω ειναι η καλυτερη στην Ελλαδα.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα γλυκιες μου φιλενάδες!!!!εμείς τώρα μόλις φάγαμε την φρουτοκρεμα μας,λέω εμείς γιατί κάνω παραπάνω κ τρώω κι εγώ για πρωινό,χαχα,κ ετοιμαζόμαστε κ την βόλτα μας κ το καθιερωμένο κυριακάτικο καφεδάκι μας!θα έρθουν κ κάτι φίλοι μας στον καφέ με το 2 μισή χρόνων αγοράκι τους!

Χθες έτρεχα όλη μέρα,κατέβηκα με τον μικρό Τσιμισκή,όσο δούλευε ο άντρας μου κ πήρα δύο σουτιεν να μην στριμώχνονται άλλο τα δυσμοιρα μεμε μου!:P μετά γυρίσαμε,μαγείρεψα με ψαράκι,έφαγε πρώτη φορά γλώσσα ο αγοραρος μου κ τρελάθηκε,γλυφοτανε!!:grin: κ το απόγευμα πήγαμε βόλτα όλοι μαζί παραλία,κ είχε καλή δροσουλε,πήραμε καλαμποκι να φάμε κ ο άντρας μου κ μαλλί της γριάς(έλεος,εγώ έχω ήδη δύο παιδιά στο σπίτι,χαχα) μετά όλο το βράδυ δούλευα στο λάπτοπ αλλά χαλάλι,ήταν γεμάτη μέρα!

@Υβόννη εγώ είχα κάνει κ κάτι σεμινάρια ψυχοπροφυλακτικης αλλά είμαι σίγουρη ότι οι Γερμανοί θα σας δείξουν τον τρόπο φροντίδας.παντως μετά τα έκανα εγώ όλα διαφορετικά,όπως βολευεσαι δηλαδή κ όλα πήγαν καλά,να ξερεις;)

@Gogo1994 χαίρομαι που περνάς καλά με τον αντρουλη σου,μην σκέφτεσαι βρε συ συνέχεια τις κλωτσιτσες,να ξέρεις μέχρι κ τούμπες μπορεί να κάνει κ αν είσαι σε κίνηση να μην καταλαβαίνεις τίποτα.δες το βαφτιστηρι σου,να χαρείς τους φίλους σου κ το όμορφο Ηράκλειο κ τσοουυπ θα εμφανιστεί κ ο μεσιε!!!αχαχαχαχα

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Καλημερα, στην σχολη εκπαιδευτων που πηγαιναμε το δικο μας σκυλακι θεωρουσαν οτι δεν υπαρχει κανενας λογος εκπαιδευσης απο το μαιευτηριο. Απλα καλο ειναι πριν μπει το μωρο στο σπιτι, να βγει ο αντρας σου με το σκυλι μια μεγαλη βολτα, οχι για κανενα αλλο λογο, αλλα να χει εκτονωσει την ενεργεια του και να μην ειναι μες στην κινητικοτητα τις πρωτες ωρες. Οταν επιστρεψουν πρεπει η μαμα να ασχοληθει με το σκυλι που θα χει και τοσες μερες να το δει κι επειτα να το αφησουν μονο του οποτε θελει να πλησιασει το μωρο, το οποιο καλο ειναι να ειναι σε υπερυψωμενο μερος, πχ στο αυγο ακουμπισμενο στον καναπε, ωστε να εχει προσβαση μονο στις πατουσες κι αυτο για λογους υγιεινης χωρις να κρυβουμε το υπολοιπο. Γενικα το σκυλι αντιλαμβανεται οτι προκειται για νεο ανθρωπινο μελος με τον καιρο και βλεποντας τη δικη μας προστασια απεναντι του. Οχι σε λιγα λεπτα. Σε περιπτωση πιο επιθετικου σκυλου, διατηρουμε το λουρι ωστε αν χρειαστει να διορθωσουμε. Απο κει κι επειτα πρεπει η καθημερινοτητα να ειναι απολυτως νορμαλ. Να βγαινει το σκυλι τις βολτες που εβγαινε και να παιρνει τα χαδια και το παιχνιδι που επαιρνε. Και οποτε θελει να πλησιαζει το μωρο και να μυριζει η γλυφει, απλα το πρωτο 3μηνο αποφευγουμε την αμεση επαφη με το προσωπο και παλι για λογους υγιεινης. Αν κι η δικια μας μας ξεφυγε στο 2μηνο κι εδωσε κατι ωραιοτατα φιλακια στο αυτακι. χαχαχαχ + @Depykal Αν εισαι Αθηνα κι ενδιαφερεσαι, μπορω να σου προτεινω την σχολη που πηγαιναμε εμεις. Νομιζω ειναι η καλυτερη στην Ελλαδα.

Καλημέρα , και εμείς σε γνωστό εκπαιδευτήριο της Αττικης πήγαμε αλλά μας είπαν να μην παραλείψουμε το βήμα της πάνας ή του ρούχου από το μαιευτήριο ! Στα υπόλοιπα τα ίδια κάναμε, και εμείς ξεφύγαμε στην επαφή γύρω στον τρίτο μήνα.... άρχισαν τα «φιλάκια»... 

 

Καλές βόλτες αγαπημένες !!! Εμείς πάμε για μπανάκι!!! Όσο για τα μωράκια μην ανησυχείτε τόσο για τις κλωτσιές από τώρα , εκεί είναι αλλά κοιμούνται πολλές ώρες!!! Καλή Κυριακή 

  • Μου αρέσει 3

vWRfp2.png
r1qtp2.png
Link to comment
Share on other sites

Just now, Pagotoula είπε:

Καλημερα, στην σχολη εκπαιδευτων που πηγαιναμε το δικο μας σκυλακι θεωρουσαν οτι δεν υπαρχει κανενας λογος εκπαιδευσης απο το μαιευτηριο. Απλα καλο ειναι πριν μπει το μωρο στο σπιτι, να βγει ο αντρας σου με το σκυλι μια μεγαλη βολτα, οχι για κανενα αλλο λογο, αλλα να χει εκτονωσει την ενεργεια του και να μην ειναι μες στην κινητικοτητα τις πρωτες ωρες. Οταν επιστρεψουν πρεπει η μαμα να ασχοληθει με το σκυλι που θα χει και τοσες μερες να το δει κι επειτα να το αφησουν μονο του οποτε θελει να πλησιασει το μωρο, το οποιο καλο ειναι να ειναι σε υπερυψωμενο μερος, πχ στο αυγο ακουμπισμενο στον καναπε, ωστε να εχει προσβαση μονο στις πατουσες κι αυτο για λογους υγιεινης χωρις να κρυβουμε το υπολοιπο. Γενικα το σκυλι αντιλαμβανεται οτι προκειται για νεο ανθρωπινο μελος με τον καιρο και βλεποντας τη δικη μας προστασια απεναντι του. Οχι σε λιγα λεπτα. Σε περιπτωση πιο επιθετικου σκυλου, διατηρουμε το λουρι ωστε αν χρειαστει να διορθωσουμε. Απο κει κι επειτα πρεπει η καθημερινοτητα να ειναι απολυτως νορμαλ. Να βγαινει το σκυλι τις βολτες που εβγαινε και να παιρνει τα χαδια και το παιχνιδι που επαιρνε. Και οποτε θελει να πλησιαζει το μωρο και να μυριζει η γλυφει, απλα το πρωτο 3μηνο αποφευγουμε την αμεση επαφη με το προσωπο και παλι για λογους υγιεινης. Αν κι η δικια μας μας ξεφυγε στο 2μηνο κι εδωσε κατι ωραιοτατα φιλακια στο αυτακι. χαχαχαχ + @Depykal Αν εισαι Αθηνα κι ενδιαφερεσαι, μπορω να σου προτεινω την σχολη που πηγαιναμε εμεις. Νομιζω ειναι η καλυτερη στην Ελλαδα.

Δεν ειμαι Αθηνα ειμαι στα Γιαννενα, παρολαυτα σ ευχαριστω...

 

Αχ κοριτσια τι ωραια βγαινετε τις βολτιτσες σας...ελπιζω να τα καταφερω κ εγω σε κανα μηνα γιατι το σπιτι δεν παλευεται...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Depykal said:

Δεν ειμαι Αθηνα ειμαι στα Γιαννενα, παρολαυτα σ ευχαριστω...

 

Αχ κοριτσια τι ωραια βγαινετε τις βολτιτσες σας...ελπιζω να τα καταφερω κ εγω σε κανα μηνα γιατι το σπιτι δεν παλευεται...

Κοριτσι μου μην ανησυχεις θα σου κανω παρεα σημερα! Οποτε λεμε να παμε βολτα βρεχει!!!! Ειλικρινα οποτε δουλευουμε καυσωνας! Τωρα μπορα!!Εχω απορια να δω τι θα απεγινε η τεχνητη παραλια με αμμο στο παρκο χαχχαχαα!!

Μην ανησυχεις, σε λιγο ια εισαι μια χαρουλα ετοιμη για βολτουλες! Γιαννενα ακουω! Τα λατρευω!!!!! Βγες μπαλκονακι αν ειναι με τα ποδαρακια απλωμενα σε καρεκλιτσα, φτιαξτε και ενα ομορφο ροφημα με τον αντρουλη και θα περασει η μερα!

Just now, MumMaria said:

Καλημέρα γλυκιες μου φιλενάδες!!!!εμείς τώρα μόλις φάγαμε την φρουτοκρεμα μας,λέω εμείς γιατί κάνω παραπάνω κ τρώω κι εγώ για πρωινό,χαχα,κ ετοιμαζόμαστε κ την βόλτα μας κ το καθιερωμένο κυριακάτικο καφεδάκι μας!θα έρθουν κ κάτι φίλοι μας στον καφέ με το 2 μισή χρόνων αγοράκι τους!

Χθες έτρεχα όλη μέρα,κατέβηκα με τον μικρό Τσιμισκή,όσο δούλευε ο άντρας μου κ πήρα δύο σουτιεν να μην στριμώχνονται άλλο τα δυσμοιρα μεμε μου!:P μετά γυρίσαμε,μαγείρεψα με ψαράκι,έφαγε πρώτη φορά γλώσσα ο αγοραρος μου κ τρελάθηκε,γλυφοτανε!!:grin: κ το απόγευμα πήγαμε βόλτα όλοι μαζί παραλία,κ είχε καλή δροσουλε,πήραμε καλαμποκι να φάμε κ ο άντρας μου κ μαλλί της γριάς(έλεος,εγώ έχω ήδη δύο παιδιά στο σπίτι,χαχα) μετά όλο το βράδυ δούλευα στο λάπτοπ αλλά χαλάλι,ήταν γεμάτη μέρα!

@Υβόννη εγώ είχα κάνει κ κάτι σεμινάρια ψυχοπροφυλακτικης αλλά είμαι σίγουρη ότι οι Γερμανοί θα σας δείξουν τον τρόπο φροντίδας.παντως μετά τα έκανα εγώ όλα διαφορετικά,όπως βολευεσαι δηλαδή κ όλα πήγαν καλά,να ξερεις;)

@Gogo1994 χαίρομαι που περνάς καλά με τον αντρουλη σου,μην σκέφτεσαι βρε συ συνέχεια τις κλωτσιτσες,να ξέρεις μέχρι κ τούμπες μπορεί να κάνει κ αν είσαι σε κίνηση να μην καταλαβαίνεις τίποτα.δες το βαφτιστηρι σου,να χαρείς τους φίλους σου κ το όμορφο Ηράκλειο κ τσοουυπ θα εμφανιστεί κ ο μεσιε!!!αχαχαχαχα

Συμπεθερουλα τι τελειο σκ!!!!! Καλα ο μικρος ειναι φοβερος που τρωει και ψαρι!!!!! Να περασετε τελεια και σημερα! Καλοφορετα τα σουτιεν χιχιχι!

Να ρωτησω, ο συμπεθερος ειναι απο αυτους που τρωνε αλλα κιλο με το ζορι παιρνουν; Γιατι κατι τετοιο τον κοβω χχαχαχ!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου μην ανησυχεις θα σου κανω παρεα σημερα! Οποτε λεμε να παμε βολτα βρεχει!!!! Ειλικρινα οποτε δουλευουμε καυσωνας! Τωρα μπορα!!Εχω απορια να δω τι θα απεγινε η τεχνητη παραλια με αμμο στο παρκο χαχχαχαα!!

Μην ανησυχεις, σε λιγο ια εισαι μια χαρουλα ετοιμη για βολτουλες! Γιαννενα ακουω! Τα λατρευω!!!!! Βγες μπαλκονακι αν ειναι με τα ποδαρακια απλωμενα σε καρεκλιτσα, φτιαξτε και ενα ομορφο ροφημα με τον αντρουλη και θα περασει η μερα!

Συμπεθερουλα τι τελειο σκ!!!!! Καλα ο μικρος ειναι φοβερος που τρωει και ψαρι!!!!! Να περασετε τελεια και σημερα! Καλοφορετα τα σουτιεν χιχιχι!

Να ρωτησω, ο συμπεθερος ειναι απο αυτους που τρωνε αλλα κιλο με το ζορι παιρνουν; Γιατι κατι τετοιο τον κοβω χχαχαχ!

Ισως το απογευμα γιατι τωρα το χτυπαει πολυ ο ηλιος το μπαλκονι μας κ δεν ξερω κατα ποσο κανει...χαχαχαχα..λες να φεραν κ το νερο σημερα για τεχνητη παραλια;;; εχεις ερθει ποτε στα Γιαννενα;


BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal said:

Ισως το απογευμα γιατι τωρα το χτυπαει πολυ ο ηλιος το μπαλκονι μας κ δεν ξερω κατα ποσο κανει...χαχαχαχα..λες να φεραν κ το νερο σημερα για τεχνητη παραλια;;; εχεις ερθει ποτε στα Γιαννενα;

Ναι απογευμα εννοειται! Τωρα θα φατε, θα χαλαρωσετε λιγακι και θα περασει η ωρα! 

Εχω ερθει και ξετρελαθηκα!! Ειναι πολυ ζωντανη η πολη σας και μου αρεσε που μπορεις να τη δεις με τα ποδια! Καλα με τη λιμνη ενθουσιαστηκα. Φοβερο φυσικο τοπιο! Πηγαμε και στο νησακι της κυρα Φρωσυνης! Μετα γυρισα θυμαμαι και διαβαζα την ιστορια χαχαχα! Τοσο εντυπωσιαστηκα!

  • Μου αρέσει 1

oz5Vp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Depykal είπε:

Δεν ειμαι Αθηνα ειμαι στα Γιαννενα, παρολαυτα σ ευχαριστω...

 

Αχ κοριτσια τι ωραια βγαινετε τις βολτιτσες σας...ελπιζω να τα καταφερω κ εγω σε κανα μηνα γιατι το σπιτι δεν παλευεται...

Θα τα καταφέρεις σίγουρα κοπέλα μου.εγω 5 μήνες ήμουν σπίτι.μια η καραντίνα,μια οι εμετοι,μετά ο χαμηλός πλακούντας,τώρα δεν μαζεύομαι!χααχαχα

Just now, Υβόννη είπε:

Κοριτσι μου μην ανησυχεις θα σου κανω παρεα σημερα! Οποτε λεμε να παμε βολτα βρεχει!!!! Ειλικρινα οποτε δουλευουμε καυσωνας! Τωρα μπορα!!Εχω απορια να δω τι θα απεγινε η τεχνητη παραλια με αμμο στο παρκο χαχχαχαα!!

Μην ανησυχεις, σε λιγο ια εισαι μια χαρουλα ετοιμη για βολτουλες! Γιαννενα ακουω! Τα λατρευω!!!!! Βγες μπαλκονακι αν ειναι με τα ποδαρακια απλωμενα σε καρεκλιτσα, φτιαξτε και ενα ομορφο ροφημα με τον αντρουλη και θα περασει η μερα!

Συμπεθερουλα τι τελειο σκ!!!!! Καλα ο μικρος ειναι φοβερος που τρωει και ψαρι!!!!! Να περασετε τελεια και σημερα! Καλοφορετα τα σουτιεν χιχιχι!

Να ρωτησω, ο συμπεθερος ειναι απο αυτους που τρωνε αλλα κιλο με το ζορι παιρνουν; Γιατι κατι τετοιο τον κοβω χχαχαχ!

Είναι τσιλιβιθρι συμπεθερα μου,άσε....κι εγώ αδύνατη είμαι αλλά τώρα ειδικά στην εγκυμοσύνη με κολάζει ο ατιμος!!!συμπαράσταση μηδέν!!!χααχαχαχα

Μπορεί το απόγευμα θα να στρώσει ο καιρός κ να βγείτε την βολτουλα σας,μην μου στεναχωριέσαι!!

Just now, Depykal είπε:

Ισως το απογευμα γιατι τωρα το χτυπαει πολυ ο ηλιος το μπαλκονι μας κ δεν ξερω κατα ποσο κανει...χαχαχαχα..λες να φεραν κ το νερο σημερα για τεχνητη παραλια;;; εχεις ερθει ποτε στα Γιαννενα;

Κοπέλα μου ο άντρας μου είναι από Γιάννενα κ μας αρέσουν πολύ!έχουμε πολύ καλούς φίλους εκεί!!!θα έρθουμε για τριημερο κ το άλλο Σουκου!ελπίζω μόνο να μην μας βρέχει γιατί στα Γιάννενα η βροχουλα είναι πολύ συνηθισμενη:evil:

Κι εγω μπαλκονακι έβγαινα ως τώρα,είχαμε πάρει κ μια ξαπλώστρα κ την έβγαζα εκεί..χαζεύαμε κ λίγο έξω,καλά ήταν..κ βραδάκι ωραία είναι,εμείς φέρναμε κανέναν φίλο κ καθόμασταν μπαλκόνι μιας που λόγω ιού φοβόμαστε για μέσα στο σπίτι κ πίναμε κοκτειλακια,μοχίτο virgin για μένα βεβαίως βεβαίως:grin:

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι η αληθεια ειναι οτι ειναι ωραια πολη, βεβαια εμεις εδω την εχουμε συνηθισει..ομως κ εγω τα εφηβικα μου χρονια τα περασα στη λιμνη...το 'δωδεκα' λεμε εμεις εδω..

Αληθεια;;εμενα η μαμα του αντρα μου ειναι απο Θεσσαλονικη κ πριν την εγκυμοσυνη πηγαιναμε πολυ συχνα.. ελπιζω να χει καλο καιρο γιατι τον περισσοτερες μερες τωρα τον Ιουνιο ξεκιναγε με ηλιο κ μετα τσουπ συννεφια κ βροχη...

  • Μου αρέσει 1

BDoAp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...